Skocz do zawartości
krolwioski

Słuchawki SONY MDR-DS7000

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby kogos interesowalo chce sprzedac poltorej miesieczne SONY MDR-DS 3000

za 500zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj....przymierzam sie do zakupu tych sluchawek po przez znajomego na ebayu w czerwcu ale 2 pytania nie daje mi spokoju..1) Czy te sluchawki dzialaja na podczerwien (via MDR-DS 3000) czy bluethoota? 2) Napisales,ze dzwiek 7.1 "ogolnie" spelnia swoja role?-masz jakies nie smaki,ze oczekiwania twoje odnosnie dzwieku 7.1 w grach i filmach blu-ray sa nie dokonca spelnione przez owy model? Bardzo mi zalezy na szczegolowej odpowiedzi gdyz nie chce wydac na marne 189euro za sluchawki+68euro za przesylke(aktualnie mieszkam w Holandii) zeby otrzymac troche lepsze 5.1 lub stereo.(Posiadam sluchawki stereo technicsa RP-F400 i graja fantastycznie jesli chodzi o filmy(divix,dvd) i gry na ps3). Pozdrawiam i czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Posiada ktos jeszcze ten model mdr ds7000 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko sluchawki 5.1 z efektem 7.1 super, chcialbym sie dowiedziec czy te sluchawki sa 5.1 czy daja taki efekt dla mnie to jest bardzo wazne , sluchawki bardzo mi sie podobaja chce je kupic ale jestem ciekawy tego 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma ktoś słuchawki ds 3000 ds 7000 lub inne z dekoderem dźwięku na sprzedaż to jestem zainteresowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×