Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Gra zbiera fenomenalne oceny, ale wszyscy i tak ku#wa jak jeden maz beda na cos narzekac... ehhh

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o patche, to kiedys takich  numerow nie robiono - gry byly gotowe na plycie, a patchy bylo jak na lekarstwo, bo nie byly potrzebne. Teraz wszyscy sie rozleniwili. Rozumiem łatanie malych bledow, ale te patche waza po kilka GB.. to czy na pewno te bledy sa takie male? ;)

 

I tak, jest to sprzedawanie niedopracowanego produktu, bo co jesli nie chce podlaczac konsoli do internetu? Albo zyje w miejscu gdzie nie ma internetu? Odpowiem co - jestem skazany na granie w niedopracowany produkt. To co jest na plycie powinno byc finalne... a w dzisiejszych czasach nie jest.

 

I nie pije tu akurat wylacznie do Wiedzmina, tylko do wszystkich gier. Niestety jest to norma tak jak downgrade w stylu Watchdogs i nie dotrzmywanie zapowiedzi. Wielka szkoda ze jest to normą... bo nie powinno tak byc.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zbiera fenomenalne oceny, ale wszyscy i tak ku#wa jak jeden maz beda na cos narzekac... ehhh

WITAMY W POLSCE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra zbiera fenomenalne oceny, ale wszyscy i tak ku#wa jak jeden maz beda na cos narzekac... ehhh

No fajnie, ale co z tej oceny wynika? Nic. Kupiłbym nawet jak by dostala 6 albo 7.. chociaz czy jakies gry dostaja w obecnych czasach inne noty niz 8, 9 albo 10?

 

#grafikasienieliczy

cDDMxs.png

WITAMY W POLSCE!

W kraju gdzie ktos cie dyma ty mu jeszcze za to dziekujesz.

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zbiera fenomenalne oceny, ale wszyscy i tak ku#wa jak jeden maz beda na cos narzekac... ehhh

Bo tacy sa ludzie-nie tylko polacy ale sa w ścisłej czołówce :)

Bo krzak,bo patch, brak patcha, przeciwnicy krzywa patrzą itd.

Nigdy nie zadowoli sie wszystkich- ja jestem zadowolony to co widzę zwłaszcza recka gram.pl przypadła do gustu

Jak juz arabusy cioraja zamiast gonić kozy to nic tylko byc dumnym;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czekałem na argument "co jeżeli nie mam internetu" - to mógł być argument 10 lat temu, nie teraz.

 

Co do niechęci podłączania do neta, to twój wybór, sam wtedy rezygnujesz z posiadania dopracowanego/aktualnego produktu (np.. aktualizacja konsoli). Świat się zmienia, nie można patrzeć, że x lat temu było tak, czy siak, Teraz można powiedzieć, że dzięki temu masz wspierany produkt przez jakiś czas (patche nie tylko poprawiają błędy, ale też wprowadzają jakieś zmiany, balanse, czasami nowy content). 

 

 

 

To co jest na plycie powinno byc finalne... a w dzisiejszych czasach nie jest.

W dzisiejszych czasach to płyty powinny odejść do lamusa, ale lepiej nie rozpoczynać tego tematu :biggrin:

Edytowane przez Turin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika wiadomo było że będzie downgrade , standard w tych czasach ja nie wiem dziś wyszedł zwiastun Assasina podobno z gry jasne :)

Gra zbiera fenomenalne oceny na zachodnich serwisach także luz .... Ale no kurde te "sekcje" hehe że ja o tym nie wiedziałem , ktoś może napisać czy to jakiś korytarz łączący huby czy loadingi ? Ciekawi mnie to ale co tu dużo mówić , pograłbym już ech ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na ktorej konsoli najgorzej chodzi wiedzmin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Najgorszy beda spadki framerate'u o ktorych mowia w recenzjach... ale to pewnie tez standard w dzisiejszych czasach i trzeba sie cieszyc ze w ogole jest jakikolwiek framerate :P

 

Paradoksalnie na XO moze chodzic plynniej ze wzgledu na mniejsza rozdzielczosc. Wszyscy chcielismy 1080p .. no i mamy .. skaczace 1080p :P

 

 

