Skocz do zawartości
CePeeN

[PSV] Killzone Mercenary

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie jakieś konkrety :D

Gra ukaże się 18 września w UK, więc w Polsce pewnie też w okolicach tej daty. Własnie został wydany nowy trailer, który można obejrzeć poniżej. Szykuje się kupa dobrego grania...

Główne informacje:

- Kampania dla jednego gracza ma trwać około 8 godzin

- Będzie można walczyć po obu stronach konfliktu, dla Helgan i ISA

- Gra będzie hulać na silniku KZ3

- Multiplayer dla 8 graczy

Trailer #1:

Trailer #2:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że w końcu wyjdzie jakiś porządny multi na Vicie. Co do grafiki to jest bardzo dobrze, ale wydaje mi się że jak na tą chwilę to Uncharted ZO lepiej wyglądało. No ale do premiery jeszcze długo, więc pewnie wiele poprawią. Pozytywnie nastraja też fakt że grę robi Guerilla a nie jakieś nowe studio, więc raczej o wysokim poziomie można być pewnym. Ciekawe czy będzie się wybierało stronę konfliktu wedle woli, czy po prostu jedne poziomy będą mogły być rozgrywane tylko dla Helghastów, drugie dla ISA. Poprawiło by to trochę replayability :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że w końcu wyjdzie jakiś porządny multi na Vicie. Co do grafiki to jest bardzo dobrze, ale wydaje mi się że jak na tą chwilę to Uncharted ZO lepiej wyglądało. No ale do premiery jeszcze długo, więc pewnie wiele poprawią. Pozytywnie nastraja też fakt że grę robi Guerilla a nie jakieś nowe studio, więc raczej o wysokim poziomie można być pewnym. Ciekawe czy będzie się wybierało stronę konfliktu wedle woli, czy po prostu jedne poziomy będą mogły być rozgrywane tylko dla Helghastów, drugie dla ISA. Poprawiło by to trochę replayability :P

Też liczę na dobre multi :D jak to w KZ bywa. Co do grafiki, to ciężko porównać, ale we wszsytkich materiałach na razie twardo trzymają się stwierdzenia, że będzie ładniejsze i w zasadzie będzie wyglądać jak KZ3. Dla mnie to co do tej pory widziałem odnośnie grafiki wystarczy. Co do developerów, to nie do końca masz rację, bo robi to Guerilla Cambridge, czyli jakaś firma-córka, dużej Guerilli.

Ja w każdym bądź razie już nie mogę się doczekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawałek gameplay'a:

Żeby więcej takich kąsków było to wszelkie wątpliwości co do zakupu konsoli by się rozwiały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowiada się bardzo dobrze, szkoda, że jeszcze ponad 6 miesięcy do premiery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wrzesień będzie bogaty :D Mercenary, GTAV :D Mam nadzieję że już bedę miał wtedy więcej czasu na granie :D w nowym gnieździe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupa kupa kupa....

Kolejny odgrzewany kotlet.

A gdzie coś nowego!

Tytuł jakiego nie było na inną konsole!

Nowa historia!

Ile można grać w to samo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

to nie jest to samo co na duże ps tylko zupełnie inna historia...

killzone to seria najlepsza więc bardzo dobrze, że i vita ją dostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, ważne że się pojawi bo seria KZ to taki wyznacznik możliwości konsol Sony. Co do historii to wlaśnie będzie inna i nowa. A Vita aż się prosi o dobre FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał ktoś dostęp do bety? Już zastartowała  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał ktoś dostęp do bety? Już zastartowała  :biggrin:

 

Ja dostalem, wlasnie sciagam. 1583mb. Jak sie sciagnie zupteduje post i Ci powiem czy dziala;p

 

Btw pod koniec sierpnia na okolo tydzien przed premiera ma byc otwarta beta dla wszystkich.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do grających w betę. Czy jest możliwość zamiany gałek na "southpaw"? (celujemy lewą, chodzimy prawą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do grających w betę. Czy jest możliwość zamiany gałek na "southpaw"? (celujemy lewą, chodzimy prawą)W 

Grajacych=] narazie udalo mi sie dolaczyc do 1 gry gdzie bylo po 1 graczu w kazdej  z druzyn. 

W menu jest opcja swap analog sticks wiec bedziesz zadowolony.

