Skocz do zawartości
LionelPL

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

@sLk

Dzis dopiero newsa przed paru dni wygrzebales?

Nie chce mi sie nawet tego komentowac. 

SJW to zaraza jest.

Dobre byly Tweety w stylu ze Wiesiek 3 jest do dupy i przecietny i ogolnie to penisa warty bo nie dosc ze chlop co lubi baby to jak on je traktuje. 

rece opadly ze swistem....

Czyli co w ramach wolnosci tworczej, nawiazania do literatury nie mozna juz sworzyc gry o jebace co lubi pochedorzyc kobialki? Bo jeszcze ktos sie obrazi? 

 

Spoiler
Cytat

Mój świat, powiadam, jest chory 
Władają nim potwory 
Jest coraz bardziej normalne 
Tylko to co jest bardziej nachalne 
Najlepsze jest to co się sprzeda 
Chujowe to co sprzedać się nie da 
Każdy to widzi, w środku miasta 
Statua z gówna wyrasta 

 

 

 

Ale to jeszcze nic.... 

Pamietasz/Pamietacie te sentencje z prezentacji Doom Eternal:

 

Cytat

 “Earth is the melting pot of the universe,”

“let’s make our friends feel welcome in their new home,”

“Remember, ‘demon’ can be an offensive term, refer to them as ‘mortally challenged.’”

O to tez gowno burza ze te zarty sa obrazliwie nudne i nie na miejscu bo naruszaja najswietsza swietosc i pariodiuja (szczegolnie ten o demonach) mowe rownosci. 

No jesli duze i mniejsze serwisy robia takie gowno burze, czesto przed premiera czesto piszac albo RDR2 bedzie reprezentowac kobiety albo nie bedzie dobra gra to wywieraja presje na tworcow. 

Moze powinnismy sie domagac tez od zwiazku demonologii wiecu ktory stwierdzi ze ich przedstawienie w Doom jest krzywdzace, i ze najlepiej jakby gry zakazac...

 

I tak jak juz wielokrotnie pisalem mam alergie na polityczna poprawosc. 

Edytowane przez MagEllan
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MagEllan napisał:

@sLk

Dzis dopiero newsa przed paru dni wygrzebales?

Nie chce mi sie nawet tego komentowac. 

SJW to zaraza jest.

Dobre byly Tweety w stylu ze Wiesiek 3 jest do dupy i przecietny i ogolnie to penisa warty bo nie dosc ze chlop co lubi baby to jak on je traktuje. 

rece opadly ze swistem....

Czyli co w ramach wolnosci tworczej, nawiazania do literatury nie mozna juz sworzyc gry o jebace co lubi pochedorzyc kobialki? Bo jeszcze ktos sie obrazi? 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

Ale to jeszcze nic.... 

Pamietasz/Pamietacie te sentencje z prezentacji Doom Eternal:

 

O to tez gowno burza ze te zarty sa obrazliwie nudne i nie na miejscu bo naruszaja najswietsza swietosc i pariodiuja (szczegolnie ten o demonach) mowe rownosci. 

No jesli duze i mniejsze serwisy robia takie gowno burze, czesto przed premiera czesto piszac albo RDR2 bedzie reprezentowac kobiety albo nie bedzie dobra gra to wywieraja presje na tworcow. 

Moze powinnismy sie domagac tez od zwiazku demonologii wiecu ktory stwierdzi ze ich przedstawienie w Doom jest krzywdzace, i ze najlepiej jakby gry zakazac...

 

I tak jak juz wielokrotnie pisalem mam alergie na polityczna poprawosc. 

A jak tam w Szwecji z tą poprawnością? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan

Dostałem linka od kumpla, wcześniej nie szukałem ;) 

 

Ten moment jest  przerażający:  ( bany na forum za transfobie..... )

 

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, hacker25 napisał:

A jak tam w Szwecji z tą poprawnością? 

a to chyba za duzy off-topic. 

Wystarczajaco zle zeby nabawic sie alergii, nie az tak tragicznie zeby stad spierniczac. 

 

Pozatym spojrz gdzie te gowno burze nt gier sie rozpetuja - i podpowiem nie jest to Szwecja.

To tez o czyms swiadczy. 

Jesli spojrzysz na stony interetowe ktore staja po stronie SJW i glosno krzycza to najbardziej w oczy rzucaja sie te anglojezyczne. 

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie team Cyberpunk nie potrafi w marketing...

