Skocz do zawartości
LionelPL

Rayman Legends

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz też na PS3 I X360. Trzeba w końcu Origins kupic :)

E2s8ot8.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co najważniejsze już nie muszę wiiu kupoiwać... Jaram się strasznie origins to dla mnie najlepszy platformer od czasów mario galaxy... Łykam bez popity na premierę!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To było pewne:)

Origins była fantastyczna. Dla mnie pierwsza trójka gier na ps3. Szkoda, że musimy tyle czekać :( To będzie moja pierwsza gra kupiona w dniu premiery od GoW3!

Edytowane przez furo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała wiadomość, na którą cały czas czekałem :) Mam nadzieję, że nie będzie w tej grze latania cały czas movem bo to spowolni rozgrywkę może to być dodatek ale oby to nei wyglądało jak z tym tabletem na WiiU. Grafika bardziej mi się podobała w Origins z tego co widać po trailerach ale trzeba wprowadzić trochę świeżości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo zła wiadomość dla Nintendo i jej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo premiera!

:bunny: :bunny: :bunny: :bunny: :bunny:

Po niej jedno jest pewne.... Na tydzień spokojnie jestem odcięty od społeczeństwa i lecę masterować tytuł... Origins to petarda - legends zapowiada się tak samo dobrze.. Chociaż styl graficzny minimalnie mniej mi odpowiada...Zauważyłem średnie jaranie się tytułem - pytam why :(

gra ma kosztować w dzień premiery 149zl... zajebiscie. nic tylko czekać na kontynuację najlepszego platformera na ps3...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś juz demo ograł?? I jak wrażenia?? Ja juz siedze prawie z wolnym stolcem w pracy i się doczekac nie mogę  :P

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po południu odpaliłem na chwilkę i skończyłem pierwszy z bodajże trzech dostępnych poziomów. Co tu dużo pisać, gra jest świetna i wygląda prześlicznie a do tego jest mega grywalna. Aż wstyd, że jeszcze nie ukończyłem Origins (wszystko przez plusa...) dlatego ciężko mi ocenić co nowego pojawia się w "dwójce". Jeżeli uda mi sie załatwić zniżkę na muve, to prawdopodobnie wezmę Legends na premierę ;). Nie ma bata zdun, żeby Ci sie nie spodobała, król platformerów wrócił ;).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze 2 godzinki i zasysam :biggrin: damn dawno na nic tak nie czekałem (ostatnio na ni no kuni a wcześniej chyba na doa5)...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i odpaliłem ponownie. "Rockowy zamek" to mistrzostwo świata :D. Nie pamiętam kiedy ostatnio miałem takiego banana kiedy w coś grałem, Patapony to przy tym nic :D. Ach, cudowna gra :).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te wasze posty narobiły mi wielkiego hype'a...

Już dziś kupuję Origins i nadrabiam zaległości przed Legends! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś czy gra będzie w wersji cyfrowej ?

 

Yup, 178 zł na PSS - https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/cid=EP0001-NPEJ00188_00-B000000000000576

 

Wracając do dema - po przejsciu trech dostępnych etapów odblokowują się czasówki, druga już mi daje w kość :) Cholera, ale mam teraz ochotę na pełniaka :)

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś czy gra będzie w wersji cyfrowej ?

 

Jest już pre-order, za 179zł na storze\

 

 

---

 

Właśnie demo skończyłem, gra jest po prostu OBŁĘDNA. Jeszcze dwa tygodnie temu ten tytuł był mi kompletnie obcy, niedawno zagrałem w Origins, i dowiedziałem się o bliskiej premierze Legends. Po zagraniu w demo ta gra stała się najbardziej wyczekiwaną przeze mnie premierą tego roku, na GTA V nie mam takiego hype'a :D W demie są 2 zwykłe poziomy (w jednym pomaga nam żaba, którą sterujemy za pomocą kółka i l1+r1, fajny bajer, dodaje nieco głębi rozgrywce), jeden muzyczny (przyjemnie zgrane to co się dzieje na ekranie z muzyką), i jedna czasówka - teraz zamiast ganiać za skrzyniami będziemy w podobny sposób przechodzić poziomy, ale po prostu na czas i za to są medale. Ogólnie gra się jak w Origins tylko jeszcze przyjemniej. Jedyny mały zgrzy to nieco słabsza od Origins oprawa. A, no i poziomy wydają się nieco krótsze, ale jest na nich więcej sekretów (więcej lumów do zbierania, klatek z niebieskimi ludzikami).

