Skocz do zawartości
alfik

Resident Evil: Revelations

Rekomendowane odpowiedzi



To co od kilku tygodni wisiało w powietrzu, dziś stało się faktem. 24 maja tego roku, zagramy w najlepiej ocenianego Residenta ostatnich lat :).

Dla mnie, jako prawdziwego fanatyka serii, to fantastyczna wiadomość. Szkoda, że aż tyle trzeba czekać, myślę jednak, że jak najbardziej warto :biggrin:.

Zapraszam do dyskusji ;) Edytowane przez alfik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby pojsc za ciosem i wydac REmake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coż, celowniczki z Wii trafiły na PS3, teraz z 3DS'a idzie Revelations. Myśle, że REmake i Zero to kwestia czasu, biorąc pod uwagę ostatnią ankietę Capcomu ;)

Tutaj jeszcze lista trofeów dla ciekawskich: http://www.ppe.pl/news-20180-RE_Revelations_na_PS3_i_X360_niemal_pewne.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. ppe.pl 50$ czyli 50 euro, co dawałoby cene ok 200 zł. Myślę jednak, że u nas będzie można wyrwać nówke za 150 zł, czyli mniej wiecej tyle, ile kosztują edycje HD na premierę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm niech zgadne cene 200zł ?? sorry dwa razy sie wysłało

Jesli któryś z moderatorów może niech go usunie

Edytowane przez Lordofarcana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zajefajna wiadomość, czekałem na to tyle czasu :D tylko cena szalona, cóż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączenie słów Capcom i RE powoduje u mnie odruch wymiotny, ale może chociaż tej konwersji nie spie***lą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Myśle, że REmake i Zero to kwestia czasu, biorąc pod uwagę ostatnią ankietę Capcomu ;)

kto tam wie ile osob glosowalo za tymi tytulami .. ja tak. Poza tym to tylko glupia ankieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się doczekać,ograł go już ktoś na przenośniaku?Jeżeli tak to będę wdzięczny za opinie;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączenie słów Capcom i RE powoduje u mnie odruch wymiotny, ale może chociaż tej konwersji nie spie***lą...

przeciez oni od pczatku sie zajmowali residentem jeszcze na ps jedynke w 1996 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna lista usprawnień i dodatków:

- levels have been upgraded

- vivid bloodstains on the floor

- new creatures have given the tempo a great shift

- encounters with the original enemies now take place in different situations

- when original enemies come out, it’s a situation where you’re pressed for a divergence of some sort

- sell weapons obtained in Raid Mode

- resolution has been upgraded

- 3D models and lighting have been edited

- character CGs have been revised

- game is dubbed the “Unveiled Edition,” because every step you take in the game is like a veil being lifted, according to producer Tsukasa Takenaka

- looking into incorporating an element similar to the StreetPass features

- "Infernal mode" difficulty setting

- Raid Mode to feature new weapons and more customization

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji grać w wersję na 3DSa, ale jeśli rzeczywiście czuć klimat starego i dobrego RE to mają mnie.

Bo RE5 i RE6 to równie dobrze mogłyby się nazywać Gears of Evil i nie byłoby różnicy.

Jeśli w końcu będą wąskie korytarze, ataki z zaskoczenia, amunicji jak na lekarstwo, to może dzięki temu tytułowi RE w końcu odzyska swój blask.

Szkoda tylko, że tyle trzeba było czekać, ale przynajmniej widać, że przerobili tą wersję od podstaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w końcu będą wąskie korytarze, ataki z zaskoczenia, amunicji jak na lekarstwo, to może dzięki temu tytułowi RE w końcu odzyska swój blask.

Szkoda tylko, że tyle trzeba było czekać, ale przynajmniej widać, że przerobili tą wersję od podstaw.

Wszystko to bedzie to juz moge powiedziec Ci na wstepie, ogralem gre konkretnie na 3DSie i bylem zaskoczony jakoscia tego tytulu, tym jak bardzo przypominala stare formuly RE, a nie nowe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać,szkoda tylko że chcą wydać go w kosmicznej cenie.Uważam ze port z 3dsa na ps3 powinien kosztować odpowiednio mniej.

Czy będzie pudełkowa wersja czy tylko cyfrowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie ufam Capcom to największe złotówy tej branży .

