Skocz do zawartości
LionelPL

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Redzi mowia o obecnej generacji bo nie moga zasabotowac sprzedazy konsol. Po co straszyc szybkiem wyjsciem PS5 co negatywnie wplynie na sprzedaz PS4, a tak hajs za gre zgarna dwa razy, tak jak bylo z GTAV i paroma innymi grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, czacha79 napisał:

Redzi mowia o obecnej generacji bo nie moga zasabotowac sprzedazy konsol. Po co straszyc szybkiem wyjsciem PS5 co negatywnie wplynie na sprzedaz PS4, a tak hajs za gre zgarna dwa razy, tak jak bylo z GTAV i paroma innymi grami.

 

FAKTY z E3: MS wspomnial ze pracuja nad nowym sprzetem. Sony nie wspomnialo o tym nic.

Uzadanione podejrzenia: Sony tez pracuje nad kolejny sprzetem.

FAKTY z wczesniejszych wypowiedzi: MS mowi o iteracyjnosci, Sony mowi o generacjach.

 

I tutaj robi sie ciekawie jesli chodzi o gdybanie.

 

Jesli MS pojdzie w iteracyjnosc domniemac mozna ze bedzie mial tak jak teraz 2 konsole na rynku XOX (ktory bedzie robil za wersje podstawowa i doczeka sie obnizki ceny) oraz Scarlet (nazwijmy to wyzsza półka, z pewnoscia w wyzszej cenie) wszystko wstecznie kompatybilne az do prehistorii konsol od MS.

Oryginalny XO i XOS beda wygaszane. W takim wypadku Redzi moga wydac gre zarowno na Scarlet jak i XOX - XOX pewnie gra bedzie chodzic a nizszej rozdzialce ale bedzie dzialac, przesiadajac sie na Scarlet bedzie odczuwalny boost (czy to w rozdzialce czy ustawieniach graficznych) Wiec gre kupowac bedziemy raz - plus dla gracza.

 

Sony trzymajac sie generacyjnosci (raczej nie wierze ze wsteczna) gra moze wyjsc na PS4 a moze na nia nie wyjsc i wyjdzie dopiero na PS5. Dlaczego to ze gra bedzie dopiero na PS5 uwazam ze prawdopodobne bo w wypadku XO devsi nie beda musieli juz probowac optymalizowac kodu pod XO/XOS tylko XOX i Sclarlet w wypadku Sony zeby wydac gre na PS4 musi ona dzialac na PS4-amator jak i Pro.

Wiec gdzies trzeba podjac decyzje robimy gry na slabsze PS4 i spedzamy kupe czasu na optymalizacji czy moze skupiamy sie juz na nowej konsoli PS5 (jeden zamiast 2 sprzetow do ogarniecia) a gre wydamy na 2 Xboxach gdzie mamy doczynienia XOX ktory ma sporo mocy i super nowym sprzetem gdzie tej mocy jest jeszcze wiecej i zawsze mozemy pozniej wydac latke ktora jeszcze lepiej ta moc okielzna.

Do tego oczywiscie dochodzi PC.

 

No ale to gdybanie, jak bedzie czas pokaze. Mozemy wrocic do tego postu jak pojawia sie jakies konkrety i zobaczyc czy moje przewidywania byly trafne czy raczej trafilem kula w plot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na jakość tej figurki stawiam, że koszt to max 10$ :) Tym bardziej, że za friko dawali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://bezprawnik.pl/gender-w-cyberpunk-2077/

Skąd się bierze takie, ehh..., niedojebanie mózgowe, nie jestem w stanie pojąć. Od czego się to spieprzone patrzenie na świat zaczęło też nigdy nie wnikałem, ale chciałbym dożyć czasów, w których to wszystko wróci do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, xavris napisał:

https://bezprawnik.pl/gender-w-cyberpunk-2077/

Skąd się bierze takie, ehh..., niedojebanie mózgowe, nie jestem w stanie pojąć. Od czego się to spieprzone patrzenie na świat zaczęło też nigdy nie wnikałem, ale chciałbym dożyć czasów, w których to wszystko wróci do normy.

 

Pisalem o tym ze 2 razy raz w watku E3 2018 raz w watku TLOU2.

Ja mam alergie na polityczna poprawnosc.

Bo jej problemem staje sie teraz wykluczanie pod pozorem tolerancji

Czy wroci do normy? Nie sadze.

Z jednej strony wolnosc tworcza - spoko ale ta nie wymaga afiszowania sie.

Ale juz tworzenie nowych podzialow? Gay-mers? no ja pierdziu.... A serio jest taka inicjatywa.

Domaganie sie reprezentacji w grach przez roznego rodzaju mniejszosci narusza wolnosc tworcza... jesli w wiedzminie na wskros slowianskim nie ma czarnych (o przepraszam Afrykanow lub lub potomkow ludzi z Afryki) to znaczy ze ich tam byc nie mialo tak samo jak Aborygenow, Hindusow i Rdzennych Amerykanow. Jak gra ma do wyboru dwie postaci to ma dwie bo tak sobie to wymyslili tworcy i to jest wolnosc tworcza.

