Skocz do zawartości
LionelPL

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Karaluch69 napisał:

Trochę doszedłem :antonio: Kapitalnie się zapowiada.

Solidne sztosiwo milordzie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, AXA napisał:

Po obejrzeniu gameplayu brakuje mi jednak opcji grania też TPP

a to fakt, ale to moze dlatego ze ostanio grywam wiecej w TPP nizli FPSy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, redo napisał:

Wygląda średnio. Troche taki Deus Ex na sterydach, czyli nic specjalnego.

 

Dokładnie to samo pomyślałem.

Za 5 dyszek się kupi na jakiejś wyprzedaży.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień mi coś pika Tapa w tym wątku, ale czasu brak aby zerknąć bo Człowiek w bidrze na kasie robi piniondz, a nie głupotami się zajmuje jak jakiś loser...

 

Patrzam teraz a tu jeb! zaraz odpalam te 48 minut, coś czuję, że stulejka przetarta będzie ufffff...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt że grafika troche konsolowa ale i tak sztosik. Mam nadzieje że miasto nie opustoszeje na premiere. Dla lepszej immersji powinni poprawić ruch postaci w first person bo jest jakiś dziwnie pływający

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest mroczna strona, wbrew prawu otwierajo kurła!

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Patricko napisał:

Solidne sztosiwo milordzie :D 

Bez dwóch zdań. Takie RPG to ja rozumiem. Klimat cudowny. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale będzie gownoburza z tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Patricko napisał:

Redzi pomyśleli o hejterach nawet XD

c72cbd2e6ef313740378247b85081b9d.jpg

Ciekaw jestem czy to ktos faktycznie wrzucil czy moze wyszlo z losowo generowanego ciagu znakow.

 

Pamietam jeden z zabawniejszych zgloszonych bledow. System generowal losowy ciag znakow (16) jako token w URL: &token=.....

No i ktos zaraportowal ze trzeba to filtrowac z tytulu obrazliwych tresci

a token byl taki:

sTd4uCuNt5x77R6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

48 minut, nigdy w życiu nie oglądałem tak długiego gameplay'u, gdyż należę do osób, które wolą grać. Tutaj jednak nie wytrzymałem hajpu, michałek drygnął :listek:

 

Co tu dużo mówić. Graficznie to na pewno nie jest żaden next gen, widać, że są uwięzieni w sosie wczesnego PS4. Oby z optymalizacją było lepiej, niż na starcie W3. Nie samą grafiką człowiek jednak żyje, a cała reszta to już najwyższa półka. Żyjący świat, rozbudowane questy, masa interakcji. Czego chcieć więcej? Może rzeczywiście jest zbyt kolorowo, ale nie zapominajmy, że w grze ma być cykl dnia i nocy, więc będzie jeszcze na co popatrzeć. Wiadomo może coś o tym, czy będą jakieś różne warunki pogodowe? Taki gęsty klimat w nocy, do tego deszcz, to byłoby coś, jeśli chodzi o klimat cyberpunk.

 

Gra wygląda na będącą w zaawansowanym stopniu produkcji, ale tym razem pewnie nie popełnią błędu i nie będą ogłaszali daty premiery zbyt wcześnie, żeby jej potem nie przekładać pięć razy, jak to było ostatnio. Trzymam kciuki, niech to będzie przełomowy szpil w swoim gatunku. EA wraz z Bioware pewnie odetchnęli, że dadzą radę wydać swoje crapy przed Cyberpunkiem :LUL:

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Materiał oglądany w jutubowym 4k na spokojnie większe wrażenie zrobił na mnie . 

- Samo strzelanie i bullet time kojarzy mi się z Syndicate od twórców Riddicka
- Mi osobiście jednak brakuje tpp , bez tego nie uwolnią się od tego "Deusa" a przecież chcą być jak R*
- Przy akcji na ulicach widać jak puste są dalsze plany zero ruchu , npc wyglądają średnio całość robią postprocesy które ja osobiście wyłączyłem teraz w W3 na Xbox x , ktoś tam kocha te motion blury :)
- Bardzo fajne cięte teksty żeńskiej postaci V , przypomina mi się film Tank Girl 
- doktorek który robi wszczepy za to jak z Johnny Mnemonic hehe 
- model jazdy wygląda na razie na mega chujowy xd

Generalnie jarać się przez dwa lata nie mam zamiaru , mam nadzieję że to wyjdzie wcześniej jednak . GTA Future nie widzę tutaj raczej Tek War 30 lat pozniej :) Będzie znakomita gierka , ale czy mesjasz to zobaczymy ( mogliby teraz wypuścic to samo demo ale z innymi wyborami ) 

 

 

Edit: ten przekaz w kodzie to na serio ? Rucham ci Mamę ? Ale zapachniało polactwem ech , zaraz znowu z góry będą przepraszać ... Jak pisałem od R* to jeszcze się muszą wieeele uczyć ..

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że pokazówka ale zabrakło mi troche freestylu w tym gameplayu. Bohaterowie zostali ładnie poprowadzeni na smyczy przez kawałek story. Wolno prowadzona kamera itd. Chetnie zobacze zwykłą przebieżke w mieście z punktu do punktu plus jakąś interakcje z otaczającym światem albo wyjechanie samochodem poza standardowe drogi jeśli to jest możliwe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam niektóre komentarze to mi się słabo robi...

