Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Rafik, misja u nizołka zielarza poszukiwanie jego kumpla, wieś Erde w sumie mogłeś nie zatrybić bo tam parka dziadków sprzedaje ci tanią historyjkę, i można pewno skończyć tak jak oni chcą, natomiast jak dobrze przetrzepisz wiochę to wychodzi fajna historia ... włąsnie to lubię w tej grze, ze zawsze coś nowego się dzieje nie ma tych szabloników co w innych grach. Dzisiaj zawędrowałem na Skellige na Przystań Urialli i tam u płatnerza kupiłem schemat na zbroję ciężką, nie widziałem jeszcze takiej ... maxresdefault.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafik, misja u nizołka zielarza poszukiwanie jego kumpla, wieś Erde w sumie mogłeś nie zatrybić bo tam parka dziadków sprzedaje ci tanią historyjkę, i można pewno skończyć tak jak oni chcą, natomiast jak dobrze przetrzepisz wiochę to wychodzi fajna historia ... włąsnie to lubię w tej grze, ze zawsze coś nowego się dzieje nie ma tych szabloników co w innych grach. Dzisiaj zawędrowałem na Skellige na Przystań Urialli i tam u płatnerza kupiłem schemat na zbroję ciężką, nie widziałem jeszcze takiej ... maxresdefault.jpg

Oooo dzięki !! Przy następnym przejściu będę zwracał większą uwagę na smaczki ;) Panowie czy NG+ można zacząć od nowa zaliczyć główny wątek i DLC za jednym przejściem?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne plotki na temat nowego dodatku:

Toussaint słynie z dobrych win, dlatego w dodatku będziemy mogli zwiedzić aż trzy różne winnice: Tufo, Sancere i Corvo Bianco.

Po wykonaniu kilku zadań Geralt będzie mógł nabyć winnicę Corvo Bianco, która automatycznie stanie się jego domem. W plikach rzekomo znajduje się wzmianka o specjalnym kluczu do tego przybytku, należącym do wiedźmina. Lokal będzie można usprawniać, dokupując określone meble, wyposażenie, a także gotowe pomieszczenia, m.in. łóżko, ogród zielny, stajnię, stoły do zwiększania współczynników oręża i zbroi, stojaki na broń i zbroje, a także osełka.

W Krwi i winie ma się pojawić znany z pierwszego Wiedźmina miecz Aerondight.

Geralt będzie otrzymywał listy od Yennefer lub Triss, w zależności od tego, której z nich wyznaliśmy miłość w Dzikim Gonie. Pomysł ten wyklucza obecność obu pań w rozszerzeniu. Część korespondencji ma dotyczyć profesora Moreau, który będzie eksperymentował z mutacjami.

Wiedźmiński rynsztunek ze wszystkich szkół zostanie uzupełniony o zupełnie nowy oręż i zbroje, a każdy z jego elementów będzie na poziomie wyższym niż mistrzowski (Grandmaster).

W dodatku pojawią się dwa nowe eliksiry - odtrutka na jad garkaina (wampir wystąpi w dodatku jako jeden z nowych przeciwników) i dekokt odblokowujący wampirzą wizję.

Planowana już w pierwowzorze talia do Gwinta z wysp Skellige pojawi się wreszcie w Krwi i winie jako dodatkowy, piąty zestaw kart. W plikach znajdowały się ponoć dobrze opisane właściwości niektórych kart, np. grzybów uaktywniających zdolności berserkera (zamieniających wszystkich lub wybranych piechurów w niedźwiedzie) i niektórych umiejętności przywódców, np. zmniejszenie o połowę kary dla jednostek walczących w złych warunkach pogodowych.

Twórcą talii do Gwinta ma być niejaki hrabia Monnier, bywalec jednej z karczm w Toussaint. Jego nazwisko bezpośrednio odnosi się do dewelopera, który jest pomysłodawcą karcianki w Wiedźminie 3 - Damiena Monniera.

W Toussaint ma się odbyć kolejny turniej Gwinta, nie wiadomo jednak czy tak rozbudowany jak ten, którego świadkami byliśmy w Passiflorze w podstawowej wersji Wiedźmina 3. Oczywiście Geralt będzie mógł wziąć w nim udział.

W grze pojawi się nowa mechanika o nazwie "mutacje", powiązana z doświadczeniami nowego bohatera niezależnego, profesora Moreau. Geralt ma mieć dostęp do jego laboratorium, gdzie będzie mógł eksperymentować z tym zagadnieniem i odkrywać kolejne mutacje. Nie wiadomo, w jaki sposób ma się to przełożyć na jego zdolności w walce.

