Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra jest idealna na letnie noce :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, CePeeN napisał:

Ta gra jest idealna na letnie noce :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W letnie noce to się puka małolaty na jeziorkiem a nie gra w grę:4_joy::4_joy::good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shani <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W letnie noce to się puka małolaty na jeziorkiem a nie gra w grę:4_joy::4_joy::good:
Jak miałem 17 lat to faktycznie.
Teraz żona nie pozwala na pukanie małolat, więc pozostaje Wiesiek.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adick007

Cos przerwe mialem chyba 2 miesieczna ale w czystym cieciu (czyli zakonczylem wiekszy epizod i mialem rozpoczac kolejny) mialbym raz jeszcze 80h robic no raczej nie. A porzucenie nie wchodzilo w gre.

Ale powoli widze ze teraz gre sobie dawkuje, nie mam tego o wroce z pracy bede gral, odpalam i pogram jak mnie najdzie ochota czasami krotka zaczami dluzsza sesja.

Z pewnoscia majac GOTY zrobie sobie przerwe miedzy watkiem glownym a dodatkami. Bo czuje ze pocisk wszystkiego pod rzad to moze byc dla mnie ciut za duzo.

Ale to co napisalem powyzej nie odbiera tej grze miana bardzo silnego kandatydata do maxymalnej noty: gra wybitna.

:)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pupke pukana zmiana zmiana czasu rozpierniczyla mi niedziele.

Usiadlem wczoraj do Wieska - mowie sobie dobra zabieraja mi godzine snu to pogram sobie 3 max 4 godzinki.

Porobie jakie poboczne, pozbieram rynsztunek i pobiegam za znacznikami "?" tak na przemian.

Po 6h czyli o 2:16 (zabrali godzine wec zegarek pokazywal 3:16) zdalem sobie sprawe ze chyba jednak czas sprobowac sie wyspac.

A wszystko przez to ze po w trakcie czyszczenia mapy trafilem na miejsca gdzie przeciwnicy byli na moim lub level wyzej, lepszy drop, lepszy exp i jak wciagnelo jeszcze jeden znacznik....

 

Wiec pewnie jeszcze troche polatam a potem wroce do watku glownego bo juz mi niewiele z podstawki zostalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to podstawka Wiedzmin 3 ukonczona.

Bez pospiechu, w moim wlasnym tempie z czesciowym czyszczeniem mapy prawie 150h

No z ocena mam maly problem. To z pewnoscia jest gra rewelacyjna! (w mojej skali 9) Ale cos mnie powstrzymuje zeby wystawic jej note maksymalna gra wybitna (10).

Moze to problem otwartych swiatow, ale mam wrazenie ze moc z jaka uderza fabula troche tracila na impecie. potrafila uderzyc watkiem mocno z poczatku, niezle w srodku. A potem wiadomo ku czemu to zmierza i jakos odrobinke mi czegos zabraklo.

Prosze mnie zle nie zrozumiec dalej uwazam ze to jedna z najlepszych gier ktore ogralem (i trzyma pozycje na podium top 3)

Ale naprawde mam problem z ocena. Z drugiej strony moze to i dobrze bo sa gry po po prostu dobre (ni mniej ni wiecej - takie 7ki) a tutaj moj problem z wystawieniem oceny waha miedzy wybitnoscia a odrobinke ponizej.

 

z plusami i minusami (jak to za moich czasow w szkole bylo) 9++/10- (rewelacja++/wybitna-)

przelozenie na nic nie mowiaca cyferke: 9,75.

 

Ale to moi drodzy nie ma znaczenia bawilem sie rewelacyjnie!

 

Mala przerwa na cos bez otwartego swiata i wroce do czyszczenia mapy oraz ogrywania dodatkow.

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A trafiłeś na zadanie z Płotką i grzybkami?  :wiesiekthug:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Sithman napisał:

A trafiłeś na zadanie z Płotką i grzybkami?  :wiesiekthug:

nie kojarze wiec chyba nie :(

Ale spokojnie jesli nie jest to jedno z paru zadan ktore trafiaja na liste niewykonanych (z powodow ze nie zostaly zrobione w odpowiednim czasie jak np te ze statuetkami) to pewnie jeszcze na nie trafie jak wroce czyscic mape :)

 

A sprawdzilem na szybko to jest dogi panie zadanie z Krwi i Wina - a jak pisalem dodatkow jeszcze nie ruszalem. Wiec mam jeszcze wiele przed soba :)

Ale to po malej przerwie :) jak bede kontynuowal przygode z W3. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, pogibało mi się. Zadanie jest z dodatku tak jak piszesz. Ale polecam gorąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Sithman napisał:

Masz rację, pogibało mi się. Zadanie jest z dodatku tak jak piszesz. Ale polecam gorąco.

Opisze to tak... Wiedzmin to bylo piekne danie - taki 2,5funta rib eye steak medium podany na gorzacym kamieniu zeby trzymal temperature (ale jednoczesnie badziej sie nie wysmażal) to danie ktorym sie rozkoszukujesz, ale 2,5funta to - 1,13398093kg wiec po pochlonieciu takiego steka raczej nie masz ochoty na kolejnego lub deser.

I tak bylo ze mna prawie 150h i poczulem ze potrzebuje (tak jak Ci ktorzy ogrywali na premiere) poczekac stestkic sie troche i nabrac smaka na dodatki.

