Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skończyłem Wieśka 2 na XOX..............kurda ale ta gra jest zajebista i teraz mi wstyd że nie dotknołem jej na X360 jak wyszła:down:Ale może to i dobrze bo pograłem teraz z łatką na 4K i gra wygląda naprawdę dobrze.No cóż jedno się kończy a inne zaczyna więc czas wrócić do Wieśka 3 i przestawić się na inne sterowanie i jechać dalej bo do końca jeszcze daleko a i 2 dodatki czekają..........a jeszcze jakiś czas temu omijałem takie gry szerokim łukiem i tylko FPS oraz wyścigi.Człowiek uczy się całe życie:good:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, MrArt-PL napisał:

Właśnie skończyłem Wieśka 2 na XOX..............kurda ale ta gra jest zajebista i teraz mi wstyd że nie dotknołem jej na X360 jak wyszła:down:Ale może to i dobrze bo pograłem teraz z łatką na 4K i gra wygląda naprawdę dobrze.No cóż jedno się kończy a inne zaczyna więc czas wrócić do Wieśka 3 i przestawić się na inne sterowanie i jechać dalej bo do końca jeszcze daleko a i 2 dodatki czekają..........a jeszcze jakiś czas temu omijałem takie gry szerokim łukiem i tylko FPS oraz wyścigi.Człowiek uczy się całe życie:good:

Zaraz zaraz grales w W3 zrobiles przerwe na W2 i wracasz do W3? No to zes pocisnal. 

Ja od jedynki to dobilem sie bolesnie ale bede chcial po ukonczeniu 3ki dac jej jeszcze jedna szanse. Potem zabiore sie za 2ke a potem zaimportuje save z wyborami i zaczne ponownie trojke. 

Taki plan choc jesli go zrealizuje to nic poza wieskiem w tym roku nie ogram. A tak serio ostanio cos mi z graniem nie po drodze ale mam nadzieje ze jak wroce do W3 przerwanego po 90h to znow sie pieknie wkrece :) dokoncze, ogram dodatki i wtedy sie zobaczy co dalej. 

:)

 

milego grania

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MagEllan napisał:

Zaraz zaraz grales w W3 zrobiles przerwe na W2 i wracasz do W3? No to zes pocisnal. 

Ja od jedynki to dobilem sie bolesnie ale bede chcial po ukonczeniu 3ki dac jej jeszcze jedna szanse. Potem zabiore sie za 2ke a potem zaimportuje save z wyborami i zaczne ponownie trojke. 

Taki plan choc jesli go zrealizuje to nic poza wieskiem w tym roku nie ogram. A tak serio ostanio cos mi z graniem nie po drodze ale mam nadzieje ze jak wroce do W3 przerwanego po 90h to znow sie pieknie wkrece :) dokoncze, ogram dodatki i wtedy sie zobaczy co dalej. 

:)

 

milego grania

 

Dokładnie tak zrobiłem.........dobiłem do 20 poziomu w W3 i popłynołem szukać Ciri u wikingów.Tam mnie olśniło i pomyślałem że zagram w W2 bo nie znałem tej historii.Udało się kupić W2 w wersji rozszerzonej za parę złoty i tak mnie wciągneła że nie wróciłem już do trójki dopóki nie zobaczyłem napisów końcowych-zajebista gierka.Czy wiedzmin jedynka też była na konsole czy tylko na pc????

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba a raczej na pewno tylko PC.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, MrArt-PL napisał:

Czy wiedzmin jedynka też była na konsole czy tylko na pc????

Tylko PC ale odpalisz to na byle lapku z jakakolwiek nawej najslabsza dedykowana karta, bez niej pewnie tez dasz rade. 

Sterowanie tylko K+M, rozdzialka ograniczona do 1440x900 (16:10), no i gra nie skaluje sie najlepiej w gore (niewazne czy gt630m czy gtx970m na obu lapkach mialem przycinki - co ciekawe glownie w cut scenkach, sama gra byla plynna). 

Sterowanie tez bez szalu a walka mysza mnie odrzucila 4ry razy, ale moze zepne poslady i gre ukoncze. Grafika widac ze juz leciwa ale mnie przynajmniej nie odrzucila.

 

Co do W2 - pewnie przy enhanced musieli troche popracowac, ale na PC byla opcja uber samplingu (a wiec odpalenie gry wyzszej rozdzialce i skalowanie w dol (kosztowna jesli chodzi o wydajnosc ale dobra metoda AA). Niestety po jej wlaczeniu moj gtx970m wywalil sie na cycki jesli chodzi o wydajnosc, ale mogli tego zgrabnie uzyc do wlasnie edycji z wyzsza rozdzialka na XOX. 

 

No to zatrzymales sie wczesniej nizli ja ja juz Skellige ogarnalem i przeszedlem do kolejnego rozdzialu historii po czym zaliczylem przerwe. Bez spoilerow czeka Ciebie sporo dobrego - tak wiem oczywista oczywistosc. 

