Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Spoiler

Misja uruchomi się w trakcie rozmowy z Triss podczas zadania Ostatnie przygotowania. Możesz od razu przenieść się z karczmy do czarodziejki albo powiedzieć, że musisz jeszcze się przygotować. Kiedy będziesz gotów udaj się do Triss czekającej przy fontannie (Mapa #1) na północy miasta.

 

źródło eurogamer.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ta misja o której mówisz to jest Teraz albo nigdy jak Triss pomaga w ucieczce. Potem Dijkstra chce zebys odwiedzil go w tej knajpie gdzie powie ci o zamachu i znalezieniu szewca i to jest Spisek. Ostatnia misja do rozpoczęcia zamachu to Najciemniej jest pod latarnia i kiedy ta misja się zaczyna? 

Edytowane przez krzyzak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj jeszcze raz co Ci kolega wyżej napisał, a jak nie chcesz, to wejdź tu http://www.eurogamer.pl/articles/2015-06-16-wiedzmin-3-akt-iii-najciemniej-jest-pod-latarnia

Poczytaj uważnie, zwłaszcza końcówkę.

Wszystko zależy od tego jak postąpisz z Dijkstrą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moj blad, myslalem ze chodzi o ta fontanne z tego przyjecia maskowego:P A zadanie osatanie przygotowania to jest to gdzie zbiera wszystkich do Kear Morhen do walki z dzikim gonem? Kurde juz tego nie pamiętam a nie chce pominac tego zadania :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do gry po dłuższej przerwie i chce skończyć fabule + wątki poboczne.
Jestem juz po misjach w Kaer Morhen, teraz wziąłem się za zadania poboczne. Poziom mojej postaci to 23. Wykonuje te poboczne zadania i dostaje jakieś śmieszne punkty doświadczenia, typu „4” za wykonanie całego zadania. Pamietam, że tak napewno nie było, przecież w takim tempie to ja w życiu nigdy nie wbije wyższego poziomu. Czytałem, że może to zależeć od poziomu misji względem poziomu postaci. Przykładowo jak zadanie wymaga 17 poziomu to dostaniemy tych punktów mniej, jeżeli 22 poziom to więcej itd. Ale czy to możliwe, żebym za zrobienie jednego zadania pobocznego dla poziomu 20, grając postacią z poziomem 23, dostał jakieś 7 punktów doświadczenia? Kurde, wydawało mi się, że tak nie było, przed moją pauzą od gry.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociesze cie, zawsze byl z tym problem. Od kiedy gra wyszla. Mieli to naprawic i podobno z jakims patchem naprawili, ale ja różnicy nie widzialem. Ja zawsze robilem na odwrót, i teraz tez tak robie. Najpier robie wszystko poboczne a potem fabule:) Ale efekt jesr ten sam. Jak masz wiekszy poziom niz wymagany do misji to dosyaniesz 4 punkty:) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pociesze cie, zawsze byl z tym problem. Od kiedy gra wyszla. Mieli to naprawic i podobno z jakims patchem naprawili, ale ja różnicy nie widzialem. Ja zawsze robilem na odwrót, i teraz tez tak robie. Najpier robie wszystko poboczne a potem fabule:) Ale efekt jesr ten sam. Jak masz wiekszy poziom niz wymagany do misji to dosyaniesz 4 punkty:) 


Aha... to mnie pocieszyłeś

Jak grałem pół roku temu to napewno nie miałem z tym problemu. Międzyczasie wyszedł patch, więc w moim przypadku być może coś zespuł. Zrobię tak jak mówisz, najpierw poboczne, potem zajmę się wątkiem głównym.

Ale mimo wszystko, ta gra mimo kilku błędów (wczoraj Geraltem na bagnach wpadłem do dziury, z której nie mogłem wyjść) jest przepiękna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku (z tego co pamietam) wystarczy zapisac gre w wczytac, wtedy po wgraniu bedzie stal kolo dziury :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Oranje napisał:

