Skocz do zawartości
LionelPL

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi



Nowy, soczysty trailer.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja słaba w chuj, ale gameplaye innych ludzi już bardzo spoko. Tzn to ten sam gameplay wszędzie, ale wrażenia każdy ma inne. Mi osobiście póki co bardzo nie pasuje model jazdy, takie pudełko przyklejone do ziemi. No i ten cały brain dance, bieda aż piszczy i nie wiem czym tu się jarać.

No ale miasto... O maj gad... Wygląda obłędnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BrainDance to nic odkrywczego ale może być miłym dodatkiem. Co do modelu jazdy to ciężko mi powiedzieć ale wyglada na lepszy niż w gt:sport /s.
Ale mam wrażenie ze poprawili model strzelania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat zmarł, więc go reanimuję kuźwa Reddzi wypluli taki szit że powinni się wstydzić, straszne gówno od grafiki po spadki fps, glitche że czasem nie da się grać, pograli bardzo nie ładnie i oszukali ileś milionów ludzi, powinni teraz w mediach przepraszać i obiecywać że nawet jak pójdą z torbami to będą łatać tą grę, jestem nawet bardziej niż zły, no mogę tylko powiedzieć że pcciarze sobie pograją bo i tam jest to słabe ale lepsze niż na konsolach, chciałbym znaleźć jakiś pozytyw ale nie widzę, może fabuła choć jeszcze jej nie pocisnąłem, gra na początku w HDR była nie do ogrania całkiem teraz niby jest ciut lepiej ale dalej shit, szkoda przypuszczam że około pół roku i gra będzie w dużym stopniu grywalna ale to dopiero za pół roku, wkurzyli mnie na tyle że jeśli zrobią jakąś następną grę to na bank im nie dam zarobić bo zaufanie straciłem, osiem lat tworzyli grę trailery jakie wybitne a dostaliśmy co dostaliśmy, no i żeby nie było ja nie byłem na ten tytuł aż tak najarany, zresztą fanem cyberpunka nie jestem (choć filmy lubię) ale nawet mnie to przerosło co zobaczyłem nawet nie chcę myśleć co czują ci którzy czekali z jęzorem na wierzchu, jeszcze kwestia taka, ja się spodziewałem słabszej grafy czy paru błędów w stylu powiedzmy Watch Dogs, ale to mnie przerosło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nie patrzę na wersję techniczną gry jeśli fabuła się broni (mogę przełknąć fruwające bronie, lewitujące postaci etc.) ale tutaj fabuła to takie szambo, że jakby pękło to by pół Polski zalało. Pomijając już to, że nienawidzę gier z widoku pierwszej osoby ani klimatów sci-fi. Serio, co włączam jakiś stream to zaraz usypiam. Mnie ten cyberpunk śmierdział od początku, mówiłem, że to będzie ich przysłowiowy gwóźdź do trumny i na prawdę nie będzie mi żal jeśli to (już tylko polskie z nazwy), lewackie studio zbankrutuje (co oczywiście się nie wydarzy).

Po Wiedźminie złapali Boga za nogi, niestety stali się ofiarą własnego sukcesu. "Miałeś chamie złoty róg ostał ci się jeno smród", że aż chce się zacytować klasyka. 

I śmieszą mnie komentarze typu, że gra miała za wysokie oczekiwania graczy i nie ważne jak dobra by była i tak będzie rozczarowaniem. Nosz k^%$#.  To jak należy spełnić  oczekiwania graczy wcześniej samemu pompując balonik pokazał Rockstar wypuszczając RDR2.

I na koniec dowód, że dobra gra broni się sama bez względu na to czy ma bugi czy nie. (zdjęcia są moje).

 

 

249142249417.jpg

 

69876d60fdcc.jpg

Edytowane przez Przemek_07
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację kolego, no ja znowu powiem że lubię filmy s-f jak już wspomniałem, tyle że do gier z tego gatunku nie podchodziłem bo nie było moim zdaniem gry dobrej w tym universum a jedyny tytuł to był Deus Ex który był warty zagrania choć powiem szczerze bałem się, no i nie zagrałem do dzisiaj, na Cyberpunka nie czekałem z jęzorem na wierzchu ale jednak to był w sumie jedyny tytuł który wydawał mi się dość dobry który mógłby mnie wprowadzić w ten świat a tu dostałem w gębę i to tak mocno że mam wstrząs mózgu ;-) tym bardziej się to wzmogło po AC GLICZHALLA, robiło mi się tam czasami niedobrze, no i myślałem że ciut odsapne przy rodzimym tytule, no a Redzi się kuźwa postarali żeby tak nie było, jeszcze mam nadzieję że pogram w to w wersji normalnej ale już mają u mnie taki minus że prędzej się zesrają niż kupię cokolwiek od nich na premierę tfu.