W Toussaint pojawi się przybytek o nazwie Mariposa, gdzie wiedźmin będzie mógł pokryć swoje ciało tatuażami. Nie wiadomo czy autorzy planują opcję usuwania barwnych malunków, ale wydaje się to logiczne. Prawdopodobnie będzie to jedyny sposób, aby pozbyć się dziary, którą Geralt zyskał w trakcie popijawy w grze Wiedźmin 2: Zabójcy królów, a który jest obecny w "trójce".

Do grupy znanych już doskonale potworów dołączą kolejne: bruxa, bargest, garkain, fleder, protofleder, borowik i oszluzg.

W plikach znajduje się rzekomo wzmianka o specjalnej arenie do sprawdzania swoich umiejętności, być może będzie ona podobna do tej, którą widzieliśmy w Wiedźminie 2.

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych kart ze Skellige to miałem nadzieje, że się to nie potwierdzi :-(

 

13062252_1002380873175392_79561185214824

 

942242_1002380923175387_1708132325063278

 

Teraz będą musieli wydać kolejny dodatek a do niego dorzucić karty w wersji papierowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem czy jakiś bug, czy gra sama zaniża poziom misji.. Mam 12 poziom postaci , biorę misje co ma 10 poziom, misja się kończy i wskakuje następny wątek owej misji /historii ale nagle spada na 7 i po skończeniu dostaje tyle expaw, co pies napłakal.

Może gra widzi że mam duży poziom, i kolejne wątki specjalnie zaniża tej samej misji?

Nie robił bym problemu, jakby był to pojedynczy przypadek,ale to już akcja z 3 misją..

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bywały takie misje których późniejsze wątki miały niższy poziom by były dużo prostsze. nie pamiętam czy 3 czy mniej czy więcej ale było tak na pewno jak grałem. no i nie było tego dużo. ale expa za wcześniejszą "wyższą" i tak dostałeś, nie?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dostałem.

Spoko loko, dzięki za informację.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych kart ze Skellige to miałem nadzieje, że się to nie potwierdzi :-(

13062252_1002380873175392_79561185214824

942242_1002380923175387_1708132325063278

Teraz będą musieli wydać kolejny dodatek a do niego dorzucić karty w wersji papierowej :)

może juz do tego ta talie dorzuca, a dwie brakujące pozostaną ekskluzywne jak dotąd były, czego bym nie chcial :'(, niech juz lepiej zapowiedzą dodatek i jego zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś taktyka walki dająca najwięcej doświadczenia? Wiem tylko, że za finishery wpada trochę więcej. Natomiast zastanawia mnie jak wynagradzana jest walka na Płotce, na której przeciw ludziom walczy się łatwiej?

Wysłane z X Tetki

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ne ma nic takiego, jedynie można dodać sobie trofeum z potwora które daje więcej premii expa za zabicie potwora lub człowieka. Ogólnie na ma co się szarpać i spokojnie grać, a jak chcesz szybkie punkty nauki to odwiedź wszystkie kamienie mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko. Czy da sie wygrac ten turniej w pasiflorze? O wysoka stawe zdaje sie nazywa sie misja. Mam silna talie nilfgardzka a za cholere nie moge pokonac tego 1 przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko. Czy da sie wygrac ten turniej w pasiflorze? O wysoka stawe zdaje sie nazywa sie misja. Mam silna talie nilfgardzka a za cholere nie moge pokonac tego 1 przeciwnika.

 

Nie da się. To jest misja w której zawsze się przegrywa.

 

:blink:

:biggrin:

 

Oczywiście żartuję. Da się. Twoja talia po prostu nie jest taka silna. albo Ty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pędzluje, palnę sobie zaraz w łeb. Postanowiłem wrócić do Wieśka i nadrobić pierwszy dodatek. Na dzień dobry 16GB patcha. Spoko. W połowie ściągania wywaliło błąd, przerwało ściąganie i.... pobiera od nowa, z estymowanym czasem 11h.

 

Serio?

 

SERIO?

 

Ktoś wie, czy w przypadku przerwania pobierania znowu będę zasysał od nowa? Zostawienie konsoli na noc z różnych względów nie wchodzi w grę, a nie chcę sie znowu jutro wpienić jak moja sobotnia kąpiel.