Najpierw spoko żart z idiotycznej poprawności, a potem kładą się wręcz na ziemię i przepraszają wszystkich... Pokazali by jaja i byłoby git, a tak to kolejne pipy na rynku, chociaż do płaszczenia się Blizzarda jeszcze daleko.

Druga sprawa, że sporo ludzi irytuje już ich zachowanie, a dokładnie to pokazywanie grupce "elitarnych" pokemonów z jutuba gameplay,u a całej reszcie pokazują jakiegoś bolca, który gada o rzeczach wiadomych od czasów E3, albo i wczesniej... W dodatku pytanie "dziennikarza", czy w grze będzie kreator postaci... No ja jebe, szkoda że nie spytał jeszcze na jakie platformy gra wyjdzie.

 

Ale nie... Dali 4 screenshoty, którym pewnie bliżej do bullshotów... Myślą, ze zatkali ludziom gęby.

Gdziekolwiek się nie wejdzie to jest polew z nich i to coraz większy. Nie wątpię w to, że gra będzie genialna w każdym calu i warto na nią czekać, ale od ponad 5 lat nie dostajemy praktycznie żadnych konkretów, a po gamescomie wręcz poczułem jak bardzo olewają ciepłym moczem wszystkich fanów. Skoro nie mają nic do pokazania to spoko, każdy inteligenty człowiek to zrozumie, ale poprzez robienie sztucznego hype'u na wywiad, gdzie jest dosłownie 0 nowości, po prostu się ośmieszają i to mnie chyba boli najbardziej. 

 

Gameplay publicznie zapewne zobaczymy dopiero w 2019 na E3 i to pewnie tez przy dobrych wiatrach. Jeśli znowu nie będzie jakiegoś rebootu bo ktoś ma cycki za duże i mogłyby kogoś urazić :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to pokazuje, w jakim stadium jest ta gra. I według wszystkich znaków na ziemi i niebie gra jest w powijakach. 2020 wydaje się być nieprzesadzonym terminem. 

Tylko po co zaczęli tak wcześnie promocję? Skoro mają jakiś fragment gameplayu to czemu nie chcą go pokazać? 

Redom chyba się wydaje, że są mega zaprawieni w tych marketingowych zagraniach. Wypuszczają jakieś bzdurne pseudozaszyfrowane informacje,  w stylu szykujcie się na coś super, po czym wrzucają screena :LUL: Pierwszy raz to było spoko, ale każdy kolejny tylko irytuje ludzi. Jak na początku zaćwierkali beep czy coś w tym stylu to aż giełda skoczyła, ale po jakimś czasie ludzie się zorientowali, że wala ściemy i za jakiś czas nikt się nie będzie aż tak emocjonował nadchodzącymi newsami. 

Zgadzam się z @Patricko, że najbliższe konkrety zobaczymy za rok na E3, a do tego czasu będziemy karmieni co jakiś czas jakimiś bzdurnymi wrzutami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pfyyyy.... Tu macie prawdziwie bezstronne/obiektywne spojrzenie specjalistów branży gier...

Przedstawiam gry-online badum tssssss....

https://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=12879

 

image.thumb.png.2d4977f5b9c9cc4655a5eae6635cb06f.png

 

OSZAŁAMIAJĄCO oooooo, a Wy co tam możecie wiedzieć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni już ocenę wystawili , 9.5 ? xdddd 

 

Wszystko fajnie się czyta i ja się cały czas jaram , ale no serio Rockstar to są mega geniusze jeżeli chodzi o tempo kampanii , jest trzęsienie ziemi a później napięcie wzrasta i te ostatnie miesiące to już jest narastający jak tsunami hajpik że nawet ten klasyczny u nich zazwyczaj 6-7 miesięczny delay nie boli ..

Tu jeżdżą z jakimś skryptowanyn tech demem od targów do targów pewnie nie da się nawet wyjść tam "za miasto" , nie wiadomo na czym to śmiga czy czasem nie ma tych nowych rtxach , nie wiadomo kiedy to wyjdzie nie wiadomo nic .. Dali by coś dla G.R.A.C.Z.Y zamiast tych screenów z Nico Bellicem 2077 a najlepiej jakieś demko na koksa :) Zaraz byśmy ocenili czy jest na co czekać :)

A teraz przez dwa lata będa mieli armię SJW przyglądających się projektowi zamiast zajaranych  G.R.A.C.Z.Y , Polygon już zaciera ręce xddd . Tylko Rockstar ma jaja żeby nie przepraszać w tej branży w dzisiejszych dniach zgadzam się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że PCtowy Cyberpunk na nowych RTXach zakrzywi graficzną czasoprzestrzeń na jakiś czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miazga :banderas: tak niespodzianka w poniedziałek cudnie:obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to świetnie , ale graficznie żadna rewolucja taki Deus na sterydach , widać że jak zwykle trochę poniósło insajderow że niby jakaś nowa jakość nieosiągalna teraz ( ogrywam akurat Wieśka 3 na koksie i to nie jest przepaść w żadnym wypadku )

 

Ale balon pękł i bardzo dobrze , na pewno zagrywka podyktowana żeby uciszyć wiadomą aferę . 

 

 

Edit: no dobra jak wziął auto w fpp jest jaranko :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem fragmenty, reszta jutro w robocie. Jest na prawdę nieźle i jest raczej na co czekać :)

Ktoś jeszcze sobie pośmieszkuje z opinii gry-online? Nie do pojęcia musiało być, że redaktorzy widzieli więcej niż przeciętny śmiertelnik :p

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa taka, żeby to ciągło na obecnej generacji. Jeśli tak zostanie to i tak będę w niebie, a wersja na PS5 pozamiata pewnie. Mam gęsią skórkę... To miasto, ta ilość detali, ja jebie... Co za czasy, że świat podziwia polski game dev, a śmieje się z zachodniego. Ta gra pozamiata wszystko inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że można odstrzelić kończyny, a nie tylko ładować ołów jak we worek, obijanie kul o ściany mistrzostwo do tego zwolnienie tempa. Myślę że przebije wiedźmina, klimacik mega :listek:

 

 

Edytowane przez manoszek
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bede musial jeszcze raz na spokojnie obejrzec ogladalem od momentu jak zaczynala sie misja gdzie V dostala srodek platniczy na bota.

Jestem zainteresowany, ale to dlatego ze lubie takie klimaty i widze potencjal.

 

Niemniej CDPR musi chyba troche nad komunikacja popracowac. Bo rzeczony fragment byl wczesniej dla wybranych (ok rozumiem E3). Ale przychodzi czas kiedy mozna zbudowac w kolo tego wydarzenia aure i zapodac tym fragmentem dla wszystkich a tak ja dowiedzialem sie przypadkiem ze cos leci... nie bylo chyba budowania atomosfery w kolo tego.

 

Rozumiem ze to wczesna wersja ze pracuja. Ale jakims kaskiem warto rzucic. Nie za czesto ale skoro do premiery jeszcze okolo 2 lat to trzeba to jakos planowac.

Swoja droga nie spodziewalbym sie daty innej nizli 2020 skoro bazuje to na CP2020.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda średnio. Troche taki Deus Ex na sterydach, czyli nic specjalnego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Patricko napisał:

Co za czasy, że świat podziwia polski game dev, a śmieje się z zachodniego. Ta gra pozamiata wszystko inne.

Goscie, którzy robili pierwszego gothica zrobili cały świat ręcznie - w sensie ustwlawilibkazde drzewo i kamień, dlatego wtedy tamten świat robił wrażenie.

Może goście z cdp też nie wiedzą, jak coś zrobić prościej i dlatego im dłużej schodzi, ale robi większe wrażenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, redo napisał:

Wygląda średnio. Troche taki Deus Ex na sterydach, czyli nic specjalnego.

Zaraz ale piszac wyglada co masz na mysli - calosc oprawe, udzwiekowienie, gameplay czy tylko grafe?

 

DeusEx nie musial wygladac niewiadomo jak zeby dawac fun (wiem do niedawno ogralem Human Revolution a ta gra jest juz leciwa a bawilem sie swietnie).

W stosunku do DeusEx:MD swiat ma duzo wiecej detali, i jest zwyczajnie wiekszy co daje wieksze pole do manewru. Jesli dojdzie do tego kwestia wyborow w dialogach oraz roznego podejscia do sprawy to ja nie mam nic przeciwko, bo lubie takie klimaty.

 

Szczerze moge poswiecic grafe na rzecz plynosci w grze.

 

No chyba ze mowisz o caloksztalcie ze tobie nie siada to inna bajka. Tutaj wiele zalezy od preferencji do mnie bardziej przemawia CP nizli fantasy wiec gra ma juz +1 punkt na starcie. To co widzialem to za maly urywek zeby moc cos wiecej powiedziec poza tym ze maja moje zainteresowanie (raz stary zgred jestem i nie jaram sie grami nie potrafie, dwa wole podchodzic ostrozniej i z umiarkowanym optymizmem zeby byc moze oszczedzic sobie rozczarowan)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu gameplayu brakuje mi jednak opcji grania też TPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×