Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

po przeczytaniu paru postów wyżej nie wiem teraz czy brać preorder myślę moim zdaniem bo zacząłem się doszukiwać wymagań na PC wiedźmin a przeraziłem się ile trzeba kasy na pcta jestem tego zdania że chyba w cenie konsoli nie ma pctta który ta grę odpali a hak odpali to w 5 fps i pokaz slajdów nieproszę mnie źle nie zrozumieć ale jak karta graficzna kosztuje 2500zl aby zagrać w wiedźmina na ultra a my mamy dostać high ustawienia nie będę zły jak nawet były by to mocno średnie ale plej to uciagnie w porównaniu do pcta za 2 kafle czekam na poniedziałek aż zobaczę porównanie wersji z pcta i pleja w stosunku jakość do ceny to konsole zniszczą pcty jestem dalej w szoku ile komputery teraz kosztują:( co do samej gry się nie będę wypowiadał bo ponoć gra obroni się sama; ) także nie miejcie pretensji do mnie ze pisze tylko o stronach graficznych. A naprawdę sprawdziłem wymagania i tak naprawdę to jest chyba zamach na pctowcow bo rynek będzie musiał się rozkręcić aby mogli dozbierać na uberpcty łącze się z bólem pctowcow bo współczuję chłopakom aby uruchomili to na pctach za 2000 zł dobra już dalej nie pisze jeszcze raz sorki za duży być może of top ale szok w mej głowie panuje po zobaczeniu wymagań i sprawdzeniu ile te rzeczy kosztują w sklepie...

Sorki za błędy ale z telefonu słownik sam nieraz dobiera wyrazy

Edytowane przez Aborygen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, dobiję cię jeszcze bardziej.

Konsola nie kosztuje 2000 a 1500 ;)

 

Nie każdy się liczy z tym co jest w konsoli a co musiałby mieć w PC żeby wszystko ładnie i sprawnie chodziło.

Jeżeli mam wydać 1,5K na konsolę (które i tak już wydałem) w której wszystko będzie chodziło po prostu "OK" i płynnie  a miałbym wydać kilku krotność tego żeby gra działała "pięknie".

 

...Konsola to pójście na kompromis i "łatwiznę" w wielu kwestiach. nie tylko pod względem graficznym. Niektórym jednak to odpowiada. Na przykład moje dziecko włącza i się bawi bez żadnego kombinowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łap Aborygen kilka ,,,,,,,,, i ........ w australijskich telefonach może nie montują, a szkoda.

Jak przy każdej premierze dużego tytułu zaczyna się hype, ale nigdy nie zrozumiem "ludzi" którzy:

 

-oczekują od konsoli za 1,5k wodotrysków na miarę kompa z NASA 

-oceniają już grę, bo widzieli już cały jeden zwiastun (odpalony na kompie z NASA)...

-podniecają się i piszą durne posty bo nie wiedzą co to sarkazm/ironia

-dzwonią do wróżbity Macieja jak gra będzie  wyglądać na ps4

-kalkulację typu, koszt konsoli ze 100tką gier z plati.ru vs PC z NASA (komp wiadomo wychodzi taniej, bo gier z konsoli nie odsprzedaż)

-etc. etc

 

Skończy się na tym, że modzi zamkną temat do dnia premiery :P

Edytowane przez DoV
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma kupić i tak kupi, a narzekania jak i zachwyty będą jak przy innych tytułach, jeszcze nie powstało nic takiego na świecie co by wszystkim dogodziło.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle liczycie, sam mam i pc za 10k i miałem konsolę, sprzedałem przez politykę sony. Ale na pc nie gram bo nie lubię. Problem z konsolą jest taki że płacisz te 1500 ale gry kosztują 2x drożej niż na pc... Więc jak ktoś zaliczy powiedzmy w ciągu 5 lat 100 gier to spokojnie miałby na 2 kompy i grania w ustawieniach ultra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jak ktoś zaliczy powiedzmy w ciągu 5 lat 100 gier to spokojnie miałby na 2 kompy i grania w ustawieniach ultra...

 

No na tym zakończmy ten offtop :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej premiery tym bardziej mi się dłuży... Steelbook już dawno zamówiony i opłaconiy. Wiedzminie przybywaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie jest podrasowane z tego klocka to wątpię by ktokolwiek narzekał na grafikę w wersji na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc zadam kolejne głupie pytanie dotyczące ceny. Czy jest jakaś szansa ze cena wieska na pss może pójść do góry w najbliższym czasie ? Jak tak to co ma na to wpływ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin w Polsce moim zdaniem nie będzie droższy niż jest w tej chwili na PSN. W ogóle nigdy nie zauważyłem aby ceny gier po premierze szły w górę.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juza, pytasz o to już kolejny raz w ciągu kilku ostatnich dni.

Może A nie musi pójść w górę.