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywka chyba jest mniej dynamiczna niż w Origins w moim odczuciu co nie umniejsza funu płynącego z niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem w szoku.... jeżeli gra będzie trzymała poziom dema - 10/10 jako platformowka... mamy tu wszystko i jeszcze więcej niż można by sobie było wyobrazić... dziękuję ubisoft za najprawdopodobniej kontynuację idealną... king is back biczys!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo genialne. Normalnie miodnie jak w Super Mario Galaxy 2, nie spodziewałem się tego. Origins jest bardzo dobre, ale Legends zapowiada się wyśmienicie. Co za końcówka generacji!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jestem w szoku, świetnie się demo prezentuje, rewelacja muzyka, grafika, miodność nie spodziewałem się takiej rakiety!!

Ja w szoku, młody - mój syn 4 latek w pełni zadowolony - hicior! Kupuję calaka!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niecałe 2 tygodnie - demo skończone multum razy....

 

Co mi się bardzo podoba

- dynamika i poziom prosostwa w platformerach pozostał niezmieniony (jest celująco)

- muzyka . już jedynka miała świetną ścieżkę dźwiękową ale co zapodają tutaj przechodzi ludzkie pojęcie!

- etap "rock castle" (czy jakoś tak), ukończony około 10 razy ale banan, ale fun! Oby więcej etapów w tym klimacie!

- sterowanie - jest precyzyjnie i naprawdę idealnie - nie to zhajpowany i znienawidzony przez mua lbp którą uważam za karykaturę platformera

- klimat średniowieczny jak najbradziej na plus (origins miał baśniowy też był świetny), bałem się że mi po poprzedniku nie wejdzie a tu taka niespodzianka!

- zielona żaba dodaje fajnej taktyki i płynne manewrowanie między ludkiiem a zielonym glutem wymaga nonstop skupienia (zajebiście)

 

co mi się mniej spodobało

- grafika nie tak zajebista jak w origins (nie jest już "ręcznie rysowana") co nie zmienia faktu że gra jest śliczna!

 

Moje oczekiwania:

- powrót  gonienia "skrzynek"

- czas zabawy jak w poprzedniku (około 15 godzin bez czasówek i wyciskania soków)

- różnorodnosci etapów (o to mogę być spokojny)

- wyzwania (j/w)

 

Oj oby do premiery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem demko. Wymiata gra i śliczna grafika 2D. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Origins gralem tylko na vicie, dzieki plusowi. Dlugo sie czailem czy kupic na ps3 ale jakos nie moglem sie przemoc, na vicie zagrywalem sie dlugo. cudo, majstersztyk pod wieloma wzgledami.. z wielkim optymizmem sciagnalem demo i stwierdzam ze jest jeszcze lepiej, nie wiem czy to tylko moje zdanie czy te poziomy byly az tak wylajtowane ale gra zdaje sie sprawiac wiecej radosci z grania.. A najwiekszym mistrzostwem swiata to poziom muzyczny, gdzie biegniemy w rytmie muzyki.. banan na ryju od ucha do ucha, poziom powtorzony kilka razy i caly czas ta sama reakcja. po pelniaka siegne pewnie na vite jak tylko troche stanieje, jakby nie patrzec taki maly must have

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zdecydowanie wezmę na Vitę. W Origins grałem na PS3 i Vicie i na tej ostatniej wrażenia były najlepsze.

Niestety w zalewie premier: Splinter Cell, Diablo 3, Killzone czy GTA 5 nowy Rayman spadł na dno koszyka zakupowego.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×