Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak karcianek unikam jak ognia (w F:NV nawet nie wiem jak wygląda) tak w Gwincie spędziłem wiele godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanko odnośnie "rynsztunku cechu kota".

Zebrałem wszystko (na 19lvl), ale już w momencie wbicia 20lvl'u u kowali mam do kupna miecze o kilkanaście punktów lepsze. Przy zebraniu całego kompletu pojawił się komunikat sugerujący nie sprzedawanie zestawu ponieważ będę mógł go ulepszać u kowali i płatnerzy, zatem czy jest możliwe jakieś ulepszanie poprzez zapłatę? Czy jedyny sposób ulepszania tych zestawów to kolejne zbieranie ulepszonych komponentów i bieganie po całym świecie? Jest sens za tym latać co 1-2 level?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, pytanko odnośnie "rynsztunku cechu kota". Zebrałem wszystko (na 19lvl), ale już w momencie wbicia 20lvl'u u kowali mam do kupna miecze o kilkanaście punktów lepsze. Przy zebraniu całego kompletu pojawił się komunikat sugerujący nie sprzedawanie zestawu ponieważ będę mógł go ulepszać u kowali i płatnerzy, zatem czy jest możliwe jakieś ulepszanie poprzez zapłatę? Czy jedyny sposób ulepszania tych zestawów to kolejne zbieranie ulepszonych komponentów i bieganie po całym świecie? Jest sens za tym latać co 1-2 level?

 

Na tym lvl powinienes juz miec "ulepszony zestaw cechu kota". I tak oplaca sie poniewaz wiedzminskie zestawy to najlepszy sprzet w grze. Dopiero w krwi i winie pod koniec mozesz zdobyc sprzet ktory bedzie porownywalny z wiedzminskim.  

I nie wydawaj kasy u kowala na sprzet. Totalnie sie nie oplaca.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 10 miesiącach po skończeniu W3 postanowiłem przejść dodatki. Miałem je kupione wcześniej już wcześniej, lecz zainstalowane tylko SzK. Obecnie doinstalowało się KiW. Wszystko wygląda niby dobrze, misje są w zadaniach ale poziom postaci mam 64. O ile dobrze pamiętam grę kończyłem na normalnym poziomie tj. ~30. Ktoś ma jakiś pomysł co poszło nie tak? Nie chciałbym ogrywać dodatków na dedykowanych postaciach, lecz na swoich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wybrałeś nową przygodę z dodatków, wybierając ją z menu gry. Ja kończąc W3 (gra edycja roku) bezproblemowo​ kontynuowałem grę, wybierając zadania z pierwszego dodatku. Pomału zacznę drugi

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Goldie napisał:

Po 10 miesiącach po skończeniu W3 postanowiłem przejść dodatki. Miałem je kupione wcześniej już wcześniej, lecz zainstalowane tylko SzK. Obecnie doinstalowało się KiW. Wszystko wygląda niby dobrze, misje są w zadaniach ale poziom postaci mam 64. O ile dobrze pamiętam grę kończyłem na normalnym poziomie tj. ~30. Ktoś ma jakiś pomysł co poszło nie tak? Nie chciałbym ogrywać dodatków na dedykowanych postaciach, lecz na swoich.

Wczytaj swój save. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nieprecyzyjnie się wyraziłem. Grę skończyłem i od razu zainstalowałem SzK, wtedy było ok. Misja się pojawiła zrobiłem save. Jakiś czas temu ściągnąłem i zainstalowałem KiW nie odpalając gry. Odpalam teraz swój save i sytuacja jak wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że nie włączałeś nowej gry plus i że wszystko dobrze uruchamiasz? 64 to wysoki poziom nawet jak na dedykowaną postać. Dodatki standardowo wymagają 30-40. Sam się by raczej nie zmienił, chyba że to jakiś dziwny glitch.

Wyświetlają Ci się zadania z podstawki? Masz tylko początkowy ekwipunek?

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystko tak jak kończyłem grę. Misje te co zrobiłem, ekwipunek też. Mapa wyczyszczona tak jak było. Jedynie doszły misje z dodatków. Nowej gry nigdy nie odpalałem. To jest jakiś glitch, bo zbroje co teraz zbieram plus przeciwnicy są pod poziom ~35.

