Skocz do zawartości
alfik

Resident Evil: Revelations

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zapominajcie ze w remasterach dostajemy wieloletnie gry z PS2, tutaj mamy do czynienia ze swiezynka wiec cena taka a nie inna jest zrozumiala, co nie znaczy ze adekwatna/uczciwa, powinno byc ze 150 zl maks moim zdaniem.

Z drugiej strony, Peace Walker w MGS HD Collection też był świeżą grą (rok z hakiem w czasie premiery kolekcji w USA), a mimo to dostaliśmy aż 3 gry i to wszystko za ok. 150 zł. Niemniej czekam na Revelations z wypiekami na twarzy i nie wyobrażam sobie nie wziąć tego na premierę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera odbędzie się około dnia 24.05.2013r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będzie (już jest?) dostępne demko na PSS. Jako, że jestem obecnie odcięty od konsoli, byłbym wdzięczny za wszelkie opinie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na amerykańskim, 442 MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściagłem i pograłem chwile. Jako że skończyłem tego residenta na 3dsie moge powiedzieć że jakiegoś większego wrażanie na mnie nie zrobił. Grafika leciutko poprawiona względem orginału ale rewelacji niema.W demku zaczynamy podajże od 2 rozdziału z czego przed pierwszym był prolog. Sterowanie daje rade. Gra trzyma klimat i napewno jest straszniejsza od 4,5,6. Demo jest po Polsku. Ci którzy zatęsknili za survival horrorem powinni być zadowoleni. Amunicję trzeba oszczędzać a potwory wychodzą w najmniej oczekiwanych momentach.Oczywiscie znajdzie sie garstka ludzi która wciąż tęskni za statycznymi kamerami ale to juz przeszłość hehe.Ogólnie mogę powiedzieć że jest dobrze i chętnie powrócił bym do rewelacji ale chyba poczekam jak troche stanieje bo 199 to troche za dużo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również ukończyłem demo, jest przyzwoicie, ale nie powaliło mnie, raczej z tą pełną ceną za port lekko przesadzili, te ~129zł byłoby jeszcze do rozważenia. Potwory jak to potwory lubią schować się za rogiem ,zrobić ugabuga; Na początku dałem się nabrać, ale do takich zagrywek się człowiek szybko przyzwyczaja, więc chciałoby się, żeby klimat był przede wszystkim gęsty, a ja go jakoś nie czułem. Strzelanie jest przyzwoite, myślałem, że będzie bardziej drętwe. Fajny motyw ze skanowaniem otoczenia w poszukiwaniu różnych przedmiotów, amunicji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miła niespodzianka z tą polską wersją ;). Byłem przekonany, że będzie po angielsku a tu proszę.

 

No nic, pozostaje czekać do premiery. Gra zapowiada się kapitalnie i raczej nie będę pobierał demka - chce wszystkiego doświadczać na nowo, dlatego też unikałem wszelkich filmików i teaserów jak ognia.

 

Czekamy ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo całkiem sympatyczne. Grafika przyjemna, tak samo jak i warstwa audio. O dziwo grało się nieźle, więc jak tylko cena trochę spadnie, trzeba będzie zakupić...

 

I plus za polską wersję (tym razem bez błędów jak w RE6) - co prawa tekstu tam jak na lekarstwo, ale mimo wszystko zawsze to pozytyw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ale mnie zaskoczyło demo, bardzo bardzo pozytywnie, kupuję na pewno jak trochę stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W tym kierunku powinny zmierzać następne części tej serii. ;)

Gra, tak jak i starsze części tej serii straszna nie jest, ale klimatu odmówić jej nie sposób. Już na samym początku dema mamy do wyboru dwie drogi gdzie możemy pójść, co przywodzi na myśl pierwsze części RE. W demku także występuję backtracking, ale osoby zaznajomione z tą serią, raczej nie będę za bardzo narzekać. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym kierunku powinny zmierzać następne części tej serii. ;)

Gra, tak jak i starsze części tej serii straszna nie jest, ale klimatu odmówić jej nie sposób. Już na samym początku dema mamy do wyboru dwie drogi gdzie możemy pójść, co przywodzi na myśl pierwsze części RE. W demku także występuję backtracking, ale osoby zaznajomione z tą serią, raczej nie będę za bardzo narzekać. :)

No tak jest backtracking.Często można wracać w jakies rózne miejsca gdzie się było żeby odnaleść lepsza broń albo przedmiot jak to w starych residentach:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam dwie drogi były?? Ja nie widziałem innej możliwości niż jedna droga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o drogi w demie to w sumie sie idzie jedną bo druga prowadziła na początek statku bo demo zaczyna się po pierwszym rozdziale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chodziło mi właśnie o dwa kierunki w tym demie. :) Nie miałem na myśli dwóch dróg prowadzących do celu, a po prostu większą swobodę działania niż w najnowszych częściach tej serii. :) W edycję z 3DS nie grałem, więc nie wiedziałem, że tam się zaczynało grę. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to jest prawdziwy Residencik, a nie jakiś shit pokroju RE6! Aż poczułem przyjemne mrowienie w dłoniach podczas ogrywania dema. Jeśli cała gra jest taka, to miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja teraz czekam w ilu milionach egzemplarzy się sprzeda Resident w starym, dobrym klimacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@kill

 

Cala gra jest nawet lepsza. Po statku mozna pobladzic chwilami, nie idziemy 1 linia, jest backtracking (np po klucz etc) i klimat zaszczucia.

 

Demo nie oddaje w pelni zajebistosci tej gry moim zdaniem :)

 

@up

 

Na pewno nie w wielu, bo jednak za port z 3DSa chca pelna cene co jest abstrakcja moim zdaniem. Jakbym nie ogral kilka razy na 3dsie i mial cisnienie to i tak bym sie zastanowil porzadnie czy warto.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie dodali przypadkiem jakiejś nowej zawartości do tej wersji na ps3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, ze dodali jedną nowa postać, jedną nową broń i jednego nowego przeciwnika, coś takiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak seria nie popłynie w tą stronę co Zenobia. No trudno. Mnie to rybka. Szóstka nie jest taka zła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok z tym Resem ale jak czytam na portalach że teraz sie powinno zagłosować portfelem jeśli sie chce dostać takiego residenta z krwi i kości to śmiac mi się chce. Co za port zapłacić 200 zł? hehe to jednak wole żeby Capcom upadł niż dawać się dymać tej firemce( lata świetności dawno za sobą ma). Ten port powinien kosztować na premierę 89 zł w porywach 100zł to ok capcom masz moja kasę ale ładowanie tego na półkę za 200zł to rozbój w biały dzień. Adijos Capcom. używka 50 zł a pełną sumę dostaną psiaki za The Last Of Us. Niech Capcom dalej tak postępuje to za niedługo poczytamy o upadłości tej jakże zasłużonej firmy lecz na dziś dzień chyba najbardziej zeszmaconej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do końca nie rozumiem tych opinii, że przez to, ze to jest port to powinno mniej kosztować. Jakie to ma znaczenie? Chętnie posłucham jakichś argumentów, może mnie przekonają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×