Ale podobnie jak w moim kulinarnym porownaniu jesli dajmy na to dodatki to beda takie 250/300g steki z poledwicy wolowej to pewnie wciagne 2 od razu ze smakiem i sie oblize. Tylko musze nabrac smaka, dac sie temu 2,5fuciakowemu rib eye ulezec i go przetrawic :) 

 

Dalej uwazam ze wiedzmin jest o kroczek od wybitnosci, ale bardzo mu do niej blisko.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opisze to tak... Wiedzmin to bylo piekne danie - taki 2,5funta rib eye steak medium podany na gorzacym kamieniu zeby trzymal temperature (ale jednoczesnie badziej sie nie wysmażal) to danie ktorym sie rozkoszukujesz, ale 2,5funta to - 1,13398093kg wiec po pochlonieciu takiego steka raczej nie masz ochoty na kolejnego lub deser.
I tak bylo ze mna prawie 150h i poczulem ze potrzebuje (tak jak Ci ktorzy ogrywali na premiere) poczekac stestkic sie troche i nabrac smaka na dodatki.
Ale podobnie jak w moim kulinarnym porownaniu jesli dajmy na to dodatki to beda takie 250/300g steki z poledwicy wolowej to pewnie wciagne 2 od razu ze smakiem i sie oblize. Tylko musze nabrac smaka, dac sie temu 2,5fuciakowemu rib eye ulezec i go przetrawic  
 
Dalej uwazam ze wiedzmin jest o kroczek od wybitnosci, ale bardzo mu do niej blisko.
 
Kurfa, zgłodniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze badania dowiodły, że przyczyną otyłości u 30% użytkowników pewnego opiniotwórczego forum jest Magellan.

Znakomici i cenieni lekarze Kill i Cwir już pracują nad stosowną szczepionką.

 

p.s. Mag pierwsze misje z nowych dodatków i od razu znów przepadniesz, zobaczysz :)

Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




 
p.s. Mag pierwsze misje z nowych dodatków i od razu znów przepadniesz, zobaczysz


taki jest plan tylko skoncze tate wojny czyli chlopcze i wracam do Wiedzmina.


Wysłane z mojego Lenovo YB1-X90L przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie się zgodzę. PIerwszy dodatek przeszedłem jak tylko wyszedł i to chyba niewiele po skończeniu podstawki i przeleciałem na jednym wdechu. Drugi dodatek też odpaliłem premierowo, ale szybko wysiadłem. Wróciłem po kilku tygodniach i też poszło na jednym wdechu. Co za dużo to i świnek nie zje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, xavris napisał:

 Co za dużo to i świnek nie zje.

No ale o tym wlasnie piszemy. Po podstawce robie przerwe - zeby nie czuc sie jak przezarta swinia. 

A jak juz odpoczne troche i wroce to mysle ze dodatki pykne jednym ciagiem. 

Nie chcialbym sytuacji w ktorej zaraz po podstawce rzucam sie na dodatki i nagle czuje ze o panie to za duzo, jestem juz przejedzony a jeszcze mi cos serwuja. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ambitny plan po kilku latach wrócić i zrobić wszystkie pytajniki.
Tak się pewnie pożegnam z PS4 :)
Czysta mapa w Wiedźminie na domknięcie generacji :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, adick007 napisał:

Ja mam ambitny plan po kilku latach wrócić i zrobić wszystkie pytajniki.
Tak się pewnie pożegnam z PS4 :)
Czysta mapa w Wiedźminie na domknięcie generacji :)

W pelni rozumiem. Okolice ladowe czyscilem jak dzik. Zostalo mi jedno miejsce chyba z rynsztunkiem 11 poziomu do ktorego nie umialem sie wbic :( niestety minusem posiadania goty jest to ze jak wpadlem w tryb czyszczenia ? to kurka ciut pozno zdalem sobie sprawe ze czesc jest juz z dodaku Serca z Kamienia. No i takim sposobem mam sporo zadan pobocznych z tegoz juz odkryte zostaly mi 3 na lądzie ale wbilem w jedno i mna bestia pozamiatala ze ledwie z zyciem uszedlem (najlepszy cios karate nogizapas).

Natomiast w Skelige oj tutaj idzie mi zdecydowanie slabiej przez to ze sporo z nich jest na wodzie, te na ladzie sporo mam zaliczonych ale te wodne ciut mnie meczyly. Wiec bede musial to sobie dawkowac jak bede robil misje z dodatkow (2 misje, ze ? pytajniki i tak na przemian).

 

Ja mam gorszy plan. Jesli CDP nie oglosi ze wydaja W1 i W2 na silniku troki i z mechanikami z 3ki (naprawde chcialbym). To chce przemeczyc sie przez W1 od krotego odbilem sie z 3 razy, oraz ograc 2ke i zaczac W3 z nowym savem importujac moje wybory z 2ki.

Czy mi sie uda czas pokaze.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też Skellige nie wyczyściłem, to było właśnie dla mnie "za dużo".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ograna x2 + platyna. Po długiej przerwie wraca chęć by ograć po raz 3. Tam jest taki słowiański, tajemniczy, mistyczny, przygodowy klimat że chce się wrócić do tych lasów, terenów. Ah. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.04.2019 o 20:00, Sithman napisał:

Ja też Skellige nie wyczyściłem, to było właśnie dla mnie "za dużo".

zobaczymy czy mi sie uda :D 

kumpel z pracy wyczyscil ale mowil ze przeklenstwa lecialy szczegolnie jesli duzo plywal od ? do ? a stan krypy byl coraz gorszy. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde Panowie, ja teraz ogarniam któregoś tam Wieśka Andrzeja, i znów mam ochotę wrócić do gry... ależ to jest świat :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem dzisiaj do Wieśka po raz kolejny 

tym razem Ps4 pro i hdr tv

sciagnalem edycje roku widziałem filmiki ze mozna bawić sie rozdzielczością 30 60 fps 

ja tego nie mam w menu 

glowna pokazuje 1.60 info o aktualizacjach ze 1.62 

ktos wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka opcja to chyba tylko na XOX. 30fps i native 4k bądź 60fps i FHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×