Skocz do zawartości
zdun

Krótki zachęcacz do kupienia nowego DMC...

Rekomendowane odpowiedzi

System Walki - Mamy tu do czynienia ze 100% dmc jakiego kochamy.

Ogółem 9-/10 i hlast najlepszy slasher na obecną generację.

:happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde sie zastanawialem/zastanawiam z jakim slasherem ten tytul moze konkurowac w obecnej generacji... stad stwierdzenie ze najprawdopodobniej do momentu premiery mgr nie ma na niego bata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej czekam na MGR, bo Platinum Games to jeden z lepszych developerów ostatnich lat, chyba najlepsi jeśli chodzi o ostatnie dokonania Japończyków (wiem, wiem... Ni No Kuni)

DMC to na pewno bardzo dobra gra, ale moje gusta to takie slashery jak Ninja Gaiden, starsze Devile czy walka z Bayonetty. I walka właśnie jest dla mnie głównym elementem takiej gry. Tutaj dzieli i rządzi Ninja Gaiden, zwłaszcza Jedynka - tam MUSIAŁEŚ wymasterować walkę żeby cokolwiek osiągnąć, nie było mowy o klepaniu przycisków "a może coś uda mi się zrobić". I tak to powinno wyglądać wg. mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi poza klasyczna jedynka z pierwszegi kloca NG nie podchodzi ale w 3ke jeszcze nie gralem...bayonetta niby spoko alena ps3 to patologia a nie gra - tu dopiero zwiechy lapie...

ps.wlasnie, na psn nie ma spadkow animacji dlatego nie odnowowalem -nie wiem jak w wersji plytowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zachęciłes mnie do kupna :P

Nadal jeśli będę chciał sięgnąć po slashera to przed DMC5 na pewno kupie Castlevanie i Darksiders 2 :)

NG jedynka to był przełom po prostu tytuł który w tamtym czasie wyznaczał nowy poziom dla tego typu gier, 2 była już baaardzo średnia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz takie

zaleglosci to sie nie dziwie aczkolwiek musisz wiedziec ze darksiders a tymbardziej 2 slasherem nie jest...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,System walki jak w starych Devilach, najlepszy slasher". Powiem krótko.Obudź się bo piszesz pierdoły. Tylko tyle, bo nie chce mi się ciągnąc tego tematu dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do pierwszego zdania...

Niech to będzie mój komentarz do bredni które wypisujesz na temat systemu, a tym samym wprowadzasz kogoś w błąd. Ale ofkoz dla ciebie to tylko hejt ,,speca":

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vann z tego co widzę na Twoje posty to Ty nawet jak jeszcze gra nie wyszła to już miałeś wyrobione zdanie na jej temat hehe :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak... ladny przypadkowy bug i niech go ludzie nie ogladaja gdyz pokazuje ostatni rozdzial, ja tu mialem normalna walke i na normalu nie moglem stac w miejscu bo bym ciegi dostal..... stary, gust sobie mozna wyrobic i jest dla kazdego indywidualny natomiast glupota i ignorancja jest niewybaczaln i arcy slaba ;)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak... ladny przypadkowy bug i niech go ludzie nie ogladaja gdyz pokazuje ostatni rozdzial, ja tu mialem normalna walke i na normalu nie moglem stac w miejscu bo bym ciegi dostal..... stary, gust sobie mozna wyrobic i jest dla kazdego indywidualny natomiast glupota i ignorancja jest niewybaczaln i arcy slaba ;)..

Tu nie chodzi tylko o buga. Przysłuchaj się ,,specu". A co do ignorancji, to niezłym musisz być ignorantem, aby pisać, że system sie nie zmienił, mimo że (cytat osoby z pewnego forum, która ukończyła grę):

- złamany system stylu który nie spada, nagradza zapętlanie silnych ataków tak długo jak nie zostaniemy trafieni. SSS możemy osiągnąć po wykonaniu jednego uniku i wyprowadzeniu kontry, nie na tym polega Devil May Cry.

