Skocz do zawartości
LionelPL

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Patricko napisał:

Podziwiam jak ktoś to czyta XD

 

W dobie postow na mniej niz 100 znakow i majac na uwadze ze ludzie ogolnie nie czytaja, twoja watpiliwosc jest zasadna. 

Ale widzisz generuje ruch na forum. :D

1 post 3 komentarze.

Moglo byc wiecej nastepnym razem bardziej sie postaram :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawanie się w dyskusję z Banym to pierwszy błąd, eseje tego Pana? Cóż już się przyzwyczailiśmy chyba

A swoją drogą temat ten w Detroit poruszcie a nie zbędny ruch w Cyberpunku robicie.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wśród steku powielanych sloganów i poklepywania się wzajemnie po plecach, opiniotwórczość to miła odmiana na forumku dlatego lubie sobię poczytać kogoś kto ma szerszy obraz sytuacji, myśli samodzielnie i nie zero-jedynkowo. Faktycznie odbiegamy troche od tematu ale Cyberpunk jest na fali i może przez to ktoś się zainteresuje i dołączy do dyskusji bo myślę, że kilka aspektów związanych z moralnością  stosowania pewnych rozwiązań można podpiąć także pod cyberpunka no ale nic na siłę...

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Wydawanie się w dyskusję z Banym to pierwszy błąd, eseje tego Pana? Cóż już się przyzwyczailiśmy chyba emoji14.png

A swoją drogą temat ten w Detroit poruszcie a nie zbędny ruch w Cyberpunku robicie.

@bany®To ciekawa postac taki "doktor jekyll and mister hyde". Wiele razy sie z nim nie zgadzam, ale czasami mozna z nim pogadac (patrz watek o streamingu). 

Jak pisalem wielokrotnie - nie znajac sie ludzi oceniamy tylko przez pryzmat tego co pisza i jak pisza. 

 

Zgodze sie ze byl to ostry offtop ale sam o tym wspomnialem na poczatku mojej wypowiedzi. A i temat jest szerszy. 

Ruch to akurat cos co temu forum nie szkodzi :) zakladajac ze z ruchu wlasnie sie utrzymuje. 

 

milego grania

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=8865]bany[/mention]To ciekawa postac taki "doktor jekyll and mister hyde". Wiele razy sie z nim nie zgadzam, ale czasami mozna z nim pogadac (patrz watek o streamingu). 
Jak pisalem wielokrotnie - nie znajac sie ludzi oceniamy tylko przez pryzmat tego co pisza i jak pisza. 
 
Zgodze sie ze byl to ostry offtop ale sam o tym wspomnialem na poczatku mojej wypowiedzi. A i temat jest szerszy. 
Ruch to akurat cos co temu forum nie szkodzi  zakladajac ze z ruchu wlasnie sie utrzymuje. 
 
milego grania
 
Wyłącz adblocka wtedy będzie git :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.07.2019 o 17:50, danken000 napisał:

Dać mu byle temat i zaraz esej gotowy.

giphy.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.gry-online.pl/newsroom/zapowiedziano-cyberpunk-2077-afterlife-the-card-game/z61c7fe

Hmm, trochę mieszane mam uczucia.

Z jednej strony Eric Lang raczej nie wymyśla badziewia, ale z drugiej to też te gry jakoś się straszliwie nie różnią jedną od drugiej.

Obawiam się, że to bardziej może być zwykła chęć zarobienia pinionżków na głośnej marce niż chęć zrobienia fajnej gry i zarobienia na tym pinionżków.

Szkoda trochę, że się nie dogadali z naszymi projektantami gier, bo też mamy świetnych. Na chwilę obecną nastawiam się na typowego przeciętniaka do empiku.

Edit. A jako że to cmon i beda na pewno niepotrzebne figurki to pójdzie to przez kickstartera i czuję jakiś gruby rekord zebranej kasy.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapowiada się tak źle, niech rozwijają uniwersum na wszystkie możliwe strony. Żadne inne nie zasługuje na taką popularność jak Cyberpunk właśnie. Kunie i szabelki to zostawmy już tylko w pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak jak przypuszczałem, poziom skomplikowania gry gateway+. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tworząc postać nie będzie opcji wyboru płci. Wybrać będzie można posturę i głos, które będą, wybaczcie moja genderofobie, bardziej męskie i bardziej damskie.

