Skocz do zawartości
CePeeN

[PSV] Killzone Mercenary

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna z najlepszych gier na Vitę i cisza w temacie?

Właśnie wbiłem 10 fragów z rzędu w meczu publicznym. Zabijałem lajtowo do momentu gdy się zorientowałem że mam na liczniku serię 9 fragów i wpadłem w panikę że zaraz ktoś mnie zabije.

Niewątpliwie jedno z trudniejszych ale też najbardziej emocjonujących trofeów. Satysfakcja ogromna. Platyna w zasięgu ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem mnie też nie łączy ale po kilku próbach jest OK.

 

Są chętnie na trofeum Spangled?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro kupie tego killzone raczej jak będzie w sklepie i teraz pytanko mam, czy jak mam Karte 4gb i kupie fizyczna wersje gry to bede mogl patchowac ? czy ta gra się instaluje cala na karcie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ta gra się instaluje cala na karcie ?

Akurat taką informację będziesz miał z tyłu pudełka. Gra ściągnie patcha 1.3 gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz mogl patchowac bez problemu. Jedynie w wersji elektronicznej jest lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupisz grę na karcie to z tego co kojarzę wymaga ona około 200 MB + słynny patch 1.2 GB, więc na karcie 4GB spokojnie powinieneś się zmieścić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie i Panie niedługo dołączę do was w tej wspaniałej gierce ;D macie jakiś klan albo coś na multi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klan bez HS to trochę słabo. Tutaj też można dobrze się bawić solo z randomami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałem z BF4 na rzecz Killzone i mam nadzieję,że się nie zawiodę. 

 

Nie zawiodłem się, ale w multi to mnie łoją jak chcą :D 2 lata przerwy od pada i nie wiem jak tym grać :/

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mniej więcej tyle ile COD na normalne konsole :D Nie wiem czego się spodziewałeś po grze nastawionej na multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy dla kogo 4godz ja grałem troche dłuzej ale grafika killzone wymiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę już 3raz i jak dla mnie to kiepska gra ,ale nie mam w co grać więc męczę ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu nowe mapy. Ale dlaczego tak późno? Gra powinna być wspierana od momentu premiery a nie pół roku po. Te ogromne patche wręcz odstraszają od grania.

Gdzie czasy gdy dodatek do Liberation był za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumieć tą informację o zmniejszeniu rozmiaru patchy? Że w końcu wejdą na kartę 4GB ? czy raczej o tym zapomineć? Nie mam teraz zbytnio dostępu do sieci i nie śledzę na bieżąco, ale jakby się dało pograć multi na 4GB to może bym zrobił tethering z fona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będę musiał się wybrać do kogoś z fifirifi :D Dzięki za odpowiedź, chyba że ktoś dokładnie wie ile teraz bedzie ważyć gra ze wszystkimi patchami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema wie moze ktos jak przejsc kontrakt tajny cele "ucieknij ze skarbca niepostrzezenie" dodam ze ghost'a nie moge uzyc;/moze byc filmik z gry jak to przejsc abo jakis poradnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłóż najpierw prawy ładunek potem lewy. Po wejściu admirał biegnij lewymi schodami i schowaj sie za osłoną po lewej stronie pomieszczenia, uważaj tylko, bo pobiegnie na Ciebie jeden wojak, wiec szybko go zdjąć bronią z tłumikiem. Potem to kwestia wyczekania momentu do ucieczki. Jak się lekko wychylisz to zobaczysz gościa przy zagłuszaczu, zabicie go ułatwia sprawe zasadniczo tylko musisz zrobić to szybko jednym strzałem, bo opuści posterunek i pojawią sie schody ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok,przeszedlem ale ciezko bylo;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pytanie prawie retoryczne, ale muszę sie upewnić. W wersji pudełkowej dostępny jest wyłącznie język polski i nie można grać po angielsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że ostatnio kupiłem Vitę, a do tego przenośny Killzone jest teraz w promocji, z pewnością się w niego zaopatrzę w celu ostrego szarpania po Sieci.

Chętnie przyjmę zaproszenia od wszystkich aktywnie grających w Najemnika osób. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje 4+/5 i byloby 5 lecz brak jezyka niemieckiego i troszke dluzszej kampanii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×