Skocz do zawartości
CePeeN

[PSV] Killzone Mercenary

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat "Noob", jak sama jego nazwa wskazuje, wpada wyłącznie po rozegraniu meczu w multi. Tak samo "Centurion" - 100 meczów w multi. Chodziło mi bardziej o pucharki typu: dziesięć killi z rzędu. Zaznaczam jednak, że potwierdzić tego nie mogę, gdyż wbiłem je normalnie. Opieram się jedynie na zapewnieniach devsów, którzy chwalili się tym na PS Blogu.

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety...o ile fajnie się gra z botami, tak nic nie zastąpi grania przeciwko prawdziwemu przeciwnikowi.

 

Wsiąkłem w multi KZN i teraz bez pogrania kilku starć dziennie, normalnie jestem chory XD 

 

Ogólnie z trofików na multi zostało mi tylko zestrzelenie dronów, 100 meczyków, karty i zabicie przeciwnika który przesłuchuje kogoś z drużyny.

 

Gra się syto po całości że tak powiem. Jak ktoś chętny na wspólną grę to dawać znać.

W tym tygodniu mogę grać od 22 a w weekendy całe dnie xD 

Mogę też pomagać z trofikami.

 

A tak, apropo kart. Czy da się je zdobyć z botami ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Niespecjalnie, wszystkie boty mają taką samą kartę więc grając tylko z botami nie ma opcji zebrania całej talii.

P.S.

Wyslalem Ci inwajta do fr.listy.

Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Z botami nie można zebrać kart do talii.

 

Chętnie również pogram w teamie. Co prawda przez ostatnie dni mam cholernie mało czasu (przeprowadzka), ale może coś tam się uda razem postrzelać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę KZ Mercenary na PS3. Błagam!  :secret:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pack kupujesz Playstation TV i podpinasz pod telewizor i prawie jak na ps3 masz XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wbite trofea w multi ale co z tego skoro konsola sprzedana. W zasadzie to jedyna gra na Vitę której cholernie mi brakuje. Kawał dobrego kodu w obłędnej oprawie graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIta przeżywa swój renesans po tym jak ogłosili ją martwą ;d 

 

Jedyne co mnie wkurza w tej grze to Ci wszyscy pseudo pro gracze z wyrzutniami rakiet.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może teraz coś się pozmieniało, ale nie przypominam sobie, żeby wcześniej ludzie jakoś nagminnie z wyrzutniami biegali. Bardziej wkurza mnie rozstawianie tych zasranych min, gdzie popadnie. Często w nie włażę.  :whistling:

 

Dobrze za to, że w Najemniku kamuflaż nie działa tak skutecznie, jak w poprzednikach, bo wszyscy siedzieliby pokampieni na mapie, grając snajperami.

 

Natomiast bardzo podoba mi się motyw z czasowym działaniem broni specjalnej. Takim Sky Fury można czasami urządzić niezły blitzkrieg na mapie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, niestety ostatnio na dobre 10 meczyków każdy biegał z wyrzutnią poza mną.

A jak się wkurzali jak okazywało się że ich zabijałem, ba! nawet dostawałem wiadomości że muszę być oszustem ponieważ nie można uciec od rakiety xD 

 

Co do czasowych dopalaczy to ja używam tego obezwładniania prądem, strasznie dziadostwo okrutne i skuteczne.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem, ale mogę potwierdzić, że padłem od rakiet jakiś pierdyliard razy. Większość trofeów w multi zdobyłem w grudniu 2013, po czym grałem jeszcze w miarę regularnie przez jakieś pół roku. Praktycznie w każdym meczu trafiał się jakiś zawodowiec, który potrafił tylko z rakiet korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra, nie wiem czy uda mnie się zdobyć te wszystkie karty.

Ludzie przeważnie latają z tymi wysokimi kartami a ja potrzebuje te niskie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te karty to się lepiej w singlu zbiera

Edytowane przez Madrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie jak to działało, więc pozwoliłem sobie skopiować fragment poradnika z ps3trophies.com:

 

 

There are a total of 52 cards within a a full deck of cards and this no different for Valor cards in KZ:M. There are a few ways of collecting Valor Cards and obtaining a full deck:
  • Getting Intel through the Main Contract missions
  • Completing the Contracts
  • Obtaining a Card hovering over a dead body in Multiplayer (dead body you killed or someone else has killed)
The Cards you obtain will always be random, this is no trouble at all though. With the amount of times you will go through the Contracts and the amount of mp you will have to play you will earn a full deck of cards without trying. I suggest to just play the game and enjoy it for all it has and collect all other trophies. You will more than likely get a full deck before you know it.

