Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Testował już ktoś? Bo obecnie Wiedźmin 3 jest w innym mieszkaniu i nie mogę odpalić :P .

Gram na NG+ i jest spoko wszystkie miksturki w kieszeni mam :) oraz całego seta z cechu niedźwiedzia :)

Wszystkie Questy jakby co są 30+

Edytowane przez loczardo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po *uja ja sobie nowego laptopoa kupowałem żeby ograć Wasteland 2 i Divinity: Original Sin, skoro i tak do Wieśmaka zaraz wracam? NG+ dostępne na wszystkich platformach!

http://www.ppe.pl/news-38080-nowa_gra___do_wiedzmina_3_dostepna_na_wszystkich_platformach_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po *uja ja sobie nowego laptopoa kupowałem żeby ograć Wasteland 2 i Divinity: Original Sin, skoro i tak do Wieśmaka zaraz wracam? NG+ dostępne na wszystkich platformach!

http://www.ppe.pl/news-38080-nowa_gra___do_wiedzmina_3_dostepna_na_wszystkich_platformach_.html

Wiemy... Przecież wszyscy o tym rozmawiamy :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie jak jest z expem czy dalej za "szare" questy nie dostaje sie xp ?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Mam 41 poziom, główny quest na 31 poziom w Białym Sadzie dał mi 34 XP, poboczne zadanie dało 2 XP, ale użycie Aksji w rozmowach daje 80 XP zamiast 40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję namiar na jajo potwora... Chcę ulepszyć rynsztunek gryfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj rozłożyć na części przedmioty które masz może z któregoś to uzyskasz.

Od razu na to wpadłem, ale niestety nie udało się :/ Muszę teraz szukać jaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja wypadają z gryfów, kuroliszków i harpii, może z czegoś jeszcze ale z tych potworów na pewno, jak już będziesz miał jajo danego potwora musisz je rozebrać na części.

Może masz jakiś kontrakt na tego delikwenta, jak nie pozostaje szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trofka "Drużyna w komplecie"

W zadaniu "teraz albo nigdy" na sam koniec trzeba konieczne wyznać miłość Triss i przekonać do zostania ? czy nie ma to znaczenia na pojawienie się jej w Kaer Morhen ?

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trofka "Drużyna w komplecie"

W zadaniu "teraz albo nigdy" na sam koniec trzeba konieczne wyznać miłość Triss i przekonać do zostania ? czy nie ma to znaczenia na pojawienie się jej w Kaer Morhen ?

Nie trzeba wyznawać miłości Triss żeby dostać pucharek "Drużyna w komplecie"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyznałem Triss miłość, a i tak odpłynęła...Dlaczego ? Będzie to miało jakiś znaczący wpływ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak:

nie podupczysz...ale zostaje Ci jeszcze czarnulka + jednorożec

:)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając poradnik odnośnie zebrania wszystkich kart do Gwinta: Rozumiem że nie muszę grać ze wszystkimi napotkanymi kupcami ? Tylko z tymi ważniejszymi postaciami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kupcami też musisz grać bo wpadają od nich karty randomowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz konkretnych kart od ważniejszych postaci jest też pula losowych kart, które zdobędziesz tylko wygrywając od zwykłych kupców. Więc graj od razu z każdym jakiego napotkasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że od jednego kupca można wygrać tylko jedną kartę ? Bo jak gram już trzeci raz z jednym to raz wygrałem kartę a potem tylko stalowe link

i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Briama to on żadnych kart nie ma :/ Jeśli to on to grubo :) Jedyne co mogę dodać że gram na NG+ i chyba za pierwszym podejściem kupiłem od niego karty ale karty nie przechodzą na NG+ :/

Edytowane przez loczardo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteście przy kartach to mam pytanie odnośnie Markizy Serenity:

Niby Markiza w Passiflorze powinna mieć randomową kartę do wygrania. Sęk w tym, że nie mam przy niej opcji dialogowej do zagrania w gwinta...

Wcześniej grałem z nią podczas zadania "Gwint: Rozgrywki w Novigardzie" i wygrałem kartę specjalną (Morvrana Voorhisa), ale powinienem wygrać jeszcze jedną randomową ? Jesli tak to jak wymusić opcję zagrania z nią raz jeszcze w gwinta?

Jeśli nie ma już takiej opcji, to mogę z kimś innym zagrać w Novigradzie i uzupełnić brakującą randomową kartę ?

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteście przy kartach to mam pytanie odnośnie Markizy Serenity:

Niby Markiza w Passiflorze powinna mieć randomową kartę do wygrania. Sęk w tym, że nie mam przy niej opcji dialogowej do zagrania w gwinta...

Wcześniej grałem z nią podczas zadania "Gwint: Rozgrywki w Novigardzie" i wygrałem kartę specjalną (Morvrana Voorhisa), ale powinienem wygrać jeszcze jedną randomową ? Jesli tak to jak wymusić opcję zagrania z nią raz jeszcze w gwinta?

Jeśli nie ma już takiej opcji, to mogę z kimś innym zagrać w Novigradzie i uzupełnić brakującą randomową kartę ?

U Markizy jest do wygrania tylko karta specjalna plus te karty, które trzeba kupić. O randomowe karty to graj z każdym napotkanym kupce, kowalem itp.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×