Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie odnośnie Wyspy Mgieł:

Gra każe mi zapisać grę i ostrzega że jest to ważny moment w rozgrywce.

Mam nadzieję że nie jest to koniec gry bo mam dopiero 25 poziom.

Czy jest to koniec pierwszego aktu może?

Mam różne nie dokończone questy. Coś mi się po tym zablokuje?

 

Pozdro!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak blokuje się część questów pobocznych. Ja zrobiłem tak że zrobiłem wszystkie zadania poboczne i zlecenia wiedzmińskie. To tej części zadania głównego jak już będziesz mógł zrobić coś innego i użyć szybkiej podróży będziesz miał level 30

czy to koniec oczywiście że nie jeszcze długa droga

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie Wyspy Mgieł:

Gra każe mi zapisać grę i ostrzega że jest to ważny moment w rozgrywce.

Mam nadzieję że nie jest to koniec gry bo mam dopiero 25 poziom.

Czy jest to koniec pierwszego aktu może?

Mam różne nie dokończone questy. Coś mi się po tym zablokuje?

 

Pozdro!!

Nie jest to koniec gry, jeszcze zostało parę misji fabularnych, teraz jedynie jak rozpoczniesz tę misję będziesz zmuszony zrobić parę misji z rzędu zanim znów wrócisz do otwartego świata. Najlepiej porób questy do 22 poziomu jak sugeruje gra albo i więcej, jak uważasz. Ja wyruszyłem tam mając zrobione wszystkie poboczne/zlecenia do 24 bodajże poziomu i nic mi się nie zablokowało.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Ktos zabil poronca ? Na najwyzszym poziomie trudności? Mam 6 poziom i skubany jest mocny :)

Edytowane przez Slizer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos zabil poronca ? Na najwyzszym poziomie trudności? Mam 6 poziom i skubany jest mocny :)

 

Nie bo wcale nie trzeba go zabijać, ba nawet można pomóc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było ale mam dla was małego glitcha. Otóż gdy rozwalamy gniazdo potworów i macie zamiar zebrać z niego drop, to nie zbierajcie wszystkiego, zostawcie chociaż 1 itemek i odejdźcie parę kroków od gniazda tak żeby znikł napis podnieś. Potem podejdźcie do gniazda i all itemki są zrespione ! Nie wiem, czy to działa na wszystkich gniazdach, ale przydaje się do rzadkich ulepszaczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niemozliwe? Bitch please, I'm a horse yao.png

Edytowane przez (͡° ͜ʖ ͡°)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, skanie Płotką po górach na Skellige już dawno obczaiłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do rynsztunków?

 

Wszystkie mają takie same statystyki czy może któryś z nich jest najlepszy?

 

Udając się do Novigradu będę wykonywał jakieś zadania główne/poboczne na terenie Velen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Posiadam cały zestaw rynsztunku szkoły gryfa, ten podstawowy i mam 85% łącznie do mocy znaków, każda cześć zestawu daje dodatkowe 5%, ale jak zmienię miecze to nie dodaje mi bonusu do mocy znaków i dalej zostaje te 85% a powinno być o 5% więcej za każdy miecz, natomiast jak zmienię zbroje/buty/spodnie/rękawice już się to zmienia. 

 

Spotkał się ktoś z czymś takim, czy tak po prostu ma być ?

Edytowane przez sajm0nR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie używam gotowców. Jak do tej pory 99% z nich ma słabsze staty niż moje obecne, nawet w zestawie. Raz nałożyłem komplet dla trofika ;) Z indywidualnych rzeczy mam lepsze staty, przy końcówce 19lvl dmg srebrnym prawie 1000, stalowym prawie 600, pancerz prawie 300 - przy "bossach" 24-25 lvl daję kropelkę oleju, sobie "ochronę" i zamiatam ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedmiot zawiera przydatne informacje/moze sie przydać - po przeczytaniu mozna sprzedać bo za niektóre dobra kasa jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, też posiadam lepsze ale jednak ten bonus do znaków jest dosyć duży i wtedy leje najpierw znakami a dokańczam mieczem.

 

Tomi915

Nie zauważyłeś jak to wyglądało u Ciebie, czy zakładając pełny zestaw dodawało Ci bonus od mieczy czy tylko od zbroi jak w moim przypadku, ponieważ nie wiem czy to jakiś bug czy tak to wygląda ?

Edytowane przez sajm0nR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kart specjalnych możesz mieć maksymalnie 10, kart jednostek musisz mieć minimum 22. Posiadanie Triss nie wyklucza posiadania rogu bo te karty są z innych kategorii. 

