Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, czeskimaster napisał:

XP wpada chyba za jakieś aktywności.

Za gniazda potworów i opuszczone lokacje. No i za walkę z potworami też coś wpadnie. Tylko na cholerna łódka wolno pływa. A jak jeszcze zatonie, o co w ferworze walki z syrenami i harpiami nie trudno, to trzeba drałować wpław jak Tarzan. A to już nie jest takie wesołe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sithman napisał:

Zbieraj kasę zbieraj. Ja myślałem że mam Geralta krezusa, ale ceny arcymistrzowskich rynsztunków w Krew i Wino mi uświadomiły jak jestem biedny :1_grinning:

 

Co do Skellige to ja zarówno za pierwszym jak i teraz drugim przejściem gry odpuściłem sobie te znaki "?" które były pod wodą.

No cały komplet arcymistrzowski to koszt około 160k - 200k koron, więc tanio nie jest. Inna sprawa że zwłaszcza miecze są kompletnie nie wartę tych pieniędzy bo dużo lepsze znajdziemy w grze. I to jest niestety duża wada, bo jednak moim skromnym zdaniem to jednak sprzęt wiedźmiński powinienem być bez żadnych wątpliwości najlepszy zwłaszcza jeśli tyle kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze powinny być rzeczy których nie da sie kupic, na które trzeba zasłużyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, ja mam taki plan że kończę dwa rynsztunki co mi pozostały, i resztę kasy ze znaków zapytania na skellige, odkładam na serce z kamienia itp. Ale jak kolega pisał, pływanie dobija :-D. W Velen była to przyjemność, tutaj idzie bardzo powoli.

P. S. Pobrałem serce z kamienia, grając w podstawkę i oprócz głównej misji serc, pojawiło się już dwa zadania z serc kamienia w podstawce.

W Velen plotka ogonu nie ma, ale na skelige już ma :-D. Zresztą skellige bardzo zbugowane, często jak wychodzę z pomieszczenia, to Wiesław lewituje i pomaga tylko wczytanie Save.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Nath_147 napisał:

Najlepsze powinny być rzeczy których nie da sie kupic, na które trzeba zasłużyć ;)

Wiedźmińskich setów nie kupisz, cały koszt to materiały i robocizna za wykonanie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale już na schematy trzeba sobie troszkę zasłużyć ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

97e2511b8d41adf4110b917df0f85375.jpg

ec4f82151c603be733885c7baef08117.jpg

Jestem pewny, że to jedyny otwór, przez ktory można dostać się do skarbuy, ale co? Płynę centralnie na otwór, a tam niewidoczna ściana.. Czasmi interakcja z drzwiami, otworami wola o pomstę.. Karny ku... s się należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeski nie marudź, tylko graj. Ja najczęstsze zgony zaliczałem pod wodą właśnie. Wszyscy psioczą na płotkę, a moim zdaniem nurkowanie ma o wiele więcej bugów.

Nie zmienia to faktu, że przynajmniej dla mnie jest to najlepsza gra w jaką grałem od lat.

Już kiedyś to pisałem, ale się powtórzę, bo to uczucie nie znika: grając w W3 nieraz czuję podobną zajawkę, a nawet trochę klimat jak lata temu kiedy ogrywałem Legend of Zelda OoT.

Tylko Wiesio jest bardziej dorosły :)

 

Jeszcze takie coś na humor:

i jeszcze w formie linka dla tapatalkowców:

https://www.youtube.com/watch?v=x0bqmRU5A5c

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dylemat.

Uncharted splatynowany, Krew i Wino leży i czeka.

Jedynie karty ruszone z synkami.

Instalować i grać czy czekać jeszcze kilka dni na patch?

Jak z tą talią skellige? Ciężka do skompletowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, adick007 napisał:

Instalować i grać czy czekać jeszcze kilka dni na patch?

Instaluj i graj. Jedyny problem występuje w zadaniu Pieśń Rycerskiego Serca, ale to zadanie możesz zrobić przed finałem gry, bo do tego czasu wyjdzie na pewno patch naprawiający to. Poza tym da się ten problem ominąć:

Wystarczy w zadaniu nie wybierać treningów tylko od razu przejść do zawodów

Godzinę temu, adick007 napisał:

Jak z tą talią skellige? Ciężka do skompletowania?