Jak jest duża sprzedaż zamówień przedpremierowych to lokalne cwaniaki sprzedają drożej jak brakuje towaru.

Cena sklepowa czy pudła czy cyfrowki raczej nutę skoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam bardzo i dam już spokój ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę za wcześnie na takie pytanie ale myślicie czy aby ogarniać fabułę nowego Wiedźmina trzeba było grać w poprzednie części/czytać serię Sapkowskiego? Chciałbym kupić nowego wiedźmina ale myśl,że nie będę znać w ogóle fabuły trochę mnie odstrasza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba, cedepy wiele razy podkreslaly ze to bedzie najbardziej przyjazny tytul dla nowych graczy, na poczatku bedzie nawet przypomnienie wydarzen z w1 i w2 oraz symulator decyzji ktore podjelismy. Choc tak czy siak gry z serii nie sa jakos mocno polaczone fabularnie, jedynie sama koncowka dwojki moze sie przydac, ale podejrzewam ze dobrze ten temat pokryja w prologu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba, cedepy wiele razy podkreslaly ze to bedzie najbardziej przyjazny tytul dla nowych graczy, na poczatku bedzie nawet przypomnienie wydarzen z w1 i w2 oraz symulator decyzji ktore podjelismy. Choc tak czy siak gry z serii nie sa jakos mocno polaczone fabularnie, jedynie sama koncowka dwojki moze sie przydac, ale podejrzewam ze dobrze ten temat pokryja w prologu.

Dziękuje bardzo za odpowiedź! Przyznam,że wcześniej jakoś się nie interesowałem tym tytułem, nawet był dla mnie obojętny także nie miałem nawet pojęcia o takich wypowiedziach CDP :D Czyli 2 stówki na pewno już są odłożone :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michalx2204

 

Jeżeli nie masz czasu na czytanie całej Sagi o Wiedźminie, to przeczytaj sobie zbiory opowiadań.

Lekkie, krótkie, śmieszne i przyjemne, wkręcisz się w klimat i później nawet nie zwrócisz uwagi "czy trawa  się rusza" lub "czy futro faluje czy nie". Będziesz bardziej świadomy tego co się dzieje w grze i dlaczego. ...najlepiej jak byś dorzucił Sagę. Cięższa, długa, ale jest sporo wydarzeń, bohaterów i masz wtedy pełny obraz zdarzeń i świata w którym się znajdujesz. 

http://wiedzmin.wikia.com/wiki/Cykl_wied%C5%BAmi%C5%84ski

Cały "problem" Wiedźmina polega na tym że jest "nasz", polski, słowiański. Osadzony na wyimaginowanej polskiej wsi, oparty na polskich baśniach i legendach, okraszony polskim humorem i parafrazami anegdot czy zdarzeń. 

Jak słyszę stwierdzenie "będę grał w Witchera" to jest dla mnie jak jakieś bluźnierstwo. ...tak samo jak mnie skręca na samą myśl że docelowo WIedźmin jest robiony o angielsku a język polski jest jako (kolejny) dubbing. 

Nie jestem jakimś fanatykiem jak Banzaj czy inni, ale Wiedźmin to Wiedźmin i tyle. Dupczy laski i nakurwia potwory ...czasem na odwrót. ;)

 

Tematu grafiki nawet nie poruszam. Dla mnie gra ma być miodna, a że ładna to bonusik. :biggrin:

Tak wiem, "nie po to kupowaliśmy konsolę żeby poruszać się kwadratem i zabijać stożki". ....  chodzi tylko o to że z odpowiednim nastawieniem do tytułu grafika schodzi na dalszy plan.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę za wcześnie na takie pytanie ale myślicie czy aby ogarniać fabułę nowego Wiedźmina trzeba było grać w poprzednie części/czytać serię Sapkowskiego? Chciałbym kupić nowego wiedźmina ale myśl,że nie będę znać w ogóle fabuły trochę mnie odstrasza.

 

Dla MNIE jako Fana toż to nie do pomyślenia NIE ZNAĆ tak genialnej prozy :D Sapkowski jest naprawdę mistrzem :)

 

A serio to ruszaj z sagą jest z nią taki problem, że będziesz miał syndrom "jeszcze jedna strona" i koniec na dziś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba znać poprzednich części żeby grać w W3. Sama gra ma mieć zaimplementowany interaktywny wstęp przypominający co robiliśmy w W1 i W2. Oczywiście razem z wyborami moralnymi które od poczatku ukształtują naszą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Mass Effect 3 SPORO to zmieniało  :P , miły dodatek kosmetyczny tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno 19 maja bedzie możliwość sprawdzenia gameplayu z konsoli

 

:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dowcipnis 

 

dzis mija embargo?

 

edit - Rock, Rojo, Angry Joe z małym Joem dziś publikują materiały z eventu :D

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×