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie gralem. Powod prosty nie kupuje gier na premiere.

Ja wole klimaty S-F (w tym cyberpunk) od fantasy.

To co tu sie wydarzylo zbyt dobre nie jest 8 milionow preorderow z czego ponad 1mln kopii sprzedanych na PC (dane za steam charts)

To jednak sporo graczy ktorzy moga czuc sie oszukani.

 

Innymi slowy - podwojne standarty ale o tym za chwile.

 

Studio wiedzialo w jakim stanie jest gra ciagnelo 9 srok za okol wydajac gre na 9 plaform

Studio wydalo gre ktora moze ma potencjal ale w chwili obecnej szczegolnie na konsolach jest slabo, (ciut lepiej na XSX, PS5)

Oceniac gre powinno sie tu i teraz a nie jej potencjal. Tzn inaczej potencjal gry mozna oceniac jesli mam doczynienia ze wczesnym dostepem i gra jest rozwijana, a potem ocenia sie finalny produkt. Tyle ze tutaj nie mamy wczesnego dostepu a finalny produkt.

 

Na moje szczescie hajp trzymalem w ryzach choc bylem zbliski zakupu bundla XSX + CP2077. 

Akurat ja zgadzam sie ze zdaniem: "Gra miala tak duze i rozbuchane oczekiwanie ze nie mogla im podolac" - tyle ze, owo duzo latwiej stosowac do gry ktora jest dopracowana a padla ofiara przehajpowania. Tutaj mamy sytuacje z gola inna mamy gre ktora nie tylko byla hajpowana jak zadna inna w tej dekadzie to jeszcze mowiac prosto nie dostarczyla w wielu aspektach: bugi, technikalnia i ciezko byc na to slepym.

 

EDIT

 

A podwojne standardy o ktorych zapomnialem - wyobrazmy sobie Ubi, Betheste, Take2, EA, Acti-Blizz wydajacych gre w podobnym stanie - no przeciez pomyje (i nie wiadro a raczej hetkolitry) by sie na nich wylaly. Ale CDPR jakos lagodniej jest traktowany przez recenzentow, bo no moze gra bedzie lepsza bo jest potencjal. No tylko ze nie! oceniac gre powinno sie tu i teraz a nie potencjal tejze.

Niestety w mojej opinii CDPR rzucil sie z motyka na slonce, i polegl w tej walce, zjepsuli. I jasne gra moze miec ciekawe misje fajna fabule i klimat. ale nawet jesli to wszystko zagra - to ilosc bledow moze kompletnie zrujnowac doswiadczenie!

Jak to powiedzial jeden z recenzentow jesli hakowanie w WD Legion i ogolne dopracowanie tytulu od UBI daje lepszy feeling nizli to co prezentuje CP2077 to chyba cos poszlo nie tak. No nawet z pewnoscia cos poszlo nie tak.

 

EDIT END

 

Obecnie sprawa dla mnie jest prosta:

- przed premiera spodziewalem sie dobrej gry (nic wiecej bo mialem obawy ze CDPR moze nie dowiesc, i statalem sie ustawic odpowiednie oczekiwania)

- czy chce zagrac w ta gre - TAK.

- czy kupie ta gre - TAK.

- kiedy kupie gre? to sie okaze na 90% dopiero po tym jak ja polataja i wydadza wersje na nowe konsole - a czy to bedzie za 3, 6 czy 12 miesiecy to sie okaze.

 

milego grania!

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemus a grałeś w ogóle? Podejrzewam ze nie i dlatego się wypowiadasz. No i musiało być wtrącenie o lewactwie c’nie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem ale przeoglądałem kilka godzin u różnych streamerów co uważam za czas zmarnowany. A wtrącenie o lewactwie? No cóż lubię nazywać rzeczy po imieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w to nie wątpiłem. Czyli twoje zdanie o grze jest tak samo nietrafione jak o życiu. XD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uj tam, coś mi forumek szwankuje, więc powtórzę posta tutaj.

 

Szkoda, że na forum psx extreme jest taki rak w temacie CP, a tutaj z kolei mało nas zostało...

 W każdym razie jak ktoś w to gra, to polecam poszukać giwery o nazwie Skippy ;)

Nie dość, że jedna z najlepszych w grze, to jeszcze pośmiać się można mocno.