Ide na Avengers 2.. moze tam nie bedzie gorszej grafiki niz w trailerach  :biggrin:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skaczącego framerate nie zniosę spoko będe narzekał możesz być pewien ale kurczę 10/10 od gamespotu i eurogamer , to wam bez kitu nie wystarczy za jakąś gwarancję świetnej zabawy ? Cd action , gry online ? Serio ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Raz jeszcze powtorze - nie interesuja mnie oceny, a merytorycznosc recenzji. Wszystkie mowia to samo, jedynie ocena koncowa jest inna. Mozna zaklinac rzeczywistosc i udawac ze nic sie nie stalo ... ale chyba jednak znowu sie cos stalo? Rynek ma nas w dupie. I nie wazne czy to polski developer czy zagramaniczny ... znowu Łoczdogs kufa :P

 

AFK

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak ktoś wierzy we wszystko co mówią to faktycznie , ja tam podejdę do tej gry jak do każdej innej od wielu lat , pogram jak podejdzie dłuzej jak nie to mniej, ale 10/10 od największych serwisów raczej nastraja pozytywnie ( 1 i 2 były świetne ) Miłej zabawy na Avengers , byłem widziałem jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do patcha day 1 to o ile się nie mylę w gamespot mieli wersje już z nim. Avengers 2 mega :D. Kurde zamówiłem wersje na ps4, jeśli się okaże że wersja na pc jest dużo lepsza pierwszy raz będę musiał kupić tą samą grę na premierę dwa razy :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia o co w sumie niektórym tutaj chodzi ????

 

 

Chodzi o zasady. O sprzedawanie niedopracowanego produktu. Ja tez kupie Wiedzmina, ale mam prawo byc wkurwiony.

 

Więc skoro masz być wq... to po co go kupujesz ? Skoro jest Ci tak źle z tym jak Redzi Cię potraktowali po co ich za to nagradzasz i kupujesz pre-ordera ? 

Przecież to totalny brak logiki WTF ???

 

I tak, jest to sprzedawanie niedopracowanego produktu, bo co jesli nie chce podlaczac konsoli do internetu? Albo zyje w miejscu gdzie nie ma internetu? Odpowiem co - jestem skazany na granie w niedopracowany produkt. To co jest na plycie powinno byc finalne... a w dzisiejszych czasach nie jest.

 

Nie jesteś na nic skazany, po prostu jeśli brak neta to dla Ciebie problem to nie kupujesz konsoli, czytasz więcej książek, chodzisz częściej na spacery itp. Jest wiele innych równie fajnych a często nawet lepszych rozrywek niż granie na PS4. 

 

Raz jeszcze powtorze - nie interesuja mnie oceny, a merytorycznosc recenzji. Wszystkie mowia to samo, jedynie ocena koncowa jest inna. Mozna zaklinac rzeczywistosc i udawac ze nic sie nie stalo ... ale chyba jednak znowu sie cos stalo? Rynek ma nas w dupie. I nie wazne czy to polski developer czy zagramaniczny ... znowu Łoczdogs kufa :P

 

AFK

 

Piszesz w to w takim tonie jak byśmy rozmawiali o jakimś totalnym crapie. A jednak W3 jest wielkim sukcesem, więc o co te wszystkie żalę ??? 

Nie ma przymusu zakupu W3, jeśli uważasz że zostałeś w jakiś sposób oszukany nie kupuj na premierę, a jeśli już zapłaciłeś za pre-ordera, to jeśli jest to zakup online, przypominam że masz 14 dni na zwrot bez podania przyczyny. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

#grafikasienieliczy

cDDMxs.png

 

 

O JEZU JAKA TA WERSJA NA DOLE JEST BRZYDKA, IDE RZYGAC... a nie ... zaraz, tez jest zajebiscie, uff.

 

No kur*wa newsflash ze na konsolach za 1.500 zl nie wyglada jak na PC za 4-5 tysiecy xDDDDDDDDDDDDDD

No fajnie, ale co z tej oceny wynika? Nic. Kupiłbym nawet jak by dostala 6 albo 7.. chociaz czy jakies gry dostaja w obecnych czasach inne noty niz 8, 9 albo 10?

 

No to pokaz mi jakies 5 gier obecnej generacji ktore maja srednia powyzej 90, pomijajac bloodborne, no pokaz mi te wszystkie gry ktore w obecnych czasach zbieraja te 10 i 9. Czekam.

Edytowane przez (͡° ͜ʖ ͡°)
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni to jeszcze jakoś to argumentują, ale CDA

cda to jest pismo typowo pod pc, dają pelne wersje gier pod pc, i to napędza ich sprzedaż, musza w pewnym stopniu dyskredytować konsole by nie zmniejszać swojego rynku zbytu, konsolowcy nie kupują gazet bo wszystko co potrzebują maja na wyciągnięcie reki w Internecie, wszelkie gry, dema i dodatki są dostępne tylko oficjalnymi kanałami, do których takie pisma nie maja dostępu :(

Nawet pomimo tych downgradow jest to jedna z najlepiej wygladajacyh multiplatform jakie się ukazały.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko grafice, podoba mi się, ale ktoś tu wkleił recenzję gry z tvgry - bardzo fajnie tam ujęli fakt, który mnie niezwykle mierzwi, że w Velen, gra chodzi w dwudziestukilku fpsach, oby to poprawili. Podobno pop-up w tym mieście to żenada.