 

milego grania

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dwójeczkę podciągnęli pod x enhanced wiec wyglada na prawdę znakomicie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde tak sobie tu piszecie, że chyba spróbuję się wziąć za tą dwójkę. Zobaczymy czy mi podejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sithman napisał:

Kurde tak sobie tu piszecie, że chyba spróbuję się wziąć za tą dwójkę. Zobaczymy czy mi podejdzie.

Jak wyrwiesz za grosze to ryzyko male nawet jesli miala by nie podejsc :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, MagEllan napisał:

Jak wyrwiesz za grosze to ryzyko male nawet jesli miala by nie podejsc :)

 

Nie mam co wyrywać, kiedyś dawali za darmo na XO i tak sobie wisi do pobrania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile kosztuje 2jka na xo?
Dziwne ale nie potrafię znaleźć W2 w sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Sithman napisał:

Nie mam co wyrywać, kiedyś dawali za darmo na XO i tak sobie wisi do pobrania :)

w panie jak masz to mozesz sprawdzic :)

ryzyko finansowe zadne :D

13 minut temu, Kolos28 napisał:

A ile kosztuje 2jka na xo?
Dziwne ale nie potrafię znaleźć W2 w sklepie emoji85.png

glupia sprawa panie (choc zaznaczam ja ze sklepem od MS mam nie podrodze) szukalem w necie w US to jest 20$ wybralem potem strone polska i dostalem 404 nie znaleziono gry. Czyzby gre usuneli z polskiego sklepu? 

Wszystko z poziomu przeglarki. Jesli chodzi o cyfre. 

u cedepu masz pudlko za 55pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Kolos28 napisał:

A ile kosztuje 2jka na xo?
Dziwne ale nie potrafię znaleźć W2 w sklepie emoji85.png

Wpisz w sklepie The Witcher 2  - całą nazwę. Mi dopiero wtedy znalazło.

 

Przez stronę MS znalazłem już też. Cena 99zł https://marketplace.xbox.com/pl-PL/product/The-Witcher-2/66acd000-77fe-1000-9115-d8024e4d0855

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale patrzycie w sklepie dla 360?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, CePeeN napisał:

Ale patrzycie w sklepie dla 360?
 

Tak, we wstecznej też nie pokazywało. Dopiero po wpisaniu pełnego tytułu w wyszukiwarce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, MagEllan napisał:

Tylko PC ale odpalisz to na byle lapku z jakakolwiek nawej najslabsza dedykowana karta, bez niej pewnie tez dasz rade. 

Sterowanie tylko K+M, rozdzialka ograniczona do 1440x900 (16:10), no i gra nie skaluje sie najlepiej w gore (niewazne czy gt630m czy gtx970m na obu lapkach mialem przycinki - co ciekawe glownie w cut scenkach, sama gra byla plynna). 

Sterowanie tez bez szalu a walka mysza mnie odrzucila 4ry razy, ale moze zepne poslady i gre ukoncze. Grafika widac ze juz leciwa ale mnie przynajmniej nie odrzucila.

 

Co do W2 - pewnie przy enhanced musieli troche popracowac, ale na PC byla opcja uber samplingu (a wiec odpalenie gry wyzszej rozdzialce i skalowanie w dol (kosztowna jesli chodzi o wydajnosc ale dobra metoda AA). Niestety po jej wlaczeniu moj gtx970m wywalil sie na cycki jesli chodzi o wydajnosc, ale mogli tego zgrabnie uzyc do wlasnie edycji z wyzsza rozdzialka na XOX. 

 

No to zatrzymales sie wczesniej nizli ja ja juz Skellige ogarnalem i przeszedlem do kolejnego rozdzialu historii po czym zaliczylem przerwe. Bez spoilerow czeka Ciebie sporo dobrego - tak wiem oczywista oczywistosc. 

 

milego grania

 

Wczoraj tak się zawziołem że grałem od 10 rano do 2 w nocy i już jestem po wielkiej bitwie w siedzibie wiedzminów.Wiem ominołem kilka zadań pobocznych ale główny wątek tak mnie wciognoł że nie chciałem zmieniać zadania.Dzisiaj pewnie skończę W3 ale mój poziom to tylko 32 wiec musze trochę podziałać z zadaniami żeby w dodatki wejść z poziomem minimum 35.Ta gra jest epicka i dziwie się sam sobie że nie lubiłem grać w takie tytuły wcześniej................myśle jednak że wpływ ma również zmęczenie grami online i chęć przerwy od multi.

 

ps.Ja W2 w pudełku w wersji rozszerzonej kupiłem na OLX za 40 zł więc warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, MrArt-PL napisał:

zawziołem ominołem wciognoł

Nie no ludzie... jestem w stanie jakoś zrozumieć literówki, brak przecinków, brak ąę na końcu, pisanie na telefonie i inne cuda... ale szanujmy się troszkę.

Edytowane przez xavris
  • Like 5
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Nie no ludzie... jestem w stanie jakoś zrozumieć literówki, brak przecinków, brak ąę na końcu, pisanie na telefonie i inne cuda... ale szanujmy się troszkę.

