Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Power armor jest po 5min gry wystarczy pójść paliwo w jaskini pod red rocket i idziemy na północny zachód az do vertibirda ;D

Wie ktoś jak przydzielać ludzi do zadań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłem przełożyć grę na jutro, jestem chyba zbyt zmęczony po pracy bo na razie to wszystko jest takie chaotyczne... I w dodatku jak zwykle nie mogłem stworzyć odpowiedniej postaci :biggrin: W takich grach lubię robić protagonistę na swoje podobieństwo ale za cholerę mi nie wyszedł (a widziałem jak ludzie tworzą "cuda" w edytorze :biggrin: ). Najgorsze jest to, że podczas tworzenia postaci wszystko wyglądało ok, natomiast przy rozmowie z tym "szeryfem" moja postać wygląda jakby miała wargi przeszczepione od Sylwestra Stalone...

 

Edytowane przez Samowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest - mam misje zrobić łóżka , surowce mam a nie pozwala mi mimo ze ludziki chcieli zeby im zrobić łóżka

Jest podpis wymaga i zielony ludzik

Ok zorientowałem sie:)

Edytowane przez arkadiuszj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z spolszczeniem rzeczywiście jest kaszana... Takie błędy w finalnym produkcie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, pora skończyć dzisiejszą posiadówę z Falloutem 4, jakieś bite 10 godzin wyszło. Trochę wniosków się nazbierało, parę błędów się znalazło ale na serio nie chce mi się tego teraz pisać. Gdyby nie samokontrola, że trzeba jutro jakoś wstać o ludzkiej porze, to pewnie bym siedział i grał dalej. Klimat tej gry jest nieziemski, niektóre lokacje to mistrzostwo (szczególnie urzekł mnie Greygarden, nie wiem dlaczego), crafting wciągnąć potrafi na każdej z płaszczyzn. Jeżeli podobał Ci się Fallout 3, to możesz brać śmiało. 

Edytowane przez Talerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan serii muszę przyznać, że nowa odsłona spełniła moje oczekiwania. Ale jest kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę. 

 

Moje spostrzeżenia:

- liczne drobne bugi, które wynikają z przestarzałego już silnika ,

- graficznie prezentuje się bardzo ładnie, a po urywkach z rozrywki miałem pewne wątpliwości,

- czasami lubi zwolnić,

- na początku dostajemy Power Armor - paranoja, zostawiłem w muzeum - tam jego miejsce,

- system tworzenia i modyfikowania przedmiotów oraz zakładania osady robi wrażenie,

- zrewolucjonizowany system rozwoju postaci dający pełną dowolność!,

- lokacje nafaszerowane zawartością, praktycznie każdy element możemy podnieść,

- jeszcze lepszy Fallout (oczywiście nie porównując do F1 i F2)

 

Idę grać dalej! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- gram kobietą, i jak na kurę domową to po wyjściu z Krypty babka genialnie posługuje się bronią (taki drobny nonsens w scenariuszu)

- po dwóch godzinach grania jestem obładowany bronią i amunicją jak Terminator, w FNV każdy znaleziony pocisk to było święto

- to co kłuło w oczy w poprzednich częściach czyli minęło 200 lat a komputery działają a cała infrastruktura naziemna wygląda całkiem dobrze, w realu znam o wiele młodsze budynki i samochody gorzej wyglądające

- AI w formie szczątkowej

- wstęp do gry najsłabszy w całej serii no i gdzie do cholery podział się Ron Perlman?

- brak trybu hardcore który na 100% pojawi się w modach na PC

 

Ale te minusy i tak są nieważne bo gra się świetnie. Znowu powróciło to fenomenalne uczucie gdy stanąłem w drzwiach Krypty:

- No i dokąd mam teraz iść?

 

Na razie przycięć w animacji nie mam. Ekrany ładowania są kilkusekundowe. Ale to raczej zasługa wyłączenia auto sejwa no i mojego HD: Toshiba 1TB 7200rpm. Sprzęt jest bardzo szybki i to ma niebagatelny wpływ na wczytywanie danych. Owszem, chciałbym by grafika była ciut lepsza a kolory nie z lunaparku lecz nie można mieć wszystkiego. Życzę tylko sobie i innym by miasta były większe i bardziej zaludnione niż w poprzednich grach Bethesdy a questy przynajmniej w połowie tak ciekawe jak w F3 i FNV. Chociaż wydaje mi się że na drugą Megatonę nie ma co liczyć.