 

 

Pewnie że nie, tylko im więcej kart, tym mniejsza szansa na dobranie tych lepszych. Grałem z jednym rogiem i bardzo często zostawał mi on na ręku. Trzech niebieskich pasów brzmi niesamowicie, ale mają dwie poważne wady - pożoga i mróz. Oczywiście można grać z czystym niebem jako umiejętność bohatera, ale nie ratuje to przed pożogą. Do tego cała kombinacja wymaga 3 kart. Mimo wszystko wolałbym dobrać Ciri, Gerarda i Yennefer na ręku, niż trzech niebieskich pasów. W każdej talii przeciwnika spotykam się z pożogą i bardzo często pojedynczy łowca smoków jest u mnie blokowany właśnie przez pożogę czy kartę pogody. 

 

@edit:

Odpaliłem stary zapis by sprawdzić co trafiło do mojej talii. Z bohaterem jako Foltestem Zdobywcą mam:

1x Manekin

2x Pożoga

2x Trzaskający mróz

1x Gęsta mgła

1x Czyste niebo

Gerart z Rivii

Cirilla

Yennefer z Vergenbergu

Triss Merigold

1x Villentretenmerth

Tajemniczy elf

Vernon Roche

Jan Natalis

Esterad Thyssen

Philippa Eilhalt

2x Katapulta

2x Trebusz

1x Balista

1x Wieża obleżnicza

1x Książe Stennis

2x Rębacze z Crinfrid

1x Medyczka Burej Chorągwi

1x Sigismund Dijkstra

1x Talar

Wrzucam w spoiler, by nikogo nie raził długi post :)

Edytowane przez Aazrl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dream team na ręce obecnie nie do za*ebania:

Generalnie zasada jest prosta:

Jak przyjdzie nam lepsza karta to wymieniamy najgorszą ;)

Wszelkich bonusów rozszerzających punkty w decku lub wymagających kilku takich samych postaci nie używam z względu na warunki atmosferyczne i pożogę ;)

 

Manekin 3x

Róg dowódcy 1x

Pożoga 1x

Trzaskający Mróz 2x

Gęsta Mgła 1x

Ulewny Deszcz 1x

Czyste Niebo 1x

Geralt

Ciri

Yen

Triss

Vesemir

Jaskier

Tajemniczy Elf

Vernon Roche 

Jan Natalis

Katapulta

Detmond

Trebusz 2x

Balista

Ves

Zygdryd

Keira

Książę Stennis

Medyczka Burej CHorągwi

Dijkstra

Talar

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo brakuje jakieś większej nagrody za zdobycie wszystkich kart w grze. Questa z turniejem w Novingradzie zrobiłem jeszcze przed Skellige (wszystkie walki wygrałem). Jedyne co tak naprawdę dostajemy to trofeum za ukończenie :) Nie obraziłbym się na jakąś epicką runę do miecza czy jeszcze większe juki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aazrl to prawda, że w każdej tali przeciwnik będzie miał pożogę i one niszczą nam karty. Też wołałbym na ręku mieć Geralta, Ciri i Yennefer, ale tak się nie da. Mi chodzi o to, że nie widzę sensu używania kart takich jak Zoltan, Keira, Dethmold itp bo one też mogą być zniszczone przez pożogę, też mogą zostać obniżone przez karty pogody a nie mają żadnych bonusów. Dlatego gram kartami z braterstwem mają te same wady co inne zwykłe karty, ale ogromny bonus do ataku.

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz racje, dlatego unikam takich kart jak Zoltan jak ognia. Jak widziałeś w spisie powyżej, z kart które mogą mi zostać zniszczone są 7 jednostek oblężniczych oraz dwóch łuczników. Zniszczenie jednostki oblężniczej z atakiem 6 często skutkuje zniszczeniem jakiejś jednostki u wroga, więc i tak jestem na plus. A co do Geralta, Ciri i Yennefer... Wbrew pozorom pojawiają się dość często razem, a jeśli akurat ich nie masz, to najczęściej na ręku są karty typu Talar, które pozwolą nam ich dobrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aazrl to prawda, że w każdej tali przeciwnik będzie miał pożogę i one niszczą nam karty. Też wołałbym na ręku mieć Geralta, Ciri i Yennefer, ale tak się nie da. Mi chodzi o to, że nie widzę sensu używania kart takich jak Zoltan, Keira, Dethmold itp bo one też mogą być zniszczone przez pożogę, też mogą zostać obniżone przez karty pogody a nie mają żadnych bonusów. Dlatego gram kartami z braterstwem mają te same wady co inne zwykłe karty, ale ogromny bonus do ataku.

