Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Włączyłem raptem na 40 min i bardzo mi się spodobał. Promocja jest do jutro do 13.00. Na pewno zdążę kupić :)

 

@TeraJacek - w stopce ma profil psn, gra w Wieśka od kilku dni. Wystarczy sprawdzić słuszny użytkowniku. 

Edytowane przez bonieknowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce pobyć w wiedźminowych klimatach muzycznych to polecam ostatnią płytę Percival Schuttenbach, nazwa płyty to Strzyga. Jest to zespół który napisał sporą część muzyki do Wieśka 3.

Rewelacyjna muzyka w metalowo-słowiańsko-pogańskich klimatach.!!. Od tygodnia w drodze do pracy i z powrotem nie słucham nic innego. Płyta jest na Google Music, więc na konkurencyjnym Spotify zapewne także :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś po taniości można kupić kod do Krew i Wino. Karty mnie jakoś nie interesują, teraz są wszędzie w sumie za 69 zł te wersje limitowane. Pomyślałem, że sam kod musi być tańszy. Zaszedłem na szybko do empiku a tam: edycja limitowana: kod + karty 69 zł, sam kod na nędznym papierku 85zł?! 

Patrze, że są same kody na allegro po 48 zł, myślicie ze to żaden pic? Jakieś sklepy wystawiają.

Edytowane przez liljon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet się nie zastanawiaj,. Ja (i pewnie większość tu) wydała na wieśka jakieś 400 zeta i nie sądzę, żeby ktoś żałował :24_stuck_out_tongue: Jeżeli tylko CI się podoba to kupuj od razu, na pewno nie pożałujesz. Same dodatki to jest jakieś 40h grania.

Ja już przeszedłem i sprzedałem. Chcę teraz kupic jeszcze raz dla samych dodatków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te ustawienia grafiki dostępne na ps4 coś dając ? Jest jakaś różnica ? Jk macie ustawione te opcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 20.11.2016 o 21:56, xavris napisał:

Przypomnij sobie to co tu teraz napisałeś, kiedy będziesz słuchał ostatniej wypowiedzi Regisa. Autentycznie, nawet dla tej krótkiej, końcowej sceny warto przejść ten dodatek.

Cholera, sentymentalny się robie na starość :24_stuck_out_tongue:

Ukończyłem wczoraj i...cholera miałeś rację :) Po trzykrotnym ukończeniu podstawki oraz po przejściu dodatków naprawdę mam wrażenie, że brałem udział w rzeczach wielkich i że już mi (Geraltowi) wystarczy...bardzo fajne zwieńczenie przygód Geralta, czuję się spełniony :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Dilerus napisał:

Ukończyłem wczoraj i...cholera miałeś rację :) Po trzykrotnym ukończeniu podstawki oraz po przejściu dodatków naprawdę mam wrażenie, że brałem udział w rzeczach wielkich i że już mi (Geraltowi) wystarczy...bardzo fajne zwieńczenie przygód Geralta, czuję się spełniony :)

 

Chyba bym nie dał rady 3 razy przejść podstawki. Ja skończyłem raz i na razie mi wystarczy. Cudowna przygoda, ale co za dużo to niezdrowo. Jeszcze czekają mnie dodatki ale muszę zrobić trochę przerwy. :smile:

A tak z ciekawości odkryłeś jakieś smaczki przy kolejnych przejściach? W sensie jakieś rzeczy, które przegapiłeś podczas pierwszego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem wpadałem na jakieś drobnostki, których nie widziałem przy pierwszych przejściach, a i tak jestem pewien że nie widziałem wszystkiego :) Ale tak jak mówię były to raczej drobnostki, miłe, ale nie są one powodem do przechodzenia gry kolejny raz.

 

Podstawkę przeszedłem 2 razy od razu po premierze w jakieś dwa miesiące, a 3 przejście zacząłem w maju br. i spokojnie w wolnej chwili, nie spiesząc się ukończyłem ją w pół roku :)

 

W moim odczuciu wymęczyłem tą grę konkretnie i chyba tym lepszą immersję czułem w końcówce Krwi i Wina wieńczącego tą wspaniała przygodę.

 

PS. Ciekawe ile lat upłynie zanim wyjdzie gra, która przyciągnie mnie do konsoli tak jak W3...

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym z chęcią fabułę popchał do przodu, ale cholerka, jak się ma świadomość, że dzięki znajdźką (?) i misją pobocznym dalszy etap będzie łatwiejszy, to najpierw staram się odwiedzać znaki zapytania, czyścić, zbierać i dopiero potem jakaś misja. Jak Wy graliście ? może jakieś rady ?  może walić te znaki zapytania i robiąc misje, po drodze je zbierać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wal pytajniki, rób je przy okazji. Rób questy główne i poboczne "po kolei" od najniżeszego lvl-a do najwyższego i nie rób questów z wyższym lvlem niż postać, nie warto, zrobisz je później. System rozwoju postaci jest tak skonstruowany, że i tak się za bardzo nie wylevelujesz, a po za tym gra jest łatwa i nie trzeba mieć jakiejś strasznie wykokszonej postaci.

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Grassek napisał:

Ja to bym z chęcią fabułę popchał do przodu, ale cholerka, jak się ma świadomość, że dzięki znajdźką (?) i misją pobocznym dalszy etap będzie łatwiejszy, to najpierw staram się odwiedzać znaki zapytania, czyścić, zbierać i dopiero potem jakaś misja. Jak Wy graliście ? może jakieś rady ?  może walić te znaki zapytania i robiąc misje, po drodze je zbierać ?

