Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Vader satanistyczny? Nie pomyliło ci się z Behemothem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay będzie jutro;) po ładnych majowkach redzi uraczą nas gameplayem z konsol;)

Oby, oby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay będzie jutro;) po ładnych majowkach redzi uraczą nas gameplayem z konsol;)

Można link do źródła? Tyle było tych zapewnień, że ciężko uwierzyć, że jutro się pojawi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można link do źródła? Tyle było tych zapewnień, że ciężko uwierzyć, że jutro się pojawi ;)

 

Trzymaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie róbmy zbędnego offtopu, żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo wierzyć w co chce. Nie ma powodu żeby naśmiewać się z czyichś przekonań. Szanujmy się na wzajem.

Za przeproszeniem gó*no prawda ale nie mam siły się rozwodzić jak bardzo w życiu dostałem w du*ę od pseudo Katoli i Moherów.

 

Ale boli was fakt że do poprzednich części muzę napisał satanistyczny zespół. A ja się zapytałem jak jest z tą częścią. Dlatego zostałem zwyzywany? Czyli jakbym spytał czy muzykę napisał niemiecki zespół to jestem rasistą? Dobra spoko ale poziom odpowiedzi sięgnął dna więc, dziękuje bardzo.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Jak coś podsłyszałeś na mszy to doucz się zanim puścisz to dalej, proszę.

 

http://witcher.wikia.com/wiki/The_Witcher_soundtrack

Muzykę do Wiedźmina skomponował Adam Skorupa.

 

http://witcher.wikia.com/wiki/The_Witcher_2_soundtrack

Muzykę do Wiedźmina 2 skomponowali Adam Skorupa i Krzysztof Wierzynkiewicz

 

http://www.eska.pl/news/wiedzmin_3_dziki_gon_-_muzyka_w_wykonaniu_polskiego_zespolu_percival_schuttenbach_video/91176

Muzykę do Wiedźmina 3 skomponowali Marcin Przybyłowicz i zespół Percival Schuttenbach

 

Zespół Vader nagrał teledysk do płyty inspirowanej muzyką z gry:

"Sword of the Witcher" Wiedźmin: muzyka inspirowana grą

 

Mości @HanDy, możesz grać w Wiedźmina spokojnie.

MUZYKA INSPIROWANA GRĄ a nie Ścieżką dźwiękowa z gry !! !! To jest OGROMNA różnica. Poza tym od kiedy Vader jest zespołem satanistycznym? 

"...bo każdy metal to szatan." ... ... ... ... ... "każdy Polak to złodziej" a "każdy Żyd ma kamienice (liczba mnoga) i tylko myśli jak Cię okraść" (tak, to jest sarkazm żeby nikt nie pomyślał że ja tak na poważnie)

Jeżeli w grze pomimo Twoich przekonań (jakiś czas temu pamiętam że miałeś problem z tyłkiem w czyimś avatarze) nie przeszkadza Ci seks z ludźmi i potworami, przemoc, okultyzm, wulgaryzmy i nie wiadomo jeszcze co jeszcze, to muzyka nawet jeżeli by była grana przez tak zwanych satanistów byłaby najmniejszym zmartwieniem. ...nadal uważam że Twój post wionie dewocją i hipokryzją. 

 

...o ile w ogóle rozumiesz pojęcie satanizmu. 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Satanizm

 

Nie jestem katolikiem (satanistą też nie jestem), jestem muzykiem, jak czytam takie pierdy o satanistycznych zespołach to mam ochotę sobie w łeb strzelić. 

 

Poza tym żyjemy w wolnym kraju, na forum mogą być sataniści (przy okazji Świadkowie Jehowy, Izraelici, Arabowie, HIndusi, czy kokolwiek inny) i mogłeś ich swoim postem śmiertelnie obrazić (teraz trzeba ofiarę z koguta czy z kota złożyć). :P

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo jeszcze będziecie ciągnąć ten idiotyczny temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo jeszcze będziecie ciągnąć ten idiotyczny temat?

Spytaj się pana maćka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kwestia muzyki (mam nadzieję) jest wyjaśniona, to może by tak poczekać na realne materiały z PS4?

