Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze mam problem

Gra jest tak cudna ze zrobiłem platynę mimo ze normalnie nie zwracam na to uwagi

To samo chciałem zrobić z dodatkiem, zerknąłem na osiągnięcia a tam do zdobycia 187 pkt w rundzie gwinta

Za drugim przejściem robiłem tylko najwyższy poziom skipując gwinta i nie mam żadnych kart

Najlepsze były w fabule wiec chyba nie ma opcji zeby teraz uzbierać coś dobrego

Jakieś propozycje co mógłbym zrobić ?

Zaczac grac od nowa i cieszyc sie gra kolejny raz :)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąłeś save'a z pierwszego przejścia, czy jak?  :blink: Przecież dodatek możesz po skończeniu fabuły rozpocząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak usunąłem tzn nadpisalem

Nie sadziłem po zrobieniu całości za pierwszym razem ze bedzie mi jeszcze gwint potrzebny przy drugim przejściu na najwyższym

Nie przemyslalem dodatkow :)

No nic chyba pozostaje mi pobieganie po możliwych sprzedawcach itd. i uzbieranie czegoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę taki wielki patch, a zlecenia najgroźniejszy potwór na skeelige nadal nie naprawione  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ogólne wrażenia po patchu?

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ogólne wrażenia po patchu?

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Na razie pierwsze co rzuciło mi się w oczy to wciąż nie naprawiony bug z wilkołakiem w zadaniu "Najgroźniejszy potwór Skellige".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacząłem NG+ dotarłem dopiero do Velen sciągnałęm łatke odpalam gre a tu Geralt stoi w majtkach na drodze, zniknął cały set wilka nie ma go w ekwipunku poszedłem do skrytki tam też go nie ma dobrze że został kota i niedźwiedźia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opyla się brać tą grę w pss za 319zł razem z tymi dodatkami? Skoro gra da mi średnio 100h grania to wydaje się to rozsądną ceną.

Nie opyla się w tej cenie.

Gra na płycie kosztuje teraz około 140-160 zł (używana) za pierwszy dodatek dasz mniej niż 40 zł

Szukaj płyty i kup sobie teraz odatek na ps bo jest w dobrej cenie.

Edytowane przez Tynio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze dodatek dostane na plycie w Saturnie we wtorek? Cena 69 czy 79zl?

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy w stacjonarnych sklepach dodatek się pojawi. Zresztą w pudełku nie ma płyty, tylko kod. Na cdp.pl nakład premierowy już wyprzedany, można zamawiać dostawę listopadową. Jeśli Ci zależy to radzę gdzieś zaklepać, np. na allegro albo w innych sklepach. Ale jeśli nie chcesz talii do gwinta, to tylko PS Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy test wydajności po patchu.

http://www.gamersyde.com/news_the_witcher_3_now_running_smoother-17191_en.html

Edit: Trzeba powiedzieć, że tym razem to się postarali ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie. W końcu ta gra działa tak jak powinna na premierę. To był mój jedyny zarzut do Wiedźmina. Szczerze mówiąc nie wierzyłem, że uda im się ogarnąć te dropy

Tapnięte z Oneplus One

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kazda naprawa tych dropow gra coraz częściej doczytuję postacie w ostatniej chwili, nie wiem co lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawili framerate? No to świetnie, ale to dopiero początek. Zaraz znajdzie się osoba, która wytknie developerom, że zrobili downgrade bo "na 1.08 w jednym miejscu na łące XXX było 20 źdźbeł trawy, a na 1.10 jest już tylko 19! Oszukali nas, normalnie drugi Ubisoft!" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dodatek dość tani. Chyba powrócę do Wieśka, bo historia w nowym dodatku wydaje się ciekawa.

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawili framerate? No to świetnie, ale to dopiero początek. Zaraz znajdzie się osoba, która wytknie developerom, że zrobili downgrade bo "na 1.08 w jednym miejscu na łące XXX było 20 źdźbeł trawy, a na 1.10 jest już tylko 19! Oszukali nas, normalnie drugi Ubisoft!" :D

No i mgla na moczarach jest jakas taka mniej mglista ogolnie skandal i lipa anuluje preordera

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze, jak nie urok, to sracz... po nowym patchu zaczynając nową grę + usuwa większość ekwipunku... na PC wyszedł hotfix, a na konsole jak zwykle nie wiadomo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu przy New Game+ jest problem ze wszystkim co jest związane z DLC. Głównie znikają wszystkie przedmioty DLC (Temerski rynsztunek, Zestaw szkoły wilka i itp.) oraz jest problem z questami DLC, ale z nimi to nie wiem co już dokładnie się dzieje.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy drugim podejściu nie mogę zebrać właśnie zestawu ze szkoły wilka, tak jak by skrzynie były już otwarte ;/

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile u was po aktualizacji trwają loadingi? u mnie około 1 minuty nie wiem czy to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy drugim podejściu nie mogę zebrać właśnie zestawu ze szkoły wilka, tak jak by skrzynie były już otwarte ;/

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Na PC pomaga hotfix i ponowne pobranie DLC. Konsole będą musiały poczekać, ale na tak poważny błąd powinien pójść szybki hotfix.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×