Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pierwszy raz odpaliłem Wiesława na KOX-sie, muszę przyznać że sporo się pozmieniało, już nawet pomijając ten wczorajszy pacz.
Wszystko wygląda jakby lepiej, cienie, tekstury oświetlenie, choć tutaj pewnie robotę robi HDR. Natomiast z tym trybem 4K, hmm no nie wiem ja różnicy nie zauważyłem między FHD, może trochę za mało spędziłem z grą, trochę tylko pobiegałem tu i ówdzie. Natomiast te 60 FPS w zwykłym trybie plus HDR, kurcze ale to robi robotę obama.png
 

No ja tez miałem wrażenie ze ta gra wygla lepiej od czasu jak w nią grałem po premierze. Mówię tu o sytuacji sprzed patcha. Co do patcha to jeszcze nie miałem możliwości odpalić żeby mieć porównanie. Zobaczę pewnie wieczorem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60Fps robi wrażenie, ale jednak ostrość trybu 4K zrywa skalp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakiś dobry build na gręod zera z uwzględnieniem dodatku serca z kamienia, na najwyzszym poziomie trudności?
Postanowiłem odświeżyć Wieśka, (poluję w miarę tanio na krew i wino przy okazji) i szukam jakiegoś solidnego i w miarę porstegu buildu na dead march.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś ma jakiś dobry build na gręod zera z uwzględnieniem dodatku serca z kamienia, na najwyzszym poziomie trudności?
Postanowiłem odświeżyć Wieśka, (poluję w miarę tanio na krew i wino przy okazji) i szukam jakiegoś solidnego i w miarę porstegu buildu na dead march.
Graj po swojemu.
Niby są gotowe buildy ale potraktuj je jako wskazówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.12.2017 o 16:37, tm-tz napisał:

Czy ktoś ma jakiś dobry build na gręod zera z uwzględnieniem dodatku serca z kamienia, na najwyzszym poziomie trudności?
Postanowiłem odświeżyć Wieśka, (poluję w miarę tanio na krew i wino przy okazji) i szukam jakiegoś solidnego i w miarę porstegu buildu na dead march.

 

Death march jest prosty na każdym buildzie. Poza samym początkiem. Jeżeli nie chcesz się bawić z jakimiś buildami  na alchemie to każdy będzie dobry i każdy zrobisz sobie sam wg uznania. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze ktoś tu pisał o update na xox, między 4k a wydajnościowym względem grafiki nie widzę żadnej różnicy ale 60 fps robi robotę No i widać ze po update grafika jest czysta ładna ostra 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie jest spora różnica plus gra ma wahania nawet do 40fps. Osobiście zostaje przy 4K. Jak nie widzisz różnicy to niedobrze z twoimi oczami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CePeeN napisał:

Wizualnie jest spora różnica plus gra ma wahania nawet do 40fps. Osobiście zostaje przy 4K. Jak nie widzisz różnicy to niedobrze z twoimi oczami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No nie widzę tym bardziej ze tekstur 4k nie ma bo patch miał 500mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie widzę tym bardziej ze tekstur 4k nie ma bo patch miał 500mb

Nawet na tym skompresowanym filmiku widać spora różnice.

Na żywo to jest jeszcze bardziej widoczne. Będąc w Velen przełączaj tryby i popatrz na szczegóły odległe tak "15m" od Geralta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4K widać głownie na zbroi czy ubraniach postaci.

 

Dalekie rysowanie obiektów, horyzont , niebo wyglądają już średnio.

Graficznie nie ma startu go GOW4 czy Halo 5 ale z pustego to i salomon nie naleje. Cała gra w wersji GOTY waży 40GB, wiec tylko po tym widać że tych tekstur brakuje

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porownuje tego do GoW4, ale w stosunku do niespatchowanej wersji, jest duża różnica na plus, co do dalszych obiektow/horyzontu to nie ma takiego rozmycia jak bylo wczesniej, strasznie mnie to irytowalo, filtrowanie tekstur tez wiele zmienia na plus w wersji 4K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta gra w porównaniu do tego co było na początku po prostu fruwa. Pacz wyszedł i wygląda więcej niż poprawnie.

Nie wiem jak to wygląda u taboreciarzy, ale tryb FHD/60 FPS wygląda wyśmienicie i płynność gry wypada tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 20h mogę stwierdzić że ta wersja XOX jest bardzo dobra.  Mimo że to wersja 1.00 dla XO enhanced nie widziałem żadnych bugów

 

Z płynnością nie ma najmniejszych problemów, graficznie fajnie może poza horyzontem

 

Jedyna rzecz jaka mnie denerwuje to animacja liści na wietrze. Mega sztuczna.

 

Moje drugie podejście do Wieśka 3 ale nadal gram z wypiekami na twarzy. I jeszcze tyle godzin grania przede mną 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ponad 240h godzinach czuję zmęczenie materiałem. Krew i Wino jest genialne, świetny główny wątek, zadania poboczne również a miejscówki sprawiają że chcę zabukować bilet do Toussaint. Jednak co za dużo to i świnia nie zeżre. Czas pożegnać się w Wieśkiem 3, zwolnić te 60gb na HD i udawać że istnieje granie po W3.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałem w trakcie Krwi i Wina zrobić dłuższą przerwę. Odpaliłem go na premierę, pograłem może 2h i miałem dość. Po jakiejś takiej grubszej przerwie było już bardzo miło, a zakończenie zdecydowanie przekonało mnie, że było warto :) Jakby jeść naleśniki 3 razy dziennie 7 dni w tygodniu, to też zbrzydną :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin jest dobry bo Polski:1_grinning: granie to jak picie wódki jest pewny moment granica, jeśli się ją przekroczy to dobra zabawa zamienia się w koszmar :kwach: dlatego ja staram się dawkować gry z rozsądkiem.

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem dosyć długą przerwę w graniu. Jak pisałem wcześniej zadania są zajebiste. Turniej rycerski super, Kraina Baśni (Roszpunka, Wilk z zwłaszcza Dziewczynka z Zapałkami) to majstersztyk. Na dialogi brak przymiotników (Pucybut i "Taki mamy klimat"). Czas kończyć i iść dalej. Może kiedyś wrócę by Toussaint zrobić na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jakoś nie mogłem się przekonać do Krwi i Wina. Za pierwszym podejściem skończyłem główny wątek i Serca z Kamienia, a w połowie KiW zaczęło mi wiać nudą i grałem tylko, aby jak najszybciej dojść do końca. Za drugim podobnie i dałem sobie spokój gdzieś w połowie. W trzecim podejściu jeszcze tak daleko nie doszłem. Teoretycznie do tej pory dodatku nie ograłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko.

Czy trofeum za przejście gry na najwyższym poziomie trudności wpadnie jak gram na "Nowa gra plus" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu March 7, 2018 o 08:27, erwines napisał:

Pytanko.

Czy trofeum za przejście gry na najwyższym poziomie trudności wpadnie jak gram na "Nowa gra plus" ?

Wpadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy zostanie dodany hdr do wersji ps4 pro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak włączyć/wyłączyć tryb HDR? Sprawdzam w opcjach i nie widze :kanalie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×