Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, takie szybkie pytanko. Prawdopodobnie dzisiaj przyjdzie mi gierka. Ile potrzebuję miejsca wolnego + ile GB tak +/- na aktualizacje? Póki co gra bez dodatków, sama podstawka. Przepraszam za takie pytanko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama gra na HD to jakieś 35gb ale patche to minimum 20bg.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś również problem z poszukiwaniami Z Dalekiego Ofiru? Bo w ostatniej, podziemnej kryjówce przeszukałem jedyną czerwoną skrzynię i nie dostałem schematu więc nie mogę skończyć zadania, a wymagany jest do trofika. Czy jest jakiś sposób by go ukończyć? Bo wątpię w kolejnego patcha, a jest to trochę irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku pojawi się w sprzedaży 30 sierpnia 2016 na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś możliwość sprawdzenia statystyk z gry, tzn. czas gry, etc.? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekwipunek/Postać (bodajże pod R2)

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak ktos czekal z samymi dodatkami na goty to się doczekał, zapisy nie są kompatybilne miedzy wersjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie osobna lista trofeów. Znajdą się maniacy którzy kupią dla kolejnej platyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po roku od premiery, gram sobie powolutku moje trzecie przejście i ta gra nadal mnie zaskakuje:

 

Pamiętam wałki robione tuż po premierze na krowach oraz małżach, więc spotkanie z przedstawicielem skarbówki naprawdę mnie ubawił :) Fajne jest też to, że CDPR się chciało dokładać takie rzeczy do rozgrywki.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 W dodatku Krew i Wino jest jedno zakończenie czy są jakieś alternatywne ? Bo jestem zaintrygowany swoim, ciekaw czy jest możliwe jakieś inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwa zakończenia

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, gumiś napisał:

Są dwa zakończenia

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

źle są trzy zakończenia...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/gra-narobila-mi-mnostwo-smrodu-i-gowna-sapkowski-obraza-chmielarza-graczy-i-fanow/

 

AS na panelu błysnął jak Macierewicz zwłaszcza w tym fragmencie, cytuję:

"Sapkowski podkreślił, że jakby chciał napisać sequel „Wiedźmina” (a to niewykluczone), to na pewno nie sugerowałby się tym, co było w grze, bo „cóż go to może obchodzić”. – Szczególnie, że nie wiesz, co było w grze – zauważyła prowadząca, na co autor odpowiedział:

Szczególnie, że nie wiem. Ale mogę zapytać. Znam parę osób, które w tę grę grało, ale niewiele takich osób znam, bo obracam się raczej wśród ludzi inteligentnych"

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bucowaty staruch z zaburzoną funkcją logicznego łączenia faktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sukces gry wywołuje u niego strasznie chamskie zachowanie, widocznie oddając prawa autorskie nie spodziewał się takiego sukcesu wyczuwam straszy ból dupy u pana Sapkowskiego, nie może pogodzić się z sukcesem kogoś innego, przykre to jest że zamiast wspierać swoich to ich krytykuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bardzo nieładnie się zachowuję Pan Sapkowski, trochę brak mu klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tym polconie, ale nie na tej jego prelekcji. I dobrze, bo bym go chyba wyśmiał. Z tej na której byłem, wyszedłem po jakiś 10 minutach, bo w tym czasie zdążył w 100% potwierdzić moje i kobity zdanie o nim- kawał buca i megalomana. Autografy zgarnąłem, bo przyznać mu trzeba, ze2 świat wykreował ciekawy, ale mnie jego książki trochę nudzą. Opowiadania fajne, ale główna saga trochę mnie męczyła.

Ale kumpel jest wielkim fanem i za autografy postawił flaszke (mineralnej oczywiscie), także chociaż tyle dobrego:p

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AS faktycznie troche odpływa. Ja rozumiem, ze mozna nie grac w gry, rozumiem, ze mozna gier nie lubić, zgadzam sie, ze bez sensu jest porównywanie książek do gier i ze gdyby nie Sapkowski to by cyfrowego wiedźmina po prostu nie bylo. Rozumiem, rowniez fakt, ze autor moze byc odrobine zazdrosny o sukces gier chociaz uwazam, ze ugrałby duzo wiecej gdyby sie tak histerycznie nie probowal od nich odcinać. Nie mialbym rowniez do niego zarzutów, gdyby sie po prostu zachowywał względem uniwersum, ktore sie troche rozrosło, neutralnie. Nie gram, nie interesuje mnie to, wiem, ze powstały gry na podstawie MOJEJ twórczości i ktos tam w nie gra, ale mnie gry w ogole nie interesują wiec sie nie wypowiadam. Ale pokazywanie na kazdym kroku jakie to gry z serii sa denne i jak to ludzie nie czytają jego książek bo myślą, ze sa na podstawie gier... serio? Zaklinanie rzeczywistosci jak to gry zaszkodziły mu w sprzedaży książki zakrawa juz w ogole o kuriozum, no chyba ma świadomość kiedy wiedźmin doczekał sie przekładu na język inny niz rosyjski. Tak swoja droga to ciekawy jestem czy pan Andrzej nie zostanie przypadkiem natchniony do napisania kolejnych przygód Geralta, co oczywiscie nie bedzie mialo zadnego zwiazku z gigantycznym sukcesem Dzikiego Gonu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie sprawa wygląda następująco: powiedzmy, że wbiję jakiś 50+ poziom na dodatkach. Chciałbym uruchomić później new game + z drogą ku zagładzie. Czy potwory się przescalują do mojego +/- 50 poziomu czy będą na ok. 30-35?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa sie nie zgadza, to teraz żal ;). Gdyby szły procenty ze sprzedaży na konto a nie do szklanki to by inaczej gdakał ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie ściągnięcia patcha 1.30 pojawia mi się komunikat, że nie mogę pobrać chociaż mam miejsce. Wiecie co może być powodem? Miałem tak przy poprzednim patch i dopiero odinstalowanie gry pozwoliło zainstalować patcha tylko, że wtedy ponownie wszytko było pobierane tj. około 17 gb. Ma ktoś pomysł?

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×