 

Nie znam zbyt dobrze CP 2020 - ale nawet jesli material zrodlowy zawieral mozliwosc zmiany w trakcie gry czy dorobienie samcowi cyckow bo tak - to nie znaczy ze gra na bazie materialu zrodlowego musi byc mu wierna. Material zdrodlowy moze byc tylko inspiracja.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz o tym dyskutowaliśmy, zgadza się. Generalnie mamy to samo zdanie w tej kwestii. Ale, przerysowując sprawę, wolę czarnego geralta żyda, niż triss z cyckami i penisem, która chce urodzić :p

U pewnych grup organizmów są  różne dziwne akcje związane z rozmnażaniem, ale ussaków płcie są dwie- o tym ten popieprzony świat chyba zapomniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawie wiedźmina 3 też mieli pozwy z tego co pamietam bo nie bylo czarnoskorych. A jesli chodzi o Tlou to juz po jedynce mozna bylo sie spodziewac ze Ellie pochodzi z wyspy lesbos, jak muldała sie z psiapsiółą w dodatku:) Co nie zmienia faktu że grubo przesadzają z tą poprawnością polityczna:/ A jak wiadomo to murzyni są większymi rasistami niż biali, i wykorzystują to na każdym kroku. Jakoś azjaci nie mają tego problemu a też są "kolorowi". Szczerze powiem że boję się o tego wiedźmina, a znajac netflixa to bedzie lipa...

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaprawdę powiadam Wam, co nastąpi. Netflixowy wiedźmin będzie czarny :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sLk napisał:

Zaprawdę powiadam Wam, co nastąpi. Netflixowy wiedźmin będzie czarny :listek:

 

a ja slyszalem ze netflixowy wiedzmin to zeby zycie tegoz mialo smaczek raz dziewczynka raz chlopaczek 

:P:P:P:P:P:P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie czarny to tylko Morgan Freeman.

Ale jak gurwa będzie miał jeden zwykły miecz, bo to rasizm walczyć czymś innym z ludźmi i potworami to już nie wytrzymie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xavris napisał:

Jak będzie czarny to tylko Morgan Freeman.

Ale jak gurwa będzie miał jeden zwykły miecz, bo to rasizm walczyć czymś innym z ludźmi i potworami to już nie wytrzymie...

 

zakladam ze te posty pojda w smietnik jako offtop ale skoro juz jedziemy to powstaje pytanie:

1 miecz i 2 pochwy

czy 

2 miecze i 1 pochwa 

:P:P 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, MagEllan napisał:

 

zakladam ze te posty pojda w smietnik jako offtop ale skoro juz jedziemy to powstaje pytanie:

1 miecz i 2 pochwy

czy 

2 miecze i 1 pochwa 

:P:P 

 

Widzisz... No ja zakładam, że będzie 1 miecz. I skoro jesteśmy tacy genderowo wyzwoleni, to raczej 1 miecz i 1 pochwa, bo to chyba max co można osiągnąć u jednego osobnika.

1 miecz i 2 pochwy to standardowy wiedźmin, więc tego nie będzie :P

I te posty nie mogą zostać usunięte, są zbyt istotne dla fabuły gry XD

Edit. Pewnie zaraz ktoś z modów tu wpadnie i udowodni, że jednak mogą :P

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nomm, ciekawe co pokażą.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykła paplanina, zero konkretów... Jaki sens czegoś takiego to nie wiem, no ale cóż, zero nowości :( Smuteczek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny materiał.... :notsure:    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie się z leksza wnerwili... I nie chodzi o to że gówno pokazali, ale że robili hype jakby kierwa bomba jakąś miała jepnąć.

Parę nowych screenów:
78c5a4ac5e79075a9ffe558d77953794.jpg
98480aa7e1ecb3b6eaa4e458c1f3ee50.jpg
7f8bfb4c7ca0908c5d77bca1631ca827.jpg
405e070117da3b31a12919c65ca66c7a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo,  dislike szły jak szalone :). Nic dziwnego, wielki hype zrobili, a finalnie wystawili jakiegoś mieczysława,  który poopowiadał  banały przez 15 minut i tyle. :notsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie to dziwi, że postępują w taki sposób. Pewnie głowy od marketingu przyszły z EA.

 

A taki Rockstar dalej swoje. Nie pieprzą głupot tylko pokazują trailery, potem gameplay i datę premiery z ewentualnym poślizgiem, ale nie opowiadają bajek. Nie chcę mi się wierzyć, że cyberpunk wyjdzie na tę generacje. 

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wcale to nie wygląda jakoś rewelacyjnie na tych screenach , ryje dziwne :)

 

Też mi się wydaje że ta gierka w powijakach jest , jeszcze się muszą dłuzo uczuć od R* również w kwestii PR bo coś tam znowu afera jest z lgbt a w stanach teraz pierdolca mają z tym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×