Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Argumenty o malej ilosci gier da w tej chwili conajmniej smieszne. Chyba,ze jest sie trollem przesiadujacym przed konsola po parenascie h dziennie....wtedy faktycznie biblioteka tytulow do ogrania szybko sie kurczy

Pomijając remastery to nie wiem o jakiej bibliotece piszesz . Zresztą wystarczy iść MM i zobaczyć ile jest gier na ps3 a ile na ps4. Wiem ze ps 4 jest dopiero od roku, jednak jak odliczymy remastery i kotlety typy Fifa, to nie ma wiele nowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając remastery to nie wiem o jakiej bibliotece piszesz . Zresztą wystarczy iść MM i zobaczyć ile jest gier na ps3 a ile na ps4. Wiem ze ps 4 jest dopiero od roku, jednak jak odliczymy remastery i kotlety typy Fifa, to nie ma wiele nowości.

 

Porównujesz liczbę tytułów na konsolę, która miała premierę nieco ponad rok temu do konsoli, która jest na rynku od ponad ośmiu lat? Serio? 

Gier może nie jest jakaś zatrważająca ilość ale moim zdaniem jest ich tyle, że nie ma co narzekać. Fan każdego gatunku może znaleźć coś dla siebie.  Sam mam listę tytułów, które czekają w kolejce a na horyzoncie pojawiają się kolejne. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając remastery to nie wiem o jakiej bibliotece piszesz . Zresztą wystarczy iść MM i zobaczyć ile jest gier na ps3 a ile na ps4. Wiem ze ps 4 jest dopiero od roku, jednak jak odliczymy remastery i kotlety typy Fifa, to nie ma wiele nowości.

nie no kolego głupoty piszesz, od trzech miesięcy jest wysyp gier taki że niema kiedy ograć ... 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no kolego głupoty piszesz, od trzech miesięcy jest wysyp gier taki że niema kiedy ograć ... 

Na pssite jest ankieta jak oceniamy rok 2014 . Wygrała opcja "Źle. Przesunięte premiery, niedziałające gry, same remastery..." zebrała najwięcej głosów. Chyba nie jestem odosobniony w mojej opinii? Zresztą to nie temat na takie rozmowy, więcej nie piszę o tym więcej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...przepraszam, z całym szacunkiem za ten offtop który napiszę ale kto normalny czyta PSSite?? 

Stronka a forum to troszkę dwie różne bajki :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie strony są wg Ciebie godne polecenia? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam lepsze rzeczy do roboty niż "przesiadywanie" na takich stronkach.

W każdym razie chciałem zacząć i przeglądałem PSSIte ... jakość artykułów za zwłaszcza poradników uświadomiła mnie że tej strony się nie czyta :P ...ale ot jest moja personalna opinia. Każdy według siebie ocenia ;)

 

Kurde zagrałbym już w Wiedźmina a do maja kupa czasu.

Tapetka z Ciri siedzi na kompie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chętnie zobaczył jakiś gameplay z PS4, bo odkąd się okazało że Wiedźmin 3 będzie wymagał odrzutowca żeby sobie pograć to zastanawiam się nad kupnem wersji konsolowej. Redzi mówili że niby żadna wersja nie będzie faworyzowana i w ogóle jaka bajka, xbone już dostał dodatkowe gadżeciki do kolekcjonerki. 

Co ja zrobię z tą Kolekcjonerką na PC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chętnie zobaczył jakiś gameplay z PS4, bo odkąd się okazało że Wiedźmin 3 będzie wymagał odrzutowca żeby sobie pograć to zastanawiam się nad kupnem wersji konsolowej. Redzi mówili że niby żadna wersja nie będzie faworyzowana i w ogóle jaka bajka, xbone już dostał dodatkowe gadżeciki do kolekcjonerki.

Co ja zrobię z tą Kolekcjonerką na PC...

Wymagania rekomendowane są wg Ciebie wysokie? To w dzisiejszych czasach nie jest mocarny pecet. Minimalne faktycznie może ciut spore. A granie na minimalnych nie nazwałbym sobie pograniem. Juz lepiej konsole ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to na początku myślałem że minimalne to rekomendowane. Tym bardziej że ktoś puścił plotkę w internecie że Wiesiek chodził na pokazie z GTX 660'ką. 
Co do grania na minimalnych, kwestia przyzwyczajenia, ja od zawsze byłem hartowany żeby grać w niskich detalach i kiepskiej płynności, do dziś pamiętam te 15 minutowe wczytywania pomiędzy obszarami w pierwszym Wiedźminie. 
Pisałem już to na forum wiedźmina i tu napiszę to samo, pojęcie grywalności to sprawa względna, dla jednych 30 fps to koszmar, a inni w 20fps mogą spokojnie grać, tak grałem w AC Unity na mojej 6870 i Phenomie II x4 810. Jak chce w coś bardzo pograć to fpsy mi nie straszne, chyba że zeszły by do 15-10, umówmy się że jest jakaś granica. 
I tak wiedzmina odpale na PC, zobaczę jak będzie chodzić, wielkich nadziei sobie nie robię ale z drugiej strony często wymagania są zawyżane.

