Skocz do zawartości
ExVitallin_PL

Wielka wyprzedaż w księgarniach Weltbild. Przeceny nawet -95%!

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny news, thx Man! Jutro podejdę do księgarni która jest w moim mieście, dam znać co się udało tam złowić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja faktycznie jest, sporo książek przecenionych ale nie wszystkie, wątpię też aby była to choćby połowa czy jedna trzecia, obniżki spore bo z 40-60zł niektóre pozycje zjechane są na 7-11zł. Sporo ciekawych powieści sensacyjnych po 10,99 zł, widziałem też kilkanaście różnych tomów Mastertona po 7zł (dla fanów Grahama może to być faktycznie okazja). To co mnie akurat interesowało to niestety nie podlegało pod promocję. Ogólnie można coś tam wykopać o ile mamy niesprecyzowany cel zakupowy. Wkurzające babcie które przekopujące się przez kramik glinianych aniołków, puzderek, przyrządów masujących i świeczuszek skutecznie uniemożliwiały pogadanie z obsługą, niektóre książki niezametkowane promocyjną ceną trzeba było podchodzić i prosić o sprawdzanie na kasie co przy broniących jak niepodległości, kramiku moherowych babciach skutecznie pokierowało mną ku wyjściu :(

Kupiłem książkę dla dzieci Holly Webb której ze dwie pozycje już przerobiliśmy z córką, cena 14,99 jest jednak w tym przypadku normalną ceną rynkową tych pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna była w Łodzi na Piotrkowskiej to ogólnie lipa. Przeceny kilkuzłotowe, to już lepsze okazje są w empiku teraz.

Kupiła tylko gramofon za 75zł, ciekawe co to za cudo :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem i... zawiodłem się.Książki faktycznie przecenione,ale nic ciekawego,przynajmniej dla mnie.

A te co mnie interesowały były przecenione o kilka zł

U brata mam większą zniżkę,bo aż 33% na wszystko.Brat pracuje w hurtowni książek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem dziś i szczerze to się zawiodłem. Nic konkretnego mnie nie zaciekawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos dla pasjonatow historycznych (ja) oraz maniaczek kriminalow (zona) oraz ks. obyczajowych (oboje) znajdziemy? gdyz w naszym przypadku ( ja po laserowym usuwaniu znamion z bani a magda 4 dni od porodu) wycieczka okolo 1.5 km ( w jedna strone...) to prawie mega maraton nie do przejscia...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne,że tak.Ale nie napalaj się za bardzo,bo to zazwyczaj zniżki kilku zł.Najprędzej uda Ci się upolować kryminał w dobrej cenie

Ale to wszystko zależy od księgarni,w tej co ja byłem nie było za dużego wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×