Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Słabo... no coz chyba zyjemy w innych swiatach. Ten watek przypomina mi jak kiedys wygladala podobna dziecinada odwalana na innym forum przed premierą Red Dead Redemption, tez drzewa byly nie te, konie nie prawdziwe, bohater nie chodzil jak kowboj.... co gra zrobila z rynkiem wszyscy wiedzą, same 9 czy 10/10. Ale jak ktos pisze ze gra wyglada słabo to jest dla mnie nikim innym jak trollem. Chyba faktycznie lepiej zamknac ten watek do premiery zeby tych bzdur swiat nie oglądał.

Proponuje zamiast wydac 200zl na gre udac sie do okulisty i zakupic porzadne okulary jak nie widzisz tej ochydnej grfiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo... no coz chyba zyjemy w innych swiatach. Ten watek przypomina mi jak kiedys wygladala podobna dziecinada odwalana na innym forum przed premierą Red Dead Redemption, tez drzewa byly nie te, konie nie prawdziwe, bohater nie chodzil jak kowboj.... co gra zrobila z rynkiem wszyscy wiedzą, same 9 czy 10/10. Ale jak ktos pisze ze gra wyglada słabo to jest dla mnie nikim innym jak trollem. Chyba faktycznie lepiej zamknac ten watek do premiery zeby tych bzdur swiat nie oglądał.

 Popieram. Z ostateczną oceną grafiki radziłbym się wstrzymać do czasu otrzymania gierki do własnego użytku. Poza tym jeżeli owe screeny pochodzą z PS4 i są robione za pomocą przycisku SHARE to i tak dosięgnie je kompresja. Za troszkę ponad 2h pojawią się pierwsze recenzję i zobaczymy jak na temat grafiki wypowiedzą się recenzenci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj maja byc pierwsze reckji? będzie juz jakis obraz czego mozemy sie spodziewać, cierpliwosci :)

a pośmiać się fajnie, musi troche wesoło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja proponuje zamknąc ten wątek do czasu priemiery gry ;)

Edytowane przez DOMIN@TOR_88
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego od razu zamknąć wątek? Forum jest po to, by wymieniać poglądy. Przecież wszyscy wypowiadają się w temacie gry. Na żadnym innym forum nie spotkałem się z czymś takim jak zamykaniem wątku w wyniku wymiany poglądów. Zdania tez mogą się różnić. Preorder mam zaklepany, co nie znaczy, że do wszystkiego mam podchodzić bezkrytycznie. Każda opinia jest cenna.   

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam mówię że jesteście ostro pierdo**ięci :) ... gra wygląda świetnie, nie wiem czy w tym roku cokolwiek będzie mogło z nią konkurować jeżeli chodzi o grafikę otwartego świata. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście jak wyglądał i działał Skyrim na PS3? Woda to była breja, drzewa ruszające się na wietrze na PC dodał dopiero MOD. Na konsolach roślinność jest nieruchoma. Gra była pełna błędów, muliła konsolę lub się wieszała. A mimo to grało się wspaniale. Wnerwia mnie szukanie niedoróbek na siłę. Gra jeszcze nie wyszła, znamy ją ze zdjęć i filmów na YT ale mimo to "znafcy" muszą się wypowiadać bo przecież znają 5 minutowe zwiastuny na pamięć.

Wyluzujcie trochę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem prze szczęśliwy że nie jestem graficznym masochistą jak co niektórzy co zapomnieli ze to nie jest The Order tylko świat spooorooo większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem prze szczęśliwy że nie jestem graficznym masochistą jak co niektórzy co zapomnieli ze to nie jest The Order tylko świat spooorooo większy.

No to co ze swiat wiekszy konsola na raz nie wyswietla wszystkiego to tylko i wylacznie wina programistow ktorym albo sie nie chcialo popracowac na grafika albo nie potrafia ogarnac architektury ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co ze swiat wiekszy konsola na raz nie wyswietla wszystkiego to tylko i wylacznie wina programistow ktorym albo sie nie chcialo popracowac na grafika albo nie potrafia ogarnac architektury ps4

To weź się do nauki, zatrudnij się w takim CDP RED i zrób nam dobrze.

