Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Które zadanie z Baronem?? 

 

To z zaginioną żoną i córką??

 

tak, dokładnie tak. Boję się, że przepadną mi zadania poboczne a chciałbym trochę fabułę pchnąć do przodu. No i mam już dużo większy level niż sugerowany poziom a nie chciałbym, żeby mi exp przepadł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exp nie przepadnie bo gra jest tak skonstruowana ze nasza postac nie robiac wszystkich watkow pobocznych zawsze bedzie wstanie robic glowne questy. Robiac wszystko poboczne nie bedziesz wstanie dostac expa za wszystko bo zawsze pewne questy beda juz mialy sugerowany lvl nizszy od twojego o iles tam poziomow i za nie nie dostaniesz expa. Ale rozwiazanie to nie jest do konca dopracowane i dlatego jest taki placz na forum.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tyle się naczytałem na ten temat na forum, że już sam nie wiem. Zależy mi bardziej na grze niż na exp więc popycham wątek główny dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, dokładnie tak. Boję się, że przepadną mi zadania poboczne a chciałbym trochę fabułę pchnąć do przodu. No i mam już dużo większy level niż sugerowany poziom a nie chciałbym, żeby mi exp przepadł

 

Zrob Panie Lasu najpierw, zrozumiesz wtedy czemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostać questa na wyścigi konne w Novigradzie? Zrobiłem już w Velen/Novigradzie praktycznie wszystko, jestem już na Skellige, a nadal nie mam questa na wyścigi w Novigradzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ten dodatek z brodami i fryzurami wyłączył automatycznie rosnącą brodę?? Da się to jakoś usunąć? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ mnie w zadaniu MYSIA WIEŻA

 

Annabelle wydymała ;) Ja jej pomogłem a ona taki myk... :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem jeden i drugi wątek na angielskim forum CDP RED odnośnie tego buga i do tej pory nawet nie wiedziałem, że robiąc zadania, które mają sugerowany poziom przynajmniej o 6 niższy niż ma się aktualnie to punkty doświadczenia w ogóle nie wpadają. Co za bezsens. System karze gracza za eksplorację krótko mówiąc. Zanim popłynąłem na Skellige gdzie sugerowany poziom był 16 to robiłem poboczne w Novigradzie i Velen, więc dobiłem do poziomu 18, zostawiając sobie wszystkie poboczne, które miały kontynuację na Skellige (zadania na poziomach 11-14) na później jak już tam w końcu popłynę. Jak już tam dotarłem zacząłem od głównego wątku plus poboczne co się nawinęły po drodze i tak w międzyczasie dobiłem do poziomu 20, w momencie kiedy pozbierałem wszystkie zlecenia z tablic ogłoszeń byłem około poziomu 21-22 i sporo nowych questów już jest na poziomach 14-15. To jakaś parodia, nie dostajesz w ogóle expa jak podbijesz level przez inne aktywności żeby mieć łatwiej (co ma szczególne znaczenie na wyższym poziomie trudności) ale robiąc questa na wyższym poziomie nie ma żadnych bonusów. Zamiast wybierać sobie, które zadania aktualnie chce się zrobić trzeba jechać po kolei według poziomu danych questów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mają to poprawić.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej

 

Jak ogarnąć ten Rynsztunek Gryfa??

 

Za żerowiskiem Harpii mam jakiś zamek ale most jest podniesiony i nie wiem jak tam się dostać :( 

 

Pływałem zerkałem jakiejś jaskini nic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Digital_Man zanurkuj koło miejsca mocy, gdzie pływają topielce. Tam znajduje się wejście i jak podpłyniesz to się zaznaczy na mapie

Edytowane przez Awruk87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obok miejsca mocy masz podwodny tunel. Można też tam po prostu wspiąć się od lądu z prawej strony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakim lvlem przeszliście do novigradu ? Zastanawiam się czy jeszcze czyścić velen przy 12 lvlu, czy nie będzie za łatwo pózniej ;>

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają to poprawić.

Poprawić mają bug, przez który niektórym w ogóle nie zalicza expa nieważne jaka jest różnica poziomów. O tym czy za questy o 6 poziomów niżej będzie wpadać exp po patchu nic nie mówili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hej Hej

 

Jak ogarnąć ten Rynsztunek Gryfa??