Jak to się nie da? Wystarczy szczęście i kilku szpiegów ;)

Ja gram tym co mam - będę miał lepsze karty - to podmienię te najsłabsze. 

Zawsze mam przynajmniej 2 - 3 bohaterów na ręce i ze 2 szpiegów.

Raz nawet machnąłem 5 bohaterów w jednej turze.

 

Mogliby dorzucić gwinta (oczywiście z zebranymi kartami z singla) jako multiplayer :D

...nawet jako osobna produkcja czy płatne DLC. Grałbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, też posiadam lepsze ale jednak ten bonus do znaków jest dosyć duży i wtedy leje najpierw znakami a dokańczam mieczem.

 

Tomi915

Nie zauważyłeś jak to wyglądało u Ciebie, czy zakładając pełny zestaw dodawało Ci bonus od mieczy czy tylko od zbroi jak w moim przypadku, ponieważ nie wiem czy to jakiś bug czy tak to wygląda ?

Skille kota, gryfa i niedźwiedzia dają bonus tylko za pancerz, nie za miecze, które nie mają nawet kategorii lekki/średni/ciężki. I dodają bonus do każdego rodzaju pancerza odpowiednio dla lekkiego, ciężkiego i średniego (wzmocniona zbroja), nie musi być cały zielony set. Za miecze nie ma bonusu ale w sumie ma to sens przy budowaniu postaci, np. zestaw kota, skill kota, skill z 100% szansy na krwawienie po każdym ciosie i miecze niedźwiedzia z bonusem do adrenaliny i krytycznych obrażeń, bo te kota mają bonus do szansy na krwawienie, a po co więcej niż 100%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SephiroT chodziło mi o to, że ciężko taki zestaw wylosować przy pierwszym rozdaniu, Później dzięki szpiegom i kukłom bez problemu można użyć +/- 20 kart z własnej tali. Sam w jednej turze nie raz zagrałem sześcioma bohaterami.

 

Moja docelowa talia brakuje mi chyba czterech albo pięciu kart  

 

Geralt
Ciri
Yen
Tris
Roche
Natalis
Thyssen
Eilhart
Tajemniczy Elf - szpieg
Talar - szpieg
Dijsktra - szpieg
Stennis - szpieg
Jaskier
Smok z pożogą

Medyczka Burej Chorągwi
Komando niebieskich pasów x2
Łowca smoków x3
Katapulta x2
Kukła x2
Pożoga x1
Róg x2
Czyste niebo x1
Foltest z czystym niebem

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skille kota, gryfa i niedźwiedzia dają bonus tylko za pancerz, nie za miecze, które nie mają nawet kategorii lekki/średni/ciężki. I dodają bonus do każdego rodzaju pancerza odpowiednio dla lekkiego, ciężkiego i średniego (wzmocniona zbroja), nie musi być cały zielony set. Za miecze nie ma bonusu ale w sumie ma to sens przy budowaniu postaci, np. zestaw kota, skill kota, skill z 100% szansy na krwawienie po każdym ciosie i miecze niedźwiedzia z bonusem do adrenaliny i krytycznych obrażeń, bo te kota mają bonus do szansy na krwawienie, a po co więcej niż 100%?

 

Nie bardzo rozumiem, chodzi mi o że mając podstawowy zestaw szkoły gryfa na sobie mam łącznie 85% mocy znaków, zmieniając miecze na inne mające więcej do obrażeń ten bonus mi się nie zmienia a powinien chyba spaść o 5% ponieważ tyle bonusu widnieje przy jednym mieczu, ściągając 2 powinienem mieć o 10% mniej tak na chłopski rozum ?( chyba że jakoś źle to rozumiem).

Z tego wywnioskowałem że nie liczy m dodatkowych % do mocy znaków od mieczy. Aczkolwiek nie liczyłem dokładnie skąd mam te 85% jak bd w domu to jeszcze sprawdzę

 

Chyba że wystarczy mieć te miecze w ekwipunku  żeby liczyło dodatkowy bonus ?

Edytowane przez sajm0nR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmasterowałem "biały sad" i lecę dalej :) gra się bardzo przyjemnie i teksty rozwalają baniak :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi odpowie czy książki z opisem moze sie przydać albo zawiera przydatne informacje mozna sprzedać po przeczytaniu bo wlasnie wybieram sie do kupca a orenow mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×