Skocz do zawartości
LionelPL

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Wg Forbes'a, demko za ukrytymi drzwiami leciało z PS4 Pro. Nie wiadomo ile w tym prawdy, ale jeśli rzeczywiście to plotki o klatkarzu można między bajki włożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Patricko napisał:

Wg Forbes'a, demko za ukrytymi drzwiami leciało z PS4 Pro. Nie wiadomo ile w tym prawdy, ale jeśli rzeczywiście to plotki o klatkarzu można między bajki włożyć.

no i tu wlasnie slowem klucz jest wedlug. 

wczoraj obejrzalem tylko relacje jednego kanalu (dzis nadrobie inne) i ziomkow ktorzy byli na pokazie - wedlug nich "nie wiemy na czym to bylo grane, smiemy domniemac ze PC ale oh my god jakie to bylo dobre". 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bartek_Red napisał:

Premiera pewnie i tak zaliczy obsuwę, to każdy zagra już prawilnie na PS5 :P

Wszystko zalezy od tego jak dobrze MS i Sony przygotowaly nowe sprzety (bo z data premiery okres swiateczny 2020 to pewnie kolejne wersje dev kitow smigaja juz w studiach produkujacych gry). 

Jesli przygotowali je dobrze (a na to sie zanosi, ta sama architektura, powinna tutaj pomoc) to oczywistym jest ze gry takie jak CP przygotowywane sa z mysla o nowych jak i obecnych sprzetach. 

Smiem domniemac ze czesc z graczy nawet jesli nie bylo by wiekszej obsuwy nili 4tygodnie i tak poczeka na premiere na nowych sprzetach. 

Tutaj sa dwie opcje gra bedzie dostepna day 1 lub Redzi zeby sprzedac jak najwiecej na curr gen. Nieco ja opoznia. 

 

pozyjemy zobaczymy nie wiem czy PS5 czy Scarlett ale zakupie i bede gral :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wyjaśnione, pokaz był na PC. Też mi się to dziwne wydawało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyberpunk-2077-LGBT-2-960x540.jpg

 

Cyberpunk-2077-LGBT.jpg  dumny polak katolik przemilczy... W końcu to CD Projekt 

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bany®

no ciekawy plakat nie powiem. 

Rozumiem czemu CDPR poszedl na taki ruch. Po gownoburzy w kolo "did you assume their gender". Ot PR. 

Czy mi sie taki PR podoba? NIE. 

I tak nie zadowolisz wszystkich. Wiec wybierz cos i sie tego trzymaj. 

Przynajmniej nie zrobili z tego glownego punktu progamu. 

i to tyle co mam na ten temat do powiedzienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż sprawdziłem. Plakat jak plakat, komentarz znów świadczy o ignorancji kolesia. Sprawdz typie Mr.Studd.

@MagEllan to nie związku z żadna burza. To po prostu jeden z implantów dostępnych w CP2020.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to nie byle jakim, bo cybernetycznym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, CePeeN napisał:

@MagEllan to nie związku z żadna burza. To po prostu jeden z implantów dostępnych w CP2020.

A to przepraszam za niewiedze i ignoranctwo - przyznaje sie otwarcie nie mialem doczynienia ze swiatem CP2020 przez co latwiej palnac gafe. 

Wiernosc oryginalowi, na plus, nawet jesli nie koniecznie musi mi to pasowac. 

Co nie zmienia faktu ze nie bede ocenial gry po plakacie, tylko po tym jak mi sie w nia gra. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to żadnym zaskoczeniem, że bany chciał błysnąć ale ciut mu nie wyszło. Dziwię się tylko, że ktokolwiek jeszcze w ogóle zwraca uwagę na to co on wrzuca.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie uważam ze takie szczegóły to duży plus i wskazówka na to ze gra będzie wykozaczona. Gdzieś na samym początku mówili ze implanty będą bo statsy z CP maja być w większości przeniesione (o ile nie wszystkie, nie pamietam).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie jest to żadnym zaskoczeniem, że bany chciał błysnąć ale ciut mu nie wyszło. Dziwię się tylko, że ktokolwiek jeszcze w ogóle zwraca uwagę na to co on wrzuca.

Tylko dlatego ze Mag mu odpisał i mnie zaciekawiło. Już dawno mam go w ignorze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A się za młodu mawiało u Mnie na wsi (i wtedy gówno burzy o to nikt nie robił) :

Gdyby babcia miała wąsy, to by dziadkiem była...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast siać ferment to polecam poczytać sobie co jeden z dyrektorów artystycznych Kasia Redesiuk chce przekazać tworząc plakat jeśli to was tak interesuje. No chyba, że "implant" was zadowala to nie mam więcej pytań. :vxoAZzf:

ps. zainteresował mnie natomiast komentarz @Patricko"Baba z chujem i tyle. Wielkie halo emoji1787.png" , bo dla mnie to jest raczej chłop z makijażem. Interesujące... 
Zastanawia mnie co kształtuje naszą opinie na temat transseksualizmu. Czy baba z chujem jest powiedzmy bardziej akceptowalna niż chłop z makijażem? Czy jeśli nie chodziłoby o gre CD Projekt tylko o inną albo o jakiś film to nie wylałby się tu hejt typu "Wszędzie pakują wątki trans czy homoseksualne. Mogliby sobie darować" i czy wtedy dla Patricko nie byłby to też chłop z makijażem, a nie baba z chujem?

