Skocz do zawartości
LionelPL

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Oby było warto czekać, jedna z moich największych nadziei tego roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że urlopu nie klepnąłem Wrzesień będzie już chłodny, idealna pora na granie w mesjasza gejmingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciut szkoda, ale tylko w kontekście Pondsmitha na Pyrkonie. 

Tak to git, zdecydowanie wolę poczekać na bardziej wypucowany produkt.

Poza tym przesunięta premiera jest dzień przed moimi urodzinami, także żona ma problem z głowy :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, KOMARZYSKO napisał:

Obsrali się na myśl o konkurowaniu z FF7 emoji41.png

xD raczej muszą iść za ciosem skoro wieśka przekładali i był hit to tu też nie mogą wydać tak szybko ;)

skoro ludzie czekali od 7~lat? to tam parę miesięcy uj... na szczęście nie mam takiego hajpu bo trochę nie mój klimat ale że konsole kupiłem praktycznie głównie dla wieśka i się bawiłem ostro (mimo że platyny nie było ochoty robić niby, dopiero po  czasie ale zwątpiłem jak skapłem się że jednej karty od zoltona nie zdobędę już xD) to się tam sprawdzi po paru paczach :P

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obsrali się na myśl o konkurowaniu z FF7
Bardziej z Animal Crossing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam pierdolicie...

Lechu  powiedział, żeby przesunęli to przesunęli :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netflixowy Wiedźmin im podniósł słupki to musieli wszystko sp.... jedną decyzją :LUL: 

Dla graczy to lepiej, dostaną bardziej dopracowany produkt. Wiedźmina też przesuwali i wyszło dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie jak będzie wyglądać kwestia Cyberpunka na konsolach nowej generacji.

Jeżeli okaże się, że nowe konsole dostaną CP na premierę, lub krótko po i gra będzie wykorzystywała ich możliwości (choćby podbita rozdziałka do prawdziego 4k), to ja raczej będę wolał już poczekać do nowej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy że uda się wydać ją we wrześniu, ciekawe czy wystartuje na nową generacje w dniu premiery czy znowu trzeba będzie czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak we wrześniu to we wrześniu. Jak nowe sprzęty wjadą 17 września (przy założeniu ze się data premiery nie zmieni), to będzie na nowej generacji w dniu premiery. Jeśli wjadą w grudniu to tez będzie w dniu premiery, tyle ze sprzętu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt podobno odrobił już stratę na giełdzie :notbad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale skąd do licha wzięliście info, że PS5 we wrześniu już będzie dostępne? Nieźle płyniecie. Jak na święta rzucą to będzie sukces. Produkcja już by musiała lecieć pełną parą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale skąd do licha wzięliście info, że PS5 we wrześniu już będzie dostępne? Nieźle płyniecie. Jak na święta rzucą to będzie sukces. Produkcja już by musiała lecieć pełną parą...

Ja pisałem o premierze gry we wrześniu. Sprzęt ma być pod koniec roku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowa zagrywka, PS5 rzucą przed świętami w ograniczonej ilości, będzie szał i kolejki, a reszta po nowym roku. :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Standardowa zagrywka, PS5 rzucą przed świętami w ograniczonej ilości, będzie szał i kolejki, a reszta po nowym roku. :30vm3cw:
Jak ktoś żyje 20 lat wstecz to pewnie tak. Teraz pre order na Amazonie i grzecznie czekasz na kuriera i masz w dupie wszelkie "media coś tam", gdzie najpierw rozdają między sobą, a potem kilka sztuk dla ludu.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.02.2020 o 16:46, CePeeN napisał:

Dobry wart odnotowania news/Tweet

I znow wyjde na zgreda - ale skoro CDRP jawnie mowi jedna gra zamiast remastera na nowa generacje. To juz sie kurde boje co tez moze sie odpierniczac.

Sony i MS raczej nie beda narzucac zbyt wiele wydawcom, co wiecej z kazdej rzeczy ktora sprzedaja w store maja dzialke.

Wiec juz sie boje ze pazerni wydawcy (co to sprzedaja zakonczenia w DLC, save sloty jako platny dodatek, czy otatni news os SEGA ktora lubie a tutaj pojechali po bandzie czyli platny tryb NG+, ze juz o MTX nie wspomne nawet) znajda sposob zeby takie patche sprzedawac.

Ba czesc spolecznosci temu przyklasnie - bo gracze sa strasznie podzieleni.

I juz widze oczami wyobrazni te patche po 20$ ktore wydawcy rekamuja jako nowa jakosc i przeciez placisz duzo mniej a dostajesz jakosc remastera.

 

Moze moje czarnowidztwo sie nie sprawdzi czego Wam i sobie zycze!

Swoja droga taka kompatybilnosc w przod moze otworzyc pole do popisu dla wielu tytulow z obecnej generacji. I dac im drugie zycie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System bardzo zbliżony do tego co jest na Xboxach 360/XO/XOX . Ciekawe czy Sony będzie chciało się wyłamać .

 

Choć przez zawirowania na świecie ta generacja i tak może nie nadejść w tym roku więc tym bardziej trzeba będzie patrzyć na politykę wydania gier w najbliższym czasie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, pablos_83 napisał:

System bardzo zbliżony do tego co jest na Xboxach 360/XO/XOX . Ciekawe czy Sony będzie chciało się wyłamać .

 

Choć przez zawirowania na świecie ta generacja i tak może nie nadejść w tym roku więc tym bardziej trzeba będzie patrzyć na politykę wydania gier w najbliższym czasie. 

Wydaje mi sie ze system nie jest az tak zblizony. 

Gry z x360 enhanced sa praca MS, na ktora wydawca musi wyrazic zgode o ile wiem. 

Tutaj mamy doczynienia z optymalizacja pod przyszly sprzet. 

 

No chyba ze masz na mysli system aktualny czyli PS4/PS4 Pro i XO/XOX - czyli wymog ze dany tytul ma dzialac na obu konsolach. Ale czesto ulepszenia dla mocniejszych nie sa powalajace (patrz 10 rocznica Bayonetty i Vanquish) ale sa i gry ktore sa naprawde dopracowane na nowszych konsolach patrz tryb native 4K w FH i RDR2 na XOX. 

 

Tutaj mysle mamy doczynienia z nowa sytuacja, owszem czesc gier tzw miedzy generacyjnych bedzie korzystac z mocy nowych konsol jednoczesnie dzialajac na starych. 

 

Ale co z grami ktore pojawily sie wczesniej (blizej premiery obecnej generacji), zdaje sie nie wszystkie dostaly patche, i tutaj jest pole do popisu bierzemy jakas gre, optymalizujemy pod nowa konsole dodajemy tryby wysokiej rodzialki i wysokiej plynnosci. Ale to bedzie pewnie lezec po stronie wydawcy i nie oszukujmy sie zawsze to jakis koszt. 

 

Zobaczymy jak bedzie, niemniej CDPR - kolejny raz dobrym PR wygral. Bo planuja zrobic cos co moga i pewnie docenia gracze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry z 360 na XO/XOX to praca MS (nie wiem jak ze zgodą wydawcy)

gry z XO enhanced na XOX to praca wydawcy.

 

Przejście z obecnej na przyszłą generację to będzie jakiś mix albo jedna z opcji, ale się wydaje że bliżej tej drugiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu przesunięte. Normalnie bym to olał, ale teraz mnie wkurzyli bo już miałem urlop rozpisany :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej potwierdzili ze posiadacze wersji ps4 dostaną darmowy upgrade do ps5.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×