Pisane na szybko z telefonu więc się nie przypierd...............jeżeli nie zrozumiałeś sensu mojego postu przez literówki to wybacz.:good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki masz telefon ale lepiej go wymień ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, MrArt-PL napisał:

Pisane na szybko z telefonu więc się nie przypierd...............jeżeli nie zrozumiałeś sensu mojego postu przez literówki to wybacz.:good:

Ty tak serio czy to był żart?

Rozumiem że język polski ze szkół można usunąć, bo co to komu robi za różnice jak ktoś pisze? Ale jak Komorowski wpisał "bulu" to pewnie śmieszkowałeś.

Błąd ortograficzny, których nie powinny popełniać dzieci w klasach 1-3 to nie literówka. Literówka to np. napisani dpua. I tak jak pisze @manoszek, jeśli telefon Ci nie poprawia takich błędów, to albo masz wyłączony słownik, co powinieneś szybciutko zmienić, albo umiera Ci telefon i wymień go za wczasu.

 

@Patricko jako jedyny się czasami wypowiadasz i zaglądasz na forumek (przynajmniej z tych co widzę)

Kiedyś był na forum regulamin a w nim zapisy takie, jak w ostatnim poście o tu 

Już przy podobnej okazji szukałem niedawno regulaminu i go nie znalazłem. To jeszcze obowiązuje, czy się zwyczajnie jak cham przypierniczam lub też przykeczupiam?

 

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bardziej ciekaw jestem jaki on posiada telefon. Bo widocznie jest tak beznadziejny że poprawia mu na: "wciognoł". Dobrze wiedzieć którą firmę omijać szerokim łukiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, MrArt-PL napisał:

 mój poziom to tylko 32 wiec musze trochę podziałać z zadaniami żeby w dodatki wejść z poziomem minimum 35.Ta gra jest epicka

Jest epicka.

Ale przeciez pierwszy dodatek zaczyna sie od 32 levelu drugi od 35. 

Ja tam na level leje bede robil co i jak mi sie podoba i sie musi wyrownac pod koniec :D 

Tyle ze pewnie nie bede czyscil mapy przed zaczeciem dodatkow a raczej zaczne je i bede przerywal czyszczeniem mapy. 

 

Ja bym nie cial od 10 do 02 - ja lubie sie ta gra delektowac, jezdzic sobie, ba czasami biegac nawet bez plotki bo tak. 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, slepa_kostucha napisał:

Ja to bardziej ciekaw jestem jaki on posiada telefon. Bo widocznie jest tak beznadziejny że poprawia mu na: "wciognoł". Dobrze wiedzieć którą firmę omijać szerokim łukiem. 

Nokię 3110 hehehehehehehe...................grupa polonistów która będzie się teraz podniecać  nad tym "jak on to napisał......" a bez słownika w telefonie nie potrafi sklecić jednego zdania.To temat o grze a nie o poprawnej pisowni tak dla przypomnienia.

Ale dobrze że ktoś czuwa nad poprawnością zdań,brawo:good:

 

MagEllan

 

Myślałem że to już koniec gry ale jeszcze trochę grania przede mną.Historia dalej się rozkręca i znowy płyniemy do wikingów.......jest dobrze.

Dzisiaj już odpoczywam od W3 jutro wracam i mam nadzieję skończyć główny wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.01.2019 o 06:52, lipalipski napisał:

Festina lente.

No i główny wątek pękł................zakończenie gry naprawdę zaskakujące bo nie tego się spodziewałem.Powiem krótko-to jedna z najlepszych gier w jaką grałem w ciągu ostatnich kilku lat:good:Dobiłem do 35 levelu i zaczynam dodatek "Serce z kamienia".Do tych co ukończyli całość-czy dodatki trzymają poziom wątku głównego????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty tak serio czy to był żart?
Rozumiem że język polski ze szkół można usunąć, bo co to komu robi za różnice jak ktoś pisze? Ale jak Komorowski wpisał "bulu" to pewnie śmieszkowałeś.
Błąd ortograficzny, których nie powinny popełniać dzieci w klasach 1-3 to nie literówka. Literówka to np. napisani dpua. I tak jak pisze@manoszek, jeśli telefon Ci nie poprawia takich błędów, to albo masz wyłączony słownik, co powinieneś szybciutko zmienić, albo umiera Ci telefon i wymień go za wczasu.
 
[mention=3848]Patricko[/mention] jako jedyny się czasami wypowiadasz i zaglądasz na forumek (przynajmniej z tych co widzę)
Kiedyś był na forum regulamin a w nim zapisy takie, jak w ostatnim poście o tu 
Już przy podobnej okazji szukałem niedawno regulaminu i go nie znalazłem. To jeszcze obowiązuje, czy się zwyczajnie jak cham przypierniczam lub też przykeczupiam?
 
Regulamin jest cały czas: https://ps3forum.pl/guidelines/

Oczywiście starajmy się pisać poprawną polszczyzną. Wiadomo, że każdemu błędy się zdarzają, ale bez przesady znowu. Takie posty ala "madka polka" naprawdę ciężko się trawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×