Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Absolutną pewność dadzą ci opinie pre-orederowców jak gra pójdzie w świat. Wiadomo, że nigdy nic nie jest pewne. Zawsze możesz poczekać tydzień. Póki co jaramy się.  ;)  :biggrin:

 

Tak z Destiny też wtopiłem.  :P

 

Wiesz co też tak niby wtopiłem z Destiny.. Ale kurcze gra trochę droższa (limitowana edycja) dała mi około 40 razy więcej rozgrywki jak było to przy The Order 1886 (gdzie kampania trwała jak dla mnie 7h + 2 h na platyne).

 

Co do wiedźmina zrobiłem preorder na euro (spodobał mi się steelbook) i mam nadzieję, że będzie w dniu premiery, bo 2 tygodnie urlopu już zarezerwowane na tą, że okazję :P

Nie mogę się doczekać premiery. Tutaj tyle filmików z Wiedźmina, a ja sam nie wiem czy oglądać i "psuć sobie zabawę" czy jednak obejrzeć.... Cały czas jednak powstrzymuję się i nie oglądam.. Czekam na ten moment kiedy w mojej konsoli ta płyta się rozkręci i sam będę mógł doznać tych wspaniałych doznań..

 

Ps. Przepraszam, napaliłem się na tą grę...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy osobniki o nicku ArkA Maska xD tak ten urywek jest moim zdaniem najlepszy z calego podkładu. Na Youtube jest nagrany fajny filmik w którym jest około 1:16 godzinny filmik gdzie jest 33 utwory. Ogólnie wypas.

Sorry za skład nie itp Ale po grubszych urodzinach jestem i T9 wiele ratuje xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin wyglada na hit i sadze ze lekko 90% na meta ;) ale czy tak będzie? trzymam kciuki.

Spokojnie dokoncze sobie BB i dopiero dziabne uzywke, bo tak jest juz z wielkimi hitami - sprzedanych kopii jest bardzo duzo i bardzo szybko tanieja. Sam nie mam już parcie na granie na premiery, hype fajna rzecz, ale nie cieszy jak kiedys za bajtla.

 

Najbardziej martwi mnie to, że teraz będzie Wiedźminek, a potem do 1 września (MGS) nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Leci stream z PS4

 

http://www.twitch.tv/maskedgamercallv9

 

oraz lepsza jakosc na YT koles wrzuca.. pewnie niedlugo znikna z sieci

 

https://www.youtube.com/watch?v=OILIERc-pWo


Zapytalem go jak Wiesiek wypada w porownaniu do Dragon Age .. stwierdzil ze nie ma porownania w zadnym aspekcie, Wiedzmin wypada znacznie lepiej ;)


Koles poleca sledzenie swojego twittera, jako ze bany beda lacialy na Twitchu i YT bez przerwy.. ;)

 

https://twitter.com/troll_laughters

Edytowane przez czacha79
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co też tak niby wtopiłem z Destiny.. Ale kurcze gra trochę droższa (limitowana edycja) dała mi około 40 razy więcej rozgrywki jak było to przy The Order 1886 (gdzie kampania trwała jak dla mnie 7h + 2 h na platyne).

 

Co do wiedźmina zrobiłem preorder na euro (spodobał mi się steelbook) i mam nadzieję, że będzie w dniu premiery, bo 2 tygodnie urlopu już zarezerwowane na tą, że okazję :P

Nie mogę się doczekać premiery. Tutaj tyle filmików z Wiedźmina, a ja sam nie wiem czy oglądać i "psuć sobie zabawę" czy jednak obejrzeć.... Cały czas jednak powstrzymuję się i nie oglądam.. Czekam na ten moment kiedy w mojej konsoli ta płyta się rozkręci i sam będę mógł doznać tych wspaniałych doznań..

 

Ps. Przepraszam, napaliłem się na tą grę...

Naprawdę wziąłeś urlop na Wiedźmina?  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Akurat tak się to pokryło huehue Moja druga połówka ma 2 tygodnie wolnego więc wziąłem wtedy gdy ona :) Tak to jej tłumacze :whistling:

 

Widać, że Redzi czuwają w internetach i usuwają każdy materiał z yt i innych platform w bardzo szybkim czasie.