Zależne jest to od poziomu Gwinta jaki sobie ustawisz. Na najwyższym poziomie miałem kilka powtórek gier. Poza tym w zadaniu masz znaczniki z kim musisz zagrać, żeby skompletować całą talię i dzięki temu nie pominiesz żadnej karty.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

W jakimś sklepie u jednego z kupców (chyba u Tego co sprzedaje eliksir oczyszczenia i dawał quest o jakimś magu i jego artefaktach) kupiłem księgę i w/g opisu:

w magiczny sposób pokazuje karty jakie się ma i jakich brakuje... SUPER! Kupiłem klikam i wywala info, że wszystkie dostępne karty zostały już zdobyte...

Hm.... (raczej  nie bo kart z dodatków nie mam :24_stuck_out_tongue: a i z podstawki czegoś mi brakowało do trofika za kolekcję kart)...

Ktoś coś wie jak to działa ta księga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

Panowie

W jakimś sklepie u jednego z kupców (chyba u Tego co sprzedaje eliksir oczyszczenia i dawał quest o jakimś magu i jego artefaktach) kupiłem księgę i w/g opisu:

w magiczny sposób pokazuje karty jakie się ma i jakich brakuje... SUPER! Kupiłem klikam i wywala info, że wszystkie dostępne karty zostały już zdobyte...

Hm.... (raczej  nie bo kart z dodatków nie mam :24_stuck_out_tongue: a i z podstawki czegoś mi brakowało do trofika za kolekcję kart)...

Ktoś coś wie jak to działa ta księga?

Digi cofnij raptem dwie strony, to pytanie pada tam 3 razy ;)

 

@AdekO_o  ja to zadanie z turniejem zrobiłem normalnie, łącznie z treningami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Sithman napisał:

Digi cofnij raptem dwie strony, to pytanie pada tam 3 razy ;)

 

@AdekO_o  ja to zadanie z turniejem zrobiłem normalnie, łącznie z treningami.

Dzięki umknęło mi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

przejrzałem kilkanaście ostatnich stron forum ale nie znalazłem odpowiedzi na pytanie: czy jak dodatki do Wiedźmina kupie na koncie polskim to czy pogram w nie na koncie amerykańskim? Niedługo uzbrajam się w konsolę i oczywiście Wiesława, stąd moje pytanie :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, HelmansPL napisał:

Hej,

przejrzałem kilkanaście ostatnich stron forum ale nie znalazłem odpowiedzi na pytanie: czy jak dodatki do Wiedźmina kupie na koncie polskim to czy pogram w nie na koncie amerykańskim? Niedługo uzbrajam się w konsolę i oczywiście Wiesława, stąd moje pytanie :)

Pozdrawiam.

Da radę, ale musisz mieć podstawkę z europejskiej dystrybucji, aby odpalić dodatki trzeba mieć podstawkę a ta pochodzić z EU (cyfrowa na 100%, niepewny jestem co do pudełkowej, ale na 90% też)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, AXA napisał:

Da radę, ale musisz mieć podstawkę z europejskiej dystrybucji, aby odpalić dodatki trzeba mieć podstawkę a ta pochodzić z EU (cyfrowa na 100%, niepewny jestem co do pudełkowej, ale na 90% też)

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź! Czyli najlepiej będzie "łyknąć" Wieśka z polską okładką, dodatki również i jazda? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, jak wszystko jest z jednego regionu to będzie na pewno ok.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ostateczna aktualizacja wyjdzie na dniach. Pora skończyć drugi raz Wieśka na 100% i zabrać się za coraz to większą ilość książek, które póki co zbierają kurz... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pc wyszła kilka dni temu, więc i my niedługo dostaniemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko: Co jest trudniejsze? Gra na poziomie "droga ku zagładzie" czy gra na nowa gra + "droga ku zagładzie"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
97e2511b8d41adf4110b917df0f85375.jpg

ec4f82151c603be733885c7baef08117.jpg

Jestem pewny, że to jedyny otwór, przez ktory można dostać się do skarbuy, ale co? Płynę centralnie na otwór, a tam niewidoczna ściana.. Czasmi interakcja z drzwiami, otworami wola o pomstę.. Karny ku... s się należy.

Wczytalem kolejny raz Save, i skrzynia się magicznie pojawiła obok wraku.

Pisze, jakby ktoś miał kiedyś podobny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Prus89 napisał:

Szybkie pytanko: Co jest trudniejsze? Gra na poziomie "droga ku zagładzie" czy gra na nowa gra + "droga ku zagładzie"?

Raczej wielkiej różnicy nie ma, na ng+ możesz mieć łatwiej bo jednak masz schematy na eliksiry i oleje. Na NG+ problemy sprawiał mi tylko dodatek Serca z Kamienia i walka z upiorem, tam bez zmiany bulida postaci nie mogłem nic zrobić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×