Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym skwitował: oczekiwanie, że gra będzie wyglądać na bieda-konsoli jak na mocnym PC jest głupotą.

 

Przeczytałem recki, teraz czekam cierpliwie na 19 maja i zaczynam rżnąć w gwinta, obłapiać dziewki i zarabiać oreny.

E tam obłapianie dziewek, nie wolisz kochać się z laską na jednorożcu? Ta yennefer to była babka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kilka tygodni temu pisałem że pokazywanie zwiastunów na pssite z pc jest głupotą. Nigdy takiej grafy nie będzie. Niepotrzebnie twórcy nas nakrecili i ludzie się teraz denerwują. Jak dla mnie grafika wygląda duuuuzo lepiej niż w dwójce i to wystarczy. Byle klimat był.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Dla mnie jasne było że nie zobaczę na sprzęcie za 1.5k grafiki która była pokazywana na komputerze 3x droższym (jak nie więcej). Jedynie na co można się wściekać to siłowy downgrade na tym mocniejszym sprzęcie aby różnica na różnych platformach nie była zbyt wielka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"Downgrade względem zwiastunów sprzed ponad roku lub dwóch lat jest absurdalny.  Nie wierzę, że nie da się promować gry bez mamienia własnego odbiorcy. Spójrzmy chociażby na Rocksteady i ich Batman: Arkham Knight, które stosunkowo niedawno zaczęło dostawać pierwsze zwiastuny z rozgrywki. Jest tak, jak się spodziewałem. Parę miesięcy temu na pokazie prasowym uderzyła mnie nienajlepsza jakość otoczenia i niewiele w tej kwestii zmieniło się w dniu premiery. Dziki Gon wygląda bardzo ładnie, gdy obserwujemy go z daleka, ale gdy usiądziemy przed ekranem, to zaczyna się zauważać ogromne niedociągnięcia wizualne, płaskie tekstury trawy powbijane w ziemię i zlewające się ze sobą w dziwny sposób drzewa.Krótko mówiąc mamy tu powtórkę z Watch_Dogs i marketing CD Projekt RED dosyć nieładnie zachował się względem wypracowanej przez długie lata bazy fanów "

 

źródło  PPE .

 

Mówcie co chcecie, gra może być genialna ale za takie podejście do gracza to nie powiem co się należy .

Fanboye będą bronić tak jak i w temacie Unity ludzie pisali że w sumie to 20 fps to też gra się świetnie :)

Wstyd Redzi wstyd .

W żywe oczy walili ściemy o odpowiedniku High z PC ....... 

Jak ktoś mi łże w żywe oczy to znaczy że nie ma dla mnie szacunku .

Edytowane przez schranz
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no grafiika grafiką ale 30 fps nie trzyma?!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Downgrade względem zwiastunów sprzed ponad roku lub dwóch lat jest absurdalny.  Nie wierzę, że nie da się promować gry bez mamienia własnego odbiorcy. Spójrzmy chociażby na Rocksteady i ich Batman: Arkham Knight, które stosunkowo niedawno zaczęło dostawać pierwsze zwiastuny z rozgrywki. Jest tak, jak się spodziewałem. Parę miesięcy temu na pokazie prasowym uderzyła mnie nienajlepsza jakość otoczenia i niewiele w tej kwestii zmieniło się w dniu premiery. Dziki Gon wygląda bardzo ładnie, gdy obserwujemy go z daleka, ale gdy usiądziemy przed ekranem, to zaczyna się zauważać ogromne niedociągnięcia wizualne, płaskie tekstury trawy powbijane w ziemię i zlewające się ze sobą w dziwny sposób drzewa.[/size]Krótko mówiąc mamy tu powtórkę z Watch_Dogs i marketing CD Projekt RED dosyć nieładnie zachował się względem wypracowanej przez długie lata bazy fanów "

 

źródło  PPE .

 

Mówcie co chcecie, gra może być genialna ale za takie podejście do gracza to nie powiem co się należy .

Fanboye będą bronić tak jak i w temacie Unity ludzie pisali że w sumie to 20 fps to też gra się świetnie :)

Wstyd Redzi wstyd .

W żywe oczy walili ściemy o odpowiedniku High z PC ....... 

