Skocz do zawartości
alfik

Resident Evil: Revelations

Rekomendowane odpowiedzi

Serio nikt? Cieniasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kogoś kto wbił platynę albo mocniej zabawił z tym Residentem - czy grając w Raid Mode odblokowujemy coś do kampanii? 
PS. Nie tykałem jeszcze tego trybu Raid. Pisze się ktoś na jakiegoś co-op'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pytanie do kogoś kto wbił platynę albo mocniej zabawił z tym Residentem - czy grając w Raid Mode odblokowujemy coś do kampanii? 

PS. Nie tykałem jeszcze tego trybu Raid. Pisze się ktoś na jakiegoś co-op'a?

ja z checia ale w weekend ;) headseta oczywiscie masz ?

narazie tak jak Ty przeszedlem kampanie chce sie zabrac za platyne w weekend :p chociaz nie wiem za co sie pierw zabrac za raid mode czy moze za przejscie kampanii na infernalu

Edytowane przez flahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, no to pjona - jesteśmy w identycznej sytuacji. Ja wczoraj zabrałem się za Infernala, ponieważ wbiłem z singla już wszystko poza właśnie nim. Pomimo dwóch przejść gry, czyli całkiem dopakowanych broni czy ilości amunicji zastałem zimny prysznic na tym trybie. Najsłabsze zombie padają na kilka headshot'ów z mojego zmodyfikowanego shotgun'a, więc będzie ciekawie. Stąd moje pytanie, czy grając Raid nie odblokowujemy jakiś uber broni do wykorzystania w kampanii, które by lekko pomogły, chociaż z tego co widzę im dalej tym paradoksalnie łatwiej. Może ten Infernal nie będzie taki zły.

Wracając do Raid - headset oczywiście mam, ale nie ukrywam, że wolę komunikację głosową podczas jakiś ustawek na Skype. Stała łączność głosowa, a nie tylko w lobby czy podczas misji i o niebo lepsza jakość dźwięku. 
O ile Ci to pasuje, to ja jak najbardziej reflektuję granie w weekend. Podobno jest jedno trofeum online, ale wszystko idzie sprawniej w co-op'ie. 
Skype: zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×