 

 

edit

 

Coś jest ewidentnie nie tak. Konsola w ogóle nie zapamiętuje statusu pobierania i za każdym razem zaczynam download od nowa. Przecież to jest chore. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wstrzymasz to wznawiasz w tym samym momencie, jak usuniesz to ściągasz od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie działa to tym razem :) Przetestowałem - po kilku % zapauzowałem pobieranie. Po jego ponowieniu albo ponownym restarcie konsoli, pobiera zupełnie od nowa. Pierwszy raz mi się zdarza taka sytuacja. I zaznaczam - nie usuwam, a jedynie wstrzymuję. Nie wiem co jest nie tak, ale jeśli znowu mi wszystko wysra w połowie to gry wyleci ode mnie szybciej niż do mnie wróciła, bo to jest jakiś żart.


Ludzie, to jest komedia. Znowu przerwało mi po ok 2GB ściągniętych... i ZNOWU pobiera mi od nowa. Do ku**wy nędzy, przecież w życiu to nie zagram, jeśli przy byle pierdole przerwie mi pobieranie i zacznie od nowa :/

 

Wie ktoś co się dzieje? Spotkał się ktoś z takim problemem? Mam PS4 od ponad roku i jeszcze z żadną aktualizacją nie było takich cyrków. 

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie pobiera od nowa, miałem tak przy Destiny niby przerwało przy 3GB, zaczęło od now i 3GB przed końcem pasek skoczył do 100%.

Masz miejsce na dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsca od zarąbani :) Oficjalnie ch*j mnie strzelił. Ten sam błąd, w tym samym miejscu. Pół dnia zmarnowane. Komunikat w spoilerze. 

 

zv7v45.jpg

 

W sieci znalazłem coś takiego:

 

http://community.us.playstation.com/t5/Consoles-Peripherals/Error-NW-31247-7-A-DNS-Server-Cannot-be-used/m-p/44045762#M72778

 

Ale g*wno to daje, bo już mam dokładnie takie ustawienia.

 

Zrestartowałem router, zobaczę czy to pomoże. 

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A upewnij się, że masz conajmniej 100GB wolnego miejsca na dysku.

PlayStation dziwnych rezerw dyskowych wymaga przy pobieraniu plików.

A tym, że pobiera "od nowa" nie przejmuj się, bo też może się okazać, że po 60% nagle pyknie 100.

Z tym też inżynierowie Sony wymyślili jakieś cuda. Status pobierania plików to wróżby z fusów. Łatka do Driveclub ważąca kilkanaście mega wyskoczyła mi jako pobieranie CAŁEJ gry. Konsola w uśpienie i po 3 minutach było zainstalowane.

 

DNSy ustaw googlowskie lub tepsy.

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ponad 300GB :) Po czwartej próbie oraz chwilowym wyłączeniu zarówno routera, jak i konsoli - zadziałało. Ustawiłem automatyczne pobieranie DNS, co jest zabawne, bo to właśnie ta opcja z reguły powodowała problemy. Przy czwartym razie konsola także "załapała" w końcu poprawny progres i zaczęła pobierać już określony procent z 8GB, a nie 17GB. 

 

W sumie cała reszta wpadła w godzinę, podobnie jak i Serca z Kamienia. Dzisiaj więc wracam :)

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wi-fi, ale nigdy wcześniej nie było takich cyrków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem przebrnąć przez patche i aktualizacje, ale aż miło patrzeć jak mapa znowu ugina się od nowych znaczników. Jest co robić :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie NG+. Czy wybierając tę opcję i wczytując save'a stracę go, czy będę mógł w razie czego w dowolnej chwili wrócić do swojej "starej" gry? Pytam, bo mam ochotę zacząć od nowa, ale też chciałbym pozostawić sobie zapisy na Krew i Wino. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie NG+. Czy wybierając tę opcję i wczytując save'a stracę go, czy będę mógł w razie czego w dowolnej chwili wrócić do swojej "starej" gry? Pytam, bo mam ochotę zacząć od nowa, ale też chciałbym pozostawić sobie zapisy na Krew i Wino. 

 

Nie wiem jak to jest, ale najprościej aktualnego save'a zgrać na usb, lub wrzucić do chmury.

Wtedy masz pewność, że go nie stracisz

chyba, że kot/pies zje Ci pendrive'a... i tutaj sugestia: zrób kilka backupów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie NG+. Czy wybierając tę opcję i wczytując save'a stracę go, czy będę mógł w razie czego w dowolnej chwili wrócić do swojej "starej" gry? Pytam, bo mam ochotę zacząć od nowa, ale też chciałbym pozostawić sobie zapisy na Krew i Wino. 

nie tracisz, chyba że sam go sobie nadpiszesz potem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×