 

Grałem na xox, teraz gram na series x i jest dobrze. Glitchy owszem jest sporo, ale żaden nie przeszkodził mi w wykonaniu misji do tej pory, ani nie popsuł zabawy.

A świat i historia wciągają mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miasto to jest najlepsze miasto z jakim miałem do czynienia w historii gier. Ilość zakamarków, ukrytych rzeczy, świetnych widoków po prostu zapiera dech. Już grając w wersję ps4 na PS5 jest bardzo dobrze, a co dopiero jak wyjdzie prawowita wersja na PS5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacny tytuł. Są błędy i inne zwiechy, ale klimat jest przecudowny. Z przyjemnością sprawdzę jak będzie po pobiciu rozdziałki na ps5. Bawię się wyśmienicie.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na PS5 i owszem, może technologicznie gra nie domaga jak cholera, ale fabuła i questy miodzio. Zarzut mogę mieć do krótkiego wątku głównego, bo wiem, że mi z dwie misje do końca zostały, a nie chcę się tak prędko rozstawać z V i spółką :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Talerz napisał:

Gram na PS5 i owszem, może technologicznie gra nie domaga jak cholera, ale fabuła i questy miodzio. Zarzut mogę mieć do krótkiego wątku głównego, bo wiem, że mi z dwie misje do końca zostały, a nie chcę się tak prędko rozstawać z V i spółką :)

czyli dobry klimat i fabula, ale technologicznie jest srednio-slabo.

Zdania nie zmieniam, wyjdzie update do nowych konsol, kupie nowa konsole i gre.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia, bo nie wiem co prędzej będzie dostępne: update czy konsola w sklepie :D

Na pewno megaszybkie czasy wczytywania na PS5 robią robotę na tej generacji, bo nawet jak mi wywaliło grę do pulpitu (do tej pory 6 razy), to szybko się wracało do gry :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.12.2020 o 19:28, Talerz napisał:

Życzę powodzenia, bo nie wiem co prędzej będzie dostępne: update czy konsola w sklepie :D

Na pewno megaszybkie czasy wczytywania na PS5 robią robotę na tej generacji, bo nawet jak mi wywaliło grę do pulpitu (do tej pory 6 razy), to szybko się wracało do gry :)

Jestem cierpliwy :)

a i z XSX ciut lepiej z dostepnoscia, a PS5 zawsze moge dokupic pozniej.

milego grania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dożyć czasów, kiedy @MagEllankupi next gena :2_grimacing:

 

A Cyber na xsx to cud miód i orzeszki.

Gra cały czas wciąga niesamowicie, ale też czuć, że wycięto z niej sporo.

Przynajmniej na mam takie wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo wycięto to widać. Na PS5 tez działa dobrze. Ale rozdzialka niska i HDR skopany potwornie. Po Days gone tomicprzykro.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.12.2020 o 20:37, Sithman napisał:

Chciałbym dożyć czasów, kiedy @MagEllankupi next gena :2_grimacing:

 

A Cyber na xsx to cud miód i orzeszki.

Gra cały czas wciąga niesamowicie, ale też czuć, że wycięto z niej sporo.

Przynajmniej na mam takie wrażenie.

Wierz mi lub nie w zwiazku z sytuacja stalem sie delikatnie rozrzutny jesli chodzi o kupno "zabawek" co prawda wozu nie zmienilem, ale za to zaczalem sie bawic w zakupy pojazdow elektrycznych (nie jest to szczegolnie tania zabawa) a w dniu premiery sprawdzalem dostepnosc.

Co wiecej braciak wraca do grania wiec pewnie nie bede sie ograniczal i jak XSX bedzie dostepny to wezme 2 :D

Wiec trzymaj sie zdrowo, i mysle ze niedlugo bedziemy mogli - jesli tyko forum nie umrze - pogadac o wrazeniach z XSX

:)

szczesliwego nowego roku.

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba skończę grę przed duża aktualizacją styczniową i odbiorem ps5;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps5 crashuje średnio raz na godzinę. Na szczęście szybko się wsystko wczytuje wiec to mały problem. Wybija tylko z immersji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo tolerancyjny jeżeli chodzi o jakieś glitche czy klatkowanie, ale jakby mi wywalało grę co godzinę to bym to pierdolnął przez okno chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze ze czasem wywala co chwile (wtedy włączam wrc) a czasem gram 3 godziny i nic. Nie mam pojecia od czego to zależy. Niedługo będzie pierwszy patch to może się poprawi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×