Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no bez jaj. Wiadomo, że taka polityka irytuje, ale jeśli wszyscy inni tak robią (a mowa to o firmie, której celem jest zarabianie) to mnie to w ogóle nie dziwi. Tzn. nie popieram, ale też nie będę się oburzał.
Ubi, EA i cała reszta kasują na start 259-289 pln (o ile nie więcej). Wieśmak za 219 czy tam 210 pln będzie.
Do tego gra na dłuuugie godziny i po poprzednich tytułach można zakładać, że trzymająca poziom. Dadzą na start 16! darmowych DLC i dopiero potem 2 dodatki, które mają trwać łącznie ok. 30 h i kosztować w sumie 92 pln.

Z drugiej strony jest np. BF: Hardline i wersja z PS Store: 289 pln na dzień dobry plus ponad 200 pln Premium pełniący funkcję Season Passa.
To samo Assassiny. Dodatki na godzinę-dwie za 50 pln lub więcej.
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że te 16 dlc to typowa paplanina. To będą dodatki typu zrób Geraltowi nową brodę, abo coś podobnego.

Te dlc które mają mieć po kolei 20h i 10h to umówmy się - mogłyby być osobnemu tytułami. Na prawdę w dobie dzisiejszych gier nie narzekajmy. Te DLC to wybór, podstawka ma być świetna, więc może bez DLC się obejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma własne zdanie, mi się podoba polityka GTA, RDR czy Last of US

Wydajmy grę, załatajmy, gracze będą zadowoleni to weźmiemy się za dodatki

 

Wiesiek zapowiada się na olbrzymią grę więc na pewno nie uniknie błędów, szczerze wolałbym ale najpierw go wypaczowali a jak starczy czasu i energii to brali się za DLC

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek powiela paradoks dzisiejszych gier.

To, że będą płatne dla było do przewodzenia - śmieszne jest to, że miesiąc przed premierą gry znamy tytuły oraz ceny tych dodatków. (a nawet wstępna datę wydania)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ale jęczycie. tak źle i tak niedobrze :). skoro mają w planach spore DLC i wiedzą że je zrobią, to sobie to ogłaszają. co za różnica czy przed czy po premierze gry je ogłaszają jak i tak go jeszcze nie ma (teorie spiskowe że już je mają tylko okroili grę pominę, skoro przesuwali premierę to na pewno mieli czas na robienie DLC... taa). mają jakiś plan jak skończona gra wygląda (pod względem zawartości), taką grę wydają. a że jest to ogromny świat z potencjałem na wiele różnych historii to aż grzech nie zrobić na tym dodatków. tylko zrobienie tych dodatków to nie jest miły gest z ich strony tylko tysiące godzin pracy.

 

z tego co czytam to żale są o to że wiecie o dodatkach zanim gra wyszła. jakbyście o tym nie wiedzieli, dodatki i tak by robili i wypuścili, nic by to nie zmieniło. więc co, lepiej po prostu nie wiedzieć o tym? :). co innego jak wydają DLC równocześnie z grą co jest ewidentnym pokrojeniem gry na więcej kawałków, co innego jak mówią że po premierze będą pracować nad DLC które wyjdzie za pół roku czy kiedy tam ma wyjść. no i nikt wam tego DLC nie każe kupować jak wyjdzie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale że jak to panie Cwiru??

Przeca dowmgrade graficzny, przeca obsówa, przeca płatne DLC, przeca ruchajo!!

 

...a tak na poważnie, to PR i zarządzanie projektami to jedno a praca nad grą to drugie.

Przynajmniej mają jasno sprecyzowany plan którego się trzymają i wiemy o wszystkim z góry.

 

...a może wydaaaaaamy to DLC?? A może nie?? Sami nie wiemy.

 

Jasno i przejrzyście.

Gra wtedy i w tedy, DLC wtedy i w tedy, Season Pass tyle i tyle.

Kto zagra w Wieśka będzie wiedział czy płaci za dodatki czy nie. Znam ludzi dla których wiedza czy gra będzie miała DLC czy nie będzie jest znacząca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tragedii, jeżeli długości tych dlc się potwierdzą to będą dłuższe niż niejeden pełnoprawny tytuł. Wg obecnych standardów ofkoz. 