 

Za żerowiskiem Harpii mam jakiś zamek ale most jest podniesiony i nie wiem jak tam się dostać :sad:

 

Pływałem zerkałem jakiejś jaskini nic :sad:

Sorry irytujesz mnie, najpierw rozwolnienie z Twoim paczkomatem przed premiera W3, ja wiem, że to forum, że każdy ma prawo...Pytanko mam, kiedy Ty masz czas na granie? (może zrozumiesz ironię tego pytania). Odpowiadając na Twój problem, mój 12 letni kuzyn w tym samym miejscu przeskoczył na wydrę przez dziurę w moście, stanął na jego krawędzi po 2 stronie, bokiem wzdłuż podniesionego mostu wszedł do środka, podciągając się pod murek i tam sobie most do drogi powrotnej opuścił. Twórcy dali "normalny" dostęp pod wodą, jak wspomniał kolega wyżej. Warto wejść na sam szczyt wieży...

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cale piekno tej gry (i nie tylko tej) polega na odkrywaniu swiata samemu, bez poradnikow, youtube'a czy forum. Ruszcie glowa, ta gra jest prosta  :whistling: Fajnie podyskutowac o wyborach innych graczy, jak im sie potczyla rozgrywka.. ale odkrywanie sciezek ? Pliz... ;)

Edytowane przez czacha79
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do błędu z expem - wyłączając wcześniej grę miałem mniej więcej początek 17 poziomu, włączam ją przed chwilą i mam już końcówkę 17 poziomu... Może exp z zadań jakimś cudem zostaje dodany z opóźnieniem? Tylko takie moje gdybanie, ale może jakiś sens w tym jest, skoro przeskoczyło mi ok. 1000 pkt doświadczenia nagle, a za misje wcześniej nie leciało nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarzyło się komuś, że z całego założonego ekwipunku "wyparowały" runy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukończona z jak sądzę dość pozytywnym zakończeniem:

- Nilfgard przegrał wojnę a samego Emhyra zamordowała opozycja w kraju.
- Radowid zajął całą Północ kontynując prześladowania wobec czarodziejów i nieludzi.
- Ciri przeżyła, spędziła jakiś czas z Geraltem poczym ruszyła w swoją stronę wybierając życie na "wiedźmińskim szlaku".
- Geralt zapuścił korzenie wybierając dostatnie życie u boku Triss w Kovirze.
- Skelige rozkwitło pod rządami Cerys.

Szkoda trochę, że w podsumowaniu nie było żadnej wzmianki o dalszych losach innych istotnych postaci jak np. Avellach czy Yennefer.

Jedna z najlepszych gier RPG w jakie grałem i z pewnością jeszcze do niej wrócę. Polecam każdemu :thumbsup:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli po patchu dalej nie będzie przyznawać expa za zadanie które zostały wykonane z różnica sześciopoziomową z korzyścią dla gracza? Jeśli tak to gratuluje CDPR żelaznej logiki

>zrób piękny, ogromny, wypełniony po brzegi zawartością świat

>karaj gracza za nadmierną eksploracje

Niesmak.

Edytowane przez cascader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ostatnie zdanie : skuś gracza do drugiego podejścia i karaj nadgorliwosc za zabijanie silniejszych potworów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano wlasnie. Doslownie przed chwila zrobilem dosc dlugi i rozbudowany quest dla Barona i w nagrode nie dostalem nic expa :(, bo zadanie bylo na 6 level, a ja mam sam poczateczek 11.

No ale tak to jest jak czlowiek chce zajrzec w kazda dziure, robi zadania poboczne, a fabularne zostawia sobie na koniec.

 

Zawsze w grach rpg w pierwszej kolejnosci skupiam sie na zadaniach pobocznych. Teraz gra mnie za to ukarala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma zadnej kary po prostu mamy tutaj ogromny swiat bez skalowanych przeciwnikow. Gdyby nie bylo zadnego ograniczenia zdobywania expa mielibysmy 60-70 lvl pod koniec a przeciwnicy okolo 30-40 wiec balans bylby totalnie skopany (choc i tak jest). Ale tak jak mowilem wczesniej ten system jest niedopracowany i Redzi beda go poprawiac caly czas.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tu nie ma zadnej kary po prostu mamy tutaj ogromny swiat bez skalowanych przeciwnikow. Gdyby nie bylo zadnego ograniczenia zdobywania expa mielibysmy 60-70 lvl pod koniec a przeciwnicy okolo 30-40 wiec balans bylby totalnie skopany (choc i tak jest). Ale tak jak mowilem wczesniej ten system jest niedopracowany i Redzi beda go poprawiac caly czas.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

No to trzeba było zrobić tak, żeby wyczyszczenie całej mapy z aktywności dawało maksymalnie około 45 level i w ogóle nie byłoby tego problemu. Cały czas żyłem w przeświadczeniu że tak właśnie jest.

Edytowane przez cascader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Najwazniejsza informacja jest taka ze pomimo problemow z expem mozna normalnie grac i zdobyc 35 lvl do pucharka. Tak przynajmniej pisali Redzi na oficjalnym forum.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rosomakoborsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×