Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Są inne zakończenia, uzależnione od pięciu kluczowych decyzji podejmowanych w trakcie gry. Nie będę tutaj spojlerował, ale nie polega to na różnych ścieżkach fabularnych, różnica jest tylko w samym zakończeniu. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to w Internecie można znaleźć dokładny opis co i jak, ja zapoznałem się z nim dopiero dziś, po ukończeniu całej gry. Wcześniej nie zaglądałem nigdzie, nie chciałem zepsuć sobie zabawy, chciałem poznać całą fabułę i zobaczyć jaki będzie finał (spodziewałem się, że jak na konkretnego RPG przystało, gra będzie oferowała rozmaite zakończenia, zwłaszcza, że niektóre decyzje podejmujemy pod presją czasu).

 

Cóż można powiedzieć o samej grze? Brawa dla CD Projekt Red. Nie będę tutaj wychwalał gry pod niebiosa, ponieważ zrobiono to już setki razy. Czy jest to dla mnie GOTY? Nie wiem, ale z całą pewnością mogę powiedzieć, iż nie jestem jakimś wielkim fanem tego gatunku gier, a formuła podana przez twórców pasowała mi idealnie, grałem na przedostatnim poziomie trudności i bawiłem się wyśmienicie. Nie sądziłem tylko, iż ukończenie gry zajmie mi aż miesiąc z małym hakiem :ohmy: Świat jest ogromny, O-G-R-O-M-N-Y! A fakt, iż jest wypełniony po brzegi rozmaitymi aktywnościami, wcale nie ułatwiało pchania fabuły do przodu :P Ile to ja dni spędziłem z dala od głównego wątku, a i tak zaledwie liznąłem znaki zapytania. Czas zagrać w dodatek, potem zrobię sobie przerwę na inne tytuły i wrócę do Wiedźmina, aby ukończyć go na najwyższym stopniu trudności.

 

PS. CD Projekt Red pokazał, iż w normalnej cenie można dać graczowi coś więcej w pudełku z grą, niż leciwą ulotkę opisującą sterowanie, za to również duży plus.

Ja po ograniu W3 nie mam praktycznie żadnego parcia na inne gry. Chyba, że dla zabicia czasu ( bez urazy dla takich tuzów jak U4 i DS 3, bo też chętnie ogram ) Razem z BB, to dwie najlepsze gry w jakie grałem w ostatnich paru latach. Nawet GTA V stawiam niżej. Cóż pozostaje czekać na Krew i Wino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem W3 razem z konsolą i powiem Wam, że nie ma takiej drugiej gry, za którą bym tak tęsknił.

A przeszedłem całego, zaglądając w każdy kąt.

Nie znam jednak jeszcze dodatku Serce z kamienia, ale na szczęście Mikołaj już się wygadał i płytka na XO ponoć już czeka, żeby wypaść z komina z brzuchatym brodatym :D

Nie mogę się doczekać, żeby przeżyć tę historię jeszcze raz, dokonując innych wyborów.

No i ostrzę ząbki na dodatek i kolejny :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem W3 razem z konsolą i powiem Wam, że nie ma takiej drugiej gry, za którą bym tak tęsknił.

A przeszedłem całego, zaglądając w każdy kąt.

Nie znam jednak jeszcze dodatku Serce z kamienia, ale na szczęście Mikołaj już się wygadał i płytka na XO ponoć już czeka, żeby wypaść z komina z brzuchatym brodatym :biggrin:

Nie mogę się doczekać, żeby przeżyć tę historię jeszcze raz, dokonując innych wyborów.

No i ostrzę ząbki na dodatek i kolejny :)

 

Powiem Ci, że u mnie taką tęsknotę do dziś wywołuje Red Dead Redemption. Jest to jedna z niewielu gier, którą z przyjemnością kupiłbym zremasterowaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do pełnej kolekcji kart potrzebuję wszystkie łącznie z duplikatami?

 

Przykład:

Karta Foltest.

Jedna jest od początku, dwie kolejne do wygrania, a czwarta do kupienia w Białym Sadzie.

 

Muszę mieć wszystkie cztery, czy wystarczy jeden egzemplarz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do pełnej kolekcji kart potrzebuję wszystkie łącznie z duplikatami?

 

Przykład:

Karta Foltest.

Jedna jest od początku, dwie kolejne do wygrania, a czwarta do kupienia w Białym Sadzie.

 

Muszę mieć wszystkie cztery, czy wystarczy jeden egzemplarz?

 

 

Musisz mieć wszystkie 4.

 

Z Emhyrem, Eredinem oraz Francescą również musisz mieć 4 karty.

Edytowane przez AdekO_o
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba promocja, która zacznie się dzisiaj. Widziałem jeszcze kilka innych fajnych cen, FIFA 16 ps3, Driveclub, Grand Ages Medieval.

