Skocz do zawartości
LionelPL

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Super trailer , czuje stare Rockstar :) Troche kolorowe ale też mi się wydaje że w nocy i w deszczu będzie masakra :) Jest widać otwarte miasto , jest "płotka" ( wygląda jak delorean hehe ) jestem pewien że będzie konkretne dosadne story , jaram się i czekam na gameplay :) Oby tylko nie wyszło za 5 lat heh .

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się doszukał ukrytych treści  :30vm3cw:

 

cbrp1_179kj.jpg

 

 

Minęło ponad 2077 dni od kiedy ogłosiliśmy nasz plan na produkcję Cyberpunka 2077. Opublikowaliśmy zwiastun CGI, udzieliliśmy kilku wywiadów i... zniknęliśmy. Normalna procedura dla tego typu spraw jest jasna – zapowiadasz grę, zamykasz jadaczkę, bierzesz się do roboty. My chcieliśmy wpierw dostarczyć wam Wiedźmina 3 i dwa dodatki do niego, co jest powodem, dla którego nagle zamilkliśmy.

Gdy tylko zakończyliśmy prace nad Krwią i Winem, byliśmy w stanie pełną parą ruszyć z preprodukcją Cyberpunka 2077. Ale postanowiliśmy siedzieć cicho. Czemu? W pewnym momencie podjęliśmy decyzję, że wrócimy do mówienia o grze tylko wtedy, gdy będziemy mieli wam coś do pokazania. Coś ważnego i kluczowego. Zdajemy sobie sprawę, iż (nie)cierpliwie czekaliście przez bardzo długi czas i nie chcieliśmy, aby ktokolwiek czuł, że przyjmujemy to za pewnik. Wręcz przeciwnie – daje nam to wiele dodatkowej motywacji. Podekscytowanie jest prawdziwe, więc pot i łzy też muszą być prawdziwe. :)

Do rzeczy jednak. Dziś jest ten dzień. Jeśli to widzisz, znaczy, że zobaczyłeś zwiastun naszej wizji Cyberpunka, alternatywnej wersji przyszłości, w której Ameryka jest podzielona, megakorporacje kontrolują każdy aspekt cywilizowanego życia, a gangi rządzą resztą. I choć to rzeczywistość pełna adrenaliny, nie pozwól, by pościgi samochodowe i strzelaniny cię zmyliły. Cyberpunk 2077 to singlowy, oparty na fabule RPG, w którym stworzysz własną postać i... cóż, więcej dowiecie się z naszego stoiska na E3. Polujcie na zapowiedzi!

Zanim skończymy, prawdopodobnie macie kilka pytań.

1. Kiedy?

Gdy powiedzieliśmy, że wydamy grę dopiero wtedy, gdy będzie gotowa, mieliśmy to na myśli. Zdecydowanie jesteśmy bliżej premiery, niż byliśmy wtedy. ;) Ale wciąż nie nadszedł czas, by cokolwiek potwierdzać, więc musicie nadal być cierpliwi. Jakość to jedyna kwestia, która nas napędza. To piękno bycia niezależnym studiem i swoim własnym wydawcą.

2. Jak duży?

Naprawdę duży, ale... by być szczerym, nie mamy na ten moment pojęcia. Kiedy już zbierzemy wszystko do kupy, otwarcie damy wam znać. Obiecujemy, że zrobimy to, zanim zaczniemy z wami rozmawiać o zamówieniach przedpremierowych albo poprosimy was o cokolwiek.

3. Darmowe DLC/dodatki/DRM

Nie oczekujcie niczego mniej niż w przypadku Wiedźmina 3. Jeśli chodzi o DRM, Cyberpunk 2077 będzie na pecetach stuprocentowo wolny od tego typu zabezpieczeń.

4. Mikrotransakcje?

W grze RPG dla jednego gracza? Czy wyście oszaleli?

Jeszcze raz dziękujemy za waszą cierpliwość. Jeśli macie chwilę, odwiedźcie stronę cyberpunk.net i podzielcie się z nami waszą opinią (na każdy temat). Czytamy wszystko, co napisaliście, i traktujemy to bardzo poważnie.

Pozdrawiamy,
Zespół CD Projekt Red

 

 

Żródło:

http://www.cdaction.pl/news-53719/cyberpunk-2077-redzi-zaszyli-w-zwiastun-ukryty-przekaz-na-temat-premiery-dlc-i-mikrotransakcji.html

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet kody do wieśka wrzucili w trailer :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze info po zamkniętym pokazie to same ochy i achy. Jest dobrze!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak FPP...