Mnie osobiście się hype na tą grę nie udzielił ale cieszę się, że taka produkcja powstaje w Polsce. Zagrać, zagram na pewno bo z tego co czytam to contentu będzie pełno a i uniwersum bardzo lubię  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W US store juz dostępna wersja z season passem ($76,49) jak i sam season pass ($24,99).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ale jęczycie. tak źle i tak niedobrze :). skoro mają w planach spore DLC i wiedzą że je zrobią, to sobie to ogłaszają. co za różnica czy przed czy po premierze gry je ogłaszają jak i tak go jeszcze nie ma (teorie spiskowe że już je mają tylko okroili grę pominę, skoro przesuwali premierę to na pewno mieli czas na robienie DLC... taa). mają jakiś plan jak skończona gra wygląda (pod względem zawartości), taką grę wydają. a że jest to ogromny świat z potencjałem na wiele różnych historii to aż grzech nie zrobić na tym dodatków. tylko zrobienie tych dodatków to nie jest miły gest z ich strony tylko tysiące godzin pracy.

 

z tego co czytam to żale są o to że wiecie o dodatkach zanim gra wyszła. jakbyście o tym nie wiedzieli, dodatki i tak by robili i wypuścili, nic by to nie zmieniło. więc co, lepiej po prostu nie wiedzieć o tym? :). co innego jak wydają DLC równocześnie z grą co jest ewidentnym pokrojeniem gry na więcej kawałków, co innego jak mówią że po premierze będą pracować nad DLC które wyjdzie za pół roku czy kiedy tam ma wyjść. no i nikt wam tego DLC nie każe kupować jak wyjdzie.

Wole jak mnie wybzykaja po cichu, niz swiadomie na dwa baty z obu stron :P Ale to ja, kazdy lubi inaczej :P A gre i tak kupie, jakiej polityki by nie stosowali. 

 

 

PS. Te darmowe dodatki to hłyt marketingowy aby pokazac jacy sa zajebiscie i inni chca kase a oni nie ... bijacz pliz .. 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po choelre mowic o dodatkach gdy gra jeszcze nie wyszla? Nie lubie tego typu zagrywek. DLC powinny byc niespodzianka i byc oglaszane dopiero jakis czas po premierze, inaczej czuje sie jak bym kupowal niepelny produkt wykastrowany o te wlasnie dodatki, ktore wiedzieli ze zrobia i pewnie mieli je gotowe za wczasu.

 

Gra juz jest na ewaluacji w Sony i MS wiec prace skonczone, zaczeli pewnie klepac dodatki to zapowiedzieli, nie widze problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda, to teraz robią patcha na premierę, a nie DLC

Wysłano z Nokia Lumia 920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC było i jest zmora poprzedniej generacji, a teraz do dlc doszły ukochane przez wszystkich patche, strach pomyśleć co będzie przy następnej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda, to teraz robią patcha na premierę, a nie DLC

Wysłano z Nokia Lumia 920

 

Jesli jakis bedzie to prawdopodobnie jest juz konczony, patche tez z 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem sie wysyla na ewaluacje do sony i ms.

Wyslano z Komputra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest sesone pass? Tak w ogóle preorder coś daje, czy taka sama zawartość po premierze?

Edytowane przez handy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No hype zaczyna mi się udzielać.. Trzeba chyba przeczytać sagę (wiem, wstyd :P). Już miałem zamawiać preorder na cdp.pl ale stwierdziłem że jednak 40 dni przed premierą to trochę wcześnie :biggrin: Może być mocarnie, cieszy mnie podejście cdp jeżeli chodzi o cenę dla polski. Podczas gdy normą jest 60$/60€ u nas jest te 10 euro mniej.

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wytrzymałem i zamówiłem, ale przynajmniej mi gra starczy na parę miechów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale... ale ale... downgrade...

 

Skumajcie ile ma tych zbroi w ekwipunku:

 

bvsiov.gif

Edytowane przez Bansai
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja Polska trailera:

 

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten ostatni zwiastun urwał szczenę rzadko to sie zdarza ale ładnie i nieszablonowo to pokazali-wampir mnie rozbawił zdrowo

Miałem brać w czerwcu po urlopie zeby sobie nie robić przerwy w graniu ale teraz nie wiem czy wytrzymam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"witaj wędrowcze, pier*dolniesz kielicha?" To jest właśnie ten klimat, a nie żadne "drink with me cocksucker".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem zwiastun bez kompresji i faktycznie grafika dupy nie urywa, wygląda jakoś tak "sterylnie" trochę dziwne wrażenie odniosłem. 

 

Ale dla mnie niema to żadnego znaczenia, kupiłbym ją nawet gdyby była zrobiona na silniku jedynki. Nikt inny poza Redami nie zrobi tak dorosłej gry, Bioware ze swoją Inkwizycją niech spie....

Takiego klimatu nie dostaniemy w żadnej innej produkcji. 

 

A jeśli ktoś czytał książkę to powinienem wiedzieć że Yennefer uwielbiała się kochać na wypchanym jednorożcu (nowy zwiastun), a kto nie czytał niech się wstydzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×