Gra jest podobna do deusa, więc jest średnio i kupi się jak dadzą do zgrzewki mleka w biedro... To jest żart czy takie hipsterstwo, że sojowe latte z mlekiem migdałowym jest już dla nich zbyt mainstreamowe?

Trudno żeby gra fpp w świecie cyberpunka nie była podobna do deus exa, skoro bazują w zasadzie na tym samym. Poza tym nie spodziewałem się, że porównanie do deus exa będzie użyte jako minus, jestem w szoku, bo nie spodziewałem się dożyć takich herezji. Poza tym, czym się wiedźmin 3 w pierwszym kontakcie różnił od Gothica sprzed prawie 20 lat?

Podpowiem odpowiedź - w pytke rozbudowaną fabułą.

Jeżeli tutaj zrobią mi deus exa z fabułą rozbudowaną na poziomie wiesława, albo i bardziej, to nie ma się co zastanawiać. Wejdzie premierowo jak kot w kocimiętke, kwestia tylko, czy to jeszcze w tym dziesięcioleciu wyjdzie czy nie.

Gra wygląda na dość zaawansowany stan, ale na bank przed nimi masa roboty ze szlifowaniem wszystkiego. Poza tym, z tego co czytałem, to tylko główna linia fabularna jest w grze, więc czeka ich w wuj roboty z questami pobocznymi. Na przyszły rok raczej bym nie liczył, bardziej 2020, co będzie bardzo klimatycznym rokiem premiery :)

 

Godzinę temu, bany® napisał:

wiadomo że pokazówka ale zabrakło mi troche freestylu w tym gameplayu. Bohaterowie zostali ładnie poprowadzeni na smyczy przez kawałek story. Wolno prowadzona kamera itd. Chetnie zobacze zwykłą przebieżke w mieście z punktu do punktu plus jakąś interakcje z otaczającym światem albo wyjechanie samochodem poza standardowe drogi jeśli to jest możliwe. 

Od 5 lat poza trailerem, *beep* i kilkoma artami dają w końcu godzinny gameplay i jeszcze źle, bo nie pokazali nic poza fragmentem historii :P No weź sie opanuj... 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up wreszcie głos rozsądku. Jeśli twórcy sami niedawno mówili ze to stan pare-alpha (na e3) to się nagle nie zrobi RC. To co pokazali to dopiero szkielet i wydmuszka. Jeśli zostanie co już jest i nic nie usuną to będzie tylko lepiej bo dodadzą jeszcze masę rzeczy. Tez myśle ze 2020 jest prawdopodobna data premiery.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy obejrzałem i teraz siedzę w robocie i gniję bo zobaczyłbym jeszcze raz. Zazdroszczę wszystkim, którzy mają zero hajpu bo ja swoim mógłbym obdzielić pewnie z pół gminy. I cały czas chce mi się brechać jak koleś w "slo-mo" krzyczy o nogach w międzyczasie tracąc głowę a kwestia idzie dalej :jaro: Oby tego nie poprawili.

Deus EX na sterydach? No ja przyjmę o każdej porze dnia i nocy!

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem sobie w 4k I grafika jest bardzo dobra, jest ciut mniej ostra w porownaniu do trailera ale widać że to jest to, natomiast animacja npc bardzo dobra, dużo mechanik, typy broni, pociski odbijane od sciany, samonaprowadzajace, implant, dopalacze wstrzykiwane poprawiajace umiejętności, hakowanie I open world.. Panowie Co z wami, to wygląda zarąbiście!! Ten moment gdzie jest wchodzi tytuł I pokazana ulica wyglada jak next gen! Świętna muza!! . 

Edytowane przez Malakay
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam nie tylko mi gra się kojarzy z Deusem, pewnie więcej RPG mniej skradania.

 

Jeszcze wpip (wbeeeeep) lat czekania. Wyjdzie to się zagra, chyba za stary jestem by nie spać po nocach i jarać się czymś co wyjdzie za 2,5 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że wcześniej niż 2020 to nie wyjdzie i basta. Ale co jakiś czas na myśl o tej gierce można skórkę naciągnąć :pazura:

Platynę na youtube z wczesnego gameplay'u również wbiłem jak poniektórzy już i moja recenzja tej gry jest taka, że jestem po prostu spokojny i wiem że to będzie kapitalna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, pablos_83 napisał:

Wyjdzie to się zagra, chyba za stary jestem by nie spać po nocach i jarać się czymś co wyjdzie za 2,5 roku

O to to wlasnie. 

Jak pisalem ja utracilem mozliwosc hajpowania. Kupuje siadam i oceniam.

To co jest dobre to ze brak hajpu nie wplywa na radosc czerpana z gier. Dalej bawia mnie pozycje od rewelacyjnych (Y-Zero) przez bardzo dobre (DeusEx:HR, Bayonetta) po zwyczajnie dobre (Lego City Undercover). 

 

A rakiem branzy jestem od lat kupujac gry z opoznieniem na wyprzedazach :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien, że nikt tutaj nie pisał całkowicie na poważnie (a ja pisząc, że biorę premierowo na pewno nie miałem tego na myśli, żeby nie było), że nie śpi po nocach i najchętniej by się zahibernował w zamrażarce, czekając na dzień premiery cyberpunka.

Można się nakręcić, jeśli znamy termin premiery, jak najbardziej to rozumiem. Ale na bank nikt nie wyczekuje, bo nikt nie wie, łącznie pewnie z twórcami, kiedy toto wyjdzie.

A to że ktoś wie, że coś weźmie na dzień dobry nie jest dla mnie niczym złym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×