 

Za ukończoną misję wpadało z reguły chyba 3 karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Good to know, jako że i tak bieg na najwyższym poziomie przede mna. To na spokojnie pewnie te pozostałe karty wpadną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od razu lecie na najwyższym poziomie, w porównaniu ze stacjonarnymi Killoznami jest łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hard w Najemniku, to jak normal w innych FPS-ach.

 

Tak czytam o tych rakietach i może to jednak nie chodzi o ręczną wyrzutnię, a właśnie o Porcupine? Czasami tego używałem, a to też skuteczna broń i pewnie mocno wkurzająca dla potencjalnych ofiar, zwłaszcza przez fakt samonaprowadzania na wskazany cel. Właściwie to każda z dostępnych broni specjalnych jest skuteczna w zależności od wybranej mapy i trybu gry. Wybór jest wystarczająco szeroki, aby każdy znalazł coś dla siebie.  :)

 

Co do kart, to wpadały za ukończoną misję na danym poziomie, oraz za zbieranie danych i przesłuchiwanie oficerów. Za komplet wszystkiego też dostaje się chyba jakieś dodatkowe karty, o ile dobrze pamiętam.

 

Problematycznym trofeum dla wielu osób może być za to osiągnięcie rangi Asa. Nawet devsi konkretnie nie sprecyzowali, za co dostaje się najwyższą rangę. Gdyby ktoś miał z tym problem, to polecam farmienie czwartego kontraktu w normalnym trybie. Wpada tam chyba najwięcej killi, przez co stosunek zdobytych punktów do czasu spędzonego w grze, jest najwyższy, co (ponoć) przekłada się na przyznawaną rangę. Sposób ten pomógł mi i wielu innym osobom.

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@_Matheo_   

Dzięki za ten trik z Asem - będę musiał spróbować, ja męczyłem strefę botów, niestety bez rezultatu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od razu lecie na najwyższym poziomie, w porównaniu ze stacjonarnymi Killoznami jest łatwiej.

 

 

To samo słyszałem od znajomych. Mówią że KZM jest ogólnie łatwiejszy ale równie fajny.

Poza tym nie da się zginąć jak ma się Porcupine na sobie XD

 

Co do Asa to sam nigdy nie wskoczyłem wyżej niż król. Jednak sprawdzę ten sposób.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farmienie czwartego kontraktu jest póki co najskuteczniejszym sposobem na normalne uzyskanie rangi Asa. No chyba, że ktoś jest nołlajfem i gra 24h/dobę, jak czołówka listy rankingowej.

 

Dodam jeszcze tylko, że spokojnie można farmić ten kontrakt będąc niezalogowanym do PSN. Trzeba tylko pamiętać, żeby raz dziennie połączyć się z Siecią, by gra wysłała statystyki na serwer. Inaczej przepadną punkty sumowane do rangi. Serwer co 24 godziny oblicza stosunek zdobytych punktów do czasu spędzonego w grze i na tej podstawie przydziela odpowiednią rangę. Tak przynajmniej wyczytałem na oficjalnym forum Killzone, choć sami devsi dość niejasno to sprecyzowali. Początkowo ponoć było tak, że codzienna suma punktów była porównywana ze zdobyczą innych graczy i na tej podstawie serwer przydzielał rangę. Potem ponoć to zmienili, bo żaden normalny gracz nie miał startu do czołówki, która wykręca nieosiągalne ilości punktów, przez co nikt normalny nie mógł wbić Asa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie ktoś w to jeszcze gra na multi i czy jest online pass?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie ktoś w to jeszcze gra na multi i czy jest online pass?

Nie ma online passa, a ludzi gra dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do wbicia pucharków online (głownie chodzi mi o Śpiąca królewna ale jesli ktos potrzebuje jakiś inny to chetnie pomogę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×