Jak ktoś mi łże w żywe oczy to znaczy że nie ma dla mnie szacunku .

okej gościu mogę się z tobą zgodzić jeżeli redzi zapowiedzieli by ze to nie render a renderem waliLO na kilometr tak jak w 90 procent produkcjach wiec nie ma co płakać chyba ze wierzysz w rendery z super stacji graficznych po ujrzeniu grafiki jestem mega. Zadowolony ale do czego się mogę przyczepić ale bez dowodów jak na razie to ze na xklocu gra wygląda też ładnie a może będzie bez chrupniec tego się obawiam po ps4 obym się mylił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, zamiast się cieszyć że ukazała się gra z której możemy być na prawdę dumni to Wy narzekacie na grafikę. Owszem, grafika jest gorsza niż na materiałach prezentowanych jakiś czas temu, ale czy mimo to gra wygląda brzydko ? Oceńcie jak zagracie, bo nawet screen nie odda prawdziwego odczucia z TV. Czy wy na prawdę będziecie grać z lupą i zaglądać w każdy kąt w poszukiwaniu słabej jakości tekstury ? Nie o to w tej grze chodzi, ja tam liczyłem się z tym że gra będzie wyglądała słabiej na konsoli niż na PC i w ogóle nie myślę w takiej kategorii że będę się z tego powodu gorzej bawił. Ochłońcie, bo gry na oczy nie widzieliście, REDzi na pewno będą ulepszać Wiedźmina stopniowo, w sumie to jest jedyny mankament do którego można by się przyczepić - że dostajemy niekompletny produkt. Po za tym na Wiedźminie świat się nie kończy, trzeba trzymać kciuki by gra dobrze się sprzedała i żeby chłopaki wydali nową markę, być może zupełnie w nowym gatunku, a póki co radzę cieszyć się z tego co mamy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja radziłbym spojrzeć na kwestię grafiki trochę inaczej - jest ponoć o ligę wyżej od Dragon Age'a najnowszego, który... potrafił momentami robić wrażenie (no może poza wyglądem postaci, które przypominały simsy). Bardziej mnie martwią FPS'y. Szczerze - wolałbym trochę gorszą grafę, ale stabilne 30 FPS'ów.

Poza tym Design > technologia. Dla mnie Bloodborne jest ogółem ładniejszy niż The Order : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wstyd Redzi wstyd .

W żywe oczy walili ściemy o odpowiedniku High z PC ....... 

Jak ktoś mi łże w żywe oczy to znaczy że nie ma dla mnie szacunku .

Problem w tym, że na PC gra też nie wygląda jak na zapowiedziach z 2014 roku, a samo High z PC jest całkiem realne na konsolach, bo gra na gameplayu z PS4 wygląda bardzo ładnie, mimo tej kompresji ;) A co do tych spadków, to przekonamy się sami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż Panowie.... myślę że już można otwierać

 

200.gif

Wiedziałem że będzie dobrze ale że aż tak to się nie spodziewałem,

280.gif

 

Brawa na stojąco dla całej ekipy CDP Red za to że dostarczyli chyba pierwszą prawdziwie next-genową grę AAA która nie zawodzi, a wręcz przeciwnie, będzie wyznaczać nowe standardy gatunku RPG (kto wie, może nawet ubisoft się czegoś nauczy i przestanie wypluwać kolejne nudne assasyny tylko wezmą się do roboty i odświeżą formułę :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że na PC gra też nie wygląda jak na zapowiedziach z 2014 roku, a samo High z PC jest całkiem realne na konsolach, bo gra na gameplayu z PS4 wygląda bardzo ładnie, mimo tej kompresji ;) A co do tych spadków, to przekonamy się sami.

 

Rozumiem że Ty już skończyłeś grę na PC w ustawieniach Ultra że masz takie info. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawa na stojąco dla całej ekipy CDP Red za to że dostarczyli chyba pierwszą prawdziwie next-genową grę AAA która nie zawodzi

 

Next-genowe to były tylko zapowiedzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zyga

 

Cos ci sie pomylilo, to nie jest temat od gratulowania REDom 10ek i 9ek, to jest temat od gnojenia tej gry :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że Ty już skończyłeś grę na PC w ustawieniach Ultra że masz takie info. 

Wystarczy obejrzeć najnowsze gameplaye na ultra, żeby widzieć, że wygląda gorzej, chociaż sporo rzeczy poprawili też (np. mimikę). Nie jestem osobą, która krzyczy o downgradzie, bo mnie interesuje art design w kwestii wizualnej, nie tekstury. Btw, jestem dziewczyną.

 

YcFofKl.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@zyga

 

Cos ci sie pomylilo, to nie jest temat od gratulowania REDom 10ek i 9ek, to jest temat od gnojenia tej gry :)

LoL, a to bardzo przepraszam, założę osobny temat i chciałbym jeszcze przeprosić zgromadzonych tu narzekaczy że nie uaktywnił mi się gen "polactwa" i nie ponarzekam z wami.