- jump cancel który nagle zdobył uznanie autorów, wspaniale że ten system został ponownie zaimplementowany, dlaczego jednak zrobiono to tak nieudolnie ? Animacje ataków nawet nie dosięgają przeciwnik a my i tak odbijamy się od niego w nieskończoność nie tracąc wysokości podczas combo

- broń palna jest bezużyteczna zastrzelenie kogoś zabiera wieczność

- gdzie ten rewolucyjny system walki ? Przecież to Heavenly Sword z dodaną opcją walki w powietrzu

- dlaczego zabrano Lock - on ? Namierzanie było od zawsze w serii, pozwalało na rozszerzenie palety ruchów jak i na większą mobilność, likwidowało też wiele problemów z kamerą które w nowym DmC są nagminne

- dlaczego usunięto style walki ? Kto zdecydował się na taki krok w tył ? W jaki sposób mam korzystać z tego cudownego i jak zapewniają twórcy, rewolucyjnego, systemu walki skoro bronie nie posiadają balansu ? O pistoletach już wspomniałem, ale jak sukcesywne jest używanie tych powiedzmy "czerwonych" broni. Czy to topór, czy później nawet rękawice. Aquila swoją drogą jest zbyt mocna, jest zbyt szybka w porównaniu do przeciwników którzy stoją i czekają na śmierć

- DmC jest znacznie lepsze jeżeli ... nie wykorzystujemy zbyt mocno zaimplementowanego systemu walki, im bardziej silimy się na ciekawsze kombinacje i wykorzystujemy jump cancel zaczynamy się irytować, gra w późniejszych etapach wrzuca nam mnóstwo przeciwników którzy reagują tylko na specyficzne bronie skutecznie zwężając potencjał gracza który musi ograniczyć się do kilku ataków jednej poszczególnej broni aby zniszczyć oponenta

Oczywiście temat klatek dla ciebie nie isteniej. Co tam to w końcu slasher LOL

,,Głupku" z klapkami na oczach. Tyle ode mnie. Żyj sobie dalej w swojej bajeczce i wciskaj ludziom kit.

Edit. Jeszcze jedno do tekstu o ,,łamaniu palców i wyzwaniu"

Dante must Die (jeden z ostatnich bossów)LOL:

Swoją drogą kopiuj wklej tego z demka. No, ale bossowie to podbno ,,rewelacja" i och ach.

Edytowane przez vann
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ze slasherami jest tak jak z wszystkimi innymi produktami na rynku. Każdy ma swoją ulubioną markę; może to być marka piwka (przy okazji ZDRÓWKO! ;)), ciuchów albo ulubiony przedstawiciel danego gatunku gier. Piłka nożna Fifa, PES. Mordobicia: Tekken, MK. Shotery: Cod, BF. Slashery: Castlevanie, Darksiders, DMC itd. Producenci powinni zabijać się o nas (konsumentów), produkować coraz lepsze gry i ostro ze sobą konkurować, a nie odgrzewać kotlety tak jak to było w przypadku EA Sports aż do momentu gdy dostali kopa od Konami.

Edytowane przez _dsadfga_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja napisalem tylko moja opinie po ograniu calosci... jezeli wiesz wiecej po ograniu dema i paru bugow z yt howk... i tak za dlugo trzymam ta jakze kontruktyna konwersacje odnosnie tego tytulu z osoba ktora nie ma o niej pojecia, wiec peace and love i bez odbioru... a ja sobie z checia drugi raz przejde gdyz na tyle mi sie ta gra podoba... nikt ci grac nie karze ale daj se siana z atakami nie wiedzac o grze totalnie nic, a wiem ze tak jest bo pokazujesz straszne bzdury.. ja wiem co pisze bo cos przeszedlem ( gre 1.5 raza) ty natomiast cytujesz jakis asow... brawo..

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jjezeli wiesz wiecej po ograniu dema i paru bugow z yt howk... i tak za dlugo trzymam ta jakze kontruktyna konwersacje odnosnie tego tytulu z osoba ktora nie ma o niej pojecia, wiec peace and love i bez odbioru... .. ja wiem co pisze bo cos przeszedles ty natomiast cytujesz jakis asow... brawo..

Te ,,asy" których cytuje skończyli grę jak ty i ich opinia jest tak samo ,,ważna" jak twoja. Nie wspominając o tym, że potrafią na temat slashera i DMC wypowiedzić się dużo sensowniej i dokładniej niż twoja osoba. Jeśli chodzi o bossów to ten twój ulubiony = wypisz wymaluj ten ,,nieulubiony" tylko w innej skórce, co utwierdza mnie w przekonaniu, że podchodzisz do gry z perspektywy osoby z klapami na oczach. Kończę (teraz definitywnie).Ty natomiast wracaj do ,,najlepshego slashera" LOL, łam palce na bossach jak ten z filmiku i wciskaj ludziom kit jak to się Devil systemowo nie zmienił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdun dostał obsesji na punkcie obrony tego crapu.