 

Gra jest łatwa, a w późniejszych etapach już nawet bardzo łatwa. A grałem na Death march. Misji jest tak dużo, że trzeba je umiejętnie dobierać pod względem ich poziomu. Bardzo łatwo jest się wylevelować za bardzo i potem za misje dostajesz 2 pkt expa :smile: Także znaki zapytania rób przy okazji, nie ma sensu ich wszystkich czyścić zwłaszcza, że są powtarzalne. Rób misje główne i poboczne to jest esencja tej gry :smile:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Dilerus napisał:

Wal pytajniki, rób je przy okazji. Rób questy główne i poboczne "po kolei" od najniżeszego lvl-a do najwyższego i nie rób questów z wyższym lvlem niż postać, nie warto, zrobisz je później. System rozwoju postaci jest tak skonstruowany, że i tak się za bardzo nie wylevelujesz, a po za tym gra jest łatwa i nie trzeba mieć jakiejś strasznie wykokszonej postaci.

Ok dzięki :) Tak też będe robił. Jakie było moje zdziwienie, jak w drodze bodajże do Velen napotkałem na chatkę z wieśniakami z którymi zacząłem walczyć i nie odbierałem im praktycznie hp. Użyłem znaku Aksji i byli na cios. Potem patrze a ta misja od lvl 10 była a ja mam 4. Podejrzewam, że nieraz ta gra potrafi zadziwić w dalszych etapach gry i wiele zależy od naszej kreatywności w walce ?:)  Dopiero się w to wszystko wdrążam, ale powoli zaczynam ogarniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Grassek napisał:

Ok dzięki :) Tak też będe robił. Jakie było moje zdziwienie, jak w drodze bodajże do Velen napotkałem na chatkę z wieśniakami z którymi zacząłem walczyć i nie odbierałem im praktycznie hp. Użyłem znaku Aksji i byli na cios. Potem patrze a ta misja od lvl 10 była a ja mam 4. Podejrzewam, że nieraz ta gra potrafi zadziwić w dalszych etapach gry i wiele zależy od naszej kreatywności w walce ?:)  Dopiero się w to wszystko wdrążam, ale powoli zaczynam ogarniać.

 

Jeżeli mogę Ci coś doradzić to graj na najwyższym poziomie trudności. Potem i tak jest łatwo więc na niższych poziomach to chyba idziesz jak taran. 

Na początku do każdej walki z poważniejszym przeciwnikiem musiałem się przygotować, oleje, znaki nauczyć się słabych stron danego potwora. I to bardzo dobrze wpływało na immersję. Potem już nie było takiej potrzeby.:smile:

Gra jest gigantyczna, jeszcze nie widziałem w żadnym sandboxie tyle contentu, który byłby tak zróżnicowany. Fajne jest uczucie jak pierwszy raz wyjeżdżasz z Białego Sadu do Velen i włączasz mapę. :O

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na najwyższym poziomie pierwsze godziny w Wiedźminie mogę porównać do Dark Souls. Częste zgony i masa kombinowania przed i w trakcie walk. Szkoda że z czasem Wiesiek zamienia się prawie w jednoosobowe Avengers.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Po rozwinięciu postaci (mutacje i zdolności) będziesz dosłownym młynkiem do sieczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne żeby w rpg z rozwojem postaci biegac przez całą grę cienkim bolkiem na 2 hity. Co wy luzie to ja nawet nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy na jaki rynek została wypuszczona, jak na europejski to powinna mieć.

Lepiej jednak zakupić GOTY w Polsce, można już kupic w b.dobrej cenie.

Edytowane przez Kufir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem w prezencie wersję PL GOTY i bardzo mnie wciągnęła. Grałem w przeróżne rpg, ale Wiesiek dla mnie wygrywa wszystko. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli kupię Season Pass do W3 to będe miał dostęp do dwóch DLC zarówno Serce z Kamienia jak i Krew i Wino?

Jeśli tak to jaki sens jest kupowania osobno dla jeśli wychodzi drożej? 😜

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będziesz miał dostęp do obu dodatków. Jedna osoba kupuje SP w ciemno przed wydaniem dodatków, a druga kupuje dodatki osobno po wyjściu w zależności czy są dobre i warte tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 8.01.2017 o 23:50, Kolos28 napisał:

Panowie jeśli kupię Season Pass do W3 to będe miał dostęp do dwóch DLC zarówno Serce z Kamienia jak i Krew i Wino?

Jeśli tak to jaki sens jest kupowania osobno dla jeśli wychodzi drożej?

Poza tym osobno możesz je kupić w ładnym pudełku z kartami do gwinta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:

Poza tym osobno możesz je kupić w ładnym pudełku z kartami do gwinta.

Nie do końca. Pierwsze dlc teraz bardzo trudno dostać w tej limitowanej wersji. A ceny już nie są tak promocyjne.... :frog:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, sLk napisał:

Nie do końca. Pierwsze dlc teraz bardzo trudno dostać w tej limitowanej wersji. A ceny już nie są tak promocyjne.... :frog:

pierwsze dlc pudełko+karty dostałem bez problemu w rtv euro w dniu premiery, karty jeszcze w foli poczekam i sprzedam za kilka tysięcy... żartuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×