Wybaczcie te daleko idące wnioski ale chciałem wam przybliżyć o co mi chodziło umieszczając komentarz obok plakatu. Możliwe, że zupełnie niepotrzebnie
 

@MagEllan https://android.com.pl/artykuly/229518-cyberpunk-2077-lgbt-cdprojekt/

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bany®

Jak juz sie na cos powolujesz to dla wygody czytajacych warto wrzucic zrodlo gdzie mozna poczytac. 

Ja wiem ze google nie boli, ale zawsze to wieksza wygoda jak i spojnosc posta. 

 

 

https://www.pcgamer.com/cyberpunk-2077-art-criticized-as-transphobic-is-meant-to-reflect-corporate-exploitation-says-the-artist/

 

Ze co ze ja bylem w bledzie? ze cos co myslalem ma byc odpowiedzia na "did you assume their gender" dalej jest uwazane za transfobie? ja piorkuje toz niedlugo nic nie bedzie mozna zrobic bo wszystkich do worka z napisem transfobia wrzuca. Fakt ze nie jest to ogol a czesc komentujacych. Ale zawsze. 

czytam dalej. 

 

EDYTA: doczytalem i widze ze growe media szukaja kontrowersji na sile.

 

@bany®- linka od ciebie przeczytam nieco pozniej. 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów się znizylem zeby przeczytać twój komentarz @bany. I tradycyjnie już najpierw rzucasz jakieś menelskie hasło a potem wycofujesz się rakiem używając stylizując się na intelektualistę. Co do samego komentarza to raz: cdpr musi bardzo uważać co pisze i wypowiedz tej pani jest na to dowodem. Dwa: implanty typu mr.studd czy Midnight Lady są w świecie CP2020 zupełnie normalna rzeczą (co zreszta jest zawarte w wypowiedzi tej pani). W tym uniwersum są ciekawsze rzeczy nic cybernetyczny penis. Trzy: twoja wypowiedz na temat LGBT z naciskiem na T, nie wiem czemu ma służyć, wiec nawet nie skomentuje. Podtrzymuje za to swoje twierdzenie. Jesteś matolem, wrzuciłeś ten plakat ze swoim komentarzem z dupy bo myślałeś ze jesteś zabawny. Nie jesteś.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cepek po raz kolejny starasz się wyjaśniać co miałem na myśli albo co mną kierowało równolegle mijając się z prawdą. Twój prostolinijny umysł sobie z tym kompletnie nie radzi więc radziłbym przestać traktować to jako hobby :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie muszą mieć smutne życie żeby  szukać problemu w tym plakacie. Generalnie nie podoba mi się propagowanie takich rzeczy na świecie,ale ten plakat jakoś nie robi na mnie wrażenia i takie rzeczy nawet pasują  do wykreowanego świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo one są integralna częścią tego świata.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.06.2019 o 16:42, bany® napisał:

ps. zainteresował mnie natomiast komentarz @Patricko"Baba z chujem i tyle. Wielkie halo emoji1787.png" , bo dla mnie to jest raczej chłop z makijażem.

Czyli taki Szpak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli taki Szpak?
Nope, to byłby w sumie dla tego huj wie cioto pedala komplement, więc nie

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Nope, to byłby w sumie dla tego huj wie cioto pedala komplement, więc nie emoji14.png

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Nie rozumiem jak taki prymityw moze interesować się grą w której prawdopodobnie płeć schodzi na drugi plan bo liczy się osobą a świat przedstawiony jest bogaty w różne mixy.

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończcie już ten temat o gender, jakby CD Red byli faktycznie tacy za lgbt to do wyboru byłby transwestyta, a nie baba albo chłop. Co do samej gry ciekawy jestem na ile miasto będzie otwarte boje się że będzie to przygoda na szynach, I zastanawiam się czy wybory będą miały konsekwencje później w fabule? Było coś o tym wspomniane? . Co do pozostałych apsketów jak oprawa graficzna czy muzyczna jestem spokojny, po tym Co pokazali wygląda bardzo dobrze, I trzeba I'm oddać że nie kopiują designu jak inne gry w klimatach sf... Wszystkie produkcje mają podobne zbroje, militarni mają podobne maski ala killzone, star wars, albo mass effect czy anthem to wszystko jest jak z jednego universum. A tutaj mamy zupełnie inny styl, bardziej uliczny, androidy w dresach w stylu disco techno z lat 80 tych... Szacun dla projektantów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×