 

 

 

omg trafilem do "pelnej" gry i po jednym meczu moge i musze powiedziec ze ta gra to jest absolutny must have 

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Betę mam od wczoraj :) .Grafika ładna ale tekstury potrafią się doczytywać, szczególnie jak się za węgła wyjdzie :) Gameplay zajefisty :D Zagrałem może ze 4 mecze , ciężko kogoś znaleźć. Ogólnie MUST HAVEEEEEEEEEEEEEEE!!!! :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna, ale właśnie pobrałem aktualizacje po której wszystko się posypało. Zresetowało mi rangę, a dołączenie do jakiejś gry graniczy z cudem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Ściągnij zainstaluj jeszcze raz. Po update zablokowało mi wyposażenie , kasę. Ale i tak dalej mam problemy żeby się połączyć - długo trzeba czekać w lobby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Ściągnij zainstaluj jeszcze raz. Po update zablokowało mi wyposażenie , kasę. Ale i tak dalej mam problemy żeby się połączyć - długo trzeba czekać w lobby.

Tia to jest lol. Jak dolaczam sie do gry to mam all zblokowane, nie moge wybrac zadnego layoutu. Ale jak jest poczatek gry to odlicza i wpuszcza. Jak zgine to juz nie mam mozliwosci respawna bo nie moge wybrac layoutu. Mam nadzieje ze szybko to naprawia=]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje screeny prosto z vity, oczywiscie kazdy wie jak dziala ten programik wiec na vicie wyglada to 5 razy lepiej ;)

u7cyab.jpg
mu6b84.jpg
x16y5h.jpg
zn3h1o.jpg
lkb86w.jpg
phd3rz.jpg

multi jest GENIALNE - chodzi o tryb warzone - najlepszy z wszystkich killzone'ów mimo, że w każdym występował:
- nie ma już klas postaci (snajper, medyk itp) - sami kupujemy bronie i ulepszenia i sami tworzymy swoją "klasę" - pełno rzeczy do oblokowania
- tryb warzone to 5 misji, wynik końcowy gry rozkłada się proporcjonalnie - nie ma tak jak w k2 lub k3 gdzie wygrane zadanie w aktualnym trybie w warzone równało się jednemu punktowi dla drużyny - teraz punktów za podtryby jest więcej i jeśli w jakimś trybie będziemy dominować totalnie nad przeciwnym teamem to dostaniemy więcej punktów
- warzone to teraz: zwykły deatchmatch, deatchmach na ciche eliminacje, deatchmach ze zbieraniem kart zabitego przeciwnika(cyli tzn kill confirmed) tryb gdzie trzeba rozbroić głowice (za pomocą mini gry)
- ciche zabójstwa są genialne - jest nawet kontra w nich :) o wiele lepiej to przemyślane niż w k3
- co pewien czas na arenę spadają bonusy - trzeba je zdobyć co oblokowuje jakieś drony alb zagłuszacze radaru itp
- nieszczęsne 4vs4 - super się gra jak jest full ale jak ktoś zdezerteruje w czasie meczu lub nie daj boże zrobi tak dwóch to szanse na zwycięstwo lecą na pysk
- brak piątego trybu gry w warzone - niby 5 rund ale pierwsza i ostatnia to ten sam body count czyli zwykły deadmatch
alosciowo gra wyglada ciut gorzej niz killzone2 ale np ma pare efektow ktorych nawet trojka nie miala...np slepia helgastow i postacie odbijają się w realtime od powierzchni metalowych
beta moze ma nowszy build ale jest mega niestabilna, wywala z gry bardzo czesto
celuje sie ok, w opcjach mozna wlaczyc celowanie wsmomagane przez wychylenia konsoli jak w golden abbys ;)
na razie jedyne obawy co do fulla mam do tego nieszczesnego 4vs4, przy komplecie super sie gra, ale gdy nagle wyjdzie dwoch graczy to przy 2vs4 za duzo sie nie zdziala :confused:
calosc chodzi plynnie ale same tempo rozgrywki jest wolniejsze nawet od killzone2, za to lag w sterowaniu i ciezar postaci juz zblizony do tego z k3

 

ps. co do posta powyżej - miałem to samo, musisz usunąć grę i pobrać ją jeszcze raz

Edytowane przez punisher85
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

farciarze :D Ja się nie załapałem... KZ i Dragons Crown juz mają przygotowane fundusze, i zostaną zakupione jak się tylko pojawią :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie załapałem się do CB :( gra wygląda zacnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w mordę. Zastanawiałem się nad pre orderem ale widzę że nie mam wyjścia. Biorę wersję z PSN w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×