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wziąłeś urlop na Wiedźmina?  :laugh:

 

A w co w tym śmiesznego ? ;) Proszę cię.... :shok:

 

JA wziąłem urlop od 18 maja do 3 czerwca tylko po to abym mógł pograć spokojnie w Wieśka ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi wytłumaczy skąd to powszechne zachwycenie i pewność, że ta gra będzie hitem? :P

Normalnie pytanie jak z wyborów prezydenckich ;). Odpowiedź jest dość prosta, większość polaków jest bardzo podatna na mieszanie w głowach :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tak się to pokryło huehue Moja druga połówka ma 2 tygodnie wolnego więc wziąłem wtedy gdy ona :) Tak to jej tłumacze :whistling:

 

Widać, że Redzi czuwają w internetach i usuwają każdy materiał z yt i innych platform w bardzo szybkim czasie.

hehe  :laugh:  Później jeszcze będziesz musiał jej wytłumaczyć dlaczego nie bierzesz jej na 2-tygodniowy romantyczny wyjazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy się śmiejecie, ale znajomy mial taka sytuacje gdy kupowal nowego kompa, wzial 5 dni urlopu, a swojej malzonce tlumaczyl ze to dlatego ze ona ma wolne i chcialby z nia troche pobyć, po 3 dobie (nie pamietam w co tak namietnie gral) sie wkurzyla i weekend spedzala u rodzicow, wtedy sie dopiero ocknal, jezdzil przepraszac :D. 

 

Więc Panowie pamiętajcie, Wiedźmiń jest ważny ale obiadu nie ugotuje :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :) Na gry zawsze tam jakiś czas się znajdzie, a poza tym wiedźmin jest single player więc zawsze mogę włączyć Pauzę i zrobić kawkę mojej drugiej połówce. Co jak co, ale trzeba pamiętać co w życiu najważniejsze :) Gry to tylko i wyłącznie hobby.

 

Btw. Kompendium o grze także ma premierę 19ego tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra będzie taka jak DA to będzie już sukces bo DA było grą świetną. Obstawiam oceny na Meta rzędu 80/85

Z tego co widziałem po streamie (poza kołkowatą animacją ruchu Geralta) to pierwsze wrażenie było - coś pomiędzy DA a Bloodborne. 

Będzie moc!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde dupiato... bo będę miol na rano więc w ciągu dnia bedzie wojną o tv z zonka a wieczorem czas iść spać bo o 4:30 trzeba wstać hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze premiera 18 a nie np. 15 .

W pon to juz po graniu dla mnie, i pewnie dopiero przed weekendem kupię bo grać w taką gierę po 40min to lepiej w ogóle nie odpalać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w sklepach typu ME,MM pre ordery bedą do odbioru 18stego to będzie pupa:(  i lekka zazdrość zamawiająch z cdp.pl :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli w sklepach typu ME,MM pre ordery bedą do odbioru 18stego to będzie pupa:(  i lekka zazdrość zamawiająch z cdp.pl :-D

 

Jak będzie 18 to na 100% wyląduje w moich łapach :biggrin:

 

A z cdp.pl 19 wezmę wtedy tylko stellbooka a resztę sprzedam :P

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bu umilić sobie oczekiwanie na W3 zacznę DA:I , taka mała przystaweczka przed daniem głównym :D Ps. Nie polecam oficialnego forum do śledzenia info o grze ;)  Chyba że do poprawy humoru :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę będzie taka tragedia jak komuś przyjdzie gra dzień później? To nie jest nerka do przeszczepu żeby z takiego powodu ubolewać :laugh:.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kiedy cyfrowa wersja sie bedzie sciagala. Czy 18 czy o polnocy 19 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę będzie taka tragedia jak komuś przyjdzie gra dzień później? To nie jest nerka do przeszczepu żeby z takiego powodu ubolewać :laugh:.

 

Zdecydowanie nie jest ;) ALE ja jako Fan Sapkowskiego i jego twórczości mam zaburzony osąd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Synek.. bez jednej nerki pozyjesz... bez wiedzmina to juz ciezko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×