 

I jeszcze jedna ważna rzecz: F4 kupiłem nówkę w Saturnie. Ostatnią grą kupioną w sklepie w normalnej był Skyrim. Robię tak tylko z tymi grami które są dla mnie bardzo ważne i które chcę zostawić na półce i wiem że ich się nie pozbędę.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- po dwóch godzinach grania jestem obładowany bronią i amunicją jak Terminator, w FNV każdy znaleziony pocisk to było święto

spoko ja gram na przetrwaniu i każdy znaleziony pocisk to święto już nie mówiąc ze trzeba pichcić co chwile jakieś szczury i jeść aby życie odZyskać bo 3 bandytów zabić samemu graniczy. cudem ;) albo ja coś robię zle. a tak w ogóle jak sie skradać? postać jakoś przykuca ? czy po prostu wolniej ma. chodzić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pies ma nieograniczoną ładowność i nie może zginąć ? W takim razie zbieracie wszystkie śmieci ? Szkoda, że nie ma trybu hardocore.. i do tego brak trofeum za poziom trudności, dziwne.

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I jeszcze jedna ważna rzecz: F4 kupiłem nówkę w Saturnie. Ostatnią grą kupioną w sklepie w normalnej był Skyrim. Robię tak tylko z tymi grami które są dla mnie bardzo ważne i które chcę zostawić na półce i wiem że ich się nie pozbędę.

I zostałeś beta testerem za własne pieniądze??

No no widzę ze ci co najwiecej szczekali pierwsi pobiegli kupić (vide Banzai) :)

Edytowane przez arkadiuszj
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pies ma nieograniczoną ładowność i nie może zginąć ? W takim razie zbieracie wszystkie śmieci ? Szkoda, że nie ma trybu hardocore.. i do tego brak trofeum za poziom trudności, dziwne.

Zginac nie moze ale ladwownosc ma ograniczona.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ludziska!

Na którym levelu dotarliście do Diamond City? Bo ja albo zbyt szybko tam pogapolowałem (jestem na 7, trafiłem na 6) i jak spotkałem tam parę pań ghuli, to gryzłem ziemie po kilku sekundach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieram te komiksy ktore dodaja jakis bonus i sie zastanawiam - musze je miec w inventory, czy moge potem sprzedac a bonusy zostana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieram te komiksy ktore dodaja jakis bonus i sie zastanawiam - musze je miec w inventory, czy moge potem sprzedac a bonusy zostana?

Możesz je spokojnie sprzedać. Bonusy z tych komiksów zapisują się w formie perków i zostają na stałe.

 

a tak w ogóle jak sie skradać? postać jakoś przykuca ? czy po prostu wolniej ma. chodzić ??

No co Ty stary, wciskasz R3 i się skradasz. Ale tak, dla maksymalnego efektu należy również wtedy wolniej się poruszać, czyli nie wychylać gałki do końca przy chodzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam już za sobą około 8 h gry i powiem tylko tyle - ogień :) gra spełnia oczekiwania, wciąga jak cholera. Graficznie nie jest aż tak źle. Problemem w sumie jest kilka bugow i trefna polonizacja, za która zaplacilem 40zl wiecej niż moglem mieć za eng. Tak czy siak - wracam do gry :D

Edytowane przez Almarcino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harran-smith - Wiele osób narzeka, bo jest na co, sporo zmian idzie w złym kierunku... ale czekaliśmy na nowego Fallout'a od kilku lat, więc gramy a pomijając minusy, to nadal jest dobra gra. W każdym razie ja nie żałuje zakupu.

Edytowane przez Adriann
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam 3 bazy, wszystkie sa dookola otoczone murem i w kluczowych miesjcach okopy lub "wiezyczki" straznicze (czyli kloc betonu i okop) :biggrin: przez co Raiderzy musza sie pchac glowną bramą co z reguly nie konczy sie dla nich najlepiej. Strasznie czasochlonne zajecie, budowanie mojego dwupietrowego "centrum" dowodzenia bylo wrzodem na dupie ale z koncowego efektu jestem zadowolony [choc drugie pietreo jeszcze nie umeblowane]

 

Mur dookola jest, obrona jest, farma jest, baraki sa, HQ jest, kobiety latajace w spodnicach sprzed wojny tez sa :coolface: wszystko jest!