Wróciłem do gry po dłuższej przerwie i chce skończyć fabule + wątki poboczne.
Jestem juz po misjach w Kaer Morhen, teraz wziąłem się za zadania poboczne. Poziom mojej postaci to 23. Wykonuje te poboczne zadania i dostaje jakieś śmieszne punkty doświadczenia, typu „4” za wykonanie całego zadania. Pamietam, że tak napewno nie było, przecież w takim tempie to ja w życiu nigdy nie wbije wyższego poziomu. Czytałem, że może to zależeć od poziomu misji względem poziomu postaci. Przykładowo jak zadanie wymaga 17 poziomu to dostaniemy tych punktów mniej, jeżeli 22 poziom to więcej itd. Ale czy to możliwe, żebym za zrobienie jednego zadania pobocznego dla poziomu 20, grając postacią z poziomem 23, dostał jakieś 7 punktów doświadczenia? Kurde, wydawało mi się, że tak nie było, przed moją pauzą od gry.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Z expem byl problem, ale na samym poczatku. Juz dawno został załatany. Ogolnie zasada dziala tak, ze misje do 5 albo 6 (nie pamietam dokladnie) poziomów nizej niz lvl postaci naliczają punkty normalnie. Natomiast jezeli roznica pomiędzy lvl postaci a poziomem zadania jest wieksza, dostajemy znacznie mniej punktów. Ja starałem sie robic zadania w, ktore mieściły sie w tych granicach, od najniższego poziomu zadania w gore. Bez znaczenia czy byly to zadania z wątku głównego czy poboczne czy tez zlecenia. Za zadania z wątku głównego dostaje sie najwiecej doświadczenia, wiec posuwając fabule za bardzo do przodu latwo sie przelevelowac i potem za poboczne dostajemy po kilka punktów. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z expem byl problem, ale na samym poczatku. Juz dawno został załatany. Ogolnie zasada dziala tak, ze misje do 5 albo 6 (nie pamietam dokladnie) poziomów nizej niz lvl postaci naliczają punkty normalnie. Natomiast jezeli roznica pomiędzy lvl postaci a poziomem zadania jest wieksza, dostajemy znacznie mniej punktów. Ja starałem sie robic zadania w, ktore mieściły sie w tych granicach, od najniższego poziomu zadania w gore. Bez znaczenia czy byly to zadania z wątku głównego czy poboczne czy tez zlecenia. Za zadania z wątku głównego dostaje sie najwiecej doświadczenia, wiec posuwając fabule za bardzo do przodu latwo sie przelevelowac i potem za poboczne dostajemy po kilka punktów. 


Jak będę robił dzisiaj questy poboczne to dam znać.

Z tym głównym wątkiem właśnie chce przystopować, bo mnie niesamowicie wkręcił, tak że zrobiłem kilka zadań pod rząd.

Zamówiłem oba dodatki, bo już teraz wiem, że chce spędzić przy tej grze jak najwiecej czasu. Najpierw skończę główny wątek z zadaniami pobocznymi, potem zabiorę się za dodatku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko najpierw bierz się za zadania poboczne, bo później niektórych zrobić już nie będziesz mógł, ale gra Cię poinformuję w stosownym momencie o tym.

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Mam pytanko :)

 

Czy ktoś dysponuje save'em z końca gry i chciałby się podzielić ? Już mówię o co chodzi. Postanowiłem w końcu ruszyć dodatki ale nie widzi mi się granie bez "jakiegoś lepszego" ekwipunku. 

 

Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sejwy, podobnie jak w grach na PS3, przypisane są do konta. Wprawdzie na PS3 można to ominąć ale nie wiem czy da się zrobić tak samo na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej czyjegoś sejwa nie ruszysz na swoim koncie. Konsola go nie zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, wawrzyk napisał:

Witam wszystkich

 

Mam pytanko :)

 

Czy ktoś dysponuje save'em z końca gry i chciałby się podzielić ? Już mówię o co chodzi. Postanowiłem w końcu ruszyć dodatki ale nie widzi mi się granie bez "jakiegoś lepszego" ekwipunku. 

 

Z góry dziękuję :)

Raczej nie da rady. Nie masz żadnego swojego sejwa? Bo nie do końca rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zeby zabic Radowida w misji zamachowiec Keira musi zginac? Bo tak wyczytalem na necie. Bo u mnie ona zyja. I kiedy ta misja dokladnie sie zacznie? Po zabiciu Imleritha? Bo juz sie pogubilem:(

Edytowane przez krzyzak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odpaliłem na pro po aktualizacji. Kurcze jest dobrze, szczerze to widać już to na full HD TV i to skalowanie z 4k do fullhd robi robotę. W ogóle wydaje mi się, że gra zyskała na cieniowaniu bo ogólnie wygląda lepiej.

Ogólnie dziś chciałem odpalić W3 by zabrać się za drugi dodatek i tu małe smutne wieści ze świata wiedźmina do mnie dotarły otóż kiedyś jak zmieniałem PS4 na Pro nie skopiowałem najświeższych save i postęp z przejścia pierwszego dlc poszedł... Ostatni save z chmury mam z przed rozpoczęcia pierwszego dodatku - wow!

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gurwa już jest, widzę że Redzi się nie dupca w tańcu :zygmunt:

 

Trza sprawdzić chociaż chwilę, a niedługo po raz kolejny przeżyć ta przygodę jeszcze raz od początku do końca :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem porównania i aż mnie konsolowe serce rozbolało. 

Ps4 pro bieda

XOX lepiej

PC różnica generacji. 

 

Można sprzedawac telefon za 5000, laptop za 60000 a najlepsza konsola ever za 2100. Ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz odpaliłem Wiesława na KOX-sie, muszę przyznać że sporo się pozmieniało, już nawet pomijając ten wczorajszy pacz.

Wszystko wygląda jakby lepiej, cienie, tekstury oświetlenie, choć tutaj pewnie robotę robi HDR. Natomiast z tym trybem 4K, hmm no nie wiem ja różnicy nie zauważyłem między FHD, może trochę za mało spędziłem z grą, trochę tylko pobiegałem tu i ówdzie. Natomiast te 60 FPS w zwykłym trybie plus HDR, kurcze ale to robi robotę :obama:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×