Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym na miejscu Kopacz wziął kolekcjonerke na konsole. Jest drkższa na Allegro.

"Mamona, mamona, wiejska, mam to w dupie, sztuczny uśmiech, kogo by tu jeszcze okraść"

Ewa Kopacz 2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktoś jeszcze miał problem z rozpoczęciem gry? Obejrzałem jeden film, wybrałem poziom trudności, samouczki i symulację wyborów i obejrzałem długi film, po czym przez bardzo długi czas czarny ekran z poradami i napisem Ładowanie oraz paskiem postępu, który się nie zapełnia :/ wyłączyłem grę i włączyłem ponownie i znów to samo - oba filmiki (bez możliwości pośpieszenia) i znów ładownie, które się nie ładuje... To tyle ma trwać, czy jak zwykle z moim pechem mam jakiś problem??

 

Mam identyczny problem, wybrałem wyższy poziom, włączyłem symulacje wyborów, intro przeleciało, potem krótki filmik na enginie gry i gdy ma załadować się chyba sen Geralta pasek ładowania stoi w miejscu. 

 

Teraz druga próba z domyślnym poziomem trudności zobaczymy czy to coś da. 

 

Ale wtopa jest że nie można tych filmików przyspieszyć :sad:

 

Edit: Druga próba na razie nic nie dała od 5 minut pasek postępu nie ruszył się nic a nic :sad:

 

Edit2: Problem rozwiązany - wystarczy po instalacji patcha zresetować konsolę. 

Edytowane przez rosomakoborsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada mechanicznie wybieranie drog z wieska 2?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Z tego co widziałem to jeśli damy TAK ze chcemy wybierać to w pewnym momencie fabuły gościu będzie nas odpytywał o te główne wybory z Wieśka 2, :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Uwaga - Przed przystąpieniem do właściwej gry musisz wybrać poziom trudności i ustalić czy chcesz żeby wyświetlane były podpowiedzi. Oprócz tego musisz podjąć decyzję odnośnie przeniesienia decyzji podjętych w drugiej części serii. Jeśli grasz w wersję PC i dysponujesz zapisami to możesz je wgrać. Jeśli nie posiadasz sejwów lub jeśli grasz w wersję konsolową to możesz zadecydować czy będziesz sam chciał ustalić najważniejsze wybory (dokonasz tego dopiero po dotarciu do pałacu w dalszej części gry) czy gra ma tego dokonać za Ciebie.

Edytowane przez czeskimaster
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem, wybrałem wyższy poziom, włączyłem symulacje wyborów, intro przeleciało, potem krótki filmik na enginie gry i gdy ma załadować się chyba sen Geralta pasek ładowania stoi w miejscu. 

 

Teraz druga próba z domyślnym poziomem trudności zobaczymy czy to coś da. 

 

Ale wtopa jest że nie można tych filmików przyspieszyć :sad:

 

Edit: Druga próba na razie nic nie dała od 5 minut pasek postępu nie ruszył się nic a nic :(

Mam identyczny problem, wybrałem wyższy poziom, włączyłem symulacje wyborów, intro przeleciało, potem krótki filmik na enginie gry i gdy ma załadować się chyba sen Geralta pasek ładowania stoi w miejscu. 

 

Teraz druga próba z domyślnym poziomem trudności zobaczymy czy to coś da. 

 

Ale wtopa jest że nie można tych filmików przyspieszyć :sad:

 

Edit: Druga próba na razie nic nie dała od 5 minut pasek postępu nie ruszył się nic a nic :(

Mam tak samo, robię 3podejście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zauwazylem wczesniej ze czasami mozna grube rany zadac wrogom, teraz to dopiero przysadzilem typowi

 

11232238_918404458221394_277520695089646

 

11270593_918404311554742_635692351258841

 

Rozplatany leb! obama.pngobama.pngobama.pngobama.pngobama.pngobama.png

Wczesniej jeszcze ghoulowi gleboka rane w plecach zrobilem, masakra ten system obrazen <3

Edytowane przez (͡° ͜ʖ ͡°)
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również wywaliło błąd pod koniec rozgrywki w gwinta. Przyjemnie się grało, niech to szybko załatają, bo czuję że na samą grę w karty by poleciało parę godzin :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale wtopa jest że nie można tych filmików przyspieszyć :sad:

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale ja je kasuję kwadratem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo, robię 3podejście...