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nieco z innej beczki, ale ubrałem fizyczne karty w koszulki i przestały się mieścić w oryginalne pudełko, więc zmajsterkowałem swoje własne drewniane. Od tak się tylko chwalę ;)

 
 
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja i tak uwazam ze tych elektronicznych gier nie oplaca sie kupowac :)

pudelko zawsze mozesz odsprzedac... dla mnie to by mialo sens jakby te gry kosztowaly po 20 zlotych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja i tak uwazam ze tych elektronicznych gier nie oplaca sie kupowac :)

pudelko zawsze mozesz odsprzedac... dla mnie to by mialo sens jakby te gry kosztowaly po 20 zlotych :)

Akurat takich gier jak Wiedźmin 3 się nie sprzedaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sa wyjatki to fakt :) ale nie zmienia to faktu ze i tak lepiej chyba miec wersje pudelkowa niz elektroniczna :)


 

Może nieco z innej beczki, ale ubrałem fizyczne karty w koszulki i przestały się mieścić w oryginalne pudełko, więc zmajsterkowałem swoje własne drewniane. Od tak się tylko chwalę ;)

 
 

 

widze ze pozazdrosciles koledze ktory dostal podobny zestaw od dziwczyny na swieta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 zmajsterkowałem swoje własne drewniane. Od tak się tylko chwalę ;)

 

Jak to się u mnie w pracy mówi:

 

Good shit !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sa wyjatki to fakt :) ale nie zmienia to faktu ze i tak lepiej chyba miec wersje pudelkowa niz elektroniczna :)

widze ze pozazdrosciles koledze ktory dostal podobny zestaw od dziwczyny na swieta :)

Tzn ona ode mnie zgapiła ;) z tym, że zrobiła edycję rozszerzoną :) Edytowane przez Bochen™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się sprawa z zaliczeniem pucharka za najwyższy poziom trudności?

Jest możliwość zrobienia tego na NG+ z podpakowaną już postacią? Jeśli tak, to w którym momencie zmienić poziom na najtrudniejszy? Gra sama przed rozpoczęciem NG+ o to zapyta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można na NG+, a samo NG+ wybierasz z głównego menu, więc wtedy ustalasz poziom trudności ;) musisz to zrobić na początku, bo zmiana w trakcie samej gry nie zadziała.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się sprawa z zaliczeniem pucharka za najwyższy poziom trudności?

Jest możliwość zrobienia tego na NG+ z podpakowaną już postacią? Jeśli tak, to w którym momencie zmienić poziom na najtrudniejszy? Gra sama przed rozpoczęciem NG+ o to zapyta?

tylko po co :) skoro spokojnie mozna to za pierwszym razem zrobic i wszystkie pucharki tez... bo ja tak akurat robilem.. nawet headshoty itp tez na najtrudniejszym robilem..

gra jest swietna ale ja nie lubie 2 razy tej samej gry przechodzic.... a jeszcze raz za razem to juz wogole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem średni.

Spokojnie przejdę drugi raz mimo, że w kolejce czeka MGS5, Fallout4 itd...

Gra jest tego warta.

 

Ostatni mój maraton z jedną grą to 14 razy Demon's Souls w trzech wersjach regionalnych :)

 

Posiadacie jakieś schematy alchemii w formie tabelki? (wiem, zboczony jestem...)

Da radę jakoś eliksir Jaskółka zupgradeować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę, eliksiry mają swoje lepsze wersje, musisz znaleźć receptury, odwiedzaj wszystkie ciekawe miejsca. Z tego co pamiętam, ostatni jej upgrade (są 3) otrzymasz przy okazji głównej misji fabularnej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem W3 na Gwiazdke, wsadziłem do konsoli, zainstalowało się. Wywala komunikat, że jest update do zassania. Klikam OK.....17GB?!?! WTF?!?! To ma być żart?? Ale to jeszcze nic, bo pokazuje czas i jest 30h do końca?!?! Na łączu 30Mbit. Kpiny jakieś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie żart tylko okres świąteczny. Wszyscy podpinaja swoje nowe konsole i aktualizuja nowe gry

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem W3 na Gwiazdke, wsadziłem do konsoli, zainstalowało się. Wywala komunikat, że jest update do zassania. Klikam OK.....17GB?!?! WTF?!?! To ma być żart?? Ale to jeszcze nic, bo pokazuje czas i jest 30h do końca?!?! Na łączu 30Mbit. Kpiny jakieś.

PS4 masz od wczoraj żeś taki zdziwiony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie 17GB pobrało w 3godziny i to przez wifi, kiedy konsola była włączona. Fakt, było to tydzień przed Świętami. Sam byłem w szoku jak zobaczyłem wagę patcha.

Swoją drogą to moje drugie podejście do wiedźmina i ta gra jest fenomenalna. Teraz sobie myślę, że drugi raz już nie sprzedam tej gry

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×