 

1248743195681483694.gif

 

1248743195762817710.gif

 

Faktycznie.... dymiąca kupa.

Edytowane przez zyga101
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz narzekacie, a i tak każdy kupi. Za tydzień w tym temacie będą same ohy i ahy. Mark maj łords.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jaram się jak wiedźma na stosie, ale w sumie mam dwa ale.....

 

trawa/krzaki wyglądają brzydko, takie jakieś płaskie (też macie takie odczucie, czy coś mi się ubzdurało? :P) no i miał być open world, a są huby (czyli coś ala DA, a nie Skyrim).

Edytowane przez Turin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jaram się jak wiedźma na stosie, ale w sumie mam dwa ale.....

trawa/krzaki wyglądają brzydko, takie jakieś płaskie (też macie takie odczucie, czy coś mi się ubzdurało? :P) no i miał być open world, a są huby (czyli coś ala DA, a nie Skyrim).

Też mi się tekstury rzuciły w oczy na screenach.

Ogólnie w tej grze najbardziej interesuje mnie główny wątek fabularny oraz ciekawe zadania poboczne, a z tym, z tego co można wyczytać, jest bardzo dobrze. Jedynie co może denerwować to "niewidzialne ściany", które można napotkać w czasie gry, albo sytuacja pewnie znana z cofającą się łodzią.

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wazne info dla wszystkich co wysylaja Czache na spacer on jest listonoszem.......

 

Zatem tak jak sie spodziewalem mamy pierwsze niesmiale glosy , ze jednak krol jest nagi a sadzac po tym jak zostal nadmuchany balon z napisem "Wiedzmin 3 :Dziki (z)Gon" fala "flejmu" dopiero sie wyleje w przyszlym tygodniu jak wiekszosc graczy odpali swoje kopie w zaciszu domowym. 

Powoli tez zmniejsza sie ilosc "zaufanych" wydawcow co to szanuja gracza i liczy sie dla nich ogolno pojete dobro i milosc do tych

 

Jednak pomimo tych narzekan i oglnego niezadowolenia z tego jak CDP potraktowal jedynie slusznych wyznawcow gamingu dla niepoznaki zwanych "konsolowcami" licze na kawal dobrej zabawy bo w/g mnie wlasnie o to chodzi w tym calym graniu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami ukręcili sobie bata na siebie.

Mając kawał tak świetnej giery nie musieli stosować tanich zagrywek ala ubi bo gra obroniła by się sama co widać zresztą po reckach .

No ale trzeba było podkolorować rzeczywistość robiąc ludzi w balona .

 

Dla mnie idealnie podsumowali stan rzeczy na PPE .

"Jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza gra tego roku, za którą niestety będą się ciągnęły konsekwencje niezbyt szczerego marketingu"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ogladalem troche gameplayu na ustreamie i jest grubo. Gra w ruchu wyglada o niebo lepiej niz na niewyraznych zrzutach. Tylko jedno pytanie skad ludzie juz maja wersje ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie kłamali to dzisiaj nie było by dyskusji tylko wszyscy by piali z zachwytu. Ja juz mówiłem dawno, że gra nawet na dzień dzisiejszy wygląda OK i pewnie się obroni, ale gdyby nie kłamali wcześniej (a nie musieli bo nie było po co) to aktualnie była by eksplozja padniety.

A tak? Stracili zaufanie i z Rockstara /Blizzarda stali się Ubisoftem.

Szkoda bo mieli nieskazitelną reputację :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gametrailers i na gamespocie recenzenci mieli przegrane ponad 100 godzin i wystawili max oceny, w polskich serwisach jak cdaction, gośc leciał na pałę żeby wyrobić się z czasem zrobił fabułę w 50 godzin i fala krytyki w CD ACTION zjechał gość wersję konsolową jak burą sukę, w kilku innych portalach recenzenci narzekali również na błędy techniczne i spadki animacji, mimo ze wiedzieli patch one day będzie dopiero w dniu premiery, ale takie rzeczy wpływają na ocenę ... gamespot to ma w historii oceniania pewno kilka dziesiątek, IGN daje jedną dziewiątkę na rok :P ... a gametrailer 9,8 to wystawił chyba pierwszy raz z historii istnienia swojego portalu :P ... a nasi recenzenci muszą się czepiać, ehh 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×