Pewnie jadą po najniższej linii oporu i sie jeszcze okaże że ten port z 3ds będzie szarpał po 20 klatek na sekundę :D (oczywiście w cenie 200zł)

Choć tak na prawdę to chciał bym dostac w koncu ciekawą grę w klimatach survival gdzie gameplay był by zrównoważony .

Zagadki fabuł klimat powolna samotna eksploracja i wkrętka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że Capcom ostatnio przeszedł na ciemną stronę mocy ,ale po filmikach twierdzę że bliżej mu do prekursorów niż np:RE5 i 6,z drugiej jednak strony też widać że też nie mamy co się nastawiać na hard survivala typu RE1,2,3 czy Cv.

Co do płynności to chciałbym 30fpsów ale wiem że ja sobię mogę chcieć.Lista zmian w stosunku do #dsa jest obiecująca.

Bardzo liczę na Revelations , mam nadzieje że zaspokoi niedosyt po RE6 na którego czekałem z wypiekami.Tylko ta cena...przecież to kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalna cena co wy chcecie. Nie widze powodu czemu mialaby byc tansza tylko dlatego ze wczesniej ukazala sie na dsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-to jest port z konsoli przenośnej

-nie jest to gra robiona od podstaw

-premierę miała już kawał czasu temu

-graficznie to nie ma co się oszukiwać ale szału nie będzie z wiadomych powodów

-jest to czysty skok na kasę ze strony Capcomu,wydanie tej gry na ps3.Capcom ma graczy chyba za głupków wydając tą grę w takiej cenie-chyba że mają zamiar stworzyć grę od podstaw.

-wersje hd są w innych przedziałach cenowych a tak też można traktować Re;Rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie sobie badam gierke na YT (orgi 3ds) i wyglada na prawde super .

Fajne klimatyczne lokacje przesuwanie skrzyneczek itemki zagadki muzyczka w tle buduje nastrój, jest dobrze a i graficznie szok, 3DS na prawde nie ma sie czego wstydzić .

Grafika jak z ps2 modele postaci ładne gorzej z otoczniem tak że pewnie będzie to jakość mniej więcej Ps2 hadeków .

I mi to styka choc po tym co zobaczyłem to zastanawiam się czy nie lepiej kupić konsolkę nintendo na prawde jest masa tytułów wartych ogrania i co wazne (dla mnie ) sporo jrpg :)

Jaram sie oby przyłożyli sie do tego portu .

Edytowane przez schranz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisalem, jest to swietna gra, grajac w nia czulem sie jak za lebka ciorajac w RE1, moze nie ma takich skomplikowanych poszukiwan kluczy etc. jednak zagadki sa, waskie korytarze sa, efekt zaszczucia jak najbardziej jest, sa fajnie poukrywane rzeczy, jest boss jeden nawet ktory przyprawia o dreszcze kiedy goni cie po statku etc ;). Graficznie jest jak najbardziej OK, na 3DSie przy wlaczonym 3D nie moglem uwierzyc w to co widze, bez watpienia najladniejsza gra pod wzgledem technicznym na tej konsoli, wiec o jakosc na duzych, jesli sie przyloza, nie martwilbym sie za bardzo ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat będzie kozak,to już widać po walk'ach na YT

3ds nie ma się czego wsytdzić,ale na ps3 będzie miało się pewnie czego wstydzić zważając na cenę.

Znając życie pewnie nie wytrzymam i łyknę premierę ale C ma wielkiego minusa za cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-wersje hd są w innych przedziałach cenowych a tak też można traktować Re;Rev

I na ogół w wydaniach HD dostajemy więcej niż jedną grę ;). Cóż, cena faktycznie wysoka, ale i tak wychodzi taniej od kupna 3DS'a z grą ;) a przyznam, że byłem o krok od takiego zakupu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na ogół w wydaniach HD dostajemy więcej niż jedną grę ;). Cóż, cena faktycznie wysoka, ale i tak wychodzi taniej od kupna 3DS'a z grą ;) a przyznam, że byłem o krok od takiego zakupu ;)

Nie zapominajcie ze w remasterach dostajemy wieloletnie gry z PS2, tutaj mamy do czynienia ze swiezynka wiec cena taka a nie inna jest zrozumiala, co nie znaczy ze adekwatna/uczciwa, powinno byc ze 150 zl maks moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×