Choć może lepiej zacznij od korepetycji z polskiego i poprawnej pisowni.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To weź się do nauki, zatrudnij się w takim CDP RED i zrób nam dobrze.

Choć może lepiej zacznij od korepetycji z polskiego i poprawnej pisowni.

Z tym zrobieniem dobrze, to przystopuj, nikt z nas chyba nie jest homo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak screenów ładowania za wyjątkiem trybu szybkiej podróży możliwość wejścia prawie wszędzie bez ekranów ładowania :D CDPR nie raz mówili o visual parity wiec zapewne z tego się wzięły cięcia w oprawie. Chcąc napełnic kieszenie $$$$ brzydkiej gry by nie wypuścili ;)  a ocenianie grafy po fotach i trailerach to kpina:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zaczynacie odbiegać od tematu, wracamy do wi(t)ch(e)rowego lasu :P

 

Ps. 70 min. do pierwszej recenzji klik :)

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kim będzie cie romansować przy pierwszym przejściu?? Ognistowłosa Triss vs Czarna mamba Yen :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście jak wyglądał i działał Skyrim na PS3? Woda to była breja, drzewa ruszające się na wietrze na PC dodał dopiero MOD. Na konsolach roślinność jest nieruchoma. Gra była pełna błędów, muliła konsolę lub się wieszała. A mimo to grało się wspaniale. Wnerwia mnie szukanie niedoróbek na siłę. Gra jeszcze nie wyszła, znamy ją ze zdjęć i filmów na YT ale mimo to "znafcy" muszą się wypowiadać bo przecież znają 5 minutowe zwiastuny na pamięć.

Wyluzujcie trochę.

 

Drzewa w skyrimie to dopiero byly martwe i rozpikselowane patyki xD

 

Te gre tylko mody ratuja, bez nich nawet w dzien premiery nie wygladala jakos olsniewajaco. No ale z drugiej strony to nie grafika sie liczyla w Skyrimie, z Wieskiem jest oczywiscie tak samo, choc graficznie jak na moje gniecie cyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poprawnie pisac to ja musialem jak zdawalem egzaminy na studiach kilka lat temu ale nie tu na tym forum 

Odpowiedz na post malpiego mozdzka

Edytowane przez lukjag1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawnie pisac to ja musialem jak zdawalem egzaminy na studiach kilka lat temu ale nie tu na tym forum 

Odpowiedz na post malpiego mozdzka

 

2. Użytkownicy zobowiązani są do przestrzegania zasad netykiety oraz poprawności języka polskiego, czyli poprawnego formułowana zdań, przestrzegania zasad interpunkcji oraz ortografii.

 

 

Długo tu nie posiedzisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@lukjag1

 

 

 

watch-out-baddass-over-here.jpg

 

Ale hahar, ło jeruna!

Momy tutej niezłego miglanca.

 

 

Współczuje Ci, jeśli twoja znajomość ojczystego języka, ogranicza się tylko do czasu studiów...

Edytowane przez toreso
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo tu nie posiedzisz. 

hehe plakac nie bede ja tu wogule nie siedze teraz tylko wyjatkowo sie udzielam bo mialem nadzieje na dobra gre a tak to nawet nie mam zamiaru tu zagladac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawnie pisac to ja musialem jak zdawalem egzaminy na studiach kilka lat temu ale nie tu na tym forum 

Odpowiedz na post malpiego mozdzka

 

Patrzcie, kozak co studiował! Przeczytaj regulamin, dowiesz się za co złapałeś warna.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie bez obrazy ale od jakiego szamana kupiliście złote kule, magiczne fusy i zaczarowane kostki kurczaka ? Tak tylko pytam ponieważ gra nie wyszła jeszcze a już wszyscy znają jej poziom, wiedzą że będzie goty/szroty albo że fabuła wyjebiaszcza/gówniana.

 

Pytałem już wróżbity Macieja ale on też nie wie. Jednak towar musi być nieziemsko dobry.

 

A teraz dziewczyny dajcie sobie buzi na zgodę i rozejść się bo Wam premiere przełożą za karę ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dosyć już tego spamu. Wróćcie do rozmowy na temat "jak grafika nie ma znaczenia w przypadku niektórych gier a przypadku innych ma". Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@edit haha, spoznilem sie :P

dobra duperka z Kini :yes:

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×