Skocz do zawartości
CePeeN

[PSV] Killzone Mercenary

Rekomendowane odpowiedzi

No jeszcze troche ponad tydzień i będzie sie działo :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie wyszło tak jak z Resistance:Burning Skies lub Black Opsem Declassified. Multi w becie całkiem fajne, oby tylko map nie zwalili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby.. Ale po wstępnych opiniach ludzi, mam nadzieję na doskonałą grę. Ciekawe ile zajmie tryb dla jednego gracza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wczoraj zassałem. Powiedzcie mi, ona będzie dostępna dziś od północy? Bo jak tak to wstaje godzine wczesniej przed praca i gram :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem na PS3 i nie mogę zgrać na Vitę bo gra nie ma wyznaczonej daty premiery.

Kupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest moc!!! :D Mam tylko inny problem, jak sciągnąć update 1,1GB (sic!) na kartę 4GB? Da się updatować jakoś z poziomu ps3? Czy trzeba po prostu usunąć instalacje z karty i zassac jeszcze raz, sciągnie się z updatem od razu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem preorder który został anulowany z powodu braku kasy na karcie. Podpiąłem drugą kartę i ponownie złożyłem preorder i ściągnąłem grę na PS3. To wszystko zrobiłem z poziomu PC i przeglądarki. Kasy z karty mi nie pobrano, gry nie mogę zgrać na Vitę (brak daty wydania gry) a z poziomu Vity mam komunikat o niedokończonej płatności. Zarówno z poziomu PC jak i konsol w PSS preorder mam złożony i opłacony.

Czeski film.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest moc!!! :D Mam tylko inny problem, jak sciągnąć update 1,1GB (sic!) na kartę 4GB? Da się updatować jakoś z poziomu ps3? Czy trzeba po prostu usunąć instalacje z karty i zassac jeszcze raz, sciągnie się z updatem od razu?

Sony dalo pstryczka w nos posiadaczom kart 4 gb. Na chwile obecna nie da sie miec calej gry z updatem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na to wyglada, pytanie co z ludzmi ktorzy maja 4gb i zakupia, przeciez ta wersja bedzie juz spatchowana z pss. Wiec jak to sie ma zmiescic? Probował może ktoś takiego manewru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu mogę ściągać całość.

Przy próbie kopiowania z PS3 system od razu ściąga łatkę 1.1gb tak więc wersja z PSS nie jest patchowana. Swoją drogą gra 3.1 gb która w dniu premiery wymaga łatki o wielkości 1/3 samej gry to lekkie przegięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 10 minut i powiem jedno: klękajcie narody. Chcę więcej takich gier jak Uncharted i Killzone na Vitę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest masakryczna, wszystko mi się w niej już podoba (poza patchem), jedynie voice acting jest tragiczny.. No i multi będzie musiało poczekać :D Mam nadzieję że społeczność sieciowa będzie prężna i długożyjąca..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CePeeN dałeś radę na karcie 4GB czy zaopatrzyłeś się w większą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie anulowac preordera na ultime, jesli juz zaplacilem za gre? Rozmyslilem sie po tym jak sie dowiedzialem ze singiel na 3,5h... Nie po to mam przenosna konsolke zeby grac na niej w multi w domu, a po to zeby grac na niej poza domem a w multi to slabo... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz/zadzwoń jeśli nie wysłali.

Masz kilka dni na odesłanie towaru pod warunkiem że nie jest rozpakowany. Wtedy muszą oddać ci kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na 4GB z tego co na teraz wiem, nie ma szans na update... Karty nie kupowałem bo w sobotę się przeprowadzam i jakiś czas nie będę mieć internetu, więc multi mi nie grozi :D Do czasu jak mi podciągną sieć to pewnie coś zakupię, może jeszcze stanieją.. A w między czasie zostaje singiel, ktory może i będzie krótki ale żeby go wymaksować (pozbierać wszystko) pewnie zajmie więcej czasu niż 3,5h. No i w październiku Dragons Crown :D czyli jakoś przeboleję chwilowo brak sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników, którzy już zakupili grę w wersji cyfrowej.

Jak wygląda sytuacja z wersją językową? Jest tylko polski dubbing czy też można wybrać oryginalną wersję angielską + polskie napisy?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tylko polski dubbing. Ale aż tak tragicznie jak w Unit 13 czy Resistance Burnig Skies nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze niestety też nie jest. Jedynie Blackjack ujdzie, reszta to raczej słabizna... A już tekst oficera helghastów : "Kurcze, ambasador jest szpiegiem", w sytuacji kiedy jest o krok od poderżnięcia gardła jest strasznie słaby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic... pozostaje mi zatem zamówić grę na angielskim amazonie i cieszyć się oryginalną wersją językową. Serdecznie dziękuję jeszcze raz za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym posiedzeniu grzybki vity zaczęły mnie wkurzać, strasznie małe są :/ Gra się nie wygodnie w FPSy... No i gdy gramy na leżąco (w pozycji na plecach xD) trochę dłużej to strasznie palce drętwieją w porównaniu z PSP. Czuć tą masę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×