 

Tutaj krotki filmik, na ktorego koncu jest krotki pokaz co turrety robia z raiderami

 

Edytowane przez Juliusz Cezar
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty zamiast grać w swój ukochany tytuł siedzisz tu i marudzisz o marudach. Jesteś wielce oburzony że nie każdy potakuje jak piesek za deska rozdzielcza i ma swoje ale. Tak jak napisał kolega wyżej o błędach i niedopracowaniach f4 są całe tematy na forach w ludzie grają bo to wciąż dobra gra i długo czekali.

- Wysłane z fona przez Tapatalk -

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro kupuje fallout 4.

Przekonałem się, że gra jest świetna :-D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań bo jestem świeży w temacie fallouta:

1. W co trzeba pakowac żeby otworzyć te pieprzone sejfy trudne? Znalazłem już 3 ale dupa. Kwęka ten mój kaleka że nic z tego. To najważniejszy punkt dla mnie.

2. Zeżarłem parę karaluchów i na pasku zdrowia na czerwono mi napromienianiowane zablokowało trochę paska zdrowia. Co muszę zjeść lub zrobić aby te promieniowanie zdjąć?

3. Po co sa te kapsle które znajdujemy?

4. W co trzeba pakować żeby tego v.a.t.s.a rozbudować? Co daje rozbudowanie tego zwolnionego trybu?

5. Czy można jakoś przyspieszać czas? Chodzi o to że nie lubię grać w nocnej porze wolę dzień i chciałbym się dowiedzieć czy można jakoś przyspieszyć czas?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta osadę trzeba otoczyć murem? Myślałem, ze te wieżyczki to taki pic na wodę, aby ludzie czuli sie bezpiecznie :)

Potwierdzam, ze po 15h wciąga, jak diabli. Kwestia tylko tego, ze fabularnie dupy nie urywa. Wciąga sam system rozgrywki oraz chęć posiadania odblokowanych perkow i ulepszonych pukawek na Max. W wiedźminie było odwrotnie, ale tym proponuje sie nie sugerować. Wystarczy spojrzeć na ilośc pucharków w mojej kolekcji. :p

Szkoda, może pózniej fabularnie wszystko ruszy do przodu. Chociaż istnieje prawdopodobieństwo, ze to nie moje klimaty.

Ale i tak jest to tytuł, przy którym mogę siedzieć do 4 nad ranem, aby po przebudzeniu z załączonym trybem zombie cisnąć dalej. ^^

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam 3 bazy, wszystkie sa dookola otoczone murem i w kluczowych miesjcach okopy lub "wiezyczki" straznicze (czyli kloc betonu i okop) :biggrin: przez co Raiderzy musza sie pchac glowną bramą co z reguly nie konczy sie dla nich najlepiej. Strasznie czasochlonne zajecie, budowanie mojego dwupietrowego "centrum" dowodzenia bylo wrzodem na dupie ale z koncowego efektu jestem zadowolony [choc drugie pietreo jeszcze nie umeblowane]

 

Mur dookola jest, obrona jest, farma jest, baraki sa, HQ jest, kobiety latajace w spodnicach sprzed wojny tez sa :coolface: wszystko jest!

 

Super to wygląda. Jaram się na tą opcję właśnie.

Jak to jest - budujemy gdzie chcemy, czy są określone z góry miejsca, gdzie można postawić własną bazę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie gralem w zadna gre z serii Fallout.

Po pierwszych godzinach stwierdzam ze gra daje rade. Dzisiaj od 5 godzin robilem questy poboczne. Fajna zabawa z samego poznawania swiata. Po drodze spotykamy ciekawe miejscowki, ktore zazwyczaj sa obstawione przez potwory/bandytow. Zazwyczaj w takiej miejscowce jest jakis fajny fant. Gra ma mega klimat.

Co do bugow - sa - ale nie przeszkadzaja w grze. Krytycznych bledow nie napotkalem.

Co do duzych plusow - mozna dowolnie ustawic przyciski. Super sprawa. W wiekszosci gier musimy dostosowac sie do tego co narzuca deweloper.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze jest jakas fabula tzn wiem ze tworzymy postac ktorego rodzina nie przetrwala wybuchu i budzimy sie po 200 latach i co potem jest jakas linia fabularna ?

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×