 

Napisałem już na górze ale jak ktoś nie zauważył a widzę że problem jest powszechny. Zresetuj konsolę i wtedy spróbuj. Oficjalna porada od Redów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosomakborsuk udało Ci się uruchomić grę na wyższym poziomie trudności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, czyli co, wyższy poziom jest nie do przejścia? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na przedostatnim poziomie i poszło za pierwszym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na najwyższym i momentami jest naprawdę ciężko, częsty zapis jest nieodzowny. Osobom dopiero zaczynającym naprawdę polecam dobrze zastanowić się nad wyborem poziomu trudności gdyż z tego co zauważyłem to chyba nie ma możliwości zmiany go już po rozpoczęciu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo, robię 3podejście...

Robiłeś może reset konsoli ?

Miałem tak samo jak ty i dopiero po resecie wszystko zaczęło normalnie działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na najwyższym i momentami jest naprawdę ciężko, częsty zapis jest nieodzowny. Osobom dopiero zaczynającym naprawdę polecam dobrze zastanowić się nad wyborem poziomu trudności gdyż z tego co zauważyłem to chyba nie ma możliwości zmiany go już po rozpoczęciu gry.

 

Poziom można zmienić w trakcie. Ja tak robiłem, bo początkowo przesadziłem wybierając poziom - zwłaszcza, że nie jestem maniakiem RPG ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten przed ostatni poziom to już jest konkret. Pierwszy raz taka wagę przywiązuje do tych kurczaków,chleba itp. Ale z drugiej strony to tez chyba kwestia przyzwyczajenia do tego systemu walki. Efektowny jest zajebiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom można zmienić w trakcie. Ja tak robiłem, bo początkowo przesadziłem wybierając poziom - zwłaszcza, że nie jestem maniakiem RPG ;)

Widać kiepsko patrzyłem ;), ale dobrze wiedzieć. Sam nie wiem czy wytrwam na najwyższym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja gram też na najwyższym, ale chyba sobie obniżę bo nie chcę się męczyć częstymi loadingami ;). Długo nie grałem, ale już widzę że grafika jest bardzo dobra. System walki też mi się podoba.

Niestety nie jestem zachwycony animacją postaci. Bieg, skoki, wspinanie się itp, wszystko to dla mnie wygląda dość sztywno. Płynność sterowania postacią, również nie należy do topowych.

Jeżeli się czepiam, proszę o wybaczenie. Mam świadomość że w tak dużej grze nie można mieć wszystkiego. Ale dla mnie w nowym Dragon Age, było to odrobinę lepiej zrobione.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przepiękna gra , wygląda lepiej niż zakładałem po tych opiniach , nie oglądałem filmików prócz tego pierwszeg z ps4 i moim zdaniem zdecydowanie widać że zwieńczenie trylogii było od początku planowane było pod konsole , pięknie to wszystko wygląda niczym obrazy olejne bałem się lekko o te pstrokate kolorki jak widziałem kilka screenów , ten szumiący las rewelka człowiek się czuje prawie jak na rowerze scieżka dzwoękowa w czasach Gry o Tron na pewno zrobi kariere na zachodzie bardzi mi się niektóre motywy kojarzą , dialogi i story no epa , za dużo tego prawie jak u Rockstar żeby tak od razu wszystko opisywać . Gra na pewno zaspokaja oczekiwania w moim przypadku i nie mogę sie doczekać aż dziś zasiąde , Dragona moim zdaniem miażdzy w przedbiegach ... Skyrim też :)

Edit : ten gosćiu z " cd action " mi się przypomniał teraz lolek

"Mógłbym się nad nią pastwić, ale prawdę mówiąc nawet nie mam ochoty: po prostu odradzam wydawanie pieniędzy zarówno na nowe konsole, jak i na Wiedźmina w wersji PS4. "

post-59020-0-62110700-1432039791_thumb.j

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam tez czasami tnie na filmikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mi wytłumaczyć jak to jest z tą tablicą ogłoszeń? W pierwszej wiosce na tablicy było kilka zadań. Wziąłem wszystkie ale tylko 2 zapisały się w dzienniku jako "zadania wiedzminskie", reszta czyli te pierdółkowate typu ze koleś chce pomocy w polu przepadły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest? przejde gre na jakims z nizszych poziomow i pozniej moge zrobic nowa gre + czy cos takiego? bo przejsc gre na najwyzszym tak od zera bez zrobionych umiejetnosci to jakas patologia jest ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosomakborsuk udało Ci się uruchomić grę na wyższym poziomie trudności?

 

Tak udało, po resecie poszło bez problemu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×