Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga GT5

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra klacznix w sobote po prostu zobaczysz jak to wygląda.

Sobota 21 zobaczymy jak to wyjdzie. Zrobi się kilka wyścigów po 4-5 kółek. Sprawdzimy sobie jak to teraz w GT5 wygląda i pogadamy na spokojnie w grze :P Patricko wyznacz kogoś kto postawi pokój w sobotę i nie wiem jakąś liste zrobimy na tą sobotę czy coś? Bo ja się piszę na bank :P

Jeżeli chodzi o termin rozpoczęcia ligi to na razie to zostawmy w spokoju. Może się okazać, że zaczniemy wcześniej niż Ci się klaczuś wydaję. Nie próbuj na siłę ustawiać tego startu na po wakacjach.

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KOWI

Ten filmik jest piękny. Szkoda, że nie ma naszych głosów. Pamiętam, że wtedy była gadka o LTE i o tym, że "to już ostatni raz". :D

Mam nadzieję, że w sobotę uda mi się być na testach i machniemy sobie przy okazji Nascary. W 16 może to się źle skończyć, więc proponuję maks 3 kółka na wyścig. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w tym wszystkim, że pomimo tego, że się z pitim rozwaliliśmy udało się was dogonić jadąc na kolarza i na koniec wygrać :D Japa mi się już cieszy na sobotę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz sobie wyobraźcie 16 osób na tym filmiku :D Klimat nie z tej ziemi :D

Hosta w sobotę mogę postawić ja, bo jestem ciekaw jak to na moim necie będzie wypadać.

Ale tutaj chyba jesteśmy na serwerach GT, czy też działa na zasadzie P2P i łącze dzieli się między wszystkich?

Bo już nie pamiętam jak to było, a wiem że była tam gdzieś opcja, z dwoma możliwościami przy ustawieniach serwera.

Sesję w sobotę założy się już o 20:30, chętni przyjdą i będzie można się bawić, a o 21:00 zaczniemy jeździć normalnie.

Także wszyscy chętni do śmigania, testowania i śmiania się z wszystkiego w koło, zapraszamy w sobotę na 21:00.

Jak ktoś mnie nie ma w znajomych to niech doda. Jak będą problemy z hostem u mnie, to przejdziemy do kogoś innego.

PS.

Może zrobić info w temacie o ustawkach dot. innych gier? Co by wszyscy zobaczyli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj jeszcze moment. Jak zbierze się dobra ekipa z "naszych" ludzi to nie ma sensu tam pisać.

Zawsze lepiej jeździć ze swoimi. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde napaliłem się na te testy jak szczerbaty na suchary ale niestety sobota u mnie prawdopodobnie odpada :/ nie da rady jakiegoś innego dnia?

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę będę na pewno :) Ciekaw jestem jak w GT5 będziecie jeździć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonasz się w sobotę, tylko na za dużo to nie licz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, fure trzeba kupić osobiście. Pożyczoną online nie można śmigać.

Rholek, Kowi jest cienki w GT5 :D

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie pojezdzilbym, ale praktycznie w to nie gralem... lezy na polce i nie wiem jak z furami bo chyba zadnych nie mam odblokowanych hm

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z tego co wiem to jest tu kilka osob ktore o gt5 wiedza wiecej niz inni... Mattaman Rholek...

My postarajmy sie ustalic jakies zdrowe zasady a potem oni niech sie wypowiedza czy takie cos wogole w grze jest mozliwe.

Na sam poczatek, chce aby byly to autka z garazu. Najlepiej jedno identyczne..

Potem robimy np 10 minut treningu... potem 15 minut kwalifikacji.. i startujemy odwrotna kolejnoscia...

Dobrze jest tez aby zuzycie gum bylo spore to mozna jakies pity wsadzic (ale to jest opcja, na poczatku moze bez zuzycia wogole)

Zniszczenia proponuje zdecydowanie male...ze wzgledu na fakt ze nam w sumie zalezy aby w kupie jezdzic..

Autka na poczatek to sadze ze cos o okreslonej mocy mechanicznej... max do 280km.

No i oczywiscie proponuje juz sie jakos zglaszac bo w sumie taki bum jest to jak bedzie nas za duzo aby sie w miare mozliwosci dogadac kto stawia serwer 2.