Czekałem na ten tytuł umiarkowanie. Po takich newsach czekam coraz mniej, bo obawiam się, że takich gówien będzie sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to ma w ogóle do rozgrywki? W wielu grach tez nie ma wyboru płci. Tu jest to wszystko osadzone w uniwersum cp2020 i to wszystko ma sens.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xavris to typowy homofob i nie raz dawał temu świadectwo tu na forum. Homofobia nie jest karalna aczkolwiek często kojarzona z zakompleksionymi ludźmi małego formatu dlatego nie ma sensu sie nad tym rozwodzić.

Co do braku wyboru płci w cp77 to uważam że to naturalny wybór jeśli chodzi o to konkretne uniwersum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że to jest RPG? I z definicji grasz określoną postacią i odgrywasz jej rolę. A tak się składa, że płeć jest (a raczej była jeszcze ze 2-3 lata temu) dość istotną cechą postaci.

A nie, przepraszam, jestem homofobem czy czymś tam.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To że to jest RPG? I z definicji grasz określoną postacią i odgrywasz jej rolę.
A nie, przepraszam, jestem homofobem czy czymś tam.

Dalej nie widzę problemu, wyobraź sobie to tak:
Grasz postacią z męskim głosem i imieniu Marc ale mającym wielkie cyce i zestaw Mr Stud, czemu? Bo możesz. Na prawdę nie potrzeba napisania wprost czy to kobieta czy mężczyzna bo to nie ma znaczenia a w świecie CP znaczenie tego się po prostu zatarło.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, stop homofobii, stop ograniczeniom w wyborze płci.... :KappaPride:

 

1523832838_ytrwui_600.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleko mi do dysput ideologicznych w tej kwestii, ale moim zdaniem nie ma to większego wpływu na rozgrywkę i ocenę gry.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin to też rpg, a płci nie dało się wybrać :30vm3cw:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze apropos „kontrowersji” związanych z płcią, całkiem ciekawy artykuł:




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko cudeńko, nawet tą słabą grafikę da się przeżyć, ale chwała im za to że pokazują produkt taki jaki będzie. Fajerwerki będą w wersji na PS5. Gameplay netrunnera wygląda intrygująco, chyba już wiem kim zagram. Jedynie model strzelania wydaje mi się dość sztywny i jakiś taki bez polotu, ale może to tylko moje błędne spojrzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zrobiło to na mnie żadnego wow. Wygląda to najzwyczajniej w świecie dobrze i nic więcej. Nawet grafika wrażenia nie robi. 

Ogólnie za wysoko poprzeczkę sobie redzi ustawili, bo gracze czekają na mesjasza gamingu. Niby jeszcze trochę do premiery jest, ale po tym co zobaczyłem to nie jest dla mnie must have i preorder. Jeśli gra okaże się dobra po premierze to się obada. Jednak jak piszę. Ludzie oczekują nie wiadomo czego i mogą się srogo zawieść. TLOU 2 GOTY.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię bo na pewno klimat będzie kozacki i to już dla mnie wystarczy. Jazda na motocyklu tez wyglada smooth as fuck.

 

Ale zgadzam się ze ludzie nakręcili się za bardzo i będą płakać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale czego Wy oczekujecie? Czy wiedźmin ma jakiś pokazach by robił jakieś wielkie wrażenie? No niekoniecznie, kolejny RPG z siekaniem mieczem. Tu mamy kolejne RPG ze strzelaniem. Jedyne czym ta gra może zawojować świat to to samo, czym wygrał wiedźmin - dialogi, mocno fabularyzowane questy poboczne, wybory i (moim zdaniem nie aż tak dobra, ale znowu się powtarzam) fabuła. I pewnie tu będzie równie dobrze, bo jak nie, to ich ludzie zjedzą i będzie koniec :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×