Zrobiłem błąd bo przeszedłem kawałek i dopiero zorientowałem się, że coś jest nie tak. Oczywiście nadpisałem ostatni plik i teraz poprzedni save z podstawki mam kilka godzin przed końcem gry, więc chyba zostaje mi grać jak jest.

Edytowane przez Goldie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam wszystko tak jak kończyłem grę. Misje te co zrobiłem, ekwipunek też. Mapa wyczyszczona tak jak było. Jedynie doszły misje z dodatków. Nowej gry nigdy nie odpalałem. To jest jakiś glitch, bo zbroje co teraz zbieram plus przeciwnicy są pod poziom ~35.
Zrobiłem błąd bo przeszedłem kawałek i dopiero zorientowałem się, że coś jest nie tak. Oczywiście nadpisałem ostatni plik i teraz poprzedni save z podstawki mam kilka godzin przed końcem gry, więc chyba zostaje mi grać jak jest.

No, masz poziomy z dodatków.
Wbij szybko poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3 4K na PS4 Pro i X1X. Patch za kilka dni.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiedźmin 3 4K na PS4 Pro i X1X. Patch za kilka dni.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka



Te kilka dni bylo “lekkim” nieporozumieniem ale tak czy siak patch 4k dla PS4 Pro juz jest.
;)onaczony numerkiem 1.50/1.51 i wazy nieco ponad 100Mb ^_^

http://www.eurogamer.net/articles/2017-10-04-the-witcher-3-ps4-pro-update-has-arrived




Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełko GOTY wieśka zawiera jakieś kody czy wszystkie dodatki i DLC są na płycie?

Chciałem kupić używkę i nie wiem czy szukać z kodami czy nie muszą być.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest na płycie, wg internetów ale raczej wiarygodnych

 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nie do końca działa to w ten sposób. Mianowicie zadania możesz robić podczas normalnego przechodzenia gry, nie trzeba jej kończyć.

Po prostu zadania rozpoczyna się w pewnych miejscach lub u pewnych osób. Ale jest tam podany jakiś minimalny poziom, aby sobie poradzić.

Ale tak, można grać używając tę samą postać, którą przeszedłeś grę.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej czyli jeśli dobrze zrozumiałem, grając w  edycje gry roku zadania z DLC są od początku aktywne w świecie  ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, oczywiście musisz je odnaleźć. Nie pamiętam dokładnie gdzie się je zaczyna, która tablica ogłoszeń, etc. Ale powinno być gdzieś to opisane.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby zacząć "Krew i wino" musisz znaleźć w dzienniku zadanie "poselstwo z krainy wina', które wpada samo z siebie. Tylko, że mi wpadło po ograniu podstawki i dlc, więc pewnie wpada jakoś później, tego nie wiem :/

Dla "Serc z kamienia" quest w dzienniku nazywa się "miłe złego początki" i też powinien w którymś momencie wskoczyć sam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu obu dodatków zadania powinny same pojawić się w dzienniku, bez względu na jakim etapie podstawki jesteśmy.

Przy Sercach z Kamienia można ewentualnie podjechać do tablicy ogłoszeniowej przy karczmie Siedem Kotów, powinno tam już wisieć nowe zlecenie.

Dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę - sugerowany lvl postaci dla obu dodatków to 32-34 i wcześniej radzę nie zabierać się za nie.

Nie jest już aż tak prosto jak w podstawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze jedno pytanie :) czy można jakoś sprawdzić ilość godzin spędzonym w grze ?

 

Edytowane przez slepa_kostucha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze jedno pytanie  czy można jakoś sprawdzić ilość godzin spędzonym w grze ?
 
W karcie postaci naciska R3 i pokazują Ci się statystyki, ale nie, dam głowy uciąć, dawno jej grałem

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie może jak zrobić trofke Zamachowiec? Zrobilem już misje Skarb Hrabiego Reuvena, Teraz albo nigdy i Spisek. Wiem ze zadanie Racja stanu pojawi się podczas zadania Najciemniej jest pod latarnia. Kiedy dokładnie jest ta misja Najciemniej jest pod latarnia? Drugi raz przechodzę na NG+, tylko miałem długą przerwę i w ogole nie pamiętam takiej misji:P A już dowiedziałem się ze Ciri nie ma w Novigradzie i musze udac się na Skellige:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×