Na chwile obecna jesli ktos chce niechaj pisze do mnie na pw ze bedzie w sobote na 100% nie widze bowiem sensu pisac tego tutaj poki co... zobacze ile osob sie zglosi i w piatek dam liste. Byc moze juz podzielona na pokoje jesli nas bedzie wiecej niz 20 osob...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matamanku to może teraz im się odgryziemy :D

Chociaż Deeny akurat to sobie w GT5 zasuwał ładnie :)

Error

Aby po kwalifikacjach była odwrócona kolejność to trzeba by zrobić tzw kółko formujące, czyli włączyć wyścig na 1 okrążenie, przejechać w tej kolejności co w kwalifikacjach i dopiero wtedy odwrócić kolejność już na wyścig właściwy.

Co do zużycia to w przypadku słabych samochodów to zużycie normalne to takie jakby go nie było, więc nie trzeba wyłączać całkowicie.

Osobiście odwrócona kolejność po kwalifikacji wydaje mi się chybionym pomysłem, bo ktoś szybki moźe sobie czas zresetować wychodząc z toru i będzie na końcu listy :) lepiej już odwracać kolejność po pierwszym wyścigu, wtedy jest fajnie.

Edytowane przez Rhol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja zaproponuję parę torów i samochodów na te sobotnie testy :)

1. Tsukuba 5/6 okr. - samochód - Mazda Eunos Roadster J-Limited (NA) ‘91

2. Laguna Seca 5/6 okr. - samochód - Lexus IS F ‘07

3. Circuit de la Sarthe 2009 No Chicane 2/3 okr. - samochód - Jaguar XKR Coupe ‘10

4. Nürburgring 1/2 okr. - samochód - Subaru IMPREZA Sedan WRX STI spec C Type RA ‘05

5. The Top Gear Test Track 5 okr. - samochód - Volvo C30 R-Design ‘09

Mniej więcej coś takiego :) Pewnie i tak stanie na tym, że będzie więcej torów, ale to do obgadania jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rholek, Kowi jest cienki w GT5 :D

Nie potwierdzam ani nie zaprzeczam :P

Kryman wybierzemy juz cos w pokoju, teraz nie ma sensu ustalac bo takiej potrzeby nie ma :P

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja zaproponuję parę torów i samochodów na te sobotnie testy :)

1. Tsukuba 5/6 okr. - samochód - Mazda Eunos Roadster J-Limited (NA) ‘91

2. Laguna Seca 5/6 okr. - samochód - Lexus IS F ‘07

3. Circuit de la Sarthe 2009 No Chicane 2/3 okr. - samochód - Jaguar XKR Coupe ‘10

4. Nürburgring 1/2 okr. - samochód - Subaru IMPREZA Sedan WRX STI spec C Type RA ‘05

5. The Top Gear Test Track 5 okr. - samochód - Volvo C30 R-Design ‘09

Mniej więcej coś takiego :) Pewnie i tak stanie na tym, że będzie więcej torów, ale to do obgadania jest.

Sarewo.. te autka za mocne... jedynie co mi sie podoba to mazda i volvo... no i do nich dopasowane tory tez fajne... Na poczatku naprawde warto smigac czyms wolniejszym... w dodatku ze zadne wspomagacze by nie byly dozwolone a i sportowe opony tylko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kubelwageny są idealne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error, ale ABS chyba będzie nie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ABS musi być, bo przekichane jest bez niego. Nie wiem jak w tych osobówkach, ale w szybszych nie jest fajnie.

Jak to jest z tymi kwalifikacjami? Pamiętam, że jak odchodziłem z ligi to był z tym duży kłopot, bo i tak gra ustawiała wszystkich losowo. Zmieniło się coś? Na początku było wszystko dobrze, a później coś zepsuli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie może wychodzić z toru podczas kwalifikacji i wtedy jest git. Jak wyjedziesz do lobby to cofa cię na ostatnią pozycję i musisz od nowa zrobić czas.

ABS musi być, bez niego jest udręka nie fun.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też wydaje się, że ABS musi być bo bez niego więcej denerwowania niż jazdy :)

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da się ustawić dopuszczalny poziom ABSu? Ja jeżdżę na 1 i z tego co zaobserwowałem większość osób także. Głównie z powodu nadmiernej czułości na pedał hamulca, w DFGT przynajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wszyscy jeżdżą na 1, a czy się da to trzeba by sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×