 

Kolejny temat do tymczasowego zamknięcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kwestia muzyki (mam nadzieję) jest wyjaśniona, to może by tak poczekać na realne materiały z PS4?

 

Kolejny temat do tymczasowego zamknięcia?

Nie proszę, już kończę offtop!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja tylko pytałem kto napisał muzykę, wy dołożyliście całą ideologię. SephiroT dzięki za odpowiedź, tego szukałem. Szkoda że tak mało sympatycznie no ale trudno, przepraszam jeśli moim pytaniem kogoś obraziłem.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można link do źródła? Tyle było tych zapewnień, że ciężko uwierzyć, że jutro się pojawi ;)

Nie bedzie szatan porwał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sam to na siebie sprowadziles piszac

 

 

 Do trailera napisał zespół satanistyczny, mam nadzieję że do gry już nie.

Czego sie spodziewales? To nie forum Naswietszej Marii Panny, ani temat o nawracaniu, tylko o Wiedzminie ktory ocieka poganstwem.

 

Bez zlosliwosci - zastanow sie, czy chcesz w to grac skoro przeszkadza Ci nawet kapela ktora robila muzyke do trailera.. Poczytaj o religiach i wyznaniach miedzy innymi w Wiedzminie ... mozesz tego nie zniesc.

http://www.witchersite.pl/wierzenia-i-tradycje-nordlingow.html

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez tą dyskusję o OST chyba kupię Wiedźmina chociaż tego nie planowałem. Chciałoby się aż rzec ...

159d71aebe687242b8446c0c1017f8c4.jpg

;)

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

zyn2isetuqxm.jpglquoa5fuycm6.jpg

 

Wejście do Morii biggrin.png

 

Oraz filmik w dobrej jakości jak na YT

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co? gdzie ten gameplay z ps4? 

Na facebookowym profilu PlayStation Polska cały czas odpisują, że wkrótce ;). Z tego co napisali to raczej na pewno nie dzisiaj i prawdopodobnie jutro też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że ile zajmuje nagranie rozgrywki na PC i podstawienie interfejsu żeby wyglądała jak na konsoli?.

 

Capcom też tego nie zrobił od tak sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do redow bezpośrednio trzeba napisac;) albo zapili i spia jeszcze po majowkach;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do redow bezpośrednio trzeba napisac;) albo zapili i spia jeszcze po majowkach;)

Jakich REDów?? Ekipa PlayStation była u nich, zrobili materiał, teraz jak to sobie poskładają i co z tym zrobią REDom nic do tego. 

Redzi są w najgorszej sytuacji bo ani nic napisać, ani nic powiedzieć, ani umyć rąk itp. itd.

Zbierają cały shitstorm a Sony zrobi co chce i kiedy chce. 

 

Zostaje nam spokojnie czekać na materiały i ewentualnie kupić grę po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie śpią przedłużają ile sie da póki nie ma jeszcze gownoburzy to nic pokazywać nie bedą z konsoli

Za to milion newsow codziennie z PC

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakich REDów?? Ekipa PlayStation była u nich, zrobili materiał, teraz jak to sobie poskładają i co z tym zrobią REDom nic do tego. 

Redzi są w najgorszej sytuacji bo ani nic napisać, ani nic powiedzieć, ani umyć rąk itp. itd.

Zbierają cały shitstorm a Sony zrobi co chce i kiedy chce. 

 

Zostaje nam spokojnie czekać na materiały i ewentualnie kupić grę po premierze.

A jeszcze dziś na tweeterze Sony zapiskało "Podajemy listę konsol na których Wiedźmin 3 będzie działać w 1080p." I oczywiście zdjęcie ps4. Niby śmieszne, ale jak się zaraz okaże, że na ps4 są dropy a na xone nie, to się dopiero zacznie shitstorm :). Sami prowokują.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejj ejj oni mówią że "gra idzie w 1080p na Ps4" nie mówią że "gra chodzi płynnie w 1080p na Ps4" a to już dwie różne rzeczy.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się spatchuje, patch wszystkiemu zaradzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze xone pójdzie 720 Wiesiek ale faktycznie różnica będzie 10 procentową a gra może działać stabilnie i płynnie nic pozostaje czekać na gameplay od PlayStation polska choć nie wiem co oni tam robią ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×