Skocz do zawartości
RoDah123

PS Vita i Akcesoria - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak wiemy jest to ciężki okaz do zdobycia ;) Ale jupi jest!!

 

http://www.gamestop.com/ps-vita/accessories/ps-vita-trigger-grip/98483

 

CENA: 14,99$ więc zjadliwie, ale NA NIESZCZĘŚCIE :( Wysyłka to koszt 60$!! :(

 

Dlatego zwracam się z prośbą do osób ZDECYDOWANYCH NA ZAKUP (nie ciekawych, zainteresowanych, Tylko Ostatecznie Zdecydowanych), może jak będzie nas kilka osób kupię te XX sztuk a koszt przesyłki rozbijemy na nas wszystkich i Każdy będzie miał tak upragniony GRIP :)

 

Ludziska z forum (naszego) mówili,że do 1000 pasi, zresztą recki z 2012 roku więc na 100% do fata jest :)

 

Co wy na to??

 

 

PS: Patricko, jak coś to czuwaj nad wątkiem ;) (tj. jeżeli uznasz, że trzeba to przenieś do Black Marketu... Ale na razie według ustaleń spróbuję tutaj ;) THX)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak wiemy jest to ciężki okaz do zdobycia ;) Ale jupi jest!!

 

http://www.gamestop.com/ps-vita/accessories/ps-vita-trigger-grip/98483

 

CENA: 14,99$ więc zjadliwie, ale NA NIESZCZĘŚCIE :sad: Wysyłka to koszt 60$!! :sad:

 

Dlatego zwracam się z prośbą do osób ZDECYDOWANYCH NA ZAKUP (nie ciekawych, zainteresowanych, Tylko Ostatecznie Zdecydowanych), może jak będzie nas kilka osób kupię te XX sztuk a koszt przesyłki rozbijemy na nas wszystkich i Każdy będzie miał tak upragniony GRIP :)

 

Ludziska z forum (naszego) mówili,że do 1000 pasi, zresztą recki z 2012 roku więc na 100% do fata jest :)

 

Co wy na to??

 

 

PS: Patricko, jak coś to czuwaj nad wątkiem ;) (tj. jeżeli uznasz, że trzeba to przenieś do Black Marketu... Ale na razie według ustaleń spróbuję tutaj ;) THX)

Co do kosztów wysyłki może to Wam pomoże --> http://wujeksam.pl

Ewentualnie zerknij też tutaj --> https://www.usbox.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to ja bym się pisał. Samemu średnio się opłaca, a tak można dać radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje napisać do nich i upewnić sie czy jeszcze je maja i ile szt. Bo może to być jak czasami u nas z dostępnością w mediamarkt czy saturnach. Na stronie niby jest w faktycznie, fizycznie jest towar powystawowy szt. 1.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska z forum (naszego) mówili,że do 1000 pasi, zresztą recki z 2012 roku więc na 100% do fata jest :)

 

Co wy na to??

 

Do 1000 to nie pasi :biggrin: - ale okolice 100 to z chęcią (taki dżołk, żeby nie było.. ;p )

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napalajcie się tak, Gamestop już sprawdzałem i niestety błędnie podają bo nie mają do Vity 1000. Znajoma obeszła parę GS w Houston i nigdzie nie było, co najlepsze gość na infolinii zapewniał że na 100% to wersja do Fata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się; no i pomyśleć że niedawno wisiał ten grip w Black Market za 5 dych i nikt go nie chciał :)

 

PS: Ten uchwyt ie jest aż tak ważny aby miał mieć tu swój wątek, nie po to 2 dni sprzątałem kącik przenośne z pierdyliona podobnych sobie tematów aby teraz tu wyrastały kolejne :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się ps vita ładować powerbankiem poprzez kabeł od ładowarki?Czy tylko i wyłącznie kablem usb?(nie mam kabla więc nie mam jak sprawdzić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto ćwiknąć do Empiku można coś wyrwać są karty, gry, słuchawki itp

64bc9729b260a68662db9ec53a8d4530.jpg

Wysłane z mojego iPhone 5 przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@niklas - Te słuchaweczki w tej cenie mogę polecić. Ja kupiłem je chyba z 2 lata temu za 59 zł i jestem zadowolony. Dźwięk jest czysty i wyraźny, basik też na dobrym poziomie. Obecnie używam ich czasami jako headset do PS4 - bo ta standardowa pchełka to gówno jakich mało. Słychać mnie dobrze, kumpli po drugiej stronie również.

 

Także za dwie dyszki dokonałeś bardzo dobrego zakupu. :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tez tak uważam kupiłem je i używam jako hs do ps4 bo w goldach to drę mordę i kwas na chawirce

Wysłane z mojego iPhone 5 przez Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@niklas

Karty pamięci były w jakiejś ciekawej cenie?

Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki podpina się pod pada?

 

Tak, można podpiąć je pod pada. Generalnie to są słuchawki dedykowane Vicie, ale równie dobrze sprawują się jako headset do PS4. Przy czym na ustawieniu "tylko czat" rozmowy słychać tylko w jednej słuchawce (tej z mikrofonem na kabelku), zgodnie ze standardem mono. Ale można również ustawić sobie całość dźwięku na te słuchaweczki (łącznie z czatem). Wtedy dźwięk wychodzi na oba kanały i brzmi całkiem nieźle, jak na tak małe pizdryczki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja jest w każdym Empiku?

Słuchawki , a raczej ich mikrofon działają rownież z telefonami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@niklas

Karty pamięci były w jakiejś ciekawej cenie?

Karty były przecenione o 50% 4 i 8 GB

Wysłane z mojego iPhone 5 przez Tapatalk

8 GB cena 149. PLN - 50% = około 75 zł po rabacie

Edytowane przez niklas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem wiem temat wałkowany do zarzygania ;) ale tak na szybkiego ;)

 

Tani dobry grip do Vity 1000?? (w oczekiwaniu na GRIP z L2/R2)??

 

Wiem, że co niektórzy z WAS mają i sobie chwalą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce juz chyba nigdzie nie ma (w sieci, może gdzies w marketach na polkach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma w planie zamawiać z Japonii te nowe gripy, kiedy się już pojawią? 

http://www.pssite.com/news/49452/nadciaga-nowe-akcesorium-dodajace-spusty-l2-r2-i-l3-r3-do-ps-vita-wprost-od-hori.html

Obstawiam, że jak trafi na nasze allegra itp to będzie dwa razy droższe, a może ktoś ma doświadczenie w zamawianiu u źródła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Pozbywam się swojej PS Vity, jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam. Dla forumowiczów wysyłka gratis.

http://allegro.pl/sony-ps-vita-3g-wifi-16gb-gwarancja-w-mm-i6208148061.html

Wersja 1104, 3G/WIFI, karta 16GB w zestawie, pokrowiec HAMA. Gwarancja w Media Markt do 12.11.2017. Stan idealny!

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może informacje na temat gry przez sieć poprzez mobilny router LTE? Chodzi głównie o to czy jest to możliwe i jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO W dzisiejszych czasach każdy smartfon posiada opcje tworzenia osobistego hotspotu przez który można bezproblemowo podłączyć Vitę za pomocą WiFi do internetu, PSN'a będąc za NAT'em typu drugiego, czyli można grać :). Wydawanie dodatkowych pieniędzy na Vitę 3G czy wszelakie modemo-routery wydaje się niezasadne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×