Skupcie się na takich rzeczach, a nie na grafice :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Downgrade jest, nie ma dwóch zdań, po prostu każdy inaczej się do niego odnosi. Każdy z nas i tak grę kupi bo jest po prostu (b.)dobra, a że wygląda inaczej...cóż gracze pozwolili się robić w ciule devom lata temu i teraz mamy tego skutki, gdyby masowo (co jest oczywiscie malo prawodopodobne) bojkotowalibysmy tytuly gdzie koncowy tytul wypadal gorzej od zapowiedzi, może dzis byloby inaczej. Może, moze tak moze nie, wszystko to gdybania - od tego w koncu jest forum :)

 

co by nie bylo mamy najlepsza polska gre jaka kiedykolwiek powstala, chyba co do tego nie bedziemy sie sprzeczac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to inaczej poprawić jak nie pogarszajac grafikę zmniejszając szegolowosc i rozdzielczość niektórych elementów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwie sie, 2 polskie portale wystawiły jako jedyne oceny poniżej 9 .. gry online i gram pl po 8,5 ... jakby nie one gra miała by średnią 9,5! nie czaje, nawet zagraniczne portale które szczędzą w ocenach dawały dychy ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O JEZU JAKA TA WERSJA NA DOLE JEST BRZYDKA, IDE RZYGAC... a nie ... zaraz, tez jest zajebiscie, uff.

 

No kur*wa newsflash ze na konsolach za 1.500 zl nie wyglada jak na PC za 4-5 tysiecy xDDDDDDDDDDDDDD

 

No to pokaz mi jakies 5 gier obecnej generacji ktore maja srednia powyzej 90, pomijajac bloodborne, no pokaz mi te wszystkie gry ktore w obecnych czasach zbieraja te 10 i 9. Czekam.

A można wiedzieć jakie to ustawienia na kompie te wyżej zdjęcie? Bo jak ultra to nie ma się co czepiać do naszej wersji wiadomo czemu co innego jak dwa zdjęcia przedstawiają te same ustawienia verry high to wtedy się zgodzę ma ktoś na to odpowiedź?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A można wiedzieć jakie to ustawienia na kompie te wyżej zdjęcie? Bo jak ultra to nie ma się co czepiać do naszej wersji wiadomo czemu co innego jak dwa zdjęcia przedstawiają te same ustawienia verry high to wtedy się zgodzę ma ktoś na to odpowiedź?

Oczywiscie ze nikt nie ma a ponarzekac trzeba

 

Kompendium wiedzy

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie sie dziwia ze W3 wyglada gorzej niz na pierwszym trailerze nie biorac pod uwage tego ze to byl wczesny build z PC. Oni ta gre tworzyli na takim sprzecie jak kilka naszych PS4. W pierwszym trailerze byla jakosc ale zeby byla jakosc potrzebna jest moc. Watpie w to ze kazdy z was ma w domu komputer za 20 tys bo to nie jest maly wydatek. Koniec koncow gameplay z PS4 zostal pokazany dopiero kilka dni temu tak ze nie wiem skad ta cala nagonka i narzekanie na grafike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kilka tygodni temu pisałem że pokazywanie zwiastunów na pssite z pc jest głupotą. Nigdy takiej grafy nie będzie. Niepotrzebnie twórcy nas nakrecili i ludzie się teraz denerwują. Jak dla mnie grafika wygląda duuuuzo lepiej niż w dwójce i to wystarczy. Byle klimat był.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kilka tygodni temu pisałem że pokazywanie zwiastunów na pssite z pc jest głupotą. Nigdy takiej grafy nie będzie. Niepotrzebnie twórcy nas nakrecili i ludzie się teraz denerwują. Jak dla mnie grafika wygląda duuuuzo lepiej niż w dwójce i to wystarczy. Byle klimat był.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Ja bym skwitował: oczekiwanie, że gra będzie wyglądać na bieda-konsoli jak na mocnym PC jest głupotą.

 

Przeczytałem recki, teraz czekam cierpliwie na 19 maja i zaczynam rżnąć w gwinta, obłapiać dziewki i zarabiać oreny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×