Po prostu mu się ta gra podoba i tyle. Jak mnie sie coś podoba, to również polecam innym, żeby to sprawdzili. Chyba nie podejrzewacie Zduna, że pracuje dla NT czy Capcomu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w koncu ktos zrozumial moje dzialanie... staram sie pokazac ze gra crapem nie jest... za znawce jakiegos zajebistego sie nie uwazam po prostu od okolo 24 lat gram na konsolach czy innych amigach i atari... a pytanie do ludzi uwazajacych ten tytul za crapa... jaki slasher uwazacie za gatunkowo tytul tej generacji?? mi poza el shaddai ktory byl bardziej w stylu gowa to wlasnie dmc wydaje sie bezkonkurencyjny... a nie lubie pyerdolenia osob ktore nic o danym tytule nie wiedza a maja najwiecej do powiedzenia (dlategomtez powstal ten tekst gdyz hejtu w strone tytulu pojac nie moge)...to sie chyba nazywa awersja do ignorancji oraz glupoty..

np. teraz gram w anarchy reigns czyli kolejny slasher ale do nowego dmc sie nie umywa chociaz tak naprawde gra powinna sie nazywac madworld 2 ;) ...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jaki slasher uwazacie za gatunkowo tytul tej generacji?? mi poza el shaddai ktory byl bardziej w stylu gowa to wlasnie dmc wydaje sie bezkonkurencyjny... a nie lubie pyerdolenia osob ktore nic o danym tytule nie wiedza a maja najwiecej do powiedzenia (dlategomtez powstal ten tekst gdyz hejtu w strone tytulu pojac nie moge)...to sie chyba nazywa awersja do ignorancji oraz glupoty..

Żeby nie szukać daleko. Masz tu slashera który systemowo wciąga twojego DmC noskiem, a który imo nie jest jeszcze najlepszy na tej generacji. A teraz dalej bajdurz sobie o ,,niewiedzy", ,,głupocie" i ,,ignorancji" i wprowadzaj ludzi w błąd.

http://www.youtube.com/watch?v=e23c_HDPo7Y

BTW: Style z których DmC został wykastrowany w akcji. Ale oczywiście dla ciebie one mogą nie istnieć.

BTW2: Dowód na to ile ,,lock on", którego nie ma w DmC, wnosi do gameplayu. Ale dla ciebie ,,znawcy" wyzywających innych od ,,głupków" to przecież nie problem. DmC to najlepszy slasher generacji i basta.

Miałem kończyć więc kończę tę duskusję. Tak na marginesie to mam wrażenie, że nie ogarniasz w ogóle pojęcia ,,slasher". Mam nadzięję, że niektórym ten filmik uświadomi, aby twoje zachwyty nad DmC podzielić co najmniej przez pół. Zdrówko.

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobna historia byla na forum tuz po premierze RE6 .Wypowiedzi i krytyka ze strony ludzi ktorzy,ograli demko,lub nawet nie, pamietam ze juz byly negatywne wypowiedzi o grze przed jej premiera.Najwiecej negatywow jest czesto od tych ktorzy nie mieli nawet w rekach pelnej wersji,posilkujac sie krytycznym zdaniem kogos kto ogral pelna wersje i wyrazil swoja opinie, wymieniajac miedzy innymi wady.Nikt nie nakazuje tutaj kupna gry.W tytule tematu jest wyraznie"zachecacz" a nie nakaz.Dla mnie jednak wazniejsza bedzie opinia kogos kto skonczyl gre...a opinia kogos kto nie skonczyl gry a wie o niej najwiecej po prostu bawia.

Temat klatek,wygladu Dantego itp. przezyje jezeli gra daje mi konkretny "fun" ,to sie liczy.Ale o tym przekonam sie i wyraze opinie po kupnie i ukonczeniu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czasie zapraszam do tekstu jako że grę dostajemy w plusie... Wymiana z vannem dawno nie aktualna (juz dawno pogodzeni :p )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czasie zapraszam do tekstu jako że grę dostajemy w plusie... Wymiana z vannem dawno nie aktualna (juz dawno pogodzeni :P )

Pogodzeni, ale ciągle obstajemy przy swoim  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×