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z plynnoscia rozwiaza dosc latwo - wywala detale jak trawa, obniza tekstury wody i cienie no i na koniec ogranicza dystans widocznosci.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie taki DAI wygląda super, liczę że Wiesiek będzie wyglądał jeszcze lepiej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że póki co wygląda lepiej od DA to raczej pewne. Na konsoli już za dużo nie podciągną, cieszmy się jak nic nie zmniejszą. Mi tam na grafice nie zależy, ja chce zwyczajnie pograć. Gdyby zrobili taką grafikę jaka była w dwójce to bym nie narzekał. Przynajmniej miałbym pewność że odpalę na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że póki co wygląda lepiej od DA to raczej pewne. Na konsoli już za dużo nie podciągną, cieszmy się jak nic nie zmniejszą. Mi tam na grafice nie zależy, ja chce zwyczajnie pograć. Gdyby zrobili taką grafikę jaka była w dwójce to bym nie narzekał. Przynajmniej miałbym pewność że odpalę na PC.

Pojade tu frazesem , ze pewne sa tylko smierc i podatki. 

Czy Wiedzmin bedzie na konsolach wygladal lepiej niz DA okaze sie w maju no chyba ze juz zagoscilaa plyt w napedzie Twojej konsoli. U mnie dwukrotne przesuniecie premiery wlacza czerwona lampke , bo pisanie na "tliterze" o tym  , ze to wszystko dla lepszych doznan graczy mozna wlozyc miedzy bajki. 

Oczywiscie zycze wszystkim oraz sobie aby Wiedzmin okazal sie produkcja na miare oczekiwan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojade tu frazesem , ze pewne sa tylko smierc i podatki. 

Czy Wiedzmin bedzie na konsolach wygladal lepiej niz DA okaze sie w maju no chyba ze juz zagoscilaa plyt w napedzie Twojej konsoli. U mnie dwukrotne przesuniecie premiery wlacza czerwona lampke , bo pisanie na "tliterze" o tym  , ze to wszystko dla lepszych doznan graczy mozna wlozyc miedzy bajki. 

Oczywiscie zycze wszystkim oraz sobie aby Wiedzmin okazal sie produkcja na miare oczekiwan.

Oczywiście że nie mam takowej płyty, wnioskuję to na podstawie tego co widziałem do tej pory na gameplayach, z tą różnicą że w dragon age'a trochę pograłem wg. mnie grafika w tym co pokazali jest lepsza. Ale masz rację nic nie jest pewne i już na ostatnim trailerze grafika jakby się pogorszyła, więc może się okazać że to DAI góruje w tej materii. Z tego co słyszałem to premiera została przesunięta z powodu problemów z AI, ponoć npc gubili się na mapie. To dosyć poważny błąd, coś ze ścieżkami, ale nie wiem na ile jest to prawdą.

:biggrin:

 

 

 

Eh. nie ma się co śmiać ;] bo choć to faktycznie dziecinne sporo z tego jest prawdą.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...przepraszam, z całym szacunkiem za ten offtop który napiszę ale kto normalny czyta PSSite??

Stronka a forum to troszkę dwie różne bajki :P

Ja np ;) przecież to forum jest do pssite więc Twoja uwaga jest conajmniej dziwna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eKB4OUA.jpg?1

 

Dziennikarze już grali na PC i PS4 :).

Więcej info mamy dostać 26 stycznia 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy, niech rozwieją wszystkie wątpliwości co do jakości produktu bo te obsuwy dały do myślenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się to się zapytam.

Te wymagania na PC są rzeczywiście takie kosmiczne w porównaniu do innych gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, sa dosc spore. 6gb ramu jako minimalna ilosc jest pewnie niezlym strzalem w pysk dla posiadaczy przecietnych PCow, a zeby na Ultra posmigac w miare plynnie to chyba sporo kabony bedzie trzeba wylozyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane są OK, ale minimalne trochę za wysokie. Z tymi wymaganiami to trochę śmieszna sprawa, bo karta karcie nierówna, to samo z procesorami, niektóre pod względem wydajności prezentują inną półkę przez co dla mnie to jest jakiś bełkot. Tak jakby ktoś sobie wymyślił że tu wklei taką kartę, a tutaj taką. 
Zawsze tak było, jest i będzie, że ludzie którzy kupili niedawno nowy sprzęt będą twierdzić że wymagania są niskie, ci zaś którzy posiadają gorsze konfiguracje będą narzekać że to kosmos. Ja standardowo narzekam, bo uważam że grafika jest nieadekwatna do wymagań, przynajmniej tych najniższych.
Mój komputer to już leciwy staruszek, mam go od 6 lat i po drodze zmieniłem kartę graficzną, teraz wszystko zależy od tego jak dobrze zoptymalizowany jest produkt. AC Unity chodził mi przy 20fps'ach z niektórymi opcjami na wysokie, patrząc po wymaganiach to Wiesiek ma jednak trochę niższe, dodajmy do tego że cdprojektRED to nie jakieś partacze jak w ubi i może sobie sensownie pośmigam. Jak nie, cóż... zawsze jest jeszcze konsola na takie okoliczności ;]
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×