Skocz do zawartości
LionelPL

Rayman Legends

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jednak pomimo wszystkich WIELKICH premier rayman nadal jest numero uno premierą tej generacji do czasu schyłku takowej ..

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja na vite wydaje mi sie ciekawsza ze wzgledu na mozliwosc grania dotykiem rowniez, ciekawi mnie czy w tej kwestii tez cos zmienia/dodadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wyrazić skruchę, ponieważ z Raymanem spotkałem się dopiero przy demi jakie zostało wpuszczone do PSS. Kurcze, rozwaliło mnie na łopatki, kupa śmiechu, świetna muzyka, dźwięki, kolory. To jest po prostu czysta radość z grania. Zdun wybacz mi, ale nie dawno dotarła do mnie kopia gry Remember Me, której właścicielem, pierwszym byłeś właśnie Ty:), sorry ale nie jestem w stanie dokończyć na razie historii z futurystycznego Paryża, ponieważ po ograniu dema (wieloooookrotnym:)  wraz z młodym) musiałem kupić Origins i naparzamy na zmianę ... kurcze po prostu czysty fun, czekam na nową część.

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpaliłem demo i jestem pod wrażeniem, a te czasówki to jakiś hardkor. Mały błąd i zaczynamy od początku. Niby demo a pochłonęło mnie na ponad godzinę. Czas chyba zakupić Origins lub sprawić sobie Vitę i ograć Origins z PS+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny:

 

IGN - 9,5

Eurogamer - 10

TheSixthAxis - 9/10

Edge - 9/10

Gemespot - 9/10

Gametrails - 9,1

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo niesamowite. Ale 170 zł?! Niestety ale to jak dla mnie cena zaporowa, w szczególności że na horyzoncie GTA V. Chyba trzeba nadrobić tańszą, poprzednią część :P

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy ma swoje growe priorytety dla mnie premiera rayman >>>>>>>>>>> premiera gta5... wiadomo każdy ma swój gust ale 149 zl (standardowa cena sklepowa) nie wiemskąd się wzięło 170 dla fana gatunku to pryszcz... Zaporowa jest cena 200zł na premierę co roku tego samego coda...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wycofałem preorder na Beyond Two Souls z Amazona i zastanawiam się nad Raymanem i Tearaway. Origins był świetny. Na PS3 był mały chaos na dwie osoby. Z kolei na Vicie grało się łatwiej. Póki co w zestawieniu wygrywa Rayman. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W empiku cena 146zł, za taki kawałek kodu świetna cena, jutro jadę po swoją kopię :D A jeszcze co do gry, to podobno mają wrócić poziomy z Origins, jak to będzie wyglądać, przeniosą wszystkie światy, czy tylko wybrane jakieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli zbliżamy się do cen na zachodzie. Amazon ma za 27 funtów czyli cena zbliżona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd koledzy. W ogóle nie zdawałem sobie sprawy, że Rayman figuruje w wersji pudełkowej. A na PSS wiadomo -zdzierstwo :) Póki co Origins już leży przy TV i czeka na przyjście drugiej połowy :P

 

Miłego tłuczenia w sequela!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej a premiera czasem nie za 2 dni??

 

O dzięki, myślałem, że jutro, bym na darmo pojechał, w takim razie byle do czwartku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to wziąłem za nieco ponad 50 zł wersje na Steama i jakby tego było mało, jako bonus do preordera dostałem Origins gratis ;). Co jak co, ale akurat Legends jest śmiesznie tani (czy to na konsole, czy PC), szczególnie, kiedy weźmiemy pod uwagę stosunek cena/jakość :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za linka, zamówione. Odbiór jest za free w Empiku, bo oba sklepy należą do jednego właściciela - Grupy EM&F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za linka, zamówione. Odbiór jest za free w Empiku, bo oba sklepy należą do jednego właściciela - Grupy EM&F

 

Heh, właśnie dostałem info ze smyka, że premiera przesunięta niby na przyszły tydzień. I że dostane gierkę w przyszły czwartek.. niech się wypchają, na PC już dzisiaj dostępne za 60 zł.. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest przesunięta.. chyba ze w empiku ;) przesyłka z grami (killer is dead oraz rayman) wyszła dziś do mojej osiedlowki (info od sprzedawcy....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.nintus.pl. (na stronce masz ladnie co ma na stanie - ba nawet jest to zawsze bierzaca cena gdyz zczytuje tytuly przychodzace) na morskiej obok dworca głównego - powolaj sie na zduna a i zniżka będzie ;)

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest przesunięta.. chyba ze w empiku ;) przesyłka z grami (killer is dead oraz rayman) wyszła dziś do mojej osiedlowki (info od sprzedawcy....)

Tak też myślałem, że robią mnie w ciula. No nic, obejdę się bez kodów na stroje dla raymana ;) i zakupię w jakimś lokalnym w Krk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nieszczęśliwy :( dziś premiera - moja sztuka już czeka w sklepie (odłożna) a ja 12 godzin w pracy i dopiero jutro około 11.00 odbieram :( 

 

Ktoś już gra?? I jak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×