Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skończyłem Wieśka 2 na XOX..............kurda ale ta gra jest zajebista i teraz mi wstyd że nie dotknołem jej na X360 jak wyszła:down:Ale może to i dobrze bo pograłem teraz z łatką na 4K i gra wygląda naprawdę dobrze.No cóż jedno się kończy a inne zaczyna więc czas wrócić do Wieśka 3 i przestawić się na inne sterowanie i jechać dalej bo do końca jeszcze daleko a i 2 dodatki czekają..........a jeszcze jakiś czas temu omijałem takie gry szerokim łukiem i tylko FPS oraz wyścigi.Człowiek uczy się całe życie:good:

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, MrArt-PL napisał:

Właśnie skończyłem Wieśka 2 na XOX..............kurda ale ta gra jest zajebista i teraz mi wstyd że nie dotknołem jej na X360 jak wyszła:down:Ale może to i dobrze bo pograłem teraz z łatką na 4K i gra wygląda naprawdę dobrze.No cóż jedno się kończy a inne zaczyna więc czas wrócić do Wieśka 3 i przestawić się na inne sterowanie i jechać dalej bo do końca jeszcze daleko a i 2 dodatki czekają..........a jeszcze jakiś czas temu omijałem takie gry szerokim łukiem i tylko FPS oraz wyścigi.Człowiek uczy się całe życie:good:

Zaraz zaraz grales w W3 zrobiles przerwe na W2 i wracasz do W3? No to zes pocisnal. 

Ja od jedynki to dobilem sie bolesnie ale bede chcial po ukonczeniu 3ki dac jej jeszcze jedna szanse. Potem zabiore sie za 2ke a potem zaimportuje save z wyborami i zaczne ponownie trojke. 

Taki plan choc jesli go zrealizuje to nic poza wieskiem w tym roku nie ogram. A tak serio ostanio cos mi z graniem nie po drodze ale mam nadzieje ze jak wroce do W3 przerwanego po 90h to znow sie pieknie wkrece :) dokoncze, ogram dodatki i wtedy sie zobaczy co dalej. 

:)

milego grania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, MagEllan napisał:

Zaraz zaraz grales w W3 zrobiles przerwe na W2 i wracasz do W3? No to zes pocisnal. 

Ja od jedynki to dobilem sie bolesnie ale bede chcial po ukonczeniu 3ki dac jej jeszcze jedna szanse. Potem zabiore sie za 2ke a potem zaimportuje save z wyborami i zaczne ponownie trojke. 

Taki plan choc jesli go zrealizuje to nic poza wieskiem w tym roku nie ogram. A tak serio ostanio cos mi z graniem nie po drodze ale mam nadzieje ze jak wroce do W3 przerwanego po 90h to znow sie pieknie wkrece :) dokoncze, ogram dodatki i wtedy sie zobaczy co dalej. 

:)

milego grania

Dokładnie tak zrobiłem.........dobiłem do 20 poziomu w W3 i popłynołem szukać Ciri u wikingów.Tam mnie olśniło i pomyślałem że zagram w W2 bo nie znałem tej historii.Udało się kupić W2 w wersji rozszerzonej za parę złoty i tak mnie wciągneła że nie wróciłem już do trójki dopóki nie zobaczyłem napisów końcowych-zajebista gierka.Czy wiedzmin jedynka też była na konsole czy tylko na pc????

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba a raczej na pewno tylko PC.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, MrArt-PL napisał:

Czy wiedzmin jedynka też była na konsole czy tylko na pc????

Tylko PC ale odpalisz to na byle lapku z jakakolwiek nawej najslabsza dedykowana karta, bez niej pewnie tez dasz rade. 

Sterowanie tylko K+M, rozdzialka ograniczona do 1440x900 (16:10), no i gra nie skaluje sie najlepiej w gore (niewazne czy gt630m czy gtx970m na obu lapkach mialem przycinki - co ciekawe glownie w cut scenkach, sama gra byla plynna). 

Sterowanie tez bez szalu a walka mysza mnie odrzucila 4ry razy, ale moze zepne poslady i gre ukoncze. Grafika widac ze juz leciwa ale mnie przynajmniej nie odrzucila.

Co do W2 - pewnie przy enhanced musieli troche popracowac, ale na PC byla opcja uber samplingu (a wiec odpalenie gry wyzszej rozdzialce i skalowanie w dol (kosztowna jesli chodzi o wydajnosc ale dobra metoda AA). Niestety po jej wlaczeniu moj gtx970m wywalil sie na cycki jesli chodzi o wydajnosc, ale mogli tego zgrabnie uzyc do wlasnie edycji z wyzsza rozdzialka na XOX. 

No to zatrzymales sie wczesniej nizli ja ja juz Skellige ogarnalem i przeszedlem do kolejnego rozdzialu historii po czym zaliczylem przerwe. Bez spoilerow czeka Ciebie sporo dobrego - tak wiem oczywista oczywistosc. 

milego grania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dwójeczkę podciągnęli pod x enhanced wiec wyglada na prawdę znakomicie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde tak sobie tu piszecie, że chyba spróbuję się wziąć za tą dwójkę. Zobaczymy czy mi podejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Sithman napisał:

Kurde tak sobie tu piszecie, że chyba spróbuję się wziąć za tą dwójkę. Zobaczymy czy mi podejdzie.

Jak wyrwiesz za grosze to ryzyko male nawet jesli miala by nie podejsc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, MagEllan napisał:

Jak wyrwiesz za grosze to ryzyko male nawet jesli miala by nie podejsc :)

Nie mam co wyrywać, kiedyś dawali za darmo na XO i tak sobie wisi do pobrania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ile kosztuje 2jka na xo?
Dziwne ale nie potrafię znaleźć W2 w sklepie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Sithman napisał:

Nie mam co wyrywać, kiedyś dawali za darmo na XO i tak sobie wisi do pobrania :)

w panie jak masz to mozesz sprawdzic :)

ryzyko finansowe zadne :D

13 minut temu, Kolos28 napisał:

Dziwne ale nie potrafię znaleźć W2 w sklepie emoji85.png

glupia sprawa panie (choc zaznaczam ja ze sklepem od MS mam nie podrodze) szukalem w necie w US to jest 20$ wybralem potem strone polska i dostalem 404 nie znaleziono gry. Czyzby gre usuneli z polskiego sklepu? 

Wszystko z poziomu przeglarki. Jesli chodzi o cyfre. 

u cedepu masz pudlko za 55pln.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Kolos28 napisał:

Dziwne ale nie potrafię znaleźć W2 w sklepie emoji85.png

Wpisz w sklepie The Witcher 2  - całą nazwę. Mi dopiero wtedy znalazło.

Przez stronę MS znalazłem już też. Cena 99zł https://marketplace.xbox.com/pl-PL/product/The-Witcher-2/66acd000-77fe-1000-9115-d8024e4d0855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale patrzycie w sklepie dla 360?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, CePeeN napisał:

Ale patrzycie w sklepie dla 360?

Tak, we wstecznej też nie pokazywało. Dopiero po wpisaniu pełnego tytułu w wyszukiwarce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi