Skocz do zawartości
alfik

Resident Evil: Revelations

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś zamówiłem na Ultima pl. Co do ceny jak ktoś chce to kupi inni poczekają aż staniej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do końca nie rozumiem tych opinii, że przez to, ze to jest port to powinno mniej kosztować. Jakie to ma znaczenie? Chętnie posłucham jakichś argumentów, może mnie przekonają.

No nie wiem, może dlatego, że cała praca nad grą polegała na przeniesieniu ją na inną platformę, a wszystko mieli już gotowe? Cały scenariusz, mechanike, fabułe, grafiki - musieli przepisać kod na PS. Pozatym gra miała premiere ładny czas temu i nie jest nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolega wyżej pięknie wszytko wyłożył co prawda szło by jeszcze co dorzucić ale po co się pastwić nad tą firmą dalej. Każdy zdrowo myślący powie że 200 zł to bardzo nieładny proceder w przypadku tej gry. Oczywiście nikomu nie bronię brać resa za ta kwotę na premierę mówię tylko że pod żadnym względem nie jest tego warta.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy RE6 był wart na premierę tej kasy ?

Moim zdanie na pewno nie , tutaj gra na pewno będzie lepsza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie był warty to powinno leżeć w biedronce za 19.90 a i tak nie wiem czy bym to wziął. 6 to oprócz code veronika jedyny resident z 2 jakich nie ukończyłem bo wiadomo revelations ogram bo widać ze to w miarę stary dobry resident po demku ale wiadomo nie za te pieniądze. Po prostu przesadzili z ceną a szkoda bo chyba więcej jest ludzi takich jak ja co bardzo by chciało dać capcomowi do myślenia kupując w dniu premiery grę aby takie residenty trzaskali a nie to coś zwane 6 no ale własnie nie za wszelką cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem z demka zadowolony .

30 stopni za oknem a ja w słuchawach i nawet ciary momentami były (nie wiem czy sound jest tak dobry czy to po prostu moje nowe odpimpowane sonki 7.1 :P )

Jak na port z 3DS to grafika miód malina  więcej mi nie trzeba .

Klimacik jest ok, sterowanie mapka menusy proste i czytelne .

Ogólnie zapachniało starym RE choć zagadki nawet 1 w demie nie było a wiem że i w pełnej jest bida a szkoda .

Strzelanie do tych maszkar, jakoś nie czuć mocy no i w demku to chyba 1 przeciwnik jest ......

Pełna na pewno sprawdzę jak stanieje ofc bo nie będę dorabiał Capcomu (nie trawię ich od tej generacji) 

Nawet przerywniki i dubbing sztywno Residentowy jak w klasykach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Potworki Ozeee ogólnie są bardzo podobne do siebie. Pojawią się także huntery i bossowie:P

Edytowane przez Sundayek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No demko również ograłem i pozytywnie jestem zaskoczony. Fajny klimacik się szykuje, z chęcią zaopatrze się w tego Resa po premierze. Najbardziej podoba mi się, że znów łazimy Jill :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No demko również ograłem i pozytywnie jestem zaskoczony. Fajny klimacik się szykuje, z chęcią zaopatrze się w tego Resa po premierze. Najbardziej podoba mi się, że znów łazimy Jill :)

 

W grze lazimy jeszcze kilkoma postaciami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze lazimy jeszcze kilkoma postaciami ;)

Aaaa to spoko :) osobiście za Jill się stęskniłem bo ostatnia taka możliwość była w dodatku w RE5, a wcześniej to tylko 3 i 1 :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tęsknie za starymi residentami - gralem we wszystkie czesci. Demko mi się strasznie podobało dopóki nie wyskoczył przeciwnik. Niestety ale graficznie strasznie mnie to bolało wyglądał jak z 1 części residenta już w 2 grafika była lepsza... straszna szkoda bo naprawde klimat gameplay i nastrój fajny, przynajmnie na podsstawie dema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę? Chyba musisz sobie ściągnąć RE2 i odpalić na LCD. Wrogowie tam byli zlepieni z jakiś 6 prostokątów. To co mamy w pamięci a to jak jest dzisiaj, w rzeczywistości, dość mocno rozmija się ze sobą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Co nie zmienia faktu, że przeciwnicy z dema to graficzna kupa na poziomie wczesnego ps2. I wołają za to pełną cenę  -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie - dla mnie graficznie ok, a nawet byłem zaskoczony in plus grafiką w demie. Spodziewałem się dużo gorszej. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graficznie ujdzie, dopóki nie wyjdzie zombiak - wtedy masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę? Chyba musisz sobie ściągnąć RE2 i odpalić na LCD. Wrogowie tam byli zlepieni z jakiś 6 prostokątów. To co mamy w pamięci a to jak jest dzisiaj, w rzeczywistości, dość mocno rozmija się ze sobą ;)

 Ja pamiętam, że pierwszy zombie jakiego spotkałem w RE 1 (ten co sobie szamał truposza leżącego na dywanie) wyglądał jak pacjent po chemoterapiii :) Ale jaki był klimat...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się miało świadomość, że miał zeskanowane prawdziwe oko ludzkie to już w ogóle człowiek bardziej widział wyobraźnią niż oczami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gdzie najtaniej w polskim sklepie wyjdzie pre-order?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie odpalilem pelna wersje, specjalnie wstrzymywalem sie z wersja demo:)

jak narazie jestem bardzo mile zaskoczony, grafika b.ładna jak na konwersje, gameplay rowniez

co najwazniejsze, jest ciemno, mrocznie i mozna sie troche bac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kopię będę miał prawdopodobnie w poniedziałek, już zacieram łapska :)

 

Vinnie, napisz coś więcej jak trochę pograsz. Głównie interesuje mnie czy amunicji w grze mamy pod dostatkiem, czy może musimy ją mocno oszczędzać jak w klasycznych odsłonach. Byłoby fajnie jakbyś skrobnął też troche o zagadkach i ogólnie o tym jak Revelations wypada na tle innych części serii ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vinnie jak Revelations czekamy na wrażenia z gry;)

Nikt inny nie gra?

Zastanawiam się nad kupnem,ale tylko używki ,nie dam 200zł za taki port.

Jak wygląda w porównaniu do starych RE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest boska, śmierdzi starymi RE (1-3), ale powiem wam, że z backtrackingu to uczynili w tej grze prawdziwą sztukę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię backtracking w grach, pod warunkiem, że przemyślany, bo np. w takim bioshock infinite nie czułem potrzeby przechodzenia po raz kolejny tych samych lokacji. Również czekam, aż stanieje, chociaż już widzę, że nówkę można wyrwać za 160zł (ale ANG).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec tak, klimat 'zaszczucia' jest wszechobecny, naprawde boje sie grac:) ciemne pomieszczenia, latarka itp

z pierwszym bossem musialem sie troche nameczyc, duzy plus jak dla mnie

zagadki slabe, w stylu polaczyc kabelki aby winda ruszyla:) 

gra jest liniowa to wiadomo, ale nie prowadzi za raczke jak w RE 5 i 6, troszke musialem sie wracac zeby np odblokowac shotguna czy znalezc odpowiednie drzwi

amunicji na poczatku mi troche brakowalo, ale jak uwaznie skanujesz i przeszukujesz lokacje to nie powinno Ci jej zabraknac

ten Resident najbardziej przypomina kultowe czesci, cos jak RE 4 tylko jeszcze mroczniejszy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×