 

Jestem ciekaw jak Redzi zrobią grę z pierwszej osoby. Na jutubie opisują, że trochę Borderlands (RPG) trochę DeusEX (klimat SF/CYBERPUNK).

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zrobią tak jak oni chcą i wszytko będzie dobrze, trolle internetowe dawno by już zniszczyły tą grę. lepiej to zostawić doświadczonym ludziom i czekać grzecznie na premierę :smile:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak FPP...
 
Jestem ciekaw jak Redzi zrobią grę z pierwszej osoby. Na jutubie opisują, że trochę Borderlands (RPG) trochę DeusEX (klimat SF/CYBERPUNK).
 
 
Jak? A grałeś młodzieńcze w PIERWSZEGO Deus Ex?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem a i owszem ;)

Nie mam żadnych obaw co do tej gry. Grałem w Cyberpunka jako małolat na sesyjkach RPG i wiem, że Redzi dobrze przeniosą klimat tak jak to zrobili w Wieśku.

Ciekawi mnie ich wykonanie gry FPP. Jak będzie się prezentować mechanika gry i jak wykonają pierwszą perspektywę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej gry przez następną dekadę będzie równać cała reszta, a i tak się to nikomu nie uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Patricko napisał:

Do tej gry przez następną dekadę będzie równać cała reszta, a i tak się to nikomu nie uda.

A wiesz, że możesz mieć rację? Ludzie co widzieli demo zgodnie potwierdzają zachwyty nad wszystkimi aspektami gry. To się nie może nie udać i teraz tylko pytanie kiedy to wyjdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, że możesz mieć rację? Ludzie co widzieli demo zgodnie potwierdzają zachwyty nad wszystkimi aspektami gry. To się nie może nie udać i teraz tylko pytanie kiedy to wyjdzie?
Teraz albo będzie pierdolnięcie na zamknięcie rozdziału ps4 albo pierdolnięcie na start ps5

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redzi powiedzieli już, że gra wyjdzie na tą generację. Ale pewnie będzie jak z GTA V, czyli na PS5. Zbyt duża baza graczy na tej generacji, żeby ją olać, a wersję na PS5 wypuszczą jak już więcej ludzi będzie mieć nowe konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Patricko napisał:

Redzi powiedzieli już, że gra wyjdzie na tą generację. Ale pewnie będzie jak z GTA V, czyli na PS5. Zbyt duża baza graczy na tej generacji, żeby ją olać, a wersję na PS5 wypuszczą jak już więcej ludzi będzie mieć nowe konsole.

Czyli zakladasz ze PS5 nie bedzie wstecznie kompatybilna? 

Bo jesli by byla to co za problem wypuscic tak jak GTA V a potem dodac patch dla PS5. 

To by bylo cos. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia mój materiał wrzucony na internety kilka lat temu



Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 a tu sprzed kilku dni z internetów :P

Co do samej gry - oczekuję przygody na poziomie wieśka i wiem, że się nie zawiodę. Gameplay'owo rewolucji się nie spodziewam, chociaz może chłopaki wymyślą coś ciekawego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś krótki epizod z Ciri nie pogniewał bym się :fsg:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem prawie pewien, że gdzieś Ciri spotkamy. W formie easter egga to będzie jak dla mnie na bank, kwestia czy nie zrobią z niej jakiejś postaci drugo albo trzecioplanowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciri bedzie na 10000% chociaz obstawiam ze to bedzie albo easter egg albo jakies poszlaki ze byla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W linku opis gameplay'u z zamknietego pokazu. 

 

Edit:

... wraz z filmikiem z wrażeń po zamkniętym pokazie, specjalnie dla @DigitalMan_PL ;)

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sLk napisał:

 

W linku opis gameplay'u z zamknietego pokazu. 

 

 

 

Pfyyyy....

 

Na gry-online jest 19 minutowy materiał, z wrażeń po zamkniętym pokazie :P

https://tvgry.pl/wideo.asp?ID=7531

 

Więc lepiej to niż suchy tekst.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ich materiału uja wynika, jak z większości zresztą... Tekst na gameinformerze był bardzo dobry, dokładnie opisał rzeczy, których te gadające głowy zupełnie pominęły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli to zaraz po pierwszym pokazie za kulisami. Sytuacja będzie podobna jak z GTA V, czyli najpierw zmiażdżą wszystkim możliwościami, o których nikomu się nie śniło na tej generacji, a potem wydadzą prawilną wersję w 4K i 60fps'ach na PS5 :D

 

To będzie gra życia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×