Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Tak teoretycznie. Jak myślicie, czy JAKBY W3 okazał się wielkim hitem, to CDPR wpadłoby na pomysł odgrzać stare kotlety i zrobić remastering np: W2 na PS4? W końcu teraz jest moda na "odświeżanie" staroci. Ja bym chętnie coś takiego zakupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że wyciągnąłem w sumie większych w porównaniu do Red'sów...w końcu wydali tylko tak na serio dwie gry i dwie dopiero robią następnym razem wezme mniejsze studia i osobistości do porównań...

 

Poza tym Natsu nie napinaj się tak...z góry starasz się narzucić wszystkim swój punkt widzenia a kto go nie chce przyjąć to niech dorośnie i jest ble ble fuj fuj...Oby Ci te klapki z oczu spadły zamiast mnie z okna :) i żebyś w końcu spojrzał na W3 zdrowym okiem a nie przez różowe okulary...

 

Jak już mówiłem...wielu obiecywało złote góry a ostatecznie dostawaliśmy tylko masę żwiru albo ledwo wzniesienie...

 

Poza tym porównywanie FPS'ów do RPG raczej jest słabe...z racji że FPSy stoją tylko sieką i parciem do przodu a RPG, fabułą i światem...to tak samo jakbyś powiedział że Nier to GOTY i żadna Fifa, Niera nie przebije...ogarnijmy się troche...

 

A tak i już nawet nie odpowiadajcie mi na ten post tylko przeczytajcie spoilerbox i nie piszcie na wiatr :)

 

A teraz na serio sobie idę bo widzę że jak ktoś tutaj ma inne zdanie niż och i ach to niektórym mogą gacie z napięcia pęknąć :) <bye>

 

Bez obrazy dla nikogo...po prostu taka tutaj atmosfera...dokładnie jak w niektórych innych tematach, gdzie nie można mieć innego zdania  :)

 

Już trzy razy miałeś iść. Zmień Nick na bumerang.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zwiastun obejrzany w cywilizowanych warunkach. Bez zbędnego przesadyzmu napiszę, że jest to bez wątpienia najlepszy zwiastun związany z serią o Wiedźminie i patrząc po mnie, a także po tym co się dzieje w sieci, skutecznie podgrzał atmosferę wokół tej gry...dodając do tego jeszcze genialny wręcz dubbing w wersji polskiej i pierwszy raz w życiu czuje, że brzmi on lepiej od wersji angielskiej - czegoś takiego jeszcze w nie słyszałem. Jednym słowem - kawał dobrej roboty Panie Bagiński :) No i kultowy wręcz tekst "zabijam potwory"...to dobrze rokuje w kwestii utrzymania wierności do świata wykreowanego w książkach przez Sapkowskiego.

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W2 na PS4? W końcu teraz jest moda na "odświeżanie" staroci. Ja bym chętnie coś takiego zakupił.

 

Tylko że ten "staroć" wygląda lepiej niż tytuły z PS4 i musieliby go raczej "odświeżyć" w drugą stronę aby mógł ukazać się na tej platformie  ;)  

 

Co do zwiastuna W3 - jest po prostu fenomenalny, to są dokładnie moje klimaty i czekam z niecierpliwością na więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne info od Redów: "We are extremely excited to announce that Charles Dance, the British actor and screenwriter best known for his roles in Alien 3, The Last Action Hero and Game of Thrones, will voice Emperor Emhyr var Emreis in The Witcher 3." Widać, że zatrudniają śmietankę aktorów ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym polskim dubbie to chyba Żmijewskiego słychać, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym polskim dubbie to chyba Żmijewskiego słychać, tak?

Jeśli chodzi Ci o głos Geralta, to jego odtwórcą (jak zwykle) jest Jacek Rozenek (ten od Perfekcyjnej Pani Domu :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za trailer należą się brawa! bardzo poważny i artystyczny, ostatnio takie wrażenie na mnie zrobił z AC Revelation, ... ale tamten miał animacje postaci jak film, a tu widać że Bagiński pozostaje przy starej szkole, jest wrażenie kukiełek, że to nie jest idealny motion capture .. cholernie klimatyczna i ponura scenografia, jak z obrazów, wogóle jaka tu jest plastyka i desing postaci, zbroje, oręż - bez przesady jak w innych fantasty produkcjach, kolczuga, kaptur, czuć średniowiecze... Udzwiękowienie, zarówno głosy lektorów jak i muzyka coś pięknego, a wersja polska bije na łeb ang, swietna narracja, czuć poważny nastrój, widać że CD RED robią grę której bliżej książce, z moralnymi dylematami. Mam nadizeje że na zbliżających się targach pokażą dłuższa wersję trailera i jakis konkretny gameplay, ale na dzień dzisiejszy Wiedźmin 3 i MGS5 to dla mnie najbardziej wyczekiwane gry nowej generacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne info od Redów: "We are extremely excited to announce that Charles Dance, the British actor and screenwriter best known for his roles in Alien 3, The Last Action Hero and Game of Thrones, will voice Emperor Emhyr var Emreis in The Witcher 3." Widać, że zatrudniają śmietankę aktorów ;)

I bardzo fajnie, jestem fanem Dance'a od czasu Alien3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CD RED będzie mialo jakąś konferencje? czy tylko wiedzmina pokaza na stoisku? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pstore pewnie nie :D

Gra zapowiada się epic. Szkoda, że nie będzie na ps3 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pstore pewnie nie :biggrin:

Gra zapowiada się epic. Szkoda, że nie będzie na ps3 :/

 

Jak nie będzie po polsku, to kij im w oko.  Swoją drogą dobrze, że nie ma na ps3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie polska wersja? :biggrin:

Na 99,9% będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ibsz6wPRsNGBpw.gif

 

iFNC1x1LYzbvS.gif

 

ibiFkWWS0kqPXW.gif

 

ile7quAlToCT7.gif

 

Urywki z gameplaya.

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć to w w takiej jakości jak filmik ostatnie filmiki z DriveCluba, w jedynkę osobiście co prawda nie grałem ale dwójka była niesamowita po każdym względem. Wiadomo że chłopaki z CDP-Red weszli do ekstraklasy ale teraz trzeba potwierdzić formę i zacząć wyznaczać kierunki dla gatunku i wszystko wskazuje że przy trójce tak będzie. No i do tego radocha jeszcze większa bo to "nasze" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy gif masakryczny, jak to wygląda! Czekam na pełny trailer, może ujawnią datę premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy gif

 

LKW7kFv.gif

 

Edytowane przez drk2
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×