Skocz do zawartości
LionelPL

Rayman Legends

Rekomendowane odpowiedzi

ok.. odpalam zobaczymy czy mój osobisty hajp +10000 do gry sie sprawdzi... Pierwsze piwko, ding i lecim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za posta pod postem - geniusz twórców nie zna granic! mówi to osoba kończąca 1 swiat w 100%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest po prostu GENIALNA, skończyłem już wszystkie nowe poziomy, twórcy przeszli samych siebie w pomysłach na levele, nie ma miejsca na odrobinę nudy, poziomy muzyczne, labirynt, pościg za mrocznymi małakami, ucieczka przed wielkim Luchadorem czy smokiem, obłędne walki z bossami....To wszystko skąpane przepiękną grafiką i solidnym gameplayem, wymagającym od nas precyzji i timingu. Dawno mnie tak nic nie wciągnęło, jak dla mnie na tą chwilę goty 2013 (a tuż za nim Tlou i bioshock infinite).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że w 21 wieku nikt nie gra w platformówki ..... można śmiało rzec że to wyginiony gatunek a szkoda .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie z przygodówkami. Teraz ich miejsce zajęły produkty filmopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

schranz mów za siebie  :) dla mnie platformery to nadal priorytety i mainy :) bardziej boli brak gier w stylu the longest journey czy syberia aka przygodówki.. Nie wiem skąd u graczy wzieła się nazwa przygodówki na gry typu uncharted...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grim Fandango, Neverhood, Mysty, Sam & Maxy, Broken Swardy i wiele wiele innych. Co je łączy z Raymanem? We wszystkich trzeba myśleć :D Kto nie grał niech ogrywa. Dziesiątki godzin świetnej rozrywki za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest cross play między ps3 a psv ?

 

 

Gierka zapowiada się przednio, mam zamiar kupić dziewczynie i przy okazji samemu pograć ;D można rzec "dwie pieczenie przy jednym ogniu" XD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja na ps3 i psv to chyba oddzielne gry, bo mają inne trophy listy. 

 

 

Ja nie mogę się oderwać, dawno tak nie nerdziłem przy grze, 600/700 małaków uratowanych, teraz największy hardcore, czyli robienie najazdów poniżej 40 sekund, skrzynki to przy tym pikuś. Nieźle twórcy też zaszaleli w ostatnim obrazie, czyli plansze muzyczne w wersjach 8-bitowych, co tam się czasem dzieje to masakra, musicie sami to zobaczyć :)

 

Niestety chyba niewielu forumowiczów się skusiło na ten platformowy obłęd, a szkoda, pewnie dlatego, że nie było twardziela z bronią na okładce :P Bo tak nawiasem mówiąc byłem po grę w empiku ze znajomym, i jak zobaczył okładkę to mnie wyśmiał, i powiedział, że jestem niepoważny, dawać 140zł za jakieś ,,smoczki dla dzieci''. Potem go namówiłem na grę w co-op, i co? Widziałem, że jednak mu się spodobało, ale duma nie pozwoliła mu się przyznać do tego. Ech, ludzie i ich zamknięte światy, w których nie ma miejsca na nowe doznania:P

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rayman Legends jest NIE-SA-MO-WI-TE. Feeria barw, kapitalne nutki w tle, gameplay mega miodny.

 

Polecam bardzo mocno.

 

Rayman Origins + Rayman Legends = dla takich przyjemności warto mieć konsolę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odpaliłem poziom podwodny i to co się tam wyprawia na ekranie to po prostu majstersztyk. Ta gra wygląda przepięknie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra ma jakieś wady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak...wersja na PSV jest okrojona :sad:

 

jak jest okrojona? Zastanawiam się nad kupnem i moim zdaniem taka gra wlasnie bardziej wchodzi na handheldzie niz na stacjonarce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wersji na PS VITA wycięto 28(!) poziomów ,które są w wersji na PC ,360,PS3,WIIU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu a chcialem na vite brac ;( no coz kupie na ps3 :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy gadacie pierwsze slysze... powaga nie ma 28 poziomow ? A kiedy będą udostępnione ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego na Vitę gra jest tańsza. Wielka szkoda bo to idealna pozycja na konsolę przenośną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie się spinać z tymi wyciętymi poziomami. Będą udostępnione w bezpłatnym DLC. I bez nich jest co w grze robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo to jak będą w DLC to dalej biorę wersję na PSV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak beda za darmo udostpnione to czemu ich